Mona Walterová je somálská žena, která přišla do Švédska v 90. letech. V Somálsku nikdy silně nedodržovala náboženské zvyklosti, ale ve Švédsku byla nucena chodit do mešity a nosit hidžáb. (Foto: Wikimedia)

Po několika letech se vzbouřila, opustila islám a stala se ateistkou. Nakonec začala věřit v Ježíše a obrátila se ke křesťanství.

„Po mnoho let jsem se snažila přesvědčit Švédy, aby pochopili, co je muslimský cíl – převzít vaši zemi. První věc, kterou chtějí prosadit, je požadavek na islámské náboženské právo šaría, stejně jako ve Velké Británii,“ říká Mona Walterová.

Ale mainstreamová média nechtějí slyšet Monu Walterovou. Říkají, že má kontroverzní názory a většina Švédů nevěří její předpovědi, vnímají ho jako příliš děsivé.

„Švédové jsou přesvědčeni, že švédské zákony budou vždy platit v jejich zemi. Zeptejte se kteréhokoliv Angličana, jestli by před třiceti lety věřil, že Británie bude mít v roce 2019 soudy rozhodující podle  islámského náboženského práva šaría,“ upozorňuje Mona Walterová.

„Pokud Švédsko uzná soudy šaria, tak muslimové budou mít nové požadavky, jako je povolení vládnout vlastní enklávě bez zásahu švédské společnosti. Konečným cílem je, aby šaría ovládla celé Švédsko,“ varuje bývalá muslimka.

„Jestli jsou nyní nějaké blonďaté a modrooké Švédky, tak na tom nezáleží, všechny budou schované pod  hidžáby a burkami“, dále předpovídá Mona.

„Co muslimští politici chtějí, je změnit zákony tak, aby muslimové ve Švédsku získali povolení žít podle práva šaría. Chtějí vládnout svým vlastním oblastem, aniž by museli dodržovat sekulární zákony Švédska,“ pokračuje Mona Walterová, „to je dlouhodobý cíl a islám má spoustu trpělivosti. Jak říkají: „Máš hodinky, ale my máme čas“.“

Před volbami 9. září minulého roku byla většina švédských novinářů hysterická ohledně neonacistického Severského hnutí odporu. Dostali 2.106 hlasů, což jasně ukazuje, že Švédové nemají zájem o národní socialismus.

Zdá se však, že nikdo nemá strach, že Švédsko má v zemi přibližně jeden milion muslimů, z nichž mnozí pronikli do politických stran, aby prosazovali své vlastní zájmy. Otázkou je, kdy muslimové ve Švédsku vytvoří vlastní stranu.

V Belgii byla islámská strana v posledních letech velmi úspěšná se svými politickými cíli, jako je to, aby se země stala „100% islámským státem“ a zavedením práva šaría. Říká se, že Belgie bude mít muslimskou většinu za pouhých 12 let.

„Jediným řešením pro Švédsko je začít masovou repatriaci lidí, kteří si myslí, že je zde „haram - zakázané“,  kteří se nechtějí stát součástí společnosti a odmítají asimilaci,“ doporučuje Mona Walterová.

„Pokud to neuděláme, tak islám převezme během 50 let moc nad Švédskem a demograficky je to velmi jasné Švédové jako národ skončí během 100 let,“  uzavírá Mona.

Zdroj:  pz.czvoiceofeurope.com