Výsledky nedávné vlny uniklých dat z e-mailů Stratforu uvolněné díky WikiLeaks obsahují i krátkou poznámku viceprezidenta Stratforu pro zpravodajství Freda Burtona, v níž naléhá na vládu USA, aby ukázala fotky mrtvoly Usámy bin Ládina a umlčela tak „blázny jako Alex Jones a Glenn Beck,” kteří zpochybňovali oficiální vládní povídačku o smrti tohoto vůdčího ducha teroru. Dotyčný e-mail byl poslán z účtu Freda Burtona odpoledne 2. května 2011 – den po oznámení prezidenta Obamy o zabití bin Ládina během pákistánské razie a jeho „pohřbení do moře”. Nejdříve Burton úpěl nad skutečností, že úřady USA nejspíš vyhodily tělo bin Ládina do moře, protože měl strach z nežádoucí odezvy ze strany muslimů.

„I když je mi to jedno, tak mi připadá, že když tu mrtvolu vyhodíme do oceánu, tak se nám ten umrlec vrátí, aby nás strašil … tím určitě porušíme nějaké pohansky tmářské náboženské pravidlo, copak tím nějak neznesvětíme ten jejich islám? Když jsme tohle v Langley probírali, tak jsem to prochrápal,“ napsal.

Pak Burton naléhal na vládu USA, aby uvolnila fotky těla pro umlčení kritiků, kteří zpochybňovali jak povídačku o bin Ládinově „pohřbu do moře“ jako vykonstruovanou, tak i to, že bin Ládina vůbec zabili.

„Vláda USA potřebuje hodit k dispozici fotečky té mrtvolky Usámy, jako to dělá MX se staženýma kalhotama, aby blázni jako Alex Jones a Glenn Beck byli zticha,“ napsal Burton.

Ironií je, že e-maily, které Burton a jeho personál poslal před e-mailem zmiňujícím Jonese a Becka, odhalily, že bin Ládinovo tělo nebylo ve skutečnosti pohřbeno v moři, nýbrž „směřuje do Doveru, DE na palubě letadla CIA.“

„Údajně jsme vzali to tělo s sebou. Díky bohu,“ uvedl CEO Stratforu George Friedman v e-mailu zaslaném ráno v 5:26.

Burton poslal ráno v 6:26 další e-mail,

v němž vyjádřil „pochybnosti“ k vyhození těla bin Ládina do moře.

Hromada e-mailů Stratforu odhaluje fakt, že se tato skupina staví jako instituce zpravodajských analýz, ale přitom není o nic víc než jen dodavatelem velkým korporacím a vládním agenturám USA včetně Lockheed Martin, Northrop Grumman, Raytheon, pro Domácí bezpečnost a DIA.

Žádný div, když některé z uniklých e-mailů ukazují vedoucí hlavouny těchto organizací, jak píší nejen o Julianu Assangem, ale i o expertech z konzervativních médií, jako Jonesovi a Beckovi, kteří se ukázali být Obamově administrativě trnem v oku.

Sám Fred Burton má úzké vazby na vládu USA, neboť pracoval jako zvláštní agent u Diplomatické bezpečnostní služby USA. Účastnil se rovněž zatčení Ramziho Jousefa, co vymyslel první bombový útok na Světové obchodní centrum v roce 1993.

Předchozí článek o e-mailech Stratforu, kde se uvádí, že tělo směřuje v letadle CIA na patologii:

https://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/293-unikle-e-maily-ze-stratforu-analytici-neveri-ze-bin-ladin-byl-pohrben-do-more

 

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/