Má pro to někdo vysvětlení, nebo už syrskými nálety tak odvedli pozornost občanstva od reality obklopující otravu Skripala, že to nikoho nezajímá? … Pamatujete, jak nám politici (nikoliv vědci) tvrdli, že při pokusu o zavraždění Sklipalů byla použita nervově paralytická látka Novičok vyráběná v Rusku?


Podle přípisu je tato švýcarská laboratoř mezinárodně uznávaným centrem nejvyšší kvality v oblasti jaderné, biologické a chemické ochrany a je jedním z pěti center trvale autorizovaných organizací OPCW.
[img]https://www.zerohedge.com/sites/default/files/styles/inline\\\_image\\\_desktop/public/inline-images/or-40527\\\_1.jpg[/img]

Ruský ministr zahraničí řekl, že Londýn odmítl zodpovědět „velice konkrétní“ otázky položené Moskvou ohledně tohoto případu ze Salisbury stejně jako poskytnout jakýkoliv hmatatelný důkaz, který by na tento incident vrhl nějaké světlo.

Británie místo toho obvinila Rusko, že nezodpovědělo její vlastní otázky, o čemž dodal, že Londýn ve skutečnosti žádné otázky nekladl, jen chtěl, aby se Moskva přiznala, že tu chemickou látku do Británie převezla ona.

Koho by ale něco z toho zajímalo? Diplomaté už byli posláni domů, Putin už byl srovnáván s Hitlerem a kromě toho, teď vás mají už zajímat rakety v Sýrii, ne?

Zdroj: zerohedge.com