Poslední dobou se jistě i Vy dozvídáte o kolagenu ze všech stran. Od svých známých i v internetových diskuzích. Co to ale vlastně je a k čemu je Vám takový kolagen dobrý? Měli byste se snad i Vy přidat k lidem, kteří ho používají? (Foto: Flickr)

Na to se podíváme v dnešním článku…

Co to vlastně kolagen je?

Hodně nám napoví již řecké slovo, ze kterého slovo kolagen pochází: ‚‚kólla”. To by se dalo přeložit jako lepidlo…

A přesně takovým lepidlem pro nás kolagen je. Jak to myslím?

Kolagen je bílkovina, základní stavební složka tvz. pojivových tkání. V těle ho máme až ve 30 % všech proteinů a z naší celkové váhy tvoří až 10 %. Kde ho tedy najdeme?

Najdeme ho na velkém množství míst, v podstatě v celém těle – v kostech, šlachách, kloubech, ale taky v očích, cévách nebo naší pokožce, kterou tvoří ze 70 %.

Důležitou roli hraje i ve stárnutí organismu a hlavně v našem zdraví. Kolagenové choroby postihují naše srdce, cévy, zuby i svaly a proto je potřeba se o něj zajímat a doplňovat ho. Doplňovat?

Kolagen s přibývajícím věkem mizí!

A právě proto se musí doplňovat. Asi tak do třiceti let si vytváří kolagen tělo samo…

Po třicítce ale jeho samovýroba klesá a tělo už si ho vyrobí o dost méně, než potřebuje. To se s vyšším věkem zhoršuje – ALE…

NEZOUFEJTE a čtěte dál, ať víme, jak se tomuspolečně ubránit!

Na co je tedy kolagen v praxi dobrý?

Kromě očividné prevenci proti vážným onemocněním je ale kolagen dobrý i k několika každodenním problémům, jež bez problému tato bílkovina řeší…

Pokud chcete opět vypadat mladě, zastavit vypadávání vlasů, zpevnit si nehty nebo zlepšit Vaší celkovou kondici, kolagen je právě pro Vás…

Vzhledem ke všem oblastem, v nimž je kolagen jasným vítězem Vás nepřekvapí, že jeho užívání je tedy výhodné po všech stránkách. A teď – jak mám tedy začít kolagen doplňovat?

Kolagen můžete začít pít jako nápoj

Ano, ačkoli se to možná zdá mnohým neskutečné, kolagen je skutečně možné zakoupit v prášku, který se rozpustí ve vodě…

Není ale vždy úplně jednoduché si vybrat ten správný, kolagenu je totiž několik druhů…

I přesto pro Vás máme jeden, který Vás zaručeně překvapí…

Premium kolagen komplex.

Proč zrovna ten?

Víte, je jen málo firem, které by si daly skutečně záležet na tom, aby byl jejich kolagen vším, čím je právě čistý kolagen v produktu Premium kolagen komplex…

To hned z několika důvodů:

  • Premium kolagen komplex recenze

Častým problémem u jiných produktů je jejich chuť, což ale nejen paní Ivana ve své kolagen recenzi hází za hlavu: ‚‚Colagen užívám 4 měsíce. Efekt se vidí na struktuře vlasů a nehtů a také na pružnosti pokožky. I trávení je lepší. Užívání je jednoduché a nápoj má dobrou chuť. Pěkný den” (skutečná kolagen recenze)

  • Pomáhá každému

Jsme pyšní na to, že můžeme říct, že náš čistý kolagen skutečně pomáhá každému. A jak to víme? Znovu a znovu – vaše kolagen recenze, např. paní Miluše říká: ‚‚Je mi 59 let, na pohled -10. Alespoň to si myslí ostatní. Užívám ho už 1 rok a ještě budu pokračovat.”

  •  Hustější vlasy, vrásky mizí sami

Několik z vás si myslelo, že to není možné a kolagenu samotnému nedávalo velké naděje. Avšak nebyla překvapená jen paní Jana: ‚‚Drobné vrásky kolem očí a rtů neuvěřitelně mizí, vlasy houstnou.”

Podívejte se na Premium kolagen komplex recenze, které denně dostáváme od našich zákazníků.

Vše jsou to recenze spokojených žen.. pro muže se tedy kolagen nehodí?

VŮBEC TOMU TAK NENÍ!

Účinek se totiž neliší. Možná hned nepocítíte nárůst vlasů a po dni nebudete bez vrásek – ale začnete pociťovat změny jinde. Ať už v trávení, v menší bolesti kloubů (například kolen) nebo v lepší náladě, lepšímu stavu cév, zdravé funkci jater nebo urovnání střevní mikroflóry…

V sekci ‚‚kolagen recenze” najdeme totiž i mnoho hodnocení od pánů, kteří si produkt vychvalují..

Stanislav ho doporučuje každému se zažívacími potížemi, Miroslav nebo Jan si ho nemohou vynachválit: ‚‚JSEM VELMI SPOKOJEN”, ‚‚I přesto, že mi zatím nepomohl s mladším vzezřením, vřele ho doporučuji každému se zažívacími potížemi!”, ‚‚Pošlete mi další várku tohoto zázračného produktu! Jsem o dost spokojenější než s jinými produkty!”

Každý z nás rád překvapuje – tak běhejte znovu se svými vnoučaty nebo dětmi díky lepší pohyblivosti, kterou při kolagenu pocítíte…

TO ZNÍ AŽ MOC DOBŘE…

…a přesto je to pravda.

Je dobré si udržet zdravou dávku skepticismu. Věřte ale, že nejste první, kdo by takové výrazné změně nevěřil…

Avšak naprostá většina z Vás byla překvapena, když se po měsíci podívala do zrcadla, kam došla bez bolesti…

Komerční sdělení.