Měli jsme to štěstí, že jsme pod vedením prezidenta Trumpa zažili čtyři skvělé roky míru a prosperity. (Foto: Flickr)

Od jeho odvolání v důsledku velmi pochybné pandemie a vlny neověřených korespondenčních volebních lístků se svět propadl do masového chaosu.

Ocitli jsme se zpět ve „statu quo“, kde otěže drží globalisté řízeni establishmentem a obohacují sebe a své přátele, zatímco my ostatní trpíme. Ochutnali jsme však dobrý život a většina z nás toužila po něčem víc. Bohužel naše vláda, která je hluboce zkorumpovaná a prohnilá až do morku kostí, to nemohla připustit, zejména ne od lidí zvenčí.

Výsledkem je, že Spojené státy nyní čelí raketově rostoucí kriminalitě, mizerné ekonomice, plánované invazi na hranicích, domácí politice, která připomíná komunismus severokorejského typu, a válkám a možné třetí světové válce, které propukly po celém světě. Nic z toho by se za Trumpa nestalo.

To, čeho jsme nyní svědky, je politika „establishmentu“ ve své nejhorší podobě.

Trumpův věrný Stephen Miller se nedávno stal mega-virálním za vysvětlení, proč světový mír nastal pouze za prezidenta Trumpa. V dnešní době, zejména po děsivých teroristických útocích v Izraeli, může Stephenův pohled prospět národu i světu. Zde je to, co Miller řekl ve svém silném příspěvku X:

Náš svět byl za prezidenta Trumpa v míru.

Jeho jasnozřivý realismus, syrová projekce národní síly a odmítnutí ideologie ve prospěch pragmatismu a národního zájmu nám přinesly bezprecedentní éru globální harmonie.

Zatímco ve Washingtonu se donekonečna žvaní o mezinárodním řádu založeném na pravidlech – bezkrevné a ezoterické posedlosti třídy s vysokoškolskými tituly odtržené od železných zákonů historie – Trump pochopil síly, které utvářejí světové dění: vztahy, zdroje, soupeření a racionální sledování vlastních zájmů a sebeurčení.

Pochopil, že nelze vnutit ideologii nad základní povahu národa a člověka.

Namísto plýtvání americkými diplomatickými a finančními prostředky ve snaze násilně vnutit naše hodnoty po celé planetě – což neustále přináší opačný efekt – se zaměřil na vytváření vzájemně prospěšných partnerství na podporu globální stability.

A využíval náš ekonomický vliv jako odstrašující prostředek, místo aby jej promrhal na budování státu: věděl, že země, která se snaží chránit své vlastní ekonomické zájmy, bude vždy vzbuzovat větší respekt a najde více společných východisek při jednání s cizími mocnostmi.

Biden to všechno zničil. Všechno to zapálil. Toxická směs idiocie, imbecility, nekompetentnosti a ideologického extremismu jeho administrativy změnila klid v pohromu. Klid v pandemonium. Harmonii v peklo.

Poselství vyslané a přijaté naším ponížením v Afghánistánu, naším peněžním ohněm na Ukrajině, našimi vnitřními represemi při kázání o „demokracii“, naším kulturním sebebičováním, sebeponižováním a sebezničením vlastních hranic je, že nejsme zemí, kterou je třeba brát vážně, pouze využít. Stále dokola.

Pod Bidenovým vedením nejsme suverénní národ, ale šeková knížka. Tiskařský lis. Značka. Boxovací pytel. Potopená mocnost. Vyčerpaná mocnost. Vydlabaná síla. Rychle upadající moc.

A jak pochodeň americké svobody pohasíná, svět je osvětlován ohněm zkázy.

Stephen Miller

Je pravda, že válka, zločinnost, vnitřní rozpory a nespravedlivá vláda jsou dlouhodobou součástí historie této země. Nyní je však výzvou pro režim jedné strany to, že my, lidé, jsme zažili život na druhé straně a jsme více než kdy jindy odhodláni nevrátit se do starých kolejí.

Zdroj: revolver.news