Republikán Thomas Massie varuje Ameriku, že Kongres právě přidělil 1 miliardu dolarů americkému Centru pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) na prosazování další pro-koronavirové „vakcinační“ propagandy v sociálních médiích a v zábavním průmyslu. (Foto: Flickr)

Massie ve svém tweetu položil otázku: Komu tyto peníze jdou? Odpověď zní, že jdou přímo k „influencerům“ na sociálních sítích, hollywoodským scenáristům, celebritám a dalším rozvracečům společnosti, aby chrlili nekonečnou indoktrinaci o „bezpečnosti“ a „účinnosti“ injekcí proti koronaviru.

Neexistuje samozřejmě žádný důkaz, že by tyto injekce způsobovaly něco jiného než krevní sraženiny, neplodnost a u některých lidí i okamžitou smrt.

Biden a jeho kohorta však chtějí, abyste věřili, že tyto injekce od Big Pharma jsou „život zachraňující lék“.

Víte, „pandemie“ je tak vážná a smrtelně nebezpečná, že vláda musí utrácet hromady peněz daňových poplatníků, aby uvedla na trh „lék“, o němž desítky milionů chytrých Američanů vědí, že je falešný, a proto ho odmítají dostat.

CDC je mimochodem soukromá korporace, což znamená, že vaše daně amerických občanů opět putují ke korporátním miliardářům, kteří budou vymýšlet nové způsoby, jak se vás pokusit obelstít a nabídnout vám injekce.

Ukazuje se, že po celou dobu „pandemie“ pracovaly CDC, FDA a mnoho dalších agentur a byrokracie proti nejlepším zájmům Američanů tím, že prosazovaly pouze masky a vakcíny, jako by to byly jediné účinné prostředky proti virům.

„Po celou dobu údajné ‚koronavirové pandemie‘ regulační agentury, zdravotnická byrokracie, lékařské asociace, guvernéři států, média a Big Pharma jednaly tak, aby zabránily jakékoli alternativě k vakcíně,“ dodává Roberts.

Ethan Huff