Americko-izraelská lobby se od rekrutování novice v úřadu francouzského prezidenta Emmanuela Macrona může chvástat dalším mocným politickým agentem uvnitř kuloárů Elysejského paláce, co se přidal k těm agentům, kteří už byli zahnízděni v britském parlamentu a na 1600 Pennsylavania Avenue ve Washingtonu. …


To určitě není žádný malý úspěch, když se někomu povede zrekrutovat půlku Evropské unie stejně jako Spojené státy na podporu vystěhování pěti milionů domorodých Arabů, kteří po tisíc let obývali Západní břeh, Východní Jeruzalém, Golanské výšiny a Gazu.

Žádný malý úspěch mocné menšiny sionistického hnutí Ameriky, když vnutila svou politickou agendu v přímém rozporu s rozhodnutím Rady bezpečnosti OSN 2334 i Valnému shromáždění Spojených národů.

Americké sionistické hnutí kryjící se obvyklými obviněním z ‚antisemitismu‘ je teď v pozici, kdy kontroluje zahraniční politiku EU stejně jako Ameriky prostřednictvím nového francouzského prezidenta, britskou ministerskou předsedkyni stejně jako přes americký Kongres (pod kontrolou AIPAC) s tichým schválením Angely Merkel z Německa (které už Izraeli dodalo flotilu ponorek teď už vyzbrojených jadernými křižujícími střelami). To není nijak malý úspěch neo-kolonialistické menšiny hnutí politického sionismu v 21. století!

Tak co nejspíš přijde jako důsledek úspěchů agendy politického sionismu v jeho expanzionistické agendě?

1. Očekává se, že pod záminkou budoucích preventivních úderů proti Hezbollahu, izraelské síly podporované USA zaútočí jak na Libanon, tak na Gazu, aby okupovaly a pod kontrolu dostaly celé mořské pobřeží Východního středomoří od Rafah po Bejrút – tj. 312 km dlouhé pobřežní pásmo.