Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaBohatství Rotschildů je nyní větší než 75% bohatství celé populace dohromady

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Bohatství Rotschildů je nyní větší než 75% bohatství celé populace dohromady

Rodina Rotschildů, nejbohatší rodina světa, ovládá více bohatství než 8 největších miliardářů z celého světa dohromady – a co je ještě více šokující, více bohatství než 75% světové populace.

Nedávná zpráva z Oxfam International ukazuje dramatický nárůst u Rotschildů. Zpráva poznamenala, že kombinace bohatství osmi nejbohatších miliardářů je větší než součet poloviny všech lidí na planetě, tedy nějakých 3,6 miliard lidí. Záměrem zprávy bylo přinést uvědomění si nerovnováhy a nespravedlnosti, která se vyskytuje v globálním ekonomickém systému.

Zde je vypsáno 8 miliardářů, jejichž součet bohatství dohromady činí 426,2 miliard dolarů.

  • Bill Gates – $75 b
  • Amancio Ortega – $67 b
  • Warren Buffett – $60.8 b
  • Carlos Slim Helu – $50 b
  • Jeff Bezos – $45.2 b
  • Mark Zuckerberg – $44.6 b
  • Larry Ellison – $43.6 b
  • Michael Bllomberg – $40 b

Waking Times píše: Oxfamské tvrzení, že je světová ekonomika špatně řízena v ohledu bohatství, je nepochybně pravdivé. Nicméně v čem tato studie selhává je, že zapomněla poznamenat, co je největším problémem světové ekonomiky, tedy globálně centrální bankovní model a soukromě vlastněných měn, které jsou založeny na dluhu.

Stávající bankovní model je produktem stovky let plánovaného vývoje, výstavby, manipulace, síly a podvodu, který začal již od dob Mayer Amschela Rotschilda, který jako první v 18. Století založil bankovní a finanční domy v Německu.

Pečlivá starostlivost o toto bohatství za podpory jeho pěti synů, dovolilo Rotschildovi nesmírně profitovat během francouzské revoluce tím, že poskytoval finanční a materiální podporu tehdejšímu Rakousku, které na oplátku dovolilo, aby se z rodinného impéria stala mezinárodní organizace, která se od té doby stala hlavním sponzorem veškerého průmyslu a války.

„V tu dobu poslal Rotschild svých pět synů, aby žili v hlavních městech různých evropských zemí. Jeho cílem bylo, aby každý z jeho synů založil bankovní obchod ve Frakfurtu, Neapoli, Vídni, Paříži a Londýnu a v průběhu 18. století se tak skutečně stalo. S dětmi Mayera Rotschilda se Rotschildové stali první rodinou, která překročila hranice. Půjčovali vládám, aby mohli financovat válečné operace uplynulých stovek let, což jim poskytlo dostatek příležitostí k tomu nahromadit dluhopisy a získat bohatství v různých průmyslech.“ (ZDROJ)

V současnosti je rodina Rotschildů dynastií s nepředstavitelným bohatstvím, které z velké části zůstává skryto. Nejsou nikdy moc jmenováni jako nejbohatší a nejvlivnější rodina na světě. Tím, že rozdělují svůj kapitál a drží ho různí členové rodiny, včetně mnoha potomků a dědiců, tak se jen zřídkakdy objeví nějaký člen rodiny na seznamu těch nejbohatších, avšak je to rodina jako celek co vlastní to největší bohatství na tomto světě.

„Tradičně je rothschildovské bohatství investováno do jejich blízkých korporací. Mnoho rodinných členů je v těchto korporacích přímo zaměstnáno nebo investují v operacích, které vedou ke zvětšení rodinného bohatství. Neskutečný úspěch rodiny se stal z důvodu velkého zájmu o spolupráci mezi sebou, tím, že jsou podnikatelé a díky praxi a znalosti chytrých podnikatelských principů.“ (ZDROJ)

Investopedia odhaduje, že celkové rodinné bohatství je více než 2 biliony dolarů v různých aktivech a podílech, i v některých nejstarších korporací na světě.

