Ve věku 35 let nečekaně zemřel ředitel odboru pro parlamentní záležitosti kanadského ministerstva zdravotnictví, který dohlížel na reakci země na vakcínu Covid-19 a na její zavádění. (Foto: Arbor Memorial)

Adam Exton, dlouholetý organizátor Liberální strany, zemřel podle své rodiny náhle v pátek 9. prosince.

„S velkým zármutkem oznamuje rodina Adama Extona, že zemřel 9. prosince 2022 ve věku 35 let v Ottawě v provincii Ontario. Velmi milovaný syn Wendy Extonové, bratr Bradleyho Extona (Ellen Wesselová) a syn Allana Extona. Bude také velmi chybět své milující přítelkyni Reeshe, stejně jako mnoha bratrancům a sestřenicím, tetám, strýcům a babičce Bette Readmanové,“ stojí v nekrologu.

„V mládí se Adam aktivně zapojil do politiky a měl vášeň pro veřejnou službu a dobrovolnictví v komunitě. V roce 2012 Adam získal ocenění Ontario Young Liberal Volunteer of the Year Award. Na Torontské univerzitě získal titul v oboru politických věd. Adam strávil mnoho let prací na různých úrovních státní správy a nakonec zastával pozici ředitele pro parlamentní záležitosti ve společnosti Health Canada.“

Jako obvykle se nikdo v korporátních médiích ani neptá na očkovací status oběti. „Zpravodajské“ zprávy se řídí stejným základním vzorcem – oznámí, že k úmrtí došlo, poznamenají, že příčina není známa, a pak rovnou přejdou k citacím přátel a rodiny, přičemž ignorují zvláštnost, že tolik lidí umírá nečekaně.

Zdroj: thelibertydaily.com