Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaBývalý důstojník CIA odhaluje důkaz, že Hitler předstíral svou vlastní smrt

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Bývalý důstojník CIA odhaluje důkaz, že Hitler předstíral svou vlastní smrt

CIA veterán Bob Baer zpřístupnil 700 stránek nově odtajněných informací, přičemž uvádí, že dokazují, že Adolf Hitler „předstíral svou vlastní smrt“ a poté „přes Tenerife odplul do Jižní Ameriky v ponorce“. 

Bob Baer – s pomocí seržanta speciálních jednotek USA Tima Kenndeyho, který se podílel na dopadení Usáma bin Ládina - vysvětluje: „Vysvětlení, které nám dává vláda, není pravdivé. Pokud se podíváte na záznamy FBI, tak to začne vyžadovat nové otevření vyšetřování.“

„To, co děláme je přepsání historie. Historie, která říkala, že Hitler zemřel v bunkru, ale jakmile se do toho hlouběji ponoříme, je čím dál tím jasnější, že pro to nemáme žádná fakta.“

The Mirror píše: Nejznámější příběh je takový, že vůdce nacistů spáchal sebevraždu, po boku svojí ženy Evy Braunové, na konci druhé světové války ve svém bunkru.

Ale Bob Baer a jeho tým nalezli předtím nikdy neviděné dokumenty, včetně záznámů britské tajné služby, které, jak říká, ukazují že „ten nejhorší člověk v lidské historii“ přežil spojeneckou invazi Berlína - a žil dále.

Navíc tvrdí, že Hitler zvládl odcestovat až do Argentiny – nejprve pomocí letadla Luftwaffe a poté skrze ponorku, do které nastoupil na Kanárských ostrovech.

Tam, jak se uvádí, měl v plánu řídit „Čtvrtou řísi“ z bezpečného místa.

Jeden dokument, údajně od Britské tajné služby, říká, že Hitler odletěl tajně z německého hlavního města, společně s Luftwaffe pilotem, kapitánem Peterem Baumgartem.

Další dokumenty uvádí: „Příslušníci americké armády v Německu nenašli Hitlerovo tělo, ani neexistuje žádný spolehlivý zdroj, že Hitler skutečně zemřel.“

Baerův tým říká, že Hitler „jednoduše“ předstíral svou vlastní smrt pomocí svého dvojníka, jehož mrtvolu našli Rusové a který měřil o pět palců méně než Hitler a měl také menší lebku.

Dvojice také uvádí, že nalezla důkaz o pátém východu z bunkru - který dosud nebyl nikde uvedený. 

Bývalý vyšetřovatel válečných zločinů pro OSN – John Cencich - dělal rozhovory pro televizi, s údajnými svědky hitlerova úniku.

Bývalý řecký stavební dělník řekl Cencichovi: „V roce 1945 jsem stavěl tajnou stavbu uvnitř kláštěru v Samosu.“

„Musel jsem pro Němce postavit tajné tunely a oddělení,“ pokračoval, „Ano, ti Němci byli nacisti a jeden z nich byl Adolf Hitler.

Byl přímo tam, neměl knírek ani nic takového. Bylo to v květnu 1945.

Uvědomil jsem si, že to byl skutečně Hitler, kvůli letadlu.

Šel jsem do práce do jiného města. První věc co jsem viděl, bylo německé letadlo. Přistálo na starém poli, kde byly brambory. Farmár mi řekl, že s ním přistálo pět lidí a byli to Němci.“

Cencich řekl: „Uznávaná pravda o tom, že spáchal sebevraždu, není jasná.“

Když se schylovalo ke konci války, tak mnoho nacistů prchlo do Jižní Ameriky, aby zde začali nový život, mimo Evropu.

Spekuluje se, že Hitler tedy cestoval v ponorce do Argentiny z Kanárských ostrovů, aby se znovu spojil se svými pobočníky. 