„... jejich držeí je rozprostřeno v různých průmyslech, včetně finančních služeb, realit, těžby, energie a dokonce v charitativní činnosti. V Evropě stále existuje několik finančních institucí, které jsou vlastněny Rotschildy, včetně M Rothschild & Sons Ltd v Británii a Edmond de Rothschild Group ve Švýcarsku. Rodina také vlastní více než tucet vinařství v Severní Americe, Evropě, Jižní Americe, Jižní Africe a Austrálii. “ (ZDROJ

Ke zmíněným 2 bilionům dolarů přidejte již zmíněnou zprávu, že rodina vlastní více bohatství než 8 nejbohatších miliardářů světa, což znamená, že samotná rodina Rotschildů vlastní  ¾ nebo více světového bohatství.

Baxter Dmitry

Zdroj: wire.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+35 # xy 2017-01-22 16:01
Vzláštní pohled,...kolik pacholků má tahle rodinka....:)

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # 999 2017-01-22 16:32
Kto je najbohatšia rodina sveta? niesomdoma.eu/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # 999 2017-01-22 16:35
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # 999 2017-01-22 16:47
Rodschildovci vlastnia cca 2 Bil. USD
Majetok královskej rodiny UK cca 17,5 Bil. USD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+57 # Robert11 2017-01-22 20:45
omyl.

majetok Rotschilda je odhadovany na 500 bilionov dolarov.

mimochodom, tvoje aj moje peniaze v bankach su jeho rovnako, ako banky, ktore ich spravuju.

Ceska narodna banka ?

Slovenska narodna banka ?

hahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaa.....

kdeze.

majetok centralnej banky a FEDu je cely zapadny financny system.

som za vyvlastnenie a ozobracenie Rotschilda a dalsich degeneratov a idotov.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # spektatorátor 2017-01-22 20:52
Nechci zpochybňovat smysl článku, ale tvrzení, že několik boháčů vlastní tolik, co 1/2 populace světa mi taky nejde pod fousy... Př.: Má matka má docela slušný dům v odhadované ceně 2 mil. Kč. V sousedství žije romská rodina se 7 dětmi a dalším na cestě - v stejně hodnotném domě. Tak o bohatství toho domu se dělí deset lidí = má matka má majetek tak velký, jako 10 lidí v jejím sousedství. Závěr? Nu má matka je asi pěkně nechutná potvora, když si dovoluje mít stejný majetek, jako 10 lidí v jejím sousedství! Nebo je to jinak? Co takhle takto: Hloupí sousedé si nadělali moc děcek, a tak způsobili, že jsou všichni moc chudí, včetně jejich dětí?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # contumax 2017-01-22 21:17
Spektator

Hodně dětí je Božím požehnáním... to bylo vždy, jen dnešní doba zatracuje svý potomky a pořád jen počítá prachy, kolik nebo na kolik dítě vyjde i se studiemi...

Srát na studie...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Ignác 2017-01-23 08:44
>>> Hodně dětí je Božím požehnáním...
Např. v Africe.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Dědouch1 2017-01-23 10:40
Hodně dětí... U nás by se hodily tři, na nějaký čas i čtyři na rodinu...
Jenže naše úžasná západní demokratůra je nastavena tak, že je nemáš šanci uživit. (ošatit možná, pokud si budou půjčovat tepláky od myčokena a chodit ven na střídačku). Kvanta dětí u nás uživí v pohodě jen cigoši ze soc. dávek.
To v bohaté Africe, Indii a pod, není problém mrskat děti, jak Baťa cvičky, protože rodiče (kteří mnohdy nedělají, neprodukují nic jiného) existenční problémy nemají.
Nejsem cynik, ale ani magor.
Těch pár procent bohatých, ani nezakládá rodiny, protože by je to omezovalo v užívání života a ti "obyčejní", kteří mají smysl pro rodinu, ale mají i rozum, prostě do té demokratůry váhají děti přivést a počítat opravdu musejí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Ignác 2017-01-23 13:29
Co peníze, ale ta představa, že se budou učit Korán, tu horší než nacistickou ideologii, že existuje maminek, tatínka, obojetník (prsopytlík), že rodič musí být napráskán, nemá-li mainstreamový pohled na svět, že jsou majetkem státu, že soukromé vlastnictví mohou zabrat a dostanou k tomu požehnání od zákona, atp. To bude pomíchaných palic a zničených životů. No, ono je to vlastně již částečně v běhu. A z roku na rok se to nezmění. To už je v pr... celá generace. A možná po nich i další.
Tohle není negativní pohled na věc či strašení, ale rozmáhající se realita!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Dědouch1 2017-01-23 13:37
"Ano v pérdeli, přesně tak milý příteli."

