Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaCo dělá špionážní loď ruského námořnictva u pobřeží USA?

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Co dělá špionážní loď ruského námořnictva u pobřeží USA?

Americká média v úterý informovala o ruské vojenské lodi v mezinárodních vodách u pobřeží USA. Podle informací nezávislých amerických oficiálních představitelů byla „špionážní loď“ ruského námořnictva Viktor Leonov objevena ve 130 kilometrech od pobřeží státu Delaware (hranice území USA je 22 km od pobřeží).

Zdroj tvrdí, že: „Výskyt Rusů není žádný velký problém, sledujeme ale jejich pohyb."

Současně s tím se zmiňuje schopnost lodi zachycovat zprávy a signály a „měřit možnosti sonarů amerického námořnictva". Také je zmíněn systém protivzdušné obrany a dvě 30 mm děla, které má ruská loď Viktor Leonov k dispozici.

V západním Atlantiku poblíž hranice USA není tato průzkumná loď zachycena poprvé. Před rokem se loď Viktor Leonov účastnila společného cvičení s Venezuelským námořnictvem a opakovaně zaplouvala do kubánského přístavu Havana.

Vysokotechnologické zařízení Viktora Leonova pro vedení elektronického průzkumu neznepokojuje Pentagon poprvé.

K čemu brázdí podobné lodě světové oceány a nakolik je důležité spojení Viktora Leonova s USA a státem Delaware?

Světové oceány jsou hrdostí celého lidstva. Rusko vyjádřilo své cíle a svoji pozici v Námořní doktríně s ohledem na námořní strategie USA a Číny. Podle doktríny je námořnictvo páteří námořního potenciálu Ruska a námořní činnost spadá do kategorie nejvyšší priority státu.

Z řady důvodů Rusko zvláště vydělilo dva směry — Atlantický a Arktický. Atlantický díky aktivnímu rozvoji NATO a jejího přibližování k ruským hranicím. Proto jsou ruské výzvědné lodě neustále přítomné v nejvzdálenějších koutech oceánu, zajišťují národní bezpečnost a příznivé podmínky pro ekonomický rozvoj země. Konflikt není naše volba, Rusko je na něj ale připraveno.

Ruské výzvědné lodě nemají na palubě útočné zbraně a nejsou bezprostřední hrozbou pro žádnou ze zemí světa. Mohou úspěšně sledovat v oceánu migraci biologických zdrojů, reliéf mořského dna a oblasti s přírodními zdroji a také vytvářet individuální „akustické portréty" nadvodních plavidel a ponorek potencionálního protivníka.

Existuje ještě jedna důležitá sféra výzkumů — mořská hydrologie. Hydroakustické komplexy — oči a uši flotily jsou důležitý element efektivity nadvodních bojových lodí. Složitá hydrologická mapa světových oceánů vyžaduje pravidelné upřesňování, jelikož hustota a teplota vody, mořské proudy, to vše ovlivňuje šíření elektromagnetických vln v měnícím se prostředí, to znamená, že to ovlivňuje vzdálenost objevení cílů a přesnost jejich zásahu.

Je pravděpodobné, že nadvodní průzkumná loď dokáže optimálně vypočítat kurz ponorky mezi elektromagnetickými sítěmi Severoatlantické aliance, objevit bezpečné oblasti bojové služby a kotevní body ponorek během bojové služby (pod vodou). O všech možnostech nenápadné „bílé lodě" (tak ve flotile označují všechny průzkumné lodě) je možné se jen dohadovat.

Podle informací z otevřených zdrojů je střední výzvědná loď SSV-175 Viktor Leonov sedmou lodí projektu 864. Vstoupila do služby v roce 1988, je v sestavě Severní flotily. Hlavní charakteristiky: výtlak 3800 tun, délka 91,5 metrů, šířka 14,5 metrů, ponor 5,6 metrů, maximální rychlost 16 uzlů, dosah 7000 mil, autonomita plavby 45 dní, posádka 220 lidí.

V Pentagonu mají podezření, že výzvědná loď sleduje základnu raketových ponorek Kings Bay (stát Georgia), největší základnu amerického letectva v Doveru (stát Delaware) a další strategické objekty na východním pobřeží USA. Někteří američtí generálové si chybně myslí, že se Rusko pokouší „ponížit a zneklidnit USA". Neutrální vody Atlantského oceánu jsou ovšem otevřené pro všechny lodě na světě, i pro největší útočnou loď na světě — ruský atomový raketový křižník Petr Veliký.

