Pozoruhodné bizarní vyjádření lze dohledat na stránkách obvodního lékaře z Kutnohorska, na které nás upozornili naši čtenáři. (Foto: Facebook / ilustrační)

Text je plný vulgarit s urážkami na pacienty odmítající očkování, což je v rozporu s lékařskou etikou. Hippokratova přísaha se vytratila?

Níže je celý text v plném znění:

VÁŽENÍ NAŠI PACIENTI, PŘEDEM CHCI PODĚKOVAT 95% Z VÁS  KTEŘÍ SE I ZA PANDEMIE CHOVAJÍ SLUŠNĚ, OHLEDUPLNĚ A INTELIGENTNĚ. KOLEGOVÉ OBVOĎÁCI NAPŘÍČ REPUBLIKOU MI MŮŽOU JEN ZÁVIDĚT!! SAMI MAJÍ O POZNÁNÍ HORŠÍ KLIENTELU!!

PRO ZBÝVAJÍCÍCH 5%: LIDI KURVA PROBERTE SE!!!!

1. ZDRAVOTNÍCI NEJSOU VAŠIMA SLUHAMA. NENAPADÁ VÁS, ŽE ZATÍMCO SI SEDÍTE NĚKDE V KANCLU (NEBO JINDE) A ŘEŠÍTE PÍČOVINY, MY JSME V TĚCH SRAČKÁCH SKORO 2 ROKY A PADÁME NA DRŽKU? A LIDEM VE VAŠEM OKOLÍ JDE KOLIKRÁT O HOLÝ ŽIVOT? PAK CHODÍTE OTRAVOVAT K DOKTORŮM. S PROBLÉMY, KTERÉ KOLIKRÁT ANI NESOUVISÍ S VAŠÍM ZDRAVOTNÍM STAVEM, JSOU NICOTNÉ… KDE JE NĚJAKÁ OHLEDUPLNOST, SEBEREFLEXE? ZAMĚSTNÁTE MĚ NA PŮL HODINY, ŽE MÁTE NÁROK NA NĚJAKOU MASTIČKU NA PRDEL, CO BY VÁS JINAK STÁLA 100 KORUN? PŘITOM PROKOUŘÍTE A PROCHLASTÁTE 100X TOLIK? MEZITÍM SE NEDOVOLÁ NĚKDO S COVIDOVOU PNEUMONIÍ A MŮŽE UMŘÍT!!!!!!! ŽE SI PLATÍTE ZDRAVOTNÍ POJIŠTĚNÍ (COŽ JE MIMOCHODEM ZÁKONNÁ POVINNOST) NEZNAMENÁ, ŽE JE ZDRAVOTNICTVÍ KRÁM, KDE SI VYBÍRÁTE VŠE, CO CHCETE ZADARMO!! PANÍ MI VOLÁ, ŽE JÍ MÁM JET VYZVEDNOUT LÉKY DO KOLÍNA, PROTOŽE DĚTI JSOU ZROVNA V PRÁCI (OBA SAMOZŘEJMĚ AUTEM). TO JSTE SE OPRAVDU POSRALI?? JÁ UŽ TO PROSTĚ NEHODLÁM TOLEROVAT. KDO SE BUDE CHOVAT JAKO BEZOHLEDNÉ PRASE, TOHO VYHODÍM A KLIDNĚ TO CELÉ NAPÍŠU NA WEB VČETNĚ JMEN! AŤ VIDÍTE, JAKÉ MÁTE SOUSEDY!!

2. CO MÁTE DOPRDELE POŘÁD S TÍM OČKOVÁNÍM? CELÝ ŽIVOT DO SEBE SYPETE SRAČKY PLNÝ CHEMIE, ÉČEK, A ANTIBIOTIK, JSTE TLUSTÍ JAK JATEČNÍ PRASATA, KOUŘÍTE, CHLASTÁTE, JEZDÍTE BEZOHLEDNĚ V AUTĚ, NECHÁTE SI NAPÍCHAT INJEKCE NA ZÁDA, ANI SE NEPTÁTE, CO V TOM JE, ŽERETE PASTU PRO KONĚ, CO BY ODČERVILA CELÝ STÁDO, SOULOŽÍTE S POCHYBNÝMA PROSTITUTKAMA, PŘIPALUJETE SI KŮŽI V SOLÁRKU, NEDODRŽUJETE LÉČEBNÝ REŽIM…NA VŠECHNY VIRÓZY CHCETE HALDU ANTIBIOTIK, NA BLBEJ OPAR NEJLÍP ANTIVIROTIKA CELKOVĚ…