(Tajemství hradu v Karpatech)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # lubinen 2017-01-23 11:42
Bez dětí ztrácí podstatná část života smysl .Jedno dítě je málo , nezastoupí rodiče.Dvě jsou minimum bez růstu populace . Ideální jsou tři , vzhledem k přirozeným ztrátám a v současné situaci černých se na nás valících je i to málo ,doporučuji dvojnásobek pokud budem chtít uchovat bílou rasu a naši kulturu.Zničení demagogické multi kulti je základní předpoklad a změna způsobu myšlení a celkově systému pyramid je nutná.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # kfilova 2017-01-23 13:05
Svetá pravda, súhlasím s vami. Každý si ručí za svoj majetok sám. Deti by sa do toho nemali miešať. Nech má deti kto, koľko chce a na koľko sa ich mať cíti. Každý si je pánom svojho života, toho bankového neviem ale toto všetko hraničí s bohom. Ak si niekto myslí, že sa budem klaňať a uctievať neakého bankového magnáča tak je na veľkom omyle. Veď nie nadarmo sa vraví ako to je povedané v biblii ,,ani oko ani ucho nevidelo a nepočulo čo nás na druhom svete čaká". Každý si je pánom svojho osudu ale nie sme tu na veky!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # contumax 2017-01-23 14:18
Kfilova

Svatá pravda...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Ignác 2017-01-23 15:43
Jistou dobu jsme pobýval na Zanzibaru, převážně muslimská země, a tam mě stačilo, když svobodná matka dítěte řekla, že nechce s manželem být. On chce další děti, i když je nemá z čeho živit, protože se před ostatními cítí mužněji!! Tedy takový normální samec neovládající svůj testosteron. A to chtějí pitomci v EU, aby se takoví samci ovládali na mnohem vyšší úrovni? Takových idiotů je v Evropě dost vlastních. Import nepotřebujeme.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # acidjoe 2017-01-23 17:07
Cituji kfilova:
Svetá pravda, súhlasím s vami. Každý si ručí za svoj majetok sám. Deti by sa do toho nemali miešať. Nech má deti kto, koľko chce a na koľko sa ich mať cíti. Každý si je pánom svojho života, toho bankového neviem ale toto všetko hraničí s bohom. Ak si niekto myslí, že sa budem klaňať a uctievať neakého bankového magnáča tak je na veľkom omyle. Veď nie nadarmo sa vraví ako to je povedané v biblii ,,ani oko ani ucho nevidelo a nepočulo čo nás na druhom svete čaká". Každý si je pánom svojho osudu ale nie sme tu na veky!!!!


Co to je za "zvláštní názor"? Kterou částí těla byl vytvořen? Hlava to jistě nebyla.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # acidjoe 2017-01-24 10:56
Cituji spektatorátor:
Nechci zpochybňovat smysl článku, ale tvrzení, že několik boháčů vlastní tolik, co 1/2 populace světa mi taky nejde pod fousy... Př.: Má matka má docela slušný dům v odhadované ceně 2 mil. Kč. V sousedství žije romská rodina se 7 dětmi a dalším na cestě - v stejně hodnotném domě. Tak o bohatství toho domu se dělí deset lidí = má matka má majetek tak velký, jako 10 lidí v jejím sousedství. Závěr? Nu má matka je asi pěkně nechutná potvora, když si dovoluje mít stejný majetek, jako 10 lidí v jejím sousedství! Nebo je to jinak? Co takhle takto: Hloupí sousedé si nadělali moc děcek, a tak způsobili, že jsou všichni moc chudí, včetně jejich dětí?


ty pičo, ty si debil jak svině
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # mpskus 2017-04-10 07:25
porovnavas jablka s hruskami, alebo inac povedane clanok o voze a ty o koze, vysvetluje to vela o urovni tvojeho zmyslania
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Piovarči 2017-01-22 21:22