Námořní síly USA a NATO mají také k dispozici flotilu výzvědných lodí, které opakovaně pobývají poblíž ruských břehů. Například loď Šesté flotily amerického námořnictva USS Mount Whitney soustředěně zkoumá Černé moře.

Roste úsilí vzdušně-kosmické rozvědky USA u ruských hranic. 13. února strategický průzkumný letoun amerického letectva RC-135W (palubní číslo 62-4138) a patrolovací protilodní letoun amerického námořnictva P-8 Poseidon (palubní číslo 168860) provedly operativní průzkum Kaliningradské oblasti a Krymu.

Průzkumný letoun RC-135W ze základny Mildenhall ve Velké Británii se přiblížil k pevninské hranici do vzdálenosti 55 km a k hlavní základně Baltské flotily Ruska na vzdálenost 80 km. Druhý průzkumný letoun P-8A Poseidon z letecké základny Sigonella (Itálie) plnil operativní úkoly nad Černým mořem na jihozápad od Sevastopolu.

Je očividné, že pro snížení podezřívavosti a zesílení bezpečnosti musí Západ hlavně přestat s protiruskou politikou a posilováním východního křídla NATO.

Americký analytický magazín The National Interest říká: „Státní orgány, které analyzují hrozby národní bezpečnosti, jsou příliš fixované na Rusku, z toho plynou ne zcela střízlivé analýzy <…> Přestože Rusko představuje pro USA vážnou hrozbu ve sféře špionáže, tato hrozba je jen jeden z mnohých problémů v oblasti národní bezpečnosti <…> Eskalace napětí ve vztazích s Ruskem neumožňuje USA efektivně jednat v různých oblastech <…> Rusko má unikátní možnost — je schopné zamezit činnostem Spojených států v mnohých částech světa. Stále a cíleně čelí americkým iniciativám, aby si zajistilo možnost sednout si k jednacímu stolu".

Je možné, že rozumní lidé ve Washingtonu a v Moskvě najdou společnou řeč pro vytvoření spolupráce a světové oceány se změní v mírovou zónu. Zatím ale udržujeme práh suchý a rozvíjíme technologický průzkum: ruské námořnictvo začalo testovat nejnovějšího dálkově řízeného podvodního robota Marlin-350.

Zdroj: snews.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+95 # Richard 2017-02-16 21:22
Co by tam ta loď tak mohla dělat ............
Že by to samé co Americké letouny, lodě a ponorky po celém světě?
Když dva dělají totéž není to totéž.
Ta ruská loď je 130 km od pobřeží což značí že je 108 km od hranice USA.....
To se již nersmí jezdit NEOZBROJENOU lodí 108 Km od hranic USA bez povolení?
Co to je? Proč se to vůbec řeší?

Jinak
Skončili www.aktualnikonflikty.eu/ . Konec, tečka ...... šlus...... a na síti ani slovíčko.
Bylo to asi jedno z nejlepších a nejméně zaujatých svědectví o válkách po světě. Tedy i o Sýrii .............

Minulý týden byla z nezbadatelného důvodu znepřístupněna aplikace Google kde byla asi nejlepší mapa konfliktů od Sýrie až po S.Arábii.......

Kde je ta svoboda slova, volné šíření pravdy?
Tyto stránky byli velkým zdrojem pravdy. I když se mi leckdy nelíbila byla to pravda. nebo tak blízko pravdě jak to jen šlo.....

AŤ žije demokracie, svoboda slova ....... že já blbec po těch [...]ech místo cinkání klíči nestřílel...... ..
Lhali mi tenkrát, lžou teď a lhát budou.......

No nic ........... vstanou niový bojovníci........

Firma která zastavila aktualníkonflik ty.eu

hosting.wedos.com/cs/

A vstali noví bojovníci...........
www.aktualnikonflikty.cz/
Citace *** Webhosting ak.eu je vypnutý, více informací zatím nemáme. ***

Prostě je vypnuli........ ............ jen tak.
A opravdu legrační je když se pokusíte podle návodu téhle firmy zaregistrovat doménu aktualníkonflik ty.cz ......... nenapíše to že je doména obsazená ale že je chybná.
Další v řadě kryplů se projevil.

