[quote align="center" color="#999999"] Jak jsme již avizovali, AC24 bude vydávat tištěný magazín. Ohlas čtenářů je veliký a přípravy jsou v plném proudu. Dovolte nám nyní odpovědět na četné dotazy, jak bude časopis s názvem Vědomí vypadat, a některé obavy, abyste nekupovali zajíce v pytli. Nový časopis je koncipován jako měsíčník, který se bude věnovat nejdůležitějším společenským otázkám a pomáhat čtenářům orientovat se v obrovských změnách, jež na Zemi nastávají a které, jak si mnoho z vás všimlo, již započaly.

Nebudeme se nořit do českého politického bahna a ztrácet příliš energie tím, že ji věnujeme handrkujícím se stranám a tragikomedii, kterou předvádějí. Nikoli proto, že zavíráme oči před realitou, ale proto, že hodláme tvořit, nikoli bořit. Politiky, která ztrácí poslední zbytky soudnosti a legitimity, se budeme dotýkat jen okrajově. Jsme přesvědčeni, že stávající společenský systém mele z posledního a na život každého z nás bude mít politika stále menší vliv, a proto je zcela nepodstatné, jestli je ministrem „demokrat“ z té či oné části politického spektra. Čeští političtí maňásci navíc stejně nic neřídí a jsou jenom nástrojem velkých hráčů na globálním hřišti.

Nejvýraznější a nejbizarnější události budeme komentovat s nadhledem a vtipem, ale mnohem víc chceme klást důraz na to, abychom všichni začali věnovat pozornost něčemu mnohem důležitějšímu – širším otázkám typu kam kráčíme a proč, jak z toho marasmu ven i jak jsme se do něj dostali, a hlavně sobě. Musíme se starat především o to, co děláme a co si uvědomujeme my sami, ne druzí, jen tak můžeme pomoct sobě i ostatním.

Mnoho pozornosti i přesto věnujeme globálním událostem, které nám pomohou lépe pochopit, jak fungují záležitosti nejvyšších pater moci, jaké má ten který vůdce záměry a co se na světové scéně odehrává a za co se to vydává. Ukrajina, Sýrie, Libye, to všechno je významné pro naši přítomnost i budoucnost paradoxně mnohem víc než to, jestli v Česku vyhraje prezident, který na Hradě bude spát, nebo se opíjet.

Ve Vědomí proto budou vycházet články o 11. září a o fungování systému a transformaci vědomí, které vycházely až dosud na AC24. Nejprve jsme zvažovali, že bychom jejich pokračování zařadili pouze do tištěné verze, uvědomili jsme si ale jednu zásadní věc: tímto krokem bychom zcela odradili všechny čtenáře časopisu, kteří nečtou AC24. A to by nebylo fér. Vůbec by jim nebylo jasné, proč začínáme desátým či třetím dílem jakéhosi seriálu, a utekli bychom jim hned na začátku. My se ale nechceme elitářsky uzavírat před světem, naopak bychom si přáli, aby náš časopis četl co nejširší okruh lidí; a kdo ví, časem, až se staré struktury dorozpadnou, se nám třeba podaří nově definovat slovo mainstream. Osvěty není podle nás nikdy dost, a čím víc lidí otevře oči, tím hladší průběh budou mít změny, které na Zemi probíhají. Některé věci je navíc třeba opakovat tak dlouho, dokud budou z většiny médií a oficiálních míst zaznívat zjevné lži.

Rozhodli jsme se proto, že všechny díly obou seriálů, které už vyšly na webu, budou vycházet v časopise od začátku, ale každé další pokračování, které vznikne, se jako dosud objeví na AC24. Čtenáři Vědomí, kteří pravidelně čtou AC24, se ale rozhodně nemusí bát, že přijdou zkrátka. Buď si budou moci starší díly znovu připomenout a přečíst v klidu na papíře, nebo se prostě vrhnou na další původní materiály a texty, kterých bude časopis plný. Věříme, že nakonec budou spokojení jak protřelí harcovníci z AC24, tak noví čtenáři, které až dosud kvůli všeobecné cenzuře a propagandě třeba ani nenapadlo, že by všechno mohlo být docela jinak.

Samozřejmě je třeba pomyslet i na oddechové čtení, abychom se ze stavu světa hromadně nezbláznili. Nakonec netřeba brát všechno tak vážně. V rubrice pracovně nazvané Duel měsíce vždy položíme na webu AC24 nějakou anketní otázku, například zda je lepší KFC, nebo McDonalds, a nejvtipnější příspěvky na obou stranách vyjdou vždy jednou za měsíc v časopise. Alespoň se trochu zasmějeme.

Abychom se mohli stát sebevědomými a šťastnými lidmi, kteří už si nenechají „vládnout“ a kteří dokážou převzít zodpovědnost za svůj život, je třeba se uzdravit jak na duševní, tak na fyzické úrovni. Těmto aspektům proto budeme v časopise věnovat výrazný prostor. Například v rubrice Orákulum budeme řešit zdravotní, finanční či vztahové problémy našich čtenářů. Naše orákulum, moudrá a vyspělá bytost, která rozumí jak lidské duši, tak principům universa, dobře ví, že náhody neexistují a na každý problém je se třeba dívat v souvislostech. Prášek na hlavu či bolest nic nevyřeší, způsobí jen další bolest. K uzdravení vede pouze cesta porozumění.

Na 64 stranách se můžete těšit i na články o tom, jaké jedy a z jakého důvodu do nás pere potravinářský a farmaceutický byznys a proč není žádoucí, aby byli lidi zdraví a neumírali na rakovinu a jiné vážné nemoci jako mouchy.

Vědomí se bude věnovat i tématům z oblasti vědy. Nikoli vědy dnes bohužel převažující, zkostnatělé a sloužící spíš průmyslu než lidem, která dochází k roztodivným výsledkům a „důkazům“ často pouze podle toho, kdo ji zrovna platí. Stačí se podívat na „cinknutou“ agendu globálního oteplování či procesy schvalování jedovatých potravin. Zajímat nás budou otázky kvantové fyziky či volné energie, ale i ty o původu člověka.

Vědomí je zkrátka časopis pro všechny, kteří chtějí být opravdu svobodní.

Půjdete do toho s námi? Jestli ano, níže si můžete objednat předplatné . Tím, že si časopis předplatíte nebo uděláte někomu z vašich blízkých radost hodnotným dárkem, nám jednak pomůžete zajistit, aby se mohl v potřebné kvalitě a bez potíží rozjet, jednak ho budete dostávat pravidelně až do schránky, ať už jste v Česku (pro předplatitele: 49,- Kč, běžná cena: 59,- Kč), nebo na Slovensku (3,60 EUR – vyšší cena je ovlivněna poštovným a distribucí). Pořídit si můžete čtvrtletní, půlroční či roční předplatné, tedy balíček tří, šesti nebo dvanácti čísel.

Ke zdárnému rozjezdu Vědomí případně můžete přispět částkou dle vlastního uvážení na tento účet: 670100-2210751207/6210

Každý donátor je samozřejmě vítán. Další informace o časopise zveřejníme zhruba za týden. Staňte se fanoušky AC24 Vědomí na Facebooku . Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat formou e-mailu: info@ac24.cz

Ondřej Geršl, vydavatel AC24

[/quote]

{jcomments off}