Nemecký básnik a prozaik Heinrich Heine už v roku 1841 na adresu tejto nemeckej rodiny výstižne poznamenal: „Peniaze sú bohom dnešnej doby, Rothschild je jeho prorokom...“ Akoby sa slávny spisovateľ zahral na jasnovidca. O 150 rokov neskôr sú Rothschildovci nielen najbohatšou, ale aj najmocnejšou rodinou západného sveta.
zivot.cas.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # acidjoe 2017-01-23 06:41
Cituji 999:
Rodschildovci vlastnia cca 2 Bil. USD
Majetok královskej rodiny UK cca 17,5 Bil. USD


Jsi zmaten anebo vědomě kecáš.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Vladimír 2017-01-23 11:04
Dobře si ty dva zapamatujte (královnu a jejího mužíčka) podle předpovědi to mají mít letos,už konečně za sebou...a půjdou tam jeden za druhým. Jak se říká "všeho do času"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # xy 2017-01-22 18:42
No vidíš £32mil. dotací a vypadá to, že je lidé milují,...tam se to také dobře rozdává. My chudí jsme ji věnovali do rodiny přepychového hřebce a ...a ani si ho nevzali:), pohrdli. Možná by oželeli i tu částku z rozpoču - kdo ví?:) Neber, když dávají, stejně jako ti příchozí neandrtálci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Piovarči 2017-01-22 21:24
Provladny Almasdar udava este vacsi postup SAA+


WFP (World Food Programme) doručil humanitárnu pomoc do obliehaného DeZ pomocou JPADS - GPS navádzané padáky, ktoré dokážu letieť až 25 km. www.syriauk.org/.../confirme … -used.html
Nová dohoda Ruska a Sýrie o Tartusu
Rusko a Sýrie uzavřely dohodu o rozšíření a modernizaci logistické základny ruského vojenského námořnictva v syrském Tartusu.
Podle nové dohody má ruská logistická základna úplnou imunitu vůči syrské jurisdisdikci. Rusko může v přístavu provádět bagrování dna a veškeré další úpravy vedoucí k možnosti přijímat různá plavidla a zajistit jejich bezpečnost. Rusko má také právo na vlastní náklady provádět jakékoli opravy, výstavbu a demolici budov, které jsou v užívání logistické základny a umístit tam jakékoli zařízení nezbytné k udržování vojenských plavidel.
militarybox.cz/.../nova-doh … o-tartusu/
Tabka. NDF dobytím Šuvejdije Kabiry prerušil cestu cez priehradu Tabka na Rakká!

en.hawarnews.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Vladimír57 2017-01-22 21:35
Pio, dík. V.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+56 # Berounský 2017-01-22 16:51
Na Plzeňské bráně v historickém centru našeho města (Berouna), je nadčasový, staletími prověřený nápis :
"Všeho do času, Pán Bůh na věky!"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Pepa z Depa 2017-01-22 17:48
Cituji Berounský:
Na Plzeňské bráně v historickém centru našeho města (Berouna), je nadčasový, staletími prověřený nápis :
"Všeho do času, Pán Bůh na věky!"
lide se dost casto pletou ve specifikaci BOHATSTVI

nejbohatsi lide nejsou ti co maji spinave prasule !!!!
bohatsvi skutecne jest :
rodinu pohromade, pratele, lasku ...

Barbora Tachecí a Benjamin Kuras ve Faktech na Primě
www.youtube.com/.../

Černoši vzkazují všem levičáckým humanistům :
www.youtube.com/.../

Muhammad Ali o míšení ras - Cz tit.
www.youtube.com/.../

Mallence Bart Williams o systematickom vykorisťovaní Afriky Západom - Sk tit.
www.youtube.com/.../


Protoko ly sionských mudrců

hucek.cz/Psm.htm

Katechismus hebrejce v SSSR
tnit.fr/book/katechismus.htm

O PRINCI ZE LEJNA
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Vladimír Kono. 2017-01-23 02:47
Pepo, co je v tom kameni za sturkturu? Je to někde na Internetu popsáno?