Zdroj: swire.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+68 # Jan Kadlec 2017-01-17 11:01
...s pomocí seržanta speciálních jednotek USA Tima Kenndeyho, který se podílel na dopadení Usáma bin LádinaTohle tam radši psát neměli, ubírá to článku na důvěryhodnosti. ..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+46 # contumax 2017-01-17 11:11
Usáma Bin Ládin se léčil s ledvinami v době útoku 9/11 v Saúdské Arábii v americké vojenské nemocnici
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-59 # zvedavec4 2017-01-17 11:35
To sú hlúposti.
Hitlera odvliekli z Berlína k Stalinovi.
Ten ho dal klonovať a vypestoval si armádu super agentov.
Jeden z týchto super agentov je aj Vladimír Putin, plastickou operáciou zmenený na dnešnú podobu.
Potom bolo vyslaný do východného Nemecka, pretože prefektne ovládal nemčinu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+48 # kojak 2017-01-17 12:29
Nejsi ty profesní kolega od Péti [...]a?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # kopa 2017-01-17 19:36
Samozrejme, že je. Najnovšie smrdí na www.hlavnespravy.sk
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Historik 2017-01-17 14:38
Celý ten článek je naprostý blábol a zcela nevhodný k uveřejnění na AC24. Roztrhat ho v komentáři na kusy, by bylo směšně jednoduché, ale nestojí to za námahu.
Ale pro tupé amíky ze swire.com, to může být pecka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Josef Švejk 2017-01-17 14:55
Naopak. Poslední dobou se na AC24 množí reklamní i článkové bláboly jako houby po dešti. Z těchto důvodů i tento sem skvěle zapadá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Jarin G. 2017-01-17 21:20
Kecy v kleci. Dejme tomu, že i něco na tom pravdy je. A co s tím dnes? Bude se měnit historie? Vždyť ta se teď mění tak jako tak, jak na běžícím páse. Jen to odvádí pozornost od podstatného.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+47 # jan lavicka 2017-01-17 11:20
Nejhorší je, že lidem s mozkem je jasné, že Hitler byl mocně financován USA (jeho volební náklady z 45 % hradily právě USA nehledě na palivo z USA, bez kterého by ani válka Německa nebyla možná).

Tento seržant se prostě podílel na bin Ládinovi asi jako kuchař, to je jasné, jinak by také věděl, že to byl vymyšlený terorista, aby psychopaté z USA mohli zřídit základnu teroristických států v Afghánistánu, Íráku a nyní v Sýrii. Snad is Afghánistán i Írák brzo pozvou Rusko na vyčištění od teroristů pod USA, kéž. To by znamenalo skutečný konec terorismu na světě, i když by USA organizovali další a další teroristické útoky hlavně v Evropě, aby obhálili další masové vraždy nevinných Asijců.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+46 # contumax 2017-01-17 11:32
Hitlerovi k moci pomohli služebníci satana, tedy Vatikán...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # John Maxwell 2017-01-17 12:36
Přesně , Vatikán pomoh k moci nejdřív Musolinimu a pak i Hitlerovi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-16 # M.Z. 2017-01-17 17:07
Vy máte úvahy..
Jste idiot?
Úroveň tohoto "zpravodajského webu" je v tuto chvilku tak nízko, jak jen může být.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch1 2017-01-18 15:36
Asi jsi zabloudil. To z tvého pohledu správné najdeš třeba tady:
www.obolodisanpietro.va
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-36 # Václav 2017-01-17 11:25
Tak, tak. Podle posledního aktualizovaného šetření CIA, odletěl tehdy, vůdce a říšský kancléř, spolu se svou manželkou, na létajícím koberci, poskytnutém rodinou al Assadů. - Zpráva o ponorce byla již tehdy, fucking news. Nyní žije velmi pohodlně v Rusku a pomáhá radou V.V. Putinovi v jeho satanském díle. Jak jinak. Nebýt CIA ? Nevíme nic ani o D.J. Trumpovi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+37 # Miki 2017-01-17 14:06
Fakta jsou taková, že Rusové údajně vlastní lebku Hitlera, ale po zkoumání se zjistilo, že se jedná o ženskou lebku. Pokud Rusi hledali a vykopávali ostatky, proč by se spokojili s jednou lebkou? Pokud by se spletli, tak by tam musela zůstat dodnes.
Neexistuje ani důkaz, že se jedná o lebku Evy Braunové, neboť jediná žijící přímá příbuzná odmítla srovnání DNA.
Další nepřímý důkaz o tom, že vše proběhlo nejspíš jinak, jsou dokumenty z letiště Tempelhof. V těchto dokumentech je přímo uvedeno, že byly do letadla naloženy osobní věci AH a to jen den předtím, než byl naposledy spatřen na veřejnosti. Tuším, že to bylo 21. dubna, ale možná se o den pletu. O den později měl ještě poslední setkání s generály. Kdo jiný mohl dát rozkaz k odvozu Adolfových osobních věcí než sám Adolf? Proč by tak činil, pokud nechtěl prchnout?

