Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaTato mapa ukazuje propojení skupiny Bilderberg se vším na světě

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Tato mapa ukazuje propojení skupiny Bilderberg se vším na světě

Skupina Bilderberg obnáší 120-140 mocných lidí, kteří se schází každý rok, aby prodiskutovali politiku. Toto shromáždění je veřejnosti uzavřeno.

Tento graf ukazuje propojení jejích členů na spousty korporací, charit, politických skupin a médií. Každý počínaje Ericem Schmidtem až k George Sorosovi je členem. O této skupině existují hromady ,,konspiračních teorií", včetně toho, že právě oni kontrolují světovou ekonomiku.

Přesto k tomuto zjištění přistupujeme skepticky, je však snadné vystopovat jednotlivce ke korporacím, avšak tento graf nespecifikuje, jaká je až váha vlivu jednotlivého člena.

Ale snad by to mohl být přesvědčivý argument, proč by měla být tato setkání veřejná.

Klikni na obrázek níže, abys dostal plnou velikost.

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: businessinsider.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+77 # Radan 2012-07-03 10:04
Před pár lety to byla čistá fantasmagorie (dle hlavních médií) a nyní realita.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Petr Klimovič 2013-07-30 11:40
Většinou takové tvrzení znamená, že si nepamatujete jak vlastně zněly námitky odpůrců tehdy.

Při debatách kolem Bilderbergu jsem snad ještě nenarazil na tvrzení že nejsou propojeni. Nemyslím si, že tohle snad vyvrací nějaké námitky těch kdo vystupují proti konspiračním teoriím kolem bilderbergu. Co jswem viděl, tak námitky byly většinou spíše směrem, že za Bilderbergskými setkáními není ten světovládný záměr, který se jim připisuje. Tak jako třeba není za konferencemi TED.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # FUCK OFF 2012-07-03 11:22
Ona ta zeměkoule není zas tak veliká, aby se ti nejbohatší a nejvlivnější nespojili v síti logických a ekonomických vazeb, a v rámci všudypřítomné vespolné konkurence, neboli v zásadě usilování o likvidaci toho druhého, "přátelství".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # koblih 2013-05-04 14:01
Já vnímám USA,EU jako velký mocenský blok.Ne nepodobný tomu u nás před 89.Kde psychopati z CFR,Trilateráln í komise,Club of Rome,atd ovlivňují každý aspekt veřejného života.O tom,že všechny tyto organizace jsou propojeny netřeba pochybovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Dorrogeray 2012-07-03 12:37
;-) Na Bilderbergu si spíš přerozdělují úkoly, kdo má teď na čem pracovat, kdo má zelenou na to stát se prezidentem a podobně. Není to "místo kde se vše rozhoduje," i když velmi důležité to rozhodně je..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # tomas262 2012-07-03 17:54
Tam je aji Gillette? Od zítřka se neholím :lol: Jinak samozřejmě úžasný kus práce. Posílám díky do neznáma i za článek
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # tomas262 2012-07-03 18:00
Human Rights Watch :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Tomas Matejka 2012-07-08 19:04
Cituji Radan:
Před pár lety to byla čistá fantasmagorie (dle hlavních médií) a nyní realita.


