V dubnu jsem vydal článek s názvem „Globalisté potřebují v Americe další krizi, protože jejich program na reset selhává“. (Foto: Pixabay)

V něm jsem vyzdvihl zvláštní trend, který si mnozí z nás ve svobodných médiích s postupem času uvědomili – téměř každé velké katastrofě způsobené člověkem v USA, a v mnoha dalších částech světa, za posledních několik desetiletí, předcházelo vládní nebo globalistické „cvičení“. Tato cvičení a válečné hry mají tendenci napodobovat právě tu katastrofu, která nakonec zasáhne veřejnost jen o několik dní nebo týdnů později. Někdy se simulované cvičení katastrofy a skutečné události odehrávají současně.

Pandemie Covidu nebyla výjimkou. Je to celé vskutku úžásné…

Konkrétně jsem vysvětlil bizarní „shodu okolností“ cvičení Světového ekonomického fóra (WEF) Event 201, což byla válečná hra spolufinancovaná Billem Gatesem a Univerzitou Johnse Hopkinse, spuštěna v říjnu 2019. Event 201 simuloval celosvětovou pandemii nového zoonotického koronaviru (údajně přenesého z netopýrů na lidi), který „vyžadoval“ globální opatření uzavření společnosti – lockdown. Pouhé dva měsíce později k tomu skutečně došlo. Téměř každý aspekt covidové události se odehrál přesně tak, jak byl nacvičen během válečné hry WEF.

Jedním z velmi znepokojivých prvků reakce na Covid byla koordinovaná kampaň cenzury Big Tech platforem, od YouTube po Facebook a Twitter. Tato kampaň se snažila podkopat nebo zničit veškerá fakta, data a názory, které byly v rozporu s vládním covidovým příběhem, i kdyby byl oficiální příběh o covidu nakonec zcela mylný. Tato strategie byla podrobně popsána během simulace Event 201 a byla provedena extrémně účinně mezi údajně nepropojenými společnostmi a vládami po celém světě. Je to, jako by VĚDĚLI, že pandemie koronaviru je na spadnutí, a byli už v dostatečném předstihu připraveni řídit reakce veřejnosti.

A řekněme si to jasně, protože nechci působit dvojznačně; během pandemie to bylo Světové ekonomické fórum a jeho globalističtí partneři, kdo z toho měl největší prospěch. Jak šéf WEF Klaus Schwab znovu a znovu nadšeně poznamenával, pandemie je pro globalisty perfektní „příležitostí“ k rychlému zavedení toho, co nazývají agenda „Velkého resetu“ – plán jak úplně rozebrat současnou politickou a ekonomickou konstrukci světa a přestavět ji na vysoce centralizovanou socialistickou civilizaci, ve které mají úplnou moc a osobní svoboda je jen vybledlou vzpomínkou.

To je důvod, proč nedávná odhalení o pravděpodobném laboratorním původu Covidu, nejsou vůbec překvapující. Pouhá zmínka podobné úvahy na sociálních sítích před rokem stačila k tomu, aby vás zakázali. A pokud chcete vědět, kde najít pravdu, vždy se nejprve zaměřte na témata, o kterých nesmíte hovořit. Jak jsem uvedl ve svém článku „Jak virová pandemie prospívá globalistické agendě“, vydaném v lednu 2020 na samém začátku propuknutí:

„Těžko se mi ignoruje podivná „náhoda“ laboratoří s nejvyšší úrovní technického zabezpečení ve Wu-chanu, ve prospěch myšlenky, že virus byl spuštěn náhodně díky podivné stravě obyvatel centrální Číny. Na základě důkazům se zdá, že koronavirus se zrodil v laboratoři, nikoli v něčí netopýří a hadí polévce. V roce 2017 varovali vědci mimo Čínu, že tyto laboratoře nejsou bezpečné a že by z některého zařízení mohl uniknout virus ….. Použil bych termín „únik“ volně, protože existuje možnost, že tato událost byla vytvořena záměrně…“

