Bývalý lékař Bílého domu Ronny Jackson tvrdí, že Joe Biden „nedokončí své funkční období“, protože „jeho mysl je příliš daleko“. (Foto: Twitter)

Jackson, který v polovině roku 2000 působil v lékařském týmu Bílého domu a byl osobním lékařem Baracka Obamy i Donalda Trumpa, to uvedl na Twitteru.

„Biden nedokončí své funkční období. KAŽDÝ ví, že je pro tuto funkci nezpůsobilý. Jeho mysl je příliš daleko. Takhle už to dál nejde. Musí ODSTOUPIT!“ napsal Jackson na Twitteru.

Bývalý lékař, který je nyní texaským kongresmanem, se takto vyjádřil poté, co vyšlo najevo, že Barack Obama poslal Jacksonovi e-mail, v němž ho pokáral za to, že zpochybňuje Bidenovy kognitivní schopnosti.

„Musím vyjádřit své zklamání nad laciným výstřelem, který jste si prostřednictvím Twitteru dovolil na Joea Bidena,“ napsal Obama a dodal: „Bylo to neprofesionální a pod úroveň úřadu, který jste kdysi zastával. Bylo to také neuctivé vůči mně a mnoha přátelům, které jste měl v naší administrativě.“

„Byl jste osobním lékařem prezidenta Spojených států a také admirálem amerického námořnictva,“ poznamenal Obama a ujistil: „Očekávám něco lepšího a po zralé úvaze doufám, že od sebe budete v budoucnu očekávat víc.“

Jackson na e-mail dále reagoval během vystoupení v pořadu Seana Hannityho na stanici Fox News.

Poukázal na naprosté pokrytectví levice, která neustále zpochybňuje kognitivní schopnosti Donalda Trumpa, přestože snadno prošel testem, a zároveň napadá každého, kdo se odváží vyjádřit pochybnosti o Bidenově zjevném úpadku kognitivních schopností.

Jackson také prozradil, že ho rozčílil Obamův e-mail, ale pak mu Dan Bongino řekl: „Ronny, tomu chlapovi nic nedlužíš,“ a poukázal na to, že Obama neudělal nic, aby Jacksona bránil, když byl politicky napadán.

Hannity navrhl, aby Jackson požadoval po Obamovi omluvu vzhledem ke zdrcujícím důkazům, že má obrovské kognitivní problémy a dokonce počínající demenci.

Jackson řekl, že si všímá, jak „každým dnem“ Biden vykazuje další známky úpadku kognitivních funkcí, a tvrdil: „Potřebuje vážné kognitivní vyšetření, a pokud to nebude ochoten udělat, já mu ten test udělám, udělám ho… ten člověk se zhoršuje a je to ostuda.“

Bývalý lékař upozornil na další trapný incident během Bidenovy návštěvy Izraele, kdy se zdálo, že je zmatený, co dělat, a později se dopustil absurdního slovního lapsusu o holocaustu.

„Nevzbuzuje v nikom důvěru a je to nebezpečná doba, mít teď vrchního velitele a hlavu státu, jako je tento muž,“ uzavřel Jackson.

Jak dokumentujeme na videu níže, Bidenův stav se podle všeho zhoršuje a začíná být docela smutné, že je stále nucen vystupovat na světové scéně, přičemž demokraté nyní začínají panikařit ohledně roku 2024.

Zdroj: zerohedge.com