Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaVynálezkyně vakcín proti HPV virům pod tíhou svědomí: Jde o obrovský, smrtelný podvod

Sociální sítě

Reklama

Vynálezkyně vakcín proti HPV virům pod tíhou svědomí: Jde o obrovský, smrtelný podvod

Hlavní expertka zapojena do schvalovacího procesu pro vakcíny lidského papilloma viru (HPV) s názvem Gardasil a Cervarix mluví o nebezpečích a důvodech, proč byste neměli riskovat zdraví svého dítěte, pokud ho dáte očkovat.

Diane Harper, M. D., profesorka a vedoucí Odboru rodiny a geriatrické medicíny na Univerzitě v Louisville, odhalila na 4. mezinárodní konferenci o očkování, že HPV vakcíny jsou v podstatě bezcenné, protože výskyt rakoviny děložního čípku v USA je extrémně nízký.

Její projev byl určen na podporu výhod těchto vakcín, ale rozmyslela si to a šla jiným směrem ve snaze „očistit své svědomí od smrtících vakcín,“ píše The Daily Sheeple.


Dr. Harperová, bývalá vědecká pracovnice pro společnost Merck, řekla, že by nemohla v noci spát, kdyby nesdělila veřejnosti pravdu o vakcínách proti HPV viru.

Ve svém projevu, uskutečněném v Restone, ve Virginii prohlásila, že 70% všech HPV infekcí se vyřeší samy bez léčby a při 90% se tak stane do 2 let.

Ohlášených bylo 40 úmrtí mladých dívek z důvodu očkování se proti HPV viru

Dr. Harperová řekla, že všechny bezpečnostní testy pro HPV vakcíny byly provedeny na 15 ročních dívkách a ne 9 ročních, u kterých se imunizace nedoporučuje. Dodala, že navíc existuje reálné riziko spojené s těmito vakcínami.

Podle systému VAERS se u více než 15 000 očkovaných dívek vyskytly nežádoucí vedlejší účinky z Gardasilu.

Toto číslo bude pravděpodobně ve skutečnosti mnohem vyšší, protože mnohé nežádoucí účinky těchto vakcín jsou neohlášené. Nejméně u 44 dívek je potvrzeno, že zemřeli v důsledku těchto vakcín.

Některé nežádoucí účinky, které se vyskytly u pacientů očkovaných proti HPV viru, zahrnují záchvaty, krevní sraženiny, zánět mozkových blan, lupus a Guillain-Barrého syndrom, vzácný, ale závažný autoimunitní nedostatek, který způsobuje, že imunitní systém útočí sám na sebe a dochází k poškození nervových buněk.

Přestože se většina lidí trpících tímto syndromem zotaví, porucha imunitního systému může způsobit trvalou slabost, dýchací potíže, ochrnutí a někdy i smrt.

Stejně jako u většiny vakcín, rodiče si nejsou obvykle vědomi rizik.

HPV vakcíny zabírají jen na 4 ze 40 kmenů pohlavních chorob

„U osmi z deseti žen, které byly sexuálně aktivní, se vyskytuje virus HPV v určité fázi života.“ Řekla Dr. Harperová během svého projevu

„Za normálních okolností se u nich neprojevují žádné symptomy a 98% případů se odstraní samo. Avšak v těch případech, kdy tomu tak není a tento virus není léčen, může dojít k tvorbě prekancerózních buněk, které se mohou vyvinout až do rakoviny děložního čípku.“

Dr. Harperová řekla, že zatímco Gardasil a Cervarix jsou na trh uváděny jako ochrana proti rakovině děložního čípku, toto tvrzení nebylo prokázáno a je hypotetické.

Výzkum provedený na lécích dokázal, že „neexistuje prokazatelný vztah mezi očkováním a vzácným typem rakoviny, kterému by vakcína mohla zabránit, ale i přesto se vakcíny prodávají,“ řekla.

Bývalá vědecká pracovnice společnosti Merck útočí na vakcíny proti HPV viru

„Ve skutečnosti neexistuje žádný důkaz o tom, že vakcína může zabránit rakovině. Podle vlastního přiznání výrobců vakcína funguje pouze na 4 kmeny ze 40 pro jednotlivé pohlavní choroby, na které člověk umírá v relativně krátké době, takže pravděpodobnost, že člověku pomůže, je přibližně stejná jako kdyby byl zasažen meteoritem.“

Její vyjádření jsou skutečně odvážné a ohrožují její reputaci. Farmaceutické společnosti na ni útočí jako psi a snaží se ji zničit, a to pokusy zničit její důvěryhodnost jako profesionální vědecké pracovnice.