TO JE JAKO VŠECHNO ZDRAVÝ? MYSLÍTE SI, ŽE BY V USA, KDE HROZÍ ZA JEDINÉ POŠKOZENÍ ZDRAVÍ MILIARDOVÉ SOUDY VYPUSTILI DO OBĚHU NĚCO ZÁVADNÉHO? A I KDYBY – TROUFÁM SI ŘÍCT, ŽE NA COVID + OSTATNÍ NEMOCI,KTERÉ SE NEMŮŽOU ŘEŠIT KVŮLI ZAHLCENÍ ŠPITÁLU UMŘE NÁSOBNĚ VÍC LIDÍ!!!! NEJDE PŘECI JEN O VÁS,ALE HLAVNĚ O OSTATNÍ! ŽE SE MŮŽE NĚKDO NAKAZIT A UMŘÍT I PŘES OČKOVÁNÍ VÍ I UŽ I POMERANČ. ŽE NEMOC PŘENÁŠÍ I OČKOVANÍ ROVNĚŽ. JDE ALE HLAVNĚ O VIROVOU NÁLOŽ. ČÍM VÍCE TOHO SVÉ BABIČCE (NEJEN) PŘINESETE,TÍM VĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOST, ŽE PROLETÍ KOMÍNEM!! JISTĚ VÁM PODĚKUJÍ I TI, CO NYNÍ TRPÍ JAKO PSI S ROZPADLOU KYČLÍ A NA OPIÁTECH ČEKAJÍ NA OPERACI…LIDI S RAKOVINOU, KTERÝM SE NEDOSTANE VČASNÉ DIAGNÓZY…S MRTVICÍ, KDYŽ VŠECHNY JIPKY BUDOU COVIDÁRIA…

DEMOKRACIE JE ZJEDNODUŠENĚ PRÁVO VĚTŠINY. NOVOU VLÁDU NÁM SNAD TAKÉ NYNÍ NESKLÁDAJÍ KOMUNISTI?

I NÁŠ VZOR A NEJVĚTŠÍ DEMOKRACIE NA SVĚTĚ USA ZAVÁDÍ TVRDÁ OPATŘENÍ (VIZ NAPŘ. NEW YORK), NYNÍ I RAKOUSKO…

MÁTE PLNOU DRŽKU VLASTNÍ SVOBODY. TA ALE KONČÍ TAM, KDE ZAČÍNÁ SVOBODA DRUHÉHO!!!!

STAČÍ PŘECI SELSKÝ ROZUM, NEMUSÍTE DOKOLA PAPOUŠKOVAT VŠECHNY PÍČOVINY Z INTERNETU!!!  CO JE TO ZA FRAJEŘINU, Z PRINCIPU ODMÍTAT TO, O ČEM VÍM VELKÝ HOVNO? PROČ SI NESROVNÁTE INCIDENCI U NÁS A VE SROVNATELNĚ VELKÉM PORTUGALSKU? NEBO NEKOUKNETE NA STRÁNKY AMERICKÉ CDC? ČELÍME 5. VLNĚ. MÁME ZKUŠENOSTI, MÁME PROSTŘEDKY…A JE TO JEŠTĚ HORŠÍ…SMUTNÉ…LIDI I VLÁDA NA TOM MAJÍ STEJNÝ PODÍL…

POKUD S NÁMI NEJSTE SPOKOJENI, PROČ NEPŘEJDETE K JINÉMU PL? NIKDO VÁS NEDRŽÍ, NAOPAK!! DOVOLUJI SI JEŠTĚ UPOZORNIT, ŽE I MY MÁME ZÁKONNÉ NÁSTROJE PRO ODREGISTROVÁNÍ (UKONČENÍ PÉČE O PACIENTA).