Dle těchto "spekulací" Hitler opustil bunkr a vydal se tunelem metra směrem k letišti. Slabé místo této spekulace bylo v tom, že mezi metrem a letištěm byl velmi otevřený prostor, několik set metrů a kde se již v době úniku, bojovalo. Údajně však existovala tajná chodba, která tyto dva objekty spojovala, ale nikde nebyla zakreslená a neznali jí ani znalci podzemního válečného Berlína. Experti se speciálním zařízení (sonary) se pokusili tuto domnělou chodbu nalézt, což se jim k velkému překvapení všech podařilo. Dokonce objevili i skrytý zazděný vstup do této chodby. Takže co se týče technického řešení, jak se dostat z bunkru na letiště kolem 22.dubna, tak na tom tato teorie nepadá.

Další svědectví o spatření Adolfa a dalších vysokých fašistických pohlavárů, byly z jakéhosi kláštera ve Španělsku, kde se měli údajně nějakou dobu ukrývat. Dokonce existuje očité svědectví nějakého tuším mnicha, že spatřil v těchto dnech osobně přímo Hitlera. Dle místních obyvatel v přilehlé vesnici, v té době slyšeli jak v noci přistávala nějaká letadla na místním poli. Nicméně v té době bylo téměř sebevraždou přistávat v neosvětleném terénu, proto se jejich svědectví nejevilo jako příliš důvěryhodné. Nicméně i zde byl následně nalezen důkaz, který jejich svědectví podpořil, když na uvedeném poli byly nalezeny pozůstatky tří vysilačů zn. telefunken, které fungovaly na podobném principu jako dnešní GPS avšak samozřejmě lokálně omezené.

Dále existují svědci, kteří po válce spatřili na březích Argentiny německou ponorku.
Otázka je do jaké míry věřit dalším minimálně dvěma svědkům, kteří spatřili Hitlera přímo v Argentině.