Od chvíle, kdy se snaží své obavy před HPV vakcínami zveřejňovat, je proti ní zahájena neúprosná a brutální kampaň.

Bývalá pracovnice společnosti Merck byla vyobrazena jako podivínka v článku publikovaném v britském bulvárním časopise The Sunday Express, který ji velmi špatně uvedl.

Doufajíc, že věci uvede na pravou míru, poskytla rozhovor pro CBC News, kde se vyjádřila, že HPV vakcíny s sebou přinášejí skutečná rizika, a zároveň poskytují jen velmi málo výhod.

„Přínos pro všeobecné zdraví je nulový, neexistuje žádné snížení rizika vzniku rakoviny děložního čípku, jedině ochrana, která vydrží nejméně do 15 let a očkovaných je více než 70% všech sexuálně aktivních žen různých věkových kategorií.“

Stejně Dr. Harperová dodává, že hlášeny prokázané vedlejší účinky HPV vakcín jsou mnohem nebezpečnější než rakovina děložního čípku, před kterou podle výrobců vakcíny mají lidi chránit.

Zdroj: naturalnews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+66 # Andrea Kopecká 2016-11-11 19:19
Vždy jsem věděla, že tady něco těžce zavání, ale naše lživé iDěs, ČT, Ucho, Nesvobodné fórum přeci mluví vždycky pravdu! Děkuji AC24 za odvahu, kterou denně projevujete oddaným čtenářům.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+53 # Janina 2016-11-11 20:30
Očkování je organizovaný zločin:
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # tabon 2016-11-12 01:40
Virus HIV neekzistuje,kdy ž nam nekdo rekne že mate
AIDS je to zlyhani imunitniho systemu ruznych organu,muže byt spusobeno ockovanim,infek ci ktere jsou zamerne vytvoreni.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Vigo 2016-11-22 23:23
Ale urco existuje virus, kvůli kterému nejste schopni napsat větu bez hrubky :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # *N* 2016-11-29 11:30
toto nieje o HIV ale HPV
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+44 # Richard 2016-11-11 19:45
To je ale novina. Tohle jsem četl již dávno.
I když teď je to jiné. Konečně je to oficiálně potvrzené a ten kdo toto říkal již není konspirátor.

Až se mi někdy chce zvracet jak se údajné konspirační teorie stávají pravdou.
Vzpomněl jsem maně 11 září.........
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Dědouch 2016-11-11 20:21
No ještě chvilku budeme konspirátory...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Piovarči 2016-11-12 00:31
Keď už konšpiruje aj novozvolený prezident USA. Ale taký Krkavec aj túto babu zaradí medzi nekompetentných nevzdelancov alebo Putinom platených dezinformátorov ....:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-14 # Sennheiser 2016-11-11 20:07
No nejsem zastánce očkování,ale zde pokud není uveden přímo zdroj pro který rozhovor poskytla, tak má zpráva úroveň hoaxu..

např několik webů tuto zprávu [...]uje, že byla naprosto mylně interpretována.

cancer.org/.../...

skepticalraptor.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch 2016-11-11 20:32
How safe is the HPV vaccine?
By June 1, 2014, less than 8 years after the HPV vaccine was licensed in the United States, 34,700 adverse reaction reports pertaining to Gardasil were filed with the federal government -- an average of 12 reports per day. Through the Freedom of Information Act, the content of these reports was made available. According to Tom Fitton of Judicial Watch, a government watchdog organization, they "read like a catalog of horrors." In the case reports submitted to the FDA, 165 deaths were described due to blood clots and heart disease. In addition, many of the vaccine recipients were stricken with serious and life-threatenin g disabilities, including Guillain-Barre syndrome, myalgia, paresthesia, loss of consciousness, seizures, convulsions, swollen body parts, chest pain, heart irregularities, kidney failure, visual disturbances, arthritis, joint pain, difficulty breathing, severe rashes, persistent vomiting, miscarriages, menstrual irregularities, reproductive system complications, genital warts, vaginal lesions and HPV infection -- the main reason to vaccinate. Thousands of teenage girls and young women were rushed to the hospital for debilitating ailments following their Gardasil shots. (It should be noted that although the reports appear to implicate the HPV vaccine in a variety of adverse reactions, definitive causation has not been established. Conversely, it should also be noted that a confidential study conducted by a major vaccine manufacturer indicated that "a fifty-fold under-reporting of adverse events" is likely. In other words, perhaps only 2 percent of all adverse reactions are revealed. Thus, more than 1 million teenage girls and young women could have been hurt by Gardasil during the 8-year period between June 8, 2006 and June 2014.)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Sennheiser 2016-11-11 20:48
já nepopírám, že je možná opravdu škodlivá - v tomto vážně nejsem odborník- ale jen mě opravdu vytáčí takové hurá zprávy, které se objeví po x letech , bez jediného odkazu - asi zkopírované z nějaké jiného webu - bez relevantních odkazů..
Já zatím našel, že ona na té konferenci vůbec neměla referát, jen že byla v panelové diskuzi jako účastnice.

nějaký odkaz na ty stížnosti na lék k federální vládě by byly?.

