V neděli 21. listopadu se od 12 hodin konal již druhý protest českých lékařů tzv. „Paralelní lékařské komory,“ která se ohradila vůči očkování a covid opatřením Ministerstva zdravotnictví. (Foto: Facebook / Manifest)

Níže uvádíme některá vyjádření lékařů a zdravotních sestřiček z covidových oddělení, kterým je odepřen mediální prostor.

„Je to všechno nelegální, přitom se to všechno dělá. Ti, co se brání a nechtějí očkovat experimentální látkou děti – a to my nikdo nechceme, tak nás nesmí nikdo do toho nutit.

Držte směr, zachovejte si zdravý rozum, dívejte se kolem sebe co vidíte, nikoliv to co vám říkají mainstreamová média a funguje, žijte normálně. Stýkejte se, pracujte a žijte.“

Soňa Peková, vědkyně

„Covid není medicínský problém. Tady došlo ke zneužití medicíny a viru k mocenskopolitickým účelům, zneužití naší práce.

Ze zdravých lidí jsou vyráběni pacienti, kteří jsou izolováni na základě velmi pochybného testování a vidím jedinou šanci nikoli tedy v očkování, protože očkování není tečka za covidem, ale za naší svobodou.

Jedinou nadějí je odmítnout neymslná vládní nařízení, postavit se proti nim, ignorovat je, nenchat se zlomit“

Jan Hnízdil, lékař

„Nikde se o tom nemluví v médiích, ale my z deseti pacientů jsme měli pouze dva pacienty neočkované, jinak všichni byli očkovaní,“ uvedla zdravotní sestra z covidového oddělení.

„Jak mohli psát, že zemřeli na covid? Když my jsme psali na ty lístky – na převozním: nepitvat. Jak mohli vědět, že ti pacienti zemřeli na covid?“ dodala zdravotní sestra z covidového oddělení.

„Tohle je skutečně pravda, co řekla kolegyně. Náš kolega ze zahraničí, kde můžou pitvat své pacienty zjistili, že nikdo nemá covid a nesmí se o tom mluvit, pod pohrůžkou propuštění z práce!“ dodala další zdravotní sestra z covidového oddělení.

Záznam z dnešního setkání si můžete pustit níže:

Následující akce:

  • 22. listopadu 2021 v 16 hodin: Sraz u sochy TGM na náměstí u Pražského hradu
  • 28. listopadu 2021 ve 13 hodin: Letenská pláň