Objevil se nový důkaz, že astronaut NASA podplukovník Ellison Onizuka viděl záznam mrtvých mimozemšťanů, se kterým se experimentovalo v Roswellu.  Podle bývalého operátora kosmických lodí NASA Clarka C McClelland Onizuky z toho, co odhalil krátce před svou smrtí, spatřil znepokojivé záznamy mrtvých mimozemšťanů, kteří svým tvarem vypadali humanoidně, když to byla součást psychologického hodnocení NASA, které prováděla se svými astronauty.

V článku nadepsaném Odhalení mimozemšťanů Mclelland tvrdí

„Všichni byli ohromeni, když na plátně spatřili zařízení podobné lékařské vyšetřovně a na deskách tam ležela malá těla.“ 

„Zaslechl k tomu několik vzrušených komentářů dalších s ním sedících důstojníků. Ta malá divně vyhlížející stvoření měla humanoidní tvar a vypadala podobně těm v roce 1947 popsaným údajnými svědky z dobře známého místa Roswell z Jihozápadu USA.“ 

„Všichni měli velké hlavy, velké oči, hubené trupy, paže a nohy. Nevypadali, že by byli zemského původu.“ 

Disclose.tv hlásí

Proč by NASA astronautům ukazovala záznamy mrtvol mimozemšťanů je nejasné, i když Mclelland zastával tvrzení, že to mohl být určitý druh psychologického testu, aby viděli, jak na ten záznam budou astronauti reagovat. 

Mclelland byl samozřejmě už v minulosti kritizován kvůli určitým ulítlým tvrzením a i přestože tvrdil, že býval ScO (operátor kosmické lodi) NASA, tak není jako takový na webu NASA ani u žádné další podobné vládní agentury veden, ač ty normálně vedou evidenci takovýchto lidí. 

Zda je to tím, že nikdy astronautem nebyl nebo vláda všechny jeho oficiální záznamy vymazala, je pořád sporné. Mclelland o chybějící oficiální evidenci o něm na své webové stránce uvedl: 

„Historii utváří, manipulují a píší ti, kteří jsou v zemi převážně na vítězné straně, kteří mají nadřazené politické a zvláště vojenské postavení. A „pravda“, která má byť i slaboučký potenciál oslabit jejich totální sevření mas, se netoleruje.“ 

Mclelland měl ve své obhajobě písemné výpovědi bývalých astronautů, kteří jsou na webové stránce NASA uvedeni, že opravdu pro NASA v nějaké funkci pracoval. Také to zdaleka není první bývalý zaměstnanec NASA, který tvrdí, že viděl důkazy o mimozemšťanech, kdy několik z nich astronauti byli. 

Četných příběhů obklopujících incident z Roswellu je spousta a navíc kromě svědků, kteří v té době viděli místo havárie, rostou počty lidí, co během těch desetiletí přichází s tvrzeními, že viděli záznamy pitev mimozemšťanů, jejich těl a samotného místa havárie. 

Široce panuje domněnka, že ostatky mimozemšťanů havarovaných v Roswellu byly převezeny do oblasti Area 51, na přísně tajnou americkou vojenskou základnu ležící v Nevadské poušti. 

Ozbrojené síly tehdy tvrdily, že havarované zařízení bylo pouze meteorologickým balónem, až později přiznali, že ten balón byl ve skutečnosti použit pro sledování jaderné zkoušky.