Off topic: je také i zajímavá otázka např HIV viru.. Někde se píše že nebyl nikdy izolován a tudiž na něj nemlže existovat žádné antivirotikum.. Jinde se zase píše že izolován byl... čemu pak věřit, když člověk není v dané problematice odborník..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # Piovarči 2016-11-12 00:34
Ja by som ničomu čo nám nanucujú farmaceutické korporácie moc neveril
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # tobi 2016-11-11 21:05
třeba jedna z nejsledovanější ch amerických komerčních televizí, CBS? odkaz je v článku, hledej líp šmudlo.
cbsnews.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Sennheiser 2016-11-11 21:21
tak jestli bereš jako 100% pravdu něco co je uvedeno v komeční TV ( alá NOVA) tak je to smutný...

A já chtěl odkaz na konkrétní stížnosti k fderální vládě - a to ten tvůj odkaz není ty šmudlo..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Vladimír57 2016-11-12 07:47
Zdravotnictví je postaveno na hlavu, nikdy se nemělo stát byznysem. Stačí se zamyslet nad všudy přítmnou reklamu, která hlásá "vhodné pro děti od dvou, od tří let, a pod." Je to zrůdnost. Výrobcům léčiv je naprosto jedno, kolik lidí bude mít z jejich "medikamentů" újmu, nebo i zemře. Pacienti netuší, že "léky" např. na snížení srdeční činnosti poškozují orgány, nebo dokonce můžou vyvolat rakovinu. Proto nevěřím, že s vakcínami to je jiné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # jan lavicka 2016-11-12 09:50
ahoj vrahu, jaké je to být psychopatem a masovým vrahem?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch 2016-11-12 11:46
Koho to zdravíš, lavice?
Mimochodem, neodpověděl jsi mi ohledně toho sexu, když ses ptal, jestli už jsem měl holku.
Tak pověz, jaké to je? Je o co stát? Prý je to slizké (brrrr). A co to líbání? Může otěhotnět líbáním, i když si nebudeme strkat jazyky do hlavy???
Tak se nestyď a pouč mě. Jsme tady přece povětšinou kluci a ta dvě, tři děvčata tvůj výklad přeskočí. ;)
P. S. Všimni si, že ten screenshot tentokrát nežádám... ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Jana.nepovim 2016-12-22 16:08 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Jana.nepovim 2017-01-05 10:54
Článek se zdrojem: vitalitis.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Lekno 2016-11-11 20:14
ad: "HPV vakcíny zabírají jen na 4 ze 40 kmenů pohlavních chorob"
Tvrdit, ze akakolvek vakcina comukolvek predchadza je velka naivita. Je to iba depopulacny toxin.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Piovarči 2016-11-12 00:36
A ja by som to takto zjednodušil. Nerobme si ilúzie že to môže byť inak.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Sennheiser 2016-11-11 20:23
A mimochodem, ta konference byla v roce 2009 , kde to údajně řekla
regonline.com/.../...
a ty noviny , na které článek odkazuje to publikovali v roce 2014
www.thedailysheeple.com/.../

Některé další weby to také řeší až v roce 2013?? proč 4 roky po???
spartanoftruth.wordpress.com/. ../...

Každopádně zkusím někde najít záznam té konference a zjistit co vlastně skutečně řekla..

Zatím jsem našel jen youtube s infem o konferenci, kde ani není uvedená jako řečník.

www.youtube.com/.../

nutno rozkliknout "dalsi" - pro podrobné info..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # pozorovatel 2016-11-11 21:11
Vyberám z diskusie:

3.5. Očkovanie proti HPV - vakcíny Gardasil/Silgar de a Cervarix

...najnovším trendom je mediálna kampaň na podporu očkovania proti HPV vírusu, ktorý spôsobuje rakovinu krčka maternice a genitálne bradavice (kondylomata)
...očkovanie je proti 4 kmeňom HPV, ale v skutočnosti je nebezpečných ďalších asi 21 kmeňov a očkovanie tak stopercentnú spoľahlivosť nikdy nezaručuje. Navyše mnohí ľudia s HPV vírusom nikdy neochorejú na rakovinu, vyzerá že na vzniku má výrazný podiel oslabená imunita.