( a na mapě se také pracuje. )
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Sloboo 2017-02-16 22:36
(●̮̮̃●̃)
aktualni konflikty eu
/ tak blízko pravdě
jak to jen šlo /
konec, tečka . šlus

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # bob 2017-02-17 10:34
Administrator ( Mepu ) pisal, ze uz to nestiha, ma vela povinnosti a pravdepodobne bol vyhoreny.
Stranka je presunuta na domenu .cz a coskoro by tam mala byt aj databaza, teda presunute cele stare forum.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # cacas 2017-02-16 22:38
Cituji Richard:
zaregistrovat doménu aktualníkonflikty.cz ......... nenapíše to že je doména obsazená ale že je chybná. Další v řadě kryplů se projevil.
Protože tam máš čárku.
S tím odstaveným hostingem to nebude tak žhavý, někdo zapomněl zaplatit, nebo to je hacknutý, tak to Wedos pozastavil, aby to nerozesílalo spam, neDDoSovalo, nebo tak ... klasika.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Richard 2017-02-16 22:45
?????????????
Opravdu si to myslíš? Opravdu ?Opravdu ?
( máš mne za idiota?

Víš, i když je to nesmysl já pro jistotu použil obě varianty. ( protože jsem na to koukal a nevěřil jsem vlastnímu monitoru.)


Kdyby jsi ale myslel tak to stejně nemůžeš napsat. Proč? :
Ale pokud jsem napsal do políčka název domény a zaškrtl dole koncovku jak eu tak cz ..........
a napsalo to že pod koncovkou eu je volná a že pod koncovkou cz je špatná znamená to asi co??????

Že ty cosi píšeš o čem nic nevíš a na víc jsi se tam ani nepodíval????


Změnááááááááááááááááááááá

hosting.wedos.com/.../...

Domény již NEJSOU volné. ANI jedna.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # cacas 2017-02-16 22:48
Tak si to zkus ještě jednou a v klidu. Třeba si předtím napočítej do deseti ;)

EDIT k tomu tvému editu: Doménu .eu je možné registrovat s diakritikou, doménu .cz nikoliv. Proto, když to zadáš s tou svoji čárkou, ukáže se ti .eu volná a .cz chybná. Když to zadáš bez diakritiky, jsou obě obsazené. Dýchej Richarde, hlavně dýchej. Hlavně, než z někoho začneš dělat vola, abys ho neudělal náhodou sám ze sebe ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Richard 2017-02-16 23:16
Co ti mám napsat? PSAL JSEM to DVAKRÁT!!!! Poprvé bez a podruhé s. Pokaždé stejný výsledek!!!!!

Dvakrát jsem to psal protože jsem POPRVÉ NEVĚŘIL svému monitoru!

Víš co je to dvakrát?
Výsledek byl nelogický a VELMI podivný!
Proč si myslíš že jsem toto opakoval?????

A samozřejmě JIŽ P5ESNĚ vím komu patří doména .cz a na .eu pracuji.

V9M kdy končila registrace .eu ( před 3 dny )
Ale vím že bylo jednáno o prodloužení Bylo JEDNOZNAČNĚ přislíbeno i když okolo toho byly jakési dohady.

Výsledek. Po otevření .eu naskočí zrušení, po otevření .cz čtu že nechápou co se děje ............a k tomu podivná hláška o cz........

Co to tak nasi bude......

Jinak máš samozřejměv pravdu s čárkou. Vím o tom zmatku a proto jsem to psal DVAKRÁT.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # .lak 2017-02-16 23:33
No, dospějte kucí reálně je evropa prodaná tak jaké konflikty EU. Islamisté vědí co s kafíry a někteří tvrdí že 10% ovládne společnost tak je vytržen trn z paty. Kacíři, pardon kafíři. Mění se panstvo metody ne i když oni jedou klasiku 14. století, děti budou doma nebojte se pokud budou chtěné.
Tak feudalismus s výkyvem opět.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # cacas 2017-02-16 23:40
Ty teda zmatkuješ, člověče, stane se.

Ta .eu doména byla předevčírem naprosto řádně prodloužená. Držitele jsi asi nezjistil (ochrana osobních údajů), ale když to potřebuješ vědět, tak ji drží nějakej Michal Mahel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Richard 2017-02-17 01:01
Cituji:
Ta .eu doména byla předevčírem naprosto řádně prodloužená. ( končila 14 února 2018 )
Děláš si prdel? v 2017-02-16 21:22 byla ještě vedená jako VOLNÁ.

Kdyby byla prodloužená ( poslední den ) jak píšeš NIKDY by nebyla vedená jako VOLNÁ

Tedy jestli o tom cokoli víš tak to zděl otevřeně a pokud jen hraješ chytrého tak mlč.