V.Kono.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Dědouch1 2017-01-22 18:03
To aby ovečky tolik nelpěly na majetku (přece si peníze a majetek nevezmou do hrobu) a přispěly na pánbíčka prostřednictvím jeho pupkatých služebníků zlatem ověšených.
Podíval ses na kyprou sousedku mlsným okem?! Zaplať, zamrmlej zdrávas a otčenáš a bude to dobré. Hlavně zaplať, my ho zkorumpujeme a půjdeš do nebe. ještě kousek výš, než je ISS.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Pepa z Depa 2017-01-22 18:34

v USA dochazi k razantnim zmenam ..
..snad se toho take dockame ...


IRONMAN
- pomocnik do domacnosti :SPIDERMAN
- to psychicky nezvlada ma byt z neho bude svadlena
nejen Trump zacal LGBT „ČISTKU


...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # .lak 2017-01-23 08:54
To byla kdyškriminaliza cia, autowerk neměl nárazníky kde měl.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+59 # K 2017-01-22 16:37
K opravdu VELKÝM penězům nelze přijít s čistým štítem. Vždy je tam cítit pach krve.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Pepa z Depa 2017-01-22 18:02
Cituji K:
K opravdu VELKÝM penězům nelze přijít s čistým štítem. Vždy je tam cítit pach krve.

.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Vladimír57 2017-01-22 18:24
To byl v minulosti důvod, proč je odevšad vypráskali.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Pepa z Depa 2017-01-22 18:54
Cituji Vladimír57:
To byl v minulosti důvod, proč je odevšad vypráskali.

v bibli je take napsane jak si Jezis upletl byc a vyhnal je ze synagogy kdyz si tam udelaly z toho trznici...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Pepa z Depa 2017-01-22 18:55
;)

.. upletl bic ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Dědouch1 2017-01-22 20:22
Bylo to tvrdý vyhnání. ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+42 # lubinen 2017-01-22 16:44
Dyk to jsou ubožáci, aby si nahromadili muselo spousty krve a potu protýct , nešťastných a zbídačených nepočítaje.Spíš e velbloud uchem jehly vejde do Božího Království než tito boháči hmotných statků střádajíc ale na duchu upadajíc či zaprodajíc komukoliv , jen aby nahromaděného a moci bylo uchováno jim. Jen duše lačnící po lásce míru a spravedlnosti může uspět , též víry a lásky k Bohu laskavému a dobrému Kristu je třeba.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # contumax 2017-01-22 17:11
lubinen

Dávám sedm hvězd...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # contumax 2017-01-22 17:20
lubinen

1 *******
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+46 # xy 2017-01-22 18:19
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # Piovarči 2017-01-22 22:01
Sokrates to krásne popísal. Tak že celé zle.
Aké to má východisko? Znárodniť všetko nadmerné bohatstvo po istú hranicu istú mieru ktorá by nemohla korumpovať v globálnom rozsahu

Najbohatšia rodina v dejinách je rodina Rotschildovcov. Tlačia si peniaze na čierno cez americký FED. Vlastnia všetky centrálne banky na svete okrem Iránu a Sýrie. Celý svet a priemysel majú pod kontrolou ako aj všetkých politikov.

Najbohatšími a zároveň najmocnejšími ľuďmi sveta je zhruha 10-15 iluminátskych rodín. Sú to Rothschildovci, Rockefellerovci , Bushovci, Windsorovci, holandská kráľovská rodina, Rupert Murdoch a pod. Ich bohatstvo sa nemeria v miliardách ale v biliónoch dolároch, napriek tomu nech nikto nehľadá tieto rodiny na čele rebríčkov najbohatších ľudí sveta. Ich skutočné bohatstvo je totiž také veľké, že sa za to „hanbia“.
Všetci si položte otázku, či by ste aj vy neboli najbohatší na svete ak by vaša rodina tlačila peniaze ako na bežiacom páse 250 rokov? Tlačiť si peniaze je ľahké. Chudák ukradne rožok ide do basy. Ty tlač peniaze a vezenie ťa neminie na 10 rokov minimálne. Rotschildovci tlačia peniaze a vezenie nikde. Čo z toho plynie? Sionisti zotročujú ľudstvo a robia z nás otrokov. My už sme otroci a žijeme v neviditeľnom svete otroctva. Naše otroctvo nemá steny ako vo vezení a predsa sme v ňom. To je ešte horšie. Najhoršie je však byť otrokom a väznom a ani o tom nevedieť. Väčšina ľudí na svete o tom ani nevie. Žijú si svoj život a myslia si, že sú slobodní. Myslia si že žijú tak ako oni chcú a robia si to čo chcú. Ale omyl. Nikto nežije tak ako chce. Všetci žijeme len tak ako nám dovolia a tak ako chcú, aby sme žili. Otroctvo o ktorom človek nevie, že sa v ňom nachádza je ten najhorší stav. Dakedy všetci otroci vedeli, že sú otrokmi. Dnes to vie málokto. Pritom žijú v neviditeľnom ohraničenom svete za mrežami.
necenzurovane.net/.../g29.html
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Míla h 2017-01-22 19:52
krásně jste to popsal. Ještě bych dodal "služebník může mít jen jednoho pána a to peníze nebo Boha"

A to že půjčujou na válečný mašinerie a vývoj smrtící techniky pro celou planetu to nikoho nezajímá.
Kdyby radši investovali do zmírnění utrpení po celé planetě, ale o to nikomu "bohatýmu" vskutku nejde a ani si neuvědomuje na co ty peníze jdou, protože to jsou jen šašci a loutky systému který chtějí víc a víc peněz. Pro mě jsou bohužel peníze taky důležitý, ale jen jako platidlo, protože vím že za peníze nevyklíčí ani jedno semeno z půdy a na stromě se neobjeví ani jeden poživatelný plod pokud si to Pán nebude přát.
Jeden hezkej citát od Jimi Hendrixe: Až moc lásky překoná lásku k moci svět pozná mír.
Peníze jsou ďáblovy obrázky tak joko karty....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # contumax 2017-01-22 19:59
Milan H

1 ***
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Volodimir ukrut 2017-01-22 16:52
Povedená rodinka ,tak je to vždy když si suverení stát nasadí cizince do kožichu, okamžitě hledají cestu jak tam cizopasit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # contumax 2017-01-22 17:09
Jaká že je ta moudrost...???

Jím abych žil, ale nežiju pro jídlo...!!!

A jak že to povědel Ježíš Kristus o boháči...???

To spíše projde uchem jehly velbloud nežli bohatý do království nebeského...!!!

Tudíž to není možné...

Boháči si sami předplatili vstupenku do zatracení...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Pepa z Depa 2017-01-22 17:18 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Dědouch1 2017-01-22 18:06
Širší souvislosti, Pepo...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # lubinen 2017-01-22 17:57
Contumax dík. 7 hvězd pro tebe. Jen takovej dodatek ,že todle satanský monopoly už má jasný vítěze , v NWO už bude zakázaný , to jen pro ty který si myslý, že by mohli být taky tak,, bohatý''.Teď už si začínají dělit svět podle sféry vlivu jednotlivých ,,s.rodin''.a likvidovat nepohodlný a nepotřebný ze zbytku robolidi bez ducha.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Piovarči 2017-01-22 22:11
Skrátka svetu vládnu mafiáni
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # vlk samotář 2017-01-22 19:03
Víte proč Sionisti nectí Bibli?

Protože by se jí museli řídit, a to by jim moc nepasovalo, kdyby museli každých 7 let smazat dluh, a každých 49 let narovnat rozdíly mezi chudými a bohatými...

Nejde mi to tady na tomto PC otevřít, ale je o tom zmínka zde na konci filmu před titulkama...:

ceskatelevize.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # contumax 2017-01-22 20:01
Vlk samotář

Výborně...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Dědouch1 2017-01-22 20:25
Emeričani se biblí ohání pořád. Divné že ty rozdíly se jen prohlubují. Něco asi bude špatně. Buď v bibli, nebo ve SSa.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # contumax 2017-01-22 20:37
Dědouch

V tom druhém co jsi jmenoval...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # contumax 2017-01-22 17:20
Já si svý bohatství nosím v hlavě...