a pak že toto není doba změn :-) i ty největší superskeptici nakonec povolí :-) nic jiného jim totiž nezbyde
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # MARIE 2012-09-19 21:29
Lidicky, tahle situace je resitelne pouze hitlerovou metodou. Primym obchodem s vyloucenim bank. Docela obycejny vymenny obchod zlikviduje celou tu masinerii a staci se domluvit. Proc myslite, ze zide vyhlasili Hitlerovi valku roce 1933???Presne, pro toto. To, ze pak po nich sel, je nasnade, ale nema to co do cineni s nenavisti zidu. On proste pojmenoval priciny krize a taky to, ze uz to udelali pred prvni svetovou valkou. Vidi dnes sami, kdo stoji za krizi v dnesni dobe ( zase ti sami ) a ze nase zeme ceska je zotrocena a podrizena zidum uz od Havla (taky zida ). Tento vlastizradce je dnes jimi oslavovan a zidi maji nakroceno uz i na presidenturu. A ceska ovce drzi...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Petr Klimovič 2013-07-30 11:41
Kdo je to žid? Je to ten kdo se narodil židovské matce? Tedy genetika? Nebo myslíte ty, kdo mají židovskou víru, tedy výchova?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # pan kral 2013-07-30 13:46
dvorní žid (der Hofjude), někdo, kdo v zájmu sebe sama zotročuje za pomoci dluhu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Petr Klimovič 2013-07-30 14:01
Tak to je dost matoucí význam slova. Na to je myslím termín lichvář.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Anonymous 2014-10-02 00:18
Matoucí to není ve smyslu, když někomu hanlivě řeknu žide, když je evidentní, že žid není.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Ivo 2013-08-04 00:07
Maruško, je ona tak důvtipná vážně, nebo to jenom hraje ? To je teda fakt hodně zvláštní, že ten Hitler to chtěl bez těch bank, když už dnes i na ČT se můžete dozvědět, že ti náckové se "soudruhy" kapitalisty bankovali o stopero, válka neválka. Další válečná kapitola by mohla být třeba o tom, kolik měli náckové tiskáren na různé měny. Vzhledem k tomu , že o finančním systému vůbec nic nevíte, zato máte ohromnou kuráž zvrhle náckovsky plivat na lidi podle jejich (třeba národnostních) parametrů , tak vám mohu stěží oponovat. Když někdo jednoduše soudružsky zvrací, tak s ním nelze diskutovat, ale jenom jej vyhnat na toaletu. Na jednu stranu mluvíte o "hitlerovském světě bez bank" , na druhou stranu předpokládáte svět bez peněz..... děs běs ženská , to by jste nás vrátila někde hodně daleko před Krista. Samozřejmě že nenažranost bankéřů nikdy nebude znát mezí , a že jsou zásadním nástrojem na ožebračování a zužitkovávání lidí. Samozřejmě že tou hlavní otázkou je, kdo má patent na to tisknout peníze (kór když se jedná o světovou záložní měnu) a následně je ve svůj prospěch zúročovat a přesouvat (třeba výměnou za hovna přibalená mezi nebo vydávaná za "lukrativní" zboží , které nám nakupují naši bankéři, abychom byli na stáři zajištěni .....atd.atd.at d. Samozřejmě že tak rozbujelý, neregulovaný podvádějící, nedostatečně hlídaný bankovní byznys (dělající hlavně prachy zprachů) , který přivodil tu finanční krizi (která ve skutečnosti není ničím jiným než podporovanou a organizovanou super zlodějinou ) je zaručeně zhoubnou rakovinou společnosti (teda kapitalistickýc h banksterských a korporátních elit určitě ne, že jo) . Ale proč mluvit o nějaké likvidaci někoho, nebo něčeho ? V prvé řadě , aby se něco mohlo skutečně změnit, bude se muset nedemokraticky smýšlející občan (nefunkční demokracie) změnit z laciného konzumního hovada na zodpovědného spoluobčana . Je potřeba vyvinout velký člověčí vzdor, zavést řád, pravidla , morálku (neplést se stupidní náckovsko-soudr užskou poslušností), je potřeba přinutit každého, aby nemohl ve svůj prospěch obcházet a devastovat nejvyšší lidské hodnoty..... Takže by si Marie, v prvé řadě (než začne flusat) měla pořádně vydezinfikovat ústa. A mimochodem, už delší dobu řada skutečně slušných a znalých lidí (včetně českých) pracuje na tom, jak vytvořit funkční systém , který by nedovoloval vyvoleným nadčlověčím bastardům plundrovat Zemi a lidské duše skrze svou parazitickou moc .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # tencoví 2014-04-05 19:54
to Ivo
Proč tolik slov? Nestačilo by ozřejmit, co se skrývá za tím:
Citace:
V prvé řadě , aby se něco mohlo skutečně změnit, bude se muset nedemokraticky smýšlející občan (nefunkční demokracie) změnit z laciného konzumního hovada na zodpovědného spoluobčana . Je potřeba vyvinout velký člověčí vzdor, zavést řád, pravidla , morálku (neplést se stupidní náckovsko-soudr užskou poslušností), je potřeba přinutit každého, aby nemohl ve svůj prospěch obcházet a devastovat nejvyšší lidské hodnoty.....
?

Tedy CO, KDE, KDY, KDO a JAK udělá, aby se ta vize mohla realizovat? Zde je jedna z možných v odpovědí na to CO.

On ten "velký člověčí vzor" by měl být vzorem jen ve svém obecném světonázorovém fundamentu, založeném na obecně dostupném poznání artefaktů materiální povahy, jenž nelze zpochybnit. Takovými artefakty je příkladně jediný dosud existující z divů starověkého světa, spolu s těmi dalšími dvěma při něm postavenými a jejich rozměrová a poziční shoda (každá ve svém měřítku) s terestrickou částí Sluneční soustavy. Přičemž z toho komplexu vyplývá, že nejde jen o pouhou pozemskou archivaci kosmické reality, nýbrž o pozemskou archivaci PROJEKTU na realizaci oné kosmické reality, což je setsakramentský rozdíl. Že? A protože každý projekt vyžaduje inteligentní(ho ) projektant(a)y, jakož i inteligentní(ho ) realizátor(a)y, musí tomu tak být i v tomto případě a nutně z toho vyplývá závěr, že přinejmenším ta terestrická část Sluneční soustavy není pouhou souhrou náhodných kosmických sil. No a jako nezpochybniteln ý světonázorový fundament to tedy může posloužit pro ten "velký člověčí vzor", na němž lze stavět i to ostatní, pro novou civilizaci podstatné.

Tak co? Jde se na to? ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # bigi25 2014-04-06 11:45
Výborně napsáno, Ivo...
...můžete zveřejnit nějaké podrobnosti, jak se nakontaktovat na ty slušné a znalé lidi.
Nemáte na mysli například Venus?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # XY 2013-05-04 13:16
Koukám, že "všechno na světě" znamená hlavně USA
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Cuckoo 2013-07-30 11:39
Mno možná se to bude zdát divné, ale ty společnosti a banky mají zástupce po celém světě, jen tam nejsou všechny dcery či kopie uvedeny, to by nebylo reálné a přehledné. Inu podívejte se, kdo vůbec vlastní či mluví do vedení kterých institucí. Ale je pