Bojovník UFC Joel Bauman dal během rozhovoru po zápase najevo, že Hollywood a mainstreamová média jsou pedofilové, dokud nebudou zveřejněny záznamy letů zesnulého miliardáře Jeffreyho Epsteina. (Foto: Twitter)

Poté, co Bauman v neděli v zápase Fury FC 68 v texaském San Antoniu porazil soupeře ve střední váze Anthonyho Ivyho, oblékl si kožený postroj a spustil tirádu na adresu kalifornské smetánky a dokonce i moderátora noční talk show Jimmyho Kimmela, když jim vzkázal, ať „sežerou ptáka“, dokud nebudou zveřejněny „letové záznamy“ – pravděpodobně patřící Epsteinovi.

Bojovník UFC kritizuje Jimmyho Kimmela, Hollywood a média jako „pedofily

„Takže všichni ti, kdo pochybují o mém NFT, se dívají na toho chlapa. To je důvod, proč jsou dnes placeni vysokoškolští sportovci a středoškolští sportovci, pane influencere influencere,“ začal Bauman.

„Za druhé, Jimmy Kimmel to zaviroval: Bojuju za vymýcení dětské podvýživy na planetě, a dokud nezveřejní záznamy z letů, jste pro mě vy, mainstreamová média, Hollywood, všichni pedofilové. Snězte si ptáka. Už mě zrušili, tečka com?“

UFC Fight Pass původně Baumanův výrok po zápase vystřihl a zveřejnil na Twitteru, ale pak se zřejmě rozhodl příspěvek kvůli jeho kontroverznímu prohlášení smazat.

Bauman nevěděl, že některé Epsteinovy záznamy o letech jeho soukromým letadlem byly v průběhu let zveřejněny prostřednictvím několika soudních procesů, z nichž vyplývá, že „Lolita Expressem“ letělo několik vysoce postavených osobností, včetně prince Andrewa a bývalého prezidenta Billa Clintona, který s Epsteinem letěl nejméně 26krát.

Nezveřejněné soudní dokumenty a bývalý Clintonův poradce tvrdili, že bývalý prezident navštívil také Epsteinův „Pedofilní ostrov“ v Karibiku, Clinton však tato tvrzení vyvrátil.

Pokud jde o Kimmela, jeho jméno se objevuje na falešném seznamu, který koluje po sociálních sítích a který obsahuje celebrity obviněné z návštěvy „ostrova pedofilů“, a neexistují žádné důkazy o tom, že by se někdy podílel na Epsteinově podnikání v oblasti obchodu se sexem.

Baumanovy podnětné komentáře však obsahují náznaky pravdy: než Epstein v roce 2019 za záhadných okolností zemřel ve své vězeňské cele, byl odsouzen za obchodování s nezletilými dívkami ve svých četných nemovitostech – včetně Little St James alias „Ostrova pedofilů“, a to spolu se svým komplicem Ghislanem Maxwellem, který si odpykává dvacetiletý trest.

Epsteinovy oběti ve svých žalobách jmenovaly mnoho vysoce postavených osobností, které o Epsteinových aktivitách přinejmenším věděly, včetně prince Andrewa, francouzského hledače modelek Jeana-Luca Brunela, zakladatele Victoria’s Secret Lese Wexnera a bývalých guvernérů George Mitchella (Maine) a Billa Richardsona (N.M.).

Zdroj: ussanews.com