Elity jako Dr. Anthony Fauci (blízký spolupracovník Billa Gatese a Billa Gatese staršího) od roku 2015 přímo financovaly studie v laboratoři ve Wu-chanu prostřednictvím NIAID [Národní institut pro alergické a infekční nemoci, agentura amerického ministerstva zdravotnictví, pozn. překl.] a konkrétně financovaly studii infekčního přenosu koronavirů z netopýrů na jiné savce, včetně lidí. A ano, NIAID se v této době ve skutečnosti podílel na experimentech výzkumu „zisku funkce“ s použitím variant SARS a koronavirů, přestože Anthony Fauci tvrdil opak. Potvrzuje to samotný web Národního institutu pro zdraví.

Všechna tato fakta podporují argument, že Covid je v laboratoři vytvořená biologická zbraň, a podle mého názoru na základě dosavadních důkazů, byl vypuštěn záměrně v úzkém spojenectví s čínskou vládou. Fauci dokonce v roce 2017 byl nějak schopen „předpovědět“, že Donald Trump bude během jeho prezidentství čelit „překvapivému propuknutí infekční nemoci“, přičemž uvedl, že „V příštích několika letech budeme určitě překvapeni…“

Tento plán do jisté míry fungoval. Ve velkých částech Evropy, Asie a Austrálie WEF dasahuje toho, co vždycky chtěl.

Přesto některé věci nevyšly podle plánu. Například Event 201 předpovídal počátečních 65 milionů mrtvých během prvního roku pandemie; nestalo se tak a nebylo to proto, že by vlády zachránily životy. Vládní uzavření a omezení ve skutečnosti neudělaly nic pro zabránění šíření Covidu a nezávislé studie prokázaly, že nařízení nošení roušek je pro zastavení viru zcela neúčinné. Důvodem pro relativně malý počet obětí je skutečnost, že úmrtnost na Covid je pouze 0.26% mezi jinak zdravými lidmi. Jediným místem, kde je Covid skutečnou hrozbou, jsou pečovatelské domy se staršími lidmi, kteří jsou již nemocní.

Protože se elity přepočítaly, agenda resetu v některých částech světa selhává. V USA došlo k exponenciálnímu nárůstu odporu proti uzavření společnosti, včetně experimentálním vakcínám, do takové míry, že desítky států nyní přijímají zákony, které zakazují prosazování covidových omezení a „lékařských pasů“.

Alternativní média se také ukazála jako odolná proti cenzuře a potlačování informací, a ukázalo se, že máme znovu a znovu pravdu. Byli jsme mezi prvními kteří varovali, že udávaná míra úmrtnosti na Covid byla přehnaná (Světová zdravotní organizace a další instituce establishmentu předpovídaly míru úmrtnosti nejméně 3%, MNOHEM VĚTŠÍ než skutečná realita). Byli jsme prvními kteří varovali, že nařízení lockdownu a nošení roušek neudělala nic pro zastavení šíření nákazy (státy které odstranily omezení zaznamenaly POKLES počtu infekcí a úmrtí). A byli jsme prvními kteří varovali, že virus se chová spíše jako biologická zbraň a že pravděpodobněji pochází z laboratoře 4. úrovně v čínském Wu-chanu, co by kamenem dohodil od trhu se zvířaty, o kterém čínská vláda původně tvrdila, že je ohniskem nákazy.

Byli jsme také prvními kteří varovali, že pandemie bude použita jako důvod pro prosazování očkovacích pasů, což by vytvořilo dvoustupňovou společnost navrženou tak, aby donutila lidi, kteří nechtějí mRNA vakcíny, k povolnosti. Opět se ukázalo že máme pravdu, protože stát Oregon jako první v USA začal požadoval důkaz o očkování (pas), předtím než obyvatelé budou moci vstoupit do jakéhokoli podniku nebo zařízení.

