Náměstkyně ministra zdravotnictví pro transgenderové záležitosti, admirálka Rachel Levineová, oznámila, že Bidenova administrativa pracuje na tom, aby „umožnila“ dětem dostat léky blokující pubertu a operaci změny pohlaví. (Foto: Twitter)

Levineová to uvedla během vystoupení v televizi MSNBC.

„Chceme skutečně založit naši léčbu a potvrdit a podpořit a posílit tyto mladé lidi – ne omezit jejich účast na aktivitách ve sportu a dokonce omezit jejich možnost získat léčbu potvrzující pohlaví v jejich státě,“ řekla Levine.

Tyto poznámky zazněly v reakci na Bidenovu politiku, která umožňuje transgender pracovníkům a studentům používat ve školách toalety opačného pohlaví a soutěžit ve sportovních soutěžích proti opačnému pohlaví.

Jeden z respondentů na Levineho poznámky objasnil, po čem náměstek ministra zdravotnictví vlastně volá.

„Bidenův AssIstant HEALTH Secretary si myslí, že bychom měli sterilizovat děti (z nichž mnohé jsou autistické), uřezávat prsa třináctiletým dívkám, ničit dětem jejich budoucí sexuální funkce, snižovat hustotu jejich kostí způsobující osteoporózu a posílat dospívající dívky do menopauzy“.

Bidenova administrativa učinila z vnucování transgenderové ideologie dětem součást svého programu sociálního inženýrství.

Ještě v dubnu Bílý dům tvrdil, že operace změny pohlaví u dětí „zachraňují život“, přestože počet sebevražd mezi transgendery po operaci je ještě vyšší než dříve, a zároveň vyhrožoval, že nasadí zbraně ministerstva spravedlnosti proti státům, které se jim pokusí zabránit.

Bývalá tisková mluvčí Bílého domu Jen Psakiová se dokonce veřejně rozplakala při pomyšlení, že by si děti nemohly nechat zmrzačit genitálie, dokud nebudou dospělé.

Sám prezident také ujistil rodiče dětí, které se identifikují jako transgenderové, že „potvrzení identity vašeho dítěte je jednou z nejsilnějších věcí, které můžete udělat, abyste je ochránili“.

Zdroj: infowars.com