Na základě určitých indicií z části odtajněných dokumentů CIA byl poměrně nedávno, kde si v uprostřed pralesů objeven komplex důmyslných staveb, které neměly jiné vysvětlení, než se jednalo o úkryt. Byly uprostřed ničeho a postaveny z kamene. Zvláštností byla i vykachlíčkovaná koupelna a systém rozvodu vody, byť nejbližší zdroj vody byl poměrně vzdálený. V komplexu byly vybudovány i strážní věže. Na místě se nalezly důkazy, které jasně prokázaly, že se jednalo o německé obyvatele tohoto úkrytu. Bylo tam nalezeno plno různého materiálu pocházející z výzbroje válečného wehrmachtu, např. konzervy s jídlem, říšské marky a jiné peníze, dokonce tam byla i slovenská koruna.
Když si k tomu všemu přidám z části nadále utajené informace CIA, kde jsem spatřil i údajný falešný pas Adolfa a mnoho oznámení o spatření AH na území Jižní Ameriky, byť si připustím, že některé z nejen těchto důkazů jsou spíš pouhé spekulace a svědectvím také nedávám takovou váhu, tak i přesto, považuji za konspirační teorii spíš oficiální verzi o sebevraždě Hitlera. Pokud mají Rusi skutečnou lebku AH, tak ať jí vytáhnou z trezoru, nechají jí prověřit nezávislými vědci. Svědectvím nějakých Hitlerových osobních poskoků osobně nevěřím. A to že jí Rusi hodili Hitlerovu, kde si do Labe, tak tomu věřím asi jako, že Amíci pohřbili Ládina shozením do moře.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Piovarči 2017-01-17 12:25
Jo CIA vie všetko:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Josef Švejk 2017-01-17 15:02
Všechno ne. Kupříkladu kolik vypijete v hospodě piv ví díky EET Bureš a zatím není jasné jestli tuto informaci dodává i CIA. Navíc má CIA plné kecky práce s Trumpem a Putinem. Třeba ji na další už nezbývá čas.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Piovarči 2017-01-18 01:19
:-DDDDDDD
No ak niečo vedeli čo po ňom nešli. Alebo šlo o nejaký kšeft? Čo by dali za také info Izraelci.....?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # maximon 2017-01-17 12:52
Každému je doufám jasné, že je pravděpodobné, že Hitler měl plán C. Tedy útěk v momentě, kdy se to začalo sypat ze všech stran a postup na Berlín byl již nezastavitelný. No a ten plán C znamenal, že budou zamaskovány i stopy tak, aby měl maximální šanci utéct. Odvedení pozornosti podvrženým zastřeleným Hitlerem bych si dokázal představit jako možnost, která by rozhodně a bezpečně fungovala. Skutečnej Hitler se možná v myšlenkách opaloval už někde na pláži v Jižní Americe, když jel v té ponorce. Co by na tom bylo nemožného? Třeba ta ponorka byla i americká. Jinak by o něm neměli v CIA takovejch záznamů. A je to celkem jedno. Prostě to je možný a pokud se to potvrdí, nebudu se tomu vůbec divit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # ivaanna 2017-01-17 13:16
Je mi šumák, co se nakonec stalo s Hitlerem. Je to stejně jen figurka, která byla vytvořena uměle, asi jako u nás jistý novodobý svatý. Bez těch, co stáli za ním, by se svými nápady na ovládnutí světa nedostal úřad kancléře, ale svěrací kazajku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Marvanec 2017-01-17 13:17
Hitlerův dvojník byl o pět palců menší - tj. o 12 centimetrů. Měl menší hlavu... nikdo si toho nevšiml, vybrali ho skvěle.

A důkazem o jeho přežití je, že někdo vystoupil z letadla na poli s bramborami. Neměl knírek a vlastně vůbec nevypadal jako Hitler. Ale to nevadí :o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Michal1 2017-01-17 13:47
Věřím tomu, už jen z pouhé logiky, že na jeho místě bych nečekal uprostřed Berlína než spojenci dorazí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-01-18 01:23
...a šiel im naproti a potom ho USA ponorka doviezla do Argentíny...... .či?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Lucif 2017-01-17 14:21
Citace:
Bob Baer – s pomocí seržanta speciálních jednotek USA Tima Kenndeyho, který se podílel na dopadení Usáma bin Ládina
Klamár hovorí že CIA klame :-). Informácia že Usáma bol agent CIA, a zomrel v 2001 na Marfanov syndróm je všeobecne známa, tak aké "dopadení"?
Snaží sa len odviesť pozornosť.

Hitler totiž skutočne odišiel z Nemecka, ale VRÁTIL sa do USA. Píšem vrátil, pretože tam bol doma. Nacisti - ideológia, financie, logistika, všetko bolo pôvodne made in USA, myšlienkové dieťa Rothschildovcov . Je všeobecne známe že Hitler bol vnuk Rothschilda. Dnešná "štátna elita USA" ako ju volá Pjakin, to sú potomkovia pôvodných nacistov. Nacisti po vojne založili v USA CIA a odvtedy robia bordel po svete (mimochodom NASA je tiež nazi - Werhner Von Braun nikdy neprestal pracovať pre "svojich"). Ale onedlho budú konečne porazení.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # RadekKk 2017-01-17 17:05
vypadá to že po zvolení Trumpa se každým dnem dozvídáme nové věci které před světem tajili. Ještě se dozvíme že existuje na Marsu život a mě jebne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Josef Švejk 2017-01-17 18:16
Až to bude Tvarůžková hlásit, tak si zacpi uši a nejebne tě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # jk 2017-01-17 20:52
mrkni na a pak tě jebne :-)
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Piovarči 2017-01-18 01:37
:-DDDDDDD