...sú tri vakcíny proti HPV: Gardasil v USA, Silgarde v Európe a Cervarix (iba s 2 kmeňmi) vo veľkej británii.

...účinky očkovania sú sporné: jednak neposkytuje dostatočnú ochranu pred ochorením a má nezvykle veľa negatívnych účinkov.
...firmy produkujúce vakcíny dostali povolenie na hromadnú výrobu ešte skôr, než bolo ukončené testovanie negatívnych efektov.
...sú desiatky prípadov dievčat, ktoré v dôsledku očkovania zomreli.
...je podozrenie, že vakcína môže spôsobiť vznik ALS (amyotrofnej laterálnej sklerózy), vedúcej k rýchlej paralýze a následne k smrti. Vyzerá to tak, že jeden z antigénov vo vakcíne sa podobá na ľudský heparín a dezorientuje potom činnosť enzýmov v organizme
...predpokladá sa, že skutočný počet obetí očkovania je 5-30x vyšší, než počet nahlásených prípadov, pretože nie všetky prípady sa dostatnú do systému hlásení a dokonca aj lekári samotní sú motivovaní prípady utajovať.
...očkovanie obnáša tri dávky. V USA, obvykle pod nátlakom rodičov, absolvuje 39% dievčat prvú dávku, ale iba 30% z nich absolvuje aj druhú dávku a iba 31% z týchto absolvuje aj tretiu dávku. To značí, že reakcie na vakcíny sú natoľko časté, že väčšina dievčat odmietne pokračovať vo vakcinačnej sérii. To značí, že vo finále iba 3% dievčat absolvuje všetky tri dávky a iba 1/10 dievčat, čo absolvovala prvú dávku absolvuje všetky tri dávky.

...objavujú sa dokonca mediálne tlaky, aby dali rodičia očkovať aj chlapcov, údajne ich to ochráni od rakoviny hrtana pri orálnom sexe a od rakoviny konečníka !

...ukazuje sa, že preventívne prehliadky majú na zníženie výskytu rakoviny maternice vyšší vplyv, než očkovanie.
...na plošný efekt proti HPV by bolo nutné zaočkovať aspoň 90% populácie.
...Gardasil je považovaný v súčasnosti za najnebezpečnejš iu vakcínu, čo sa týka vedľajších efektov. Účinnejšie je poučenie dieťaťa rodičmi o bezpečnom sexe.

...testovanie vakcíny tiež sprevádzajú kontroverzie, že bola za pochybných okolností testovaná na deťoch z tretieho sveta, hlavne z nepálu a indie, vrátane zdravotných problémov, ktoré im spôsobila.

...napriek všetkým kontroverziám spojeným s Gardasil vakcínou uvažuje USA o zavedení povinného očkovania. Dokonca aj v Čechách česká vakcinologická spoločnosť doporučuje zavedenie plošného očkovania dievčat.

zbytok príspevku sa týka ďalších tém súvisiacich s očkovaním. Zdroj: hlavnespravy.sk/.../... (je to link do diskusie)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Sennheiser 2016-11-11 21:30
no, že očkování je v mnoha případech pěkný svinstvo , tak to je určitě pravda...

Já mám jen rád informace ověřené z několika různých zdrojů a ne jen že někdo plácne nějaký článek na web s jediným odkazem na nějakou komerční TV..