Nikdo mě ho neuzme...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Perun Hromovlád 2017-01-22 17:33
Trefil jste do černého. Drtivé většině lidí uniká prapůvodní význam slova „Bohatství.“ Slovo bohatství neznačí mamon, ani hmotné majetky, ale duchovní dary od boha, či talent, nebo nadání a znalost všehomíra… Ponořte se do obrazové zvukomalby onoho slova a pochopíte. Prozřete.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # Perun Hromovlád 2017-01-22 17:23
1849 - Umírá Gutele Schnaperová, manželka Mayera Amschela Rothschild. Před svou smrtí prohlásila - "Pokud by moji synové nechtěli války, nebylo by žádných.” Není co dodat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # contumax 2017-01-22 19:05
Když si koupím léky, nebudu zdravější, když si koupím celou knihovnu nebudu moudřejší, když se stanu bohatým a budu si přát co chci nikdy nebudu šťastným člověkem...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Věra Štimová 2017-01-22 19:21
Rotchildové se dříve jmenovali Baker a byli z Německa, to přejmenování bylo asi nutné, aby již tehdy unikli z policejního dozoru.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Pepa z Depa 2017-01-22 19:25
mas k tomu nejake ty podklady a odkazy ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Vladimír57 2017-01-22 20:20
Má, pana bíčka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # r.m. 2017-01-22 21:55
štimová má schýzu, jinak to nevidim
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Vladimír57 2017-01-22 22:13
Těžkou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # jk 2017-01-22 19:45
Jmenoval se Bauer
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # cawes 2017-01-22 19:54
Dejiny Domu Rothschildovcov

Časová priamka Rothschildovcov

1743: Mayer Amschel Bauer, narodený v nemeckom Frankfurte, ako syn Mosesa Amschela Bauera, bankára a zlatníka. Ponad vchodové dvere umiestňuje červený štít.

1753: Narodila sa Gutele Schnaper (budúca manželka Mayera Amschela Bauera)......

zvedavec.org/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Lucif 2017-01-22 20:26
Gates, Zuckerberg, Ortega.. - to sú len predsunutí herci. Najväčší [...]i sú v skutočnosti utajení, pretože ich hlavnou zásadou je nikdy nehovoriť o tom koľko nakradli.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # contumax 2017-01-22 20:38
Nejvíc za 1 500 let ukradla katolická církev...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # contumax 2017-01-22 21:18
Lucif

No a takto utajení v utajení je právě Vatikán...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # r.m. 2017-01-22 21:56
už je dost pozde, měl by ses jít vyčurat, vyčistit kušnu, pomodlit a spát
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # contumax 2017-01-22 23:18
r. m.

Ty se potřebuješ modlit, cítím z Tebe pýchu...!!!

A co pokora před Pánem Bohem...???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # r.m. 2017-01-23 13:52
na tu já seru
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # contumax 2017-01-23 14:35
r. m.

PÝCHA JE SESTRA HLOUPOSTI...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # lubinen 2017-01-23 00:15
Řím musí padnot stal se novodobým Babylonem.Hlad po zlatě a moci způsobil pustošení země tak rozsáhlé, že je narušena rovnováha její existence .Matka a Bůh se chystá zbavit agresivního parazita.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # contumax 2017-01-23 08:20
lubinen

Souhlas s Tebou až na tu matku..., kterou jsi umístil před Pánem Bohem... promiň lubinen...

Jinak pravda je, že ďábel dal velikou moc Vatikánu nade všechny národy...

P. S.
Někde jsem četl, jo už vím, pan Smrťák psal o T mě, že známkuju na těchto stránkách píšící...

No mě to přijde takhle lepší, ať ti lidé, kteří sem píší vědí, že s tím souhlasím a že se mě jejich názor bezprostředně dotýká..., že mě to obohacuje, povzbuzuje a tak i já musím dát najevo, že ten člověk má nějakou váhu...