Inak zírááám čo sa človek nedozvie. Hitler vnuk Rothschilda
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch1 2017-01-18 10:34
Co se dozvíme, až někdo začne pitvat rodokmen VVP!
To budeme zírat.
;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jaris 2017-01-17 21:43
Dneska to snad neni dulezite jestli Hitler po valce utekl a zil nebo ne. Ten CIA clovek prisel jaksi s krizkem po funuse. Hitler je jiz stejne po smrti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Lucif 2017-01-18 17:42
Ale žije jeho dcera Merkelová :).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Jaris 2017-01-19 04:26
Lucif, rika se to, ale ja tomu neverim. Babizne bude letos 63 let tzn., ze se narodila v r. 1954 a udajna smrt Hitlera byla v r.1945. Bud byl Hitler v te dobe mrtev a nebo odjel s Braunovou do Argentiny. Zeby si Hitler odskocil do Nemecka delat milostne avantyry a plodit levobocky si nemyslim. Hitler byl muz svych zasad a principu a take by ho Eva vzala po hlave valeckem na nudle.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # matušik 2017-01-18 09:03
Hitler se dožil v Argentině 102 let a jeho honosný bungalov se nachází asi 200 km od Buenos Aires. Není vyloučeno že jeho dcera Angela tam bude bydlet také. Nebo už bydlí a v Německu má dvojnici.
jarda
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dědouch1 2017-01-18 10:42
Jako sranda dobré. Adolf ovšem byl chabrus a dožití sedmdesátky už by byl zázrak.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # matušik 2017-01-18 09:05
Zapomněl jsem dopsat jižně od Buenos Aires.
Jarda
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # pozorovatel-xx 2017-01-18 09:36
Ja sice nemam dukaz ze to tak Hitler neudelal. ale na druhou stranu clanek je stary jak druha svetova uz ho ctu asi po ste v ruznych letech kdyz nebylo o cem psat a pak Hitler zase takovej vul nebyl aby nejakeho dubla nemel. Ostatne buh vi zda makrela je jeste makrela kdyz vidim co vyvadi s nemeckem. Jedine za co dam ruku do ohne je pravej Sobotka Udajne take hledal nahradu a nikdo nemel tak vybrabcenej mozek jako on.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Che 2017-01-18 12:09
Citace:
Ale Bob Baer a jeho tým nalezli předtím nikdy neviděné dokumenty, včetně záznámů britské tajné služby, které, jak říká, ukazují že „ten nejhorší člověk v lidské historii“ přežil spojeneckou invazi Berlína - a žil dále.
Myslim, ze byli a i jsou horsi individua nez Hitler.
On byl stejne jen loutka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Skokan 2017-01-18 14:42
Ten, kdo má otevřenou mysl tomu uvěří... ten, kdo tomu nechce věřit tak si vždycky odůvodní proč ne :-) Vždycky jsem spekuloval o tom, že spousta nácků si pohodlně dožila v Argentině tak proč ten nejvyšší zvolil smrt místo pohodlného dožití? Tenhle dokument jsem viděl kompletní už cca před půl rokem na Deep Webu a konečně mi vše zapadlo :-) můj život se nezměnil, ale jsem rád, že znám pravdu a dnes se tohle objevilo i na surface webu :-D to je sranda :-D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch1 2017-01-18 15:49
Neříkám, že nevěřím, ale tvoje otázka: "proč ten nejvyšší zvolil smrt místo pohodlného dožití?". Co třeba obrovské zklamání a ztráta smyslu života...? Málo pravděpodobné, ale i takoví jsou lidé.
Popravdě věřím tomu, že Áda vzal kramle i s Evou a svými nejbližšími a trochou peněz do začátku, ale tento článek nečlánek, by mě určitě nepřesvědčil. Postrádá jakákoliv průkazná fakta.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás