Dne 24. června představí společnost Microsoft svou nejnovější verzi systému Windows, Windows 11.

Možná od toho máte velká očekávání, ale jen na základě toho, co jsme viděli v úniku, se zdá, že Windows 11 aktualizuje uživatelské rozhraní Windows 10, aniž by se základní infrastruktura Windows 10 o tolik změnila.

Hlavní změny se týkají „nabídky Start“, „hlavního panelu“, „widgetů“ a „ikon“ a zdá se, že nedojde k žádné změně tradičního modelu aplikací.

Je možné, že Microsoft aktualizoval mnoho základních prvků systému Windows, na které si budeme muset počkat do 24. června.

Každopádně Windows 10 bude i v blízké budoucnosti nejpoužívanějším a nejlepším operačním systémem, ačkoli vše nasvědčuje tomu, že z Windows 10 možná budete moci bezplatně přejít na Windows 11, a to kdykoli.

Godeal24 vám přináší bezpečnou a ekonomickou cestu, jak dát svým novým počítačovým sestavám originální software a upgradovat počítače, které uvízly na starších, již nepoužívaných verzích systému Windows. Můžete si levně koupit originální klíč k systému Windows 10 nebo k dalším produktům společnosti Microsoft.

45% SLEVA na všechny produkty Windows 10, Kód kupónu: SGO45

Nabídka nabízí obrovskou SLEVU 45 % na všechny produkty Windows 10 ve výprodeji, takže můžete upgradovat bez obav o cenu.

60% SLEVA na MS OFFICE SUITES, Kód kupónu: SGO60

Získejte cenný balíček softwaru od společnosti Microsoft, abyste mohli pracovat efektivněji a snadněji, ještě dnes s rovnou 62% SLEVOU během pololetního prodeje GoDeal24. Můžete si vybrat buď řadu MS OFFICE 2016, nebo 2019 a získáte úžasnou slevu na vámi vybranou řadu MS OFFICE.

Chcete si zpříjemnit práci a studium s počítačem? Chcete mít svůj počítač čistý a bezpečný? Žádný problém! Nabízíme řadu výkonných softwarových nástrojů, všechny produkty za horké ceny a se slevou až 90 % v letním výprodeji, oficiálně ke stažení a snadné instalaci. Lze je získat přímo bez použití kuponu. Tak si je nenechte ujít.

Godeal24 také nabízí vynikající zákaznický servis a k dispozici je více platebních metod, včetně Paypal a kreditní karty. Krátce po objednání obdržíte zboží zcela jednoduše a rychle e-mailem.

A pokud dojde k problémům nebo máte jen dotaz, zákaznický servis je tu pro vás. Na adresu: service@godeal24.com můžete zaslat e-mail týkající se jakéhokoli problému, se kterým jste se setkali.

Komerční sdělení.