Parta amerických mládenců několik minut přihlížela, jak se v jezeře topí muž. Místo toho, aby mu pomohli nebo alespoň přivolali záchranu, tak se mu mladíci z městečka Cocoa na Floridě celou dobu posmívali a nepřestali se bavit, ani když už bylo jasné, že se utopil. Awdnews.com hlásí: 


Celou událost si natočili na video a zveřejnili na sociálních sítích. Po tom, co se o jejich záznamu dozvěděli místní úřady, mladíky předvolali na policii, po krátkém pohovoru je však pustili. Policie zpočátku tvrdila, že je nelze hnát k odpovědnosti, protože pomoc lidem v nouzi není podle floridských zákonů povinná.

Když se ale případu chopila média a veřejnost vyjádřila své pobouření, místní policejní šéf otočil a našel zákon, podle něhož by prokurátor mohl pětici výrostků stíhat. Před soudem by se mohli ocitnout za to, že o utopeném nešťastníkovi neinformovali místního koronera.

Tonoucím mužem byl 31letý Jamel Dunn, otec dvou malých dětí, který byl podle některých zpráv tělesně postižený, skočil do vody oblečený po hádce se svou snoubenkou. Ta o tři dny později zalarmovala policii. Přihlížející teenageři na videu na Dunna mj křičí, že mu nepomohou a nechají ho zemřít a celou dobu se smějí. Při výslechu přiznali, že u nádrže kouřili marihuanu.