Významná postava v oblasti kryptoměn, která tvrdila, že její bývalá přítelkyně je špiónka, a myslela si, že by ho mohla „CIA zabít“, byla nalezena mrtvá den poté, co na Twitteru psala o údajném „vyděračském kruhu obchodníků se sexem z Portorika a karibských ostrovů“. (Foto: Twitter)

Nikolaj Arcadie Muchgian, 29letý zakladatel MakerDAO, Balancer Labs a decentralizovaného stablecoinu Dai, byl minulý pátek nalezen mrtvý v portorickém San Juanu. Podle místních úřadů ho „strhly mořské proudy“ za nemocnicí Ashford Hospital v Condadu a utopil se.

Spoluzakladatel Tether.to Craig Sellers 29. října na Twitteru informoval o Mushegianově smrti s tím, že k ní došlo pět dní poté, co komunita MakerDAO schválila partnerství custodianů s Coinbase.

A zatímco Trustnodes.com poznamenává, že Condado „je považován za nebezpečnou pláž se silnými spodními proudy“, Mushegianova smrt přichází několik dní poté, co tweetoval, že „CIA a Mossad a pedo elita provozují nějaký druh sexuálního obchodu s lapky vydírání z Portorika a karibských ostrovů,“ a dodal, že „Chystají se mě obvinit s notebookem nastrčeným mým bývalým gf, který byl špion. Umučí mě k smrti.“

Není to poprvé, co Mushegian na Twitteru psal o potenciálních #WetWorks.

Dne 4. září vyložil tři „možné budoucnosti pro mě“: 1) sebevražda spáchaná CIA 2) poškození mozku otrockého aktiva CIA 3) nejhorší noční můra lidí, kteří se mnou dosud vyjebávali.

V srpnu na Twitteru napsal: „Nechť je známo, že pokud jsem byl nějak nastrčen a falešně obviněn nebo zastřelen, nebylo to díky sofistikovaným akcím, ale z pouhé vytrvalosti lidí, kteří mají nekonečně mnoho času a peněz na plýtvání.“

24. září napsal na Twitter: „Představte si, jak zlý musí někdo být, aby mě z dvanáctiletého protistátního kryptoanarchisty proměnil v někoho, kdo se modlí k bohu, aby vedl federály národní bezpečnosti z vrcholu potravního řetězce a jejich prastaré karmické zákony bankovních manipulátorů, aby přišli zbourat tenhle iluminátský roleplay cirkus.“

Kdo byl Nikolaj Mushegian? Jak poznamenává Being Crypto:

Mushegian měl také své vlastní webové stránky, na kterých hovořil o různých projektech a o tom, co ho inspirovalo. Mezi tyto projekty patří mimo jiné DAI fork RAI, Balancer a DAI.

Ve světě, kde se zdá, že každý v krypto prostoru má svůj názor, byl Mushegian pozoruhodně tichý. Převážně nechával mluvit svůj vývoj a občas nabídl své myšlenky k různým aspektům trhu.

Mushegian byl také charitativní osobností, v roce 2020 věnoval své alma mater Carnegie Mellon přes 1 milion dolarů. Přál si podpořit výzkumný program pro decentralizované technologie, včetně dApps a protokolů.

Jak dále poznamenává TrustNodes, „jedná se o druhé úmrtí utonutím kryptoměsíce za posledních 15 měsíců, kdy se v červnu loňského roku utopil v Kostarice mnohem známější staronový bitcoiner Mircea Popescu“.

Jsme si samozřejmě jisti, že „ověřovatelé faktů“ se budou ohánět „notoricky nebezpečnými přílivy“ v Condadu a „nepodloženými konspiračními teoriemi“.

Co říkáte vy?

Zdroj: beincrypto.co