Vládní byrokraté a média nás po celou tuto dobu neustále nazývali „konspiračními teoretiky“. Měli jsme ale pravdu téměř ve všem a mainstreamová média se mýlila téměř ve všem. Buď to, nebo vědomě lhali téměř o všem.

Tuto dynamiku je důležité pochopit, protože se domnívám, že situace ještě zdaleka neskončila a že se chystají vytvořit další krizové události (nebo k nim dojde zázračnou náhodou).

Právě teď je mojí největší obavou nadcházející cvičení „Cyberpolygon“, kterou letos v červenci povede WEF. Válečná hra má „simulovat“ kybernetický útok na základní infrastrukturu, který by vedl k zastavení globálního dodavatelského řetězce, nebo alespoň dodavatelských řetězců v určitých zemích. Jak jsem varoval v dubnu, načasování Cyberpolygonu je podezřelé. Vzhledem k tomu, že se v USA rozpadá program lockdownu kvůli Covidu, a očkovací pasy si nezískávají přízeň u velkého procenta Američanů, globalisté budou potřebovat další krizi, když doufají dosáhnout svých cílů pro svůj Velký reset.

Jen několik týdnů poté, co jsem zveřejnil své počáteční obavy ohledně Cyberpolygonu, byl hlášen obrovský kybernetický útok, který zasáhl téměř 9.000 km dlouhou potrubní síť Colonial Pipeline. Síť dodává benzín pro většinu východního pobřeží a po týdnu odstavení hlásilo mnoho států nedostatek benzínu. Zpráva se od té doby tiše vytratila z hlavních zpravodajských cyklů.

V posledních několika dnech byl hlášen další významný kybernetický útok vedený proti JBS, masné společnosti, která v USA dodává přibližně 23% veškerého hovězího a vepřového masa. Výroba v JBS byla přerušena a nyní hrozí možnost nedostatku dodávek masa po celé zemi, pokud nebudou problémy brzy vyřešeny.

A opět, je to jen náhoda, že se tyto rozsáhlé kybernetické útoky odehrávají stále častěji před chystanou simulací Cyberpolygon, kterou organizuje WEF? Nebo je Cyberpolygon další Event 201? Je to beta test katastrofy, která je plánováná v blízké budoucnosti? WEF otevřeně srovnává budoucí kybernetické útoky s vypuknutím covidových infekcí, takže se domnívám, že se jedná o to druhé:

V důsledku pandemie se otázka dodavatelského řetězce dostala do popředí, protože obchodníci museli řešit občasné přerušení dodávek a výrobci čelí nedostatku součástek. Navíc inflační problémy doléhají také na zásoby. Kybernetický útok je ale zcela jiné zvíře; bez ohledu na to, zda je událost skutečná nebo vytvořená, dodavatelský řetězec je křehký kvůli globální vzájemné prpojenosti. V USA je mnoho základních potřeb, které spoléhají na zahraniční výrobce, nebo na systém nákladní dopravy na principu„štíhlé výroby“. Připravenost a dlouhodobé skladování nejsou součástí slovníku běžného amerického podniku.

Opravdu nevím, zda by bylo možné zcela zastavit dodavatelský řetězec pomocí kybernetického útoku, ale v kombinaci s inflací a drakonickými pandemickými omezeními je možné narušit tok zboží na celé týdny. Nelze také předvídat, kolik lidí je na takovou katastrofu připraveno. Doufám, že více než 30% Američanů alespoň zahájilo přípravu, ale většina země to nepochybně neudělala. Stačilo by jen pár týdnů přerušení dodávek, nebo scénář výpadku energetické sítě a většina lidí by kromě jiného čelila hladu.

Pokud je Event 201 skutečným ukazatelem, měli bychom zůstat ostražití a pečlivě dávat pozor na další významný kybernetický útok, který bude mít do dvou měsíců od červencového cvičení WEF Cyberpolygon dopad na dodavatelský řetězec.

Zdroj: ns.org, alt-market.us