Dr, Strunecká má opravdu zajímavé knihy a i její web je celkem zajímavý ten o očkování..
www.rizikaockovani.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Sennheiser 2016-11-11 21:41 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Marvanec 2016-11-11 23:41
Hlavně že to vyhovuje zdejším čtenářům. To že je to blbost - to nevadí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch 2016-11-12 11:51
Tedy marvane, to je příspěvek, jak stehno. Hledáš spřízněnou duši? Jsi vedle, jako obvykle, marvane, protože Sennheiser, na marvana nevypadá. Ten tě za uchem nepodrbe. Blbečku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # irena 2016-11-12 07:03
Rikam to stale a stale . A stejne lide budou chodit a pichat si ty jedy. Nase zakony apropo i zakony EU stale vice utlacuji bylinky do pozadi a jejich lecebne ucinky se zakazuji sirit. A vite proc?? Protoze funguji a farmacie by prisla nazmar. TAK si pamatujte recke oregano a pao pereira. To jsou dve NEJDULEZITEJSI bylinny ktere vam zachrani zivot a vyleci. Misto tehle ockovacich nesmyslu. jeste jsou nastesti encyklopedie kd enajdete jejich i sirsi rozmach lecebnych ucinku nez ty co nam dovoluji znat vcetne jejich davkovani. A verte ze to funguje. Staci jen verit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Jana.nepovim 2016-12-22 16:01
Ano, s bylinkami souhlas :) přes pět let cysta na vaječníku, před pár měsíci jsem dala na radu kamarádky a koupila bylinky, po nedávné kontrole na gyn. byl dr. v šoku, že na UTZ nic nevidí :D Fakt nevím, zda je to bylinkami, ale pět let tam byla a najednou není...
O tom očkování jsem tuším četla nějaký článek přímo na WHO, bohužel jsem ho zatím nenašla.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Monika lkema 2016-11-12 07:56
Irenko nezoufej v nemocnici jsem byla pouze rodit a od te doby již ne a bude to už hodně dlouho ! Moje babička byla tak trochu vědma a hlavne kořenařka co dílo kni plno lidi s okolí vystupovali do její Chaloupka ve Švýcarských horách zůstali 2-3 dny a opět zdravé odešli ! A já sama létala po horách a s babičkou bylinky sbírala ! Takže rozhodne nejsi sama a lidi začínají mít otevřené oči a začínají se zajímat !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Nikita 2016-12-01 22:49
Měla jsem po dohodě s lékařkou příští rok na jaře nechat očkovat dceru (13 let) a teď jsem teda z toho v rozpacích- bohužel jsem po dvou radikalních operacích a 25 dávek ozařování skrz právě rakovinu děložního čípku a vím co jsem si zkusila a jaké mam další následky a tak jsem chtěla dceru ochrànit,lěkařk a tvrdila,že kdyby na tuhle vakcínu někdo zemřel,tak by byla dávno zakázaná,tak co si teď myslet :/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Helena 2017-02-28 23:28
Nikito, hledejte a najdete. Těch úmrtí na očkování proti rakovině děložního čípku je opravdu hodně a jiných následků ještě mnohem více. Co je zvláštní, že nejhůře na to očkování reagovaly dívky, které byly hodně sportovně aktivní, mnoho jich ochrnulo apod. A všechny natolik bezprostředně po injekci, že se to nedalo přehlédnout. Z plného zdraví na kolečkové křeslo ...Nejlepší prevence je zdravý životní styl a psychická vyrovnanost. Strach nikdy nikomu neprospěl, je to hlavní nástroj manipulace lidmi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Červenka 2017-03-02 18:16
Očkování je dobré zvažovat a ta přídavná nebrat na lehou váhu, zvlášť pokud má člověk v blízké rodině nějaká autoimunitní onemocnění. Nicméně je-li očkovaný jedinec zdravý, v době aplikace nemá v těle nějakou infekci (ani rýmu) a nemá predispozice pro autoimunitní choroby, tak by s touto vakcínou problém mít neměl. Je lepší volit vakcíny, co jsou na trhu delší dobu, neboť jejich složení je testované déle. Jo a nevěřte všemu, co se na AC24 píše - většina zpráv je rádoby senzačních, zveličelých, z pochybných zdrojů. V oficiální databázi vedlejších účinků je vážných či život ohrožujících komplikací nahlášeno 151 z cca 72 000 000 proočkovaných, aspoň to udává Státní ústav pro kontrolu léčiv (2015). Samozřejmě, že velké procento komplikací se nikdy nedá do souvislosti s vakcínou nebo nebudou zaneseny do mezinárodní databáze (většina?). Takže nechci říct, že očkování se nemůže zkomplikovat. Samozřejmě může. A budeme-li bezhlavě očkovat každého a kdykoliv (i když má zrovna chřipku, je nedonošený, má opožděný tělesný vývoj a v rodině zleva zprava autoimunitní choroby), tak to blbě dopadne. Na druhou stranu, karcinom děložního hrdla je 7. nejčastější zhoubné onemocnění, měřeno v evropské populaci (udává to Bray et al.: Estimates of cancer incidence and mortality in Europe in 1995. European Journal of Cancer. 2002). Takže to není jen nějaká rýmička a podle mě je rozumné po zralé úvaze zdravou holku spíš naočkovat. Ale rozhodnout by se měl každý sám a nedat na názor AC24/mě/lékaře/ léčitele. Prostě je potřeba přemýšlet za sebe ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Andrea 2016-12-01 23:08
Hm, mě smrdí píča a vám?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás