Miliardář Karel Janeček veřejné oznámil, že se rozvadí s manželkou Mariem Mhadhbi, kterou si vzal v roce 2015 a má s ní syna Karla Yanise Noura.

Janeček už dlouho žije s milenkou Lilou Khousnoutdinovou, ta mu v letě porodila dceru Isabellu, uvádí iDnes.cz.

Své rozhodnutí miliardář oznámil na Instagramu, a také vysvětlil, proč to udělal právě teď.

„Lilia vám může vysvětlit, jak zimní slunovrat symbolizuje začátek nového cyklu. Každopádně datum 21. 12. (a čas 12:21) představují jedinečný a jediný moment v celém roce. Věřím, že letošní slunovrat znamená i dobré zakončení strastiplné cesty mě, Lilii a Mariem posledního roku a půl," uvedl.

Janeček poděkoval své manželce za syna a čas, který strávili spolu, a také se ji a milence omluvil za strasti.

„Omlouvám se oběma ženám za strasti, kterými jsme všichni tři prošli. Děkuji Mariem za čas, který jsme spolu mohli sdílet, za její vnitřní krásu a výjimečnost a nejvíce pak za úžasného a láskyplného syna Yaniska. Před sedmi měsíci jsem si uvědomil, že musím jít dál. Naše cesty se rozešly a v současné době se rozvádíme," napsal.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Lilia vám může vysvětlit, jak zimní slunovrat symbolizuje začátek nového cyklu. Každopádně datum 21.12. (a čas 12:21) představují jedinečný a jediný moment v celém roce. Věřím, že letošní slunovrat znamená i dobré zakončení strastiplné cesty mě, Lilie a Mariem posledního roku a půl. Omlouvám se oběma ženám za strasti, kterými jsme všichni tři prošli. Děkuji Mariem za čas, který jsme spolu mohli sdílet, za její vnitřní krásu a výjimečnost a nejvíce pak za úžasného a láskyplného syna Yaniska. Před sedmi měsíci jsem si uvědomil, že musím jít dál. Naše cesty se rozešly a v současné době se rozvádíme. Věřím, že zůstaneme blízkými přáteli na celý život a budeme sdílet jak péči o našeho syna tak i naše společné poslání, kterým je propojování lidí celého světa a nastoupení cesty ke světu H21, člověka 21. století. Děkuji Lilii za její trpělivost a sílu a za naši krásnou a magickou dceru Isabelku. Jsem šťastný, že s ní mohu sdílet svůj život, obdivuji ji za její výjimečné schopnosti a energii života a lásky. Věřím, že výjimečně těžkých posledních čtrnáct měsíců plných příkoří a utrpení, prožití těch nejhlubších krizí, nám umožnilo se vzájemně celistvě poznat a poznávat dnes krásu budování hloubky v jednom dlouhodobém vztahu.

Příspěvek sdílený Karel Janeček (@karel252),