Odklikávání plusu či záporu mě přijde neosobní...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # lubinen 2017-01-23 09:00
Bůh je jediná autorita ,která chápe tvoji nedokonalost , vše co činíš v nejlepší víře a nepovede se ti , On ti s úsměvem odpustí,vše se v jeho světě dá napravit , pouze duše si musí najít cestu sama . Intuice a srdce dostává navrch inteligenci a lpění na materiélnu , proto tak démoni šturmují a běsní.Tím nechci zpochybnit,že to co máš v hlavě ti seberou ale bohužel ti mohou ovlivnit tak ,že svůj ,,harddisk'' nenačteš ,určité si pochopil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # contumax 2017-01-23 14:34
lubinen

Díky a souhlas...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Přemek 2017-01-22 21:31
Na závěr: Zombie v lidských šatech se zvířecí psychikou mohou mít pocit, že vlastní celý vesmír. Faktem je, že je neúprosný zákon času činí právě ty největší majetky tím nejprázdnějším, co nejen na této planetě existuje. Žijme plné životy v moudrosti a radosti z toho, jak naše řady rostou, aniž by rostly naše majetky jako žalářní koule. Až nás půjdou miliony...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # contumax 2017-01-22 23:34
Problém je v tom, že mnoho lidí lpí na majetku a těm se bude hodně blbě utíkat... před těmi hrůzami...

Mnoho lidí se stali vězni svýho domu, auta nebo chaty...
Tito lidé, kteří mají za svý bohy svý majetečky, který se jim stanou tenaty...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Elen 2017-01-23 12:26
To je trochu zjednodušené.
V duchovním světě - bez hmoty, těla, které je nástrojem ve světě hmoty ... příkladem může být Indie.
Při kladení důrazu na hmotu - bez ducha ... příkladem je bezduchý západ.
Příkladem rovnováhy mezi duchem a hmotou je ruská trojka:
Jeden koník má hlavu nalevo, druhý napravo
a směr udává prostřední.
Jde o vyváženost.
Součástí člověka je duch i hmota
a vyspělost ducha je podle vyspělosti jedince ničitelská, nebo tvůrčí.
Jednou někdo moudrý řekl:
"Jsme stavitelem chrámu svého těla."
(toto pochopit do důsledku je dřina nemalá i následující)
"Člověk je mikrokosmos ve kterém se zrcadlí makrokosmos".
Pěkný den
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch1 2017-01-23 13:58
Elen, souhlas.
Doplním.
Ruská trojka nemá chybu, ovšem nehledat podobnou rovnováhu u trojky švédské. Dokladem chyby, budiž dnešní Švédsko...
P. S. Vím, že vám nemusím vysvětlovat, že je to pokus o zlehčení...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Monika lkema 2017-01-23 05:02
Momentálně tato nejbohatší a nejstarší zrůdička umírá ve vojenském prostoru v podzemí v Denveru a jeho vykutálená rodinka se mezi sebou hádá mrtvolku zmrazime nebo pohřbíme ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # oskar 2017-01-23 12:34
Jejich starosti na moji hlavu :-) Možná mi nevěříte, ale tohle se mě ani mojich nejbližších netýká
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # r.m. 2017-01-23 13:44
..když myslíš )))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Judr.Emanuel 2017-01-23 14:44
Američania veľmi radi točia filmy. Populárne sú filmy na základe skutočnosti. Veľkých mien, športovcov, umelcov, politikov, vojnových filmov, scifi. Prečo ešte nenatočili veľkolepý film Rothschild ? Verím, že by mal obrovský úspech a tvorcovia by zarobili nekresťanské peniaze... Prečo ? Lebo ľudia by si ich navždy zapamätali ako rakovinu ľudstva. Chorobu ktorú treba liečiť. Oni sa toho boja. Vedia, že nemajú čisté svedomie a robia všetko preto, aby bežní ľudia nevideli ich sieť lakomstva, klamstva, úžery atď. Lenže nová doba, IT, komunikácie a soc, siete im nehrajú do kariet. Príde ešte zmena a oni si to odnesú. Načo je niekomu žiť v presvedčení, že všetkých okráda a ľudia pre to umierajú ? www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Miki 2017-01-23 15:16
Já si dovolím odhadnout, že díky vlastnictví FEDu, se k již uvedenému majetku této rodiny musí přičíst veškeré statní dluhy všech zemí, možná mínus půjčky od Činy.
V normální společnosti jsou všechny pasíva a aktiva v rovnováze, ale tady je na jedné straně neuvěřitelně a na několik generací zadlužený svět a na druhé tajný hráč. Nebo komu si myslíte, že všechny ty země dluží, Marťanům?
Všechny zadlužené země světa, spojte se ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás