Robert O. Dean bývalý zpravodajský důstojník NATO, vysoký vojenský důstojník, který se podílel na výzkumu UFO. Dean, který je nyní v důchodu, se rozhodl sdělit světu vše, co ví. (Foto: Youtube)

Robert O. Dean ve svém posledním videu ukázal záběry mimozemského objektu o délce asi 3200 km poblíž planety Saturn z roku 1980.

Bývalý inženýr NASA, který se stal whistleblowerem a který tvrdí, že NASA již desítky let ví o existenci mimozemského života, nedávno zveřejnil video s dlouhou vesmírnou lodí. Video vyvolalo mezi diváky spekulace a konspirační teorie.

„Existují inteligentní rasy, které jsou miliardu let před námi. Najdeme hvězdy, které pravděpodobně mají planety, a tyto planety mohou být třikrát starší než naše hvězda.“

Robert O. Dean

Nedávno uniklé soubory z ruského vesmírného programu jasně ukazují stejný objekt, který byl popsán v roce 1980.

Robert O. Dean vysvětluje: „V září 2009 vyfotografovala sonda Cassini něco, co NASA nazývá anomálií, podivný objekt, o němž se domnívají, že má energii a pohybuje se podle libosti pod kontrolou mysli, je kovový a magnetický. Bylo zjištěno, že „objekt“ má délku asi 3200 km a průměr asi 800 km.