Skutečnost, že ve volbách v USA v roce 2020 docházelo k rozsáhlým sytémovým volebním podvodům, již nelze popřít. První mainstreamová média nyní mění svá zpravodajství o tomto tématu příliš pozdě, například televizní stanice ABC. (Foto: Youtube)

Za posledních 48 hodin se vynořily důkazy o masivních volebních podvodech ve volbách v USA v roce 2020. Například video ze státu Georgia z okresu Fulton šokovalo veřejnost. Kamery sledovaly sčítací halu State Farm Arena docela bizarní událost. Poté, co byli přítomní reportéři a volební pozorovatelé vysláni z místnosti kolem 22:30 s důvodem, že sčítání„pro dnešek“ je ukončeno, začala v této sčítací místnosti hektická aktivita. Z pod stolu pokrytým černou látkou, která  sahala až k podlaze, vytáhli „sčítači“ několik kufrů, které tam byly celý den od 8:00, a táhli je k počítacím strojům na opačném konci místnosti a poté krmili počítací stroje obsahem kufrů asi do 1 hodiny ráno

Nepozorované počítání hlasů mezi 22:30 a 01:00 pak vedlo ke grotesknímu výsledku počítání přesně v tomto období. Téměř všechny hlasovací lístky v těchto případech (98 procent) byly pro Joe Bidena.

Důvod zastavení počítání ve volební noci od 3. do 4. listopadu byl nyní také odhalen jako lež. V žádném okamžiku nedošlo k poruše vodovodu.

Guvernér státu Georgia Brian Kemp mezitím souhlasil s „úplným auditem“, což znamená, že po dvou zbytečných přepisech je legitimita spočítaných hlasů konečně zkontrolována, nikoli pouze jejich počet. Existuje také další žaloba Trumpova právního týmu, která prozatím prohlásila volby v Georgii za neplatné.