Aktualnikonflikty.eu jsem měl rád, znal jsem již většinu komentátorů již jen podle stylu........
Nepsal jsem tam. Jen jsem to spokojeně sledoval a občas ,,přistrčil" A moc se mi líbilo .

Už ho mám komplet . Používá ještě merlajs@seznam.cz ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # cacas 2017-02-17 01:18
Ale volná byla přeci ta s čárkou nad i, Richarde (a pořád je), to už jsme si vyjasnili, tahle nebyla volná od února 2015.

Věřím, že ti tvůj oblíbený web zůstane zachován, pan Mahel zjevně prodloužil doménu, ale hosting už ne, nejspíš taky trochu zazmatkoval, však on to jistě brzy napraví, neboj ...

EDIT k editu: Ano, to je jeho e-mail. Když ho zadáš do googlu i s tím jménem, najdeš inzerát i s telefonním číslem ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Richard 2017-02-17 02:16
Děkuji za konečně srozumitelé info.
Moje hlavní chyba bila v tom že když jsem POPRVÉ kontroloval registraci tak končila 14 února 2017

A jako blbec když jsem tam vlétnul podruhé a potřetí tak jsem idiot NEKONTROLOVAL poslední číslo roku ale přečetl jen začátek a považoval to za stejné.
Můžeš to i sám vidět protože mi psaní působí potíže tak jsem to sypal ze zásobníku a tam je již datum 14 února 2018 ............ 18. Což značí že je doména prodloužená o rok. ( dám si to do mustru a budu je již měsíc dopředu příště otravovat. ........ kdybych jim to měl opakovaně zkopnout )
Tak. mám komplet informace a vše svědčí že máš pravdu.
Takže se přítomným omlouvám za prudký záchvat nasranosti.
Zvedla mi mandle nedostupnost dat ( viník Google,) , asi nejlepší mapa konfliktu i s historií též v prdeli a pak tohle. A na pozadí neskutečná zátěž.

A celá ta situace na cvětě včetně dění na tom našem plácku mne neskutečně sere. Sice Vás tu Všechny nabádám ke klidu a trpělivosti ( schůdek za schůdkem ) ale se mnou to cloumá strašně.

Příště když se trefíme tak piš prosím otevřeněji. Mě nevadí přímá a upřimná řeč. ( v životě jsem vyslechl mnohé a mnohdy měli pravdu nadávající ).

Mám toho až nad hlavu a do toho všeho ještě tohle. V předtuše nejhoršího jsem začal stahovat všechno co jsem našel jako případnou zálohu. ( nevěřil bys co jsem dokázal zachránit. Možná bych zrekonstruoval více než myslíte)
Teď zase budu muset sednou, spojit se a všechno zrušit. A do toho ještě za chvíli budu muset jít. A jak to vypadá zase chvilku nebudu.

Tohle je k mé omluvě vysvětlení. Myslím totiž že každý má právo nejen na omluvu ale i na vysvětlení.

Když mne stihneš zase u ,,něčeho" zatahej mne za nohu. Historik to umí bezvadně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # cacas 2017-02-17 03:35
OK, rádo se stalo. Mažu do hajan.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # aktualnikonflik 2017-02-17 22:07
Klídek pánové, obě domény, jak www.aktualnikonflikty.cz, tak www.aktuálníkonflikty.eu jsou obsazeny a obě už teď směřují na jeden a ten samý web :-) Jakmile to zpracuje robot, bude plně funkční i ta s diakritikou .eu...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # 666 2017-02-17 12:46
To je směšný, chorobnej výplod schizofrenika s manickým syndromem, od začátku až do konce, evidentní psychotická příhoda, a jak se mu to tam zelená :-))) Co tak trochu soudnosti, lide český?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+60 # JoeJoe 2017-02-16 21:34
A co dela zrudne NATO podel ruskych hranic ????
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # Richard 2017-02-16 22:00
Dohlíželo aby RF nikdo neokradl....... ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+49 # Vladimír57 2017-02-16 22:09
Nechápu, čeho se ti amíci bojí. Všechno mají neviditelné, navíc, jak se stále dočítám, Rusko má zastaralou techniku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+42 # contumax 2017-02-16 22:33
Jakmile se u Amerických břehů objeví RF ponorka či jiné plavidlo dostávají amíci hystericky strach...