TAKŽE NA ZÁVĚR: ŘEŠÍME JEN STAVY AKUTNÍHO OHROŽENÍ ZDRAVÍ, ČI ŽIVOTA Z DŮVODŮ COVIDU I VŠECH OSTATNÍCH ONEMOCNĚNÍ + MASIVNÍ OČKOVACÍ KAMPAŇ A ZAJIŠTĚNÍ PRAVIDELNÉ MEDIKACE. CÍLEM JE ZACHRÁNIT CO NEJVÍCE LIDSKÝCH ŽIVOTŮ!! S „S DROBNÝMA BOLÍSTKAMA“ ZA TOHOTO STAVU BĚŽTE LASKAVĚ DO HAJZLU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MUDR. ŠTĚPÁN JUŠKA, PL ČERVENÉ PEČKY A RATBOŘ

P.S.: Slušně to tu bylo napsáno přes rok, a nic…tak se nepohoršujte…:-)

Nenávistné komentáře laskavě pište např. na Facebook, obecní vývěsky apod. Uvedený mail slouží pro naše pacienty ke konzultacím zdravotního stavu!!

Pokud to zachrání byť jen jeden lidský život, tak budu klidně za primitiva…stejně k tomu nemám daleko….

MUDr. Štěpán Juška dnes přidal komentář ke svému vyjádření:

TAK UŽ DESÍTKY NENÁVISTNÝCH MAILŮ – TEXT TEDY SPLNIL SVŮJ ÚČEL…KDO TO NEPOCHOPIL JEŠTĚ JEDNOU: NEJEDNÁ SE O ODBORNÝ TEXT, ALE S NADSÁZKOU K ZAMYŠLENÍ…NIKOHO KONKRÉTNÍHO NEODSUZUJI, NIKOMU NEVYHROŽUJI (NA ROZDÍL OD NĚKTERÝCH MAILŮ), PÍŠU SVŮJ POHLED NA SVOJE WEBOVÉ STRÁNKY. JE URČEN MÝM PACIENTŮM – OD TĚCH JAKOUKOLIV KRITIKU PŘIJÍMÁM. OSTATNÍ SE, PROSÍM, REALIZUJTE JINDE.

KE SPROSTÝM SLOVŮM – PRO ZAJÍMAVOST VÝŇATKY Z NĚKTERÝCH REAKCÍ: NAZDAR TY PRÁŠKOVÁ KUNDO…ZKURVENEJ PASKVILE….ZDECHNI ŠPÍNO…DOKTORE, TAK TY SEŠ HROZNEJ ČŮRÁK :-)…NEVÁŽENÝ PANE „DOKTORE“ HNUJ… ZASLOUŽIL BYSTE NAKOPAT PRDEL, AŽ BYSTE SRAL KREV, VY HOVADO…JSI PES KTERY SI NIC NEZ OPOVRZENI NEZASLOUZI  TAK MAKEJ TY DOBYTKU A NEPIS SRACKY NA NET NEZ TI NEKDO NAKOPE RYT…

MŮJ POSLEDNÍ UPDATE: NEPSAL JSEM TEXT V AFEKTU, ANI POD VLIVEM ALKOHOLU A DROG. STOJÍM SI ZA TÍM. ŽE SI TO NĚKDO AUTOMATICKY VZTÁHNE NA SEBE, JEHO PROBLÉM. ŽÁDNOU PUBLICITU NECHCI,DO MÉDIÍ SE VYJÁDŘILO ZA TU DOBU UŽ DOST LIDÍ…NEMÁM K TOMU, CO DÁL DODAT.

UŽ SNAD POSLEDNÍ – PROČ NAPADÁTE MÉ PACIENTY??

„TAKŽE NEVÍM KOHO MYSLÍTE, JESTLI BANDU BURANŮ Z VAŠÍ VESNICE, OSTATNĚ TĚCH JE PLNÝ TENTO STÁT. ….PRACUJU JAKO OBSLUHA V HYPERMARKETU A ZA DEN MI PROJDE RUKAMA VÍC LIDÍ, NEŽ VÁM.“