Během „interview“ ve státní televizi, které mnozí prohlašují za pouhou děs šířící propagandu před pondělním konečným ‚hlasováním o důvěře‘ řecký ministerský předseda Samaras vypouštěl své dosud nejdestruktivnější zastrašující komentáře. [quote align="center" color="#999999"] „Otázkou není, co je dobré pro mě nebo pro stranu Nová demokracie. Je to nejlepší pro zemi, aby nedošlo k předčasným volbám.“[/quote]


Překlad: Žádnou takovou smradlavou demokracii nepotřebujete, důvěřujte nám – svým blahosklonným vládcům – že my děláme pro Řecký lid to nejlepší.

  • PŘEDČASNÉ VOLBY UVRHNOU ŘECKO DO NEPOKOJŮ, ŘÍKÁ SAMARAS (a ECB)
  • NEJVĚTŠÍM PROBLÉMEM ŘECKA JE POLITICKÁ NEJISTOTA: SAMARAS (není to rekordní nezaměstnanost mládeže, chudoba a počet sebevražd ani explodující emigrace mládeže)
  • SAMARAS ŘÍKÁ, ŽE TEĎ JE ČAS, ABY ZÁKONODÁRCI KONALI SVOU POVINNOST (ignorujte úpění a útrapy lidí a hlasujte pro EU byrokraty)

A s tím, jak v Řecku v posledních průzkumech získala náskok strana Syriza (proti-EU) 2,5%, tak vůbec nepřekvapuje, že Samaras vypouští všechny ty hrozby ‚nepokojem‘.

„‚Řecký lid‘ volby nechce,“ kárá je. Tím ‚Řeckým lidem‘, předpokládáme, myslí ty ‚nevolené evropské byrokraty‘.

[quote align="center" color="#999999"]

  • Vážení a milí čtenáři, děkujeme, že podporujete činnost nezávislého magazínu Vědomí
  • [/quote]

    Překlad: Miroslav Pavlíček

    Zdroj: zerohedge.com, reformy.cz