Zatímco se mezinárodní dohoda ACTA a legislativa CISPA ve Spojených státech chystá zrežírovat podmanění celosvětové sítě, technokraté stále ještě pracují přesčas, aby na vás zkusili pověsit vaší identitu a zajistit, aby veškeré vaše aktivity byly podrobně monitorovány a pod kontrolou. Evropská unie nyní zahajuje kroky k vytvoření povinného systému elektronických ID pro všechny občany EU, která bude realizována po celé Evropě, aby standardizovala business jak on-line, tak i u osob, autentizací uživatelů přes společný ‚elektronický podpis‘.

Jednoduchá autentická ID by zajistila přístup na internet, k on-line datům a k většině komerce. Není zrovna málo pokusů v postupných fázích zavádět systém Znamení šelmy a za tímto spikleneckým plánem jsou prominentní návštěvníci Bilderbergu.

Neelie Kroesová je komisařkou EU pro digitální agendu a zavádí legislativu, o níž doufá, že jí vynutí „přijetí harmonizovaného e-podpisu, e-identity a elektronických autentizujících služeb (eIAS) ve všech členských státech EU“.

Rozsah takového systému se samozřejmě bude v průběhu času rozšiřovat, zvláště když mnohé národy EU vzdorovaly proti vměšování velké vlády pro požadavky na ID na bázi občanských práv, a ty i teď odráží tu drakonickou politiku nacistického režimu typu „vaše papíry prosím“, která dodává na síle její do každé uličky sahající tyranii. Podle EurActiv.com, Neelie Kroesová později „rozšíří rozsah současné směrnice tím, že do ní zahrne i pomocné autentizující služby, které konkurují e-podpisu, jako elektronické obálky, časová razítka atd.“, jelikož tento nadnárodní orgán zkouší účastí v tomto systému spoutat ještě více národů.

Tento systém Velkého bratra bude nejdříve realizován v Evropě, později se protlačí i do Severní Ameriky a do zbytku světa, neboť ten je krok za krokem dostrkáván směrem k síti totální kontroly bezhotovostní společnosti ve jménu „věrohodné komerce“ a samozřejmě i ve jménu „bezpečnosti“. Nezáleží na tom, že tento systém bude pozvánkou pro hackery kradoucí identitu a zkratkou pro podstrkování podvrhů. V případě Evropy je třeba věnovat zvláštní pozornost části o „zřízení skutečně funkčního jednotného trhu“ – což je součástí širšího cíle EU, která pořád ještě vázne.

Neelie Kroesová je už dlouhodobou návštěvnicí Bilderbergu, objevuje se tam každý rok už od roku 2005. Byla na oficiálním seznamu pro shromáždění v Ottawě v Kanadě roku 2006, pak na schůzce roku 2007 v Istanbulu v Turecku, v roce 2008 v Chantilly ve Virginii, roku 2009 ve Vouliagmeni v Řecku a roku 2010 v Sitges ve Španělsku jako delegátka z Evropské komise.

Ale v roce 2011 dorazila Kroesová ke stolu ve Svatém Mořici ve Švýcarsku s novým titulem: Komisařka EU pro digitální agendu, takže rozvoj té agendy, jejž nyní vidíme, nebyl neočekávaný. Pozdější úsilí Kroesové bude určitě více podpořeno během shromáždění 2012, které začne už za pár dní.

Přesně to do sebe zapadá s US CYBERCOM v posledních letech a se jmenováním šéfa NSA generála Keitha Alexandera, který se loni rovněž objevil na Bilderbergu, aby vedl ofenzivní kyberválku po celé planetě. Dále technokraté ze Silicon Valley a dalších lokalit se také kolem těchto tajnůstkářských shromáždění stahovali, aby koordinovali svůj vývoj s přicházejícími regulacemi, novými zákony a dohodami o internetu a s dalším úsilím o dolování dat v utajených zpravodajských komunitách, s nimiž spolupracují.

Facebook IPO Funds NSA Data Mining Front / Bilderberg Hacks U.S. Elections

 

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: prisonplanet.com

]]>