A oprávněně...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Vladimír 2017-02-16 23:03
Boooožínku vy tady fakt řešíte hovadiny ....taky je dobré,že nám vezmou hotovost ....už to víte? a taky se nechte očipovat,aby vás pak doma stará poznala :-)))))) a až to všechno odsouhlasíte,ta k už budete mít čas řešit kraviny typu "čí lodička kam připlula " a podobně,poněvač pak,už budete kompletní telata ve chlívku.... :-)

http
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # contumax 2017-02-17 09:29
Vladimír

Božínku i tohle má souvislosti Vladimíre, souvislosti z celým světem...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Vladimír 2017-02-17 12:53
contumaxi nemyslím si,že by zrovna téma lodiček u pobřeží mělo být pro ČR tolik důležité....měl i bychom se věnovat situaci u nás doma a neplýtvat energii na málo podstatné věci....
PS :vůbec nejlepší by bylo se dát dohromady a vymyslet nějaký občanský odpor,založit skupinu, nebo domluvit manifestaci....
jinak si myslím,že to za nás nikdo nevyřeší a zase ostrouháme jako už mnohokrát v historii...já nevím jestli jsme tak bojácný národ ,nebo v tom je něco jiného...ale už je to přece do oči bijící praxe...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # contumax 2017-02-17 14:07
Vladimír

To máš zcela pravdu, my totiž zodpovídame za svý děti, za chod tohoto světa...!!!

Jo jsem pro jdeme na to...!!!

Tady je můj méjl : jozue137@gmail.com
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # contumax 2017-02-17 14:08
Vladimír

1 ***
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # r.m. 2017-02-16 23:16
USA se přestaly vyvíjet už od Clintona. Občani si navzájem perou ponožky a říkají tomu ekonomika.
Takže tam asi šmírujou maximálně stupeň rzivosti pazourkových střel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # limopivo 2017-02-16 23:25
Proste se smiruji navzájem. Zadna zmena. Delaji to už 70 let.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Lubinen 2017-02-17 00:05
Zřejmě zbloudillí holanďan
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # Albin LAUKO 2017-02-17 00:21
Držím palce SLOVANSKÝM NÁRODÚM...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # vladimír35 2017-02-17 06:53
aeronet.cz/.../...


duležité je vidět video přesně co trump říká a neposlouchat zaprodaná media co lžou i o trumpových výrocích...


vimeo.com/204459812

čeština tam je stačí zapnout komu nejede.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # marieza 2017-02-17 09:28
Za toto video velké díky :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # David 2017-02-17 10:12
Že by špehovala průměrnou spotřebu plenek za den u amerického marináka nasazeného v Černém moři při přeletu ruské neozbrojené stíhačky?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Jan Hink 2017-02-17 11:12
Koukám, že někdo vymyslel nové české slovo "nadvodní". Za mých vojenských let se říkalo hladinová plavidla.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # contumax 2017-02-17 15:42
Jan Hink

Taky mě to vadí...

To se snažej z retardovat češtinu...???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Che 2017-02-17 11:13
Citace:
CO DĚLÁ ŠPIONÁŽNÍ LOĎ RUSKÉHO NÁMOŘNICTVA U POBŘEŽÍ USA?
Jednoduche: PLAVE TAM
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # aegis 2017-02-17 11:16
Ten Leonov, a jemu podobní, se tam courají furt. Otisky US maríny, sonarové pasti, hydrogeologii mají dávno, a nemění se to tak často. Určitě ho teď nezajímá Delaware, letadélka a šífy, ale komunikační provoz v oblasti Virginie a WDC. Ale může hrát ještě výraznější roli při údržbě či obsluhování zbraně "Posledního soudu"-jadernýc h náloží na kontinentálním zlomu u vých. pobřeží USA. Takže, třeba má teď pár insiderů v Pentagonu posrané plíny a pro ostatní jde jen o bezvýznamný škopek mimo dostřel páru protipirátských laufů. No, pro parádu tam Leonov není, a že o tom v USA vůbec píší, naznačuje křeč a hysterii prostupující dnes vše elitně "americké". Mocnost se chová jako potrestaný spratek a už o tom ani neví.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Venda 2017-02-17 11:37
"Někteří američtí generálové si chybně myslí, že se Rusko pokouší „ponížit a zneklidnit USA".

Obávám se, že není chybné. Každý takovýto počin, ať je veden jakoukoli stranou, má za úkol něco podobného. Jen to zesměšnění je tam asi navíc.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # blu 2017-02-17 13:31
Co dělá špionážní loď ruského námořnictva u pobřeží USA?

.... no přece dělá, že neco dělá .....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás