Slovenský soudce a neúspěšný kandidát na post prezidenta Slovenské republiky Štefan Harabin se opět pustil do nedávno zvolené budoucí prezidentky země Zuzany Čaputové. Ta se totiž podle jeho slov raduje předčasně a nemůže mluvit o tom, že je či, respektive, bude slovenskou prezidentkou. (Foto: Facebook)

Harabin o celé věci kolem Čaputové promluvil ve videu, které sdílel na svém účtu na Facebooku. Dané video nazval: „Čaputová se předčasně raduje a předčasně jednala i se spícím knížetem Schwarzenbergem.“ Připojil pak němu následující popisek:

„Přátelé, dokud Ústavní soud nepřepočítá všechny hlasy odevzdané ve volbách s cílem zjistit rozdíl mezi hlasy realizovanými na voličské průkazy s počtem skutečně vydaných voličských průkazů, nemůže paní Zuzana Čaputová říkat, že je, respektive, že bude prezidentkou Slovenska.“

Ve videu Harabin připomíná, že poté, co byly vyhlášeny výsledky prvního kola prezidentských voleb, podal podnět na Ústavní soud SR. Podle jeho názoru totiž letošní volby u našich sousedů neproběhly ústavním a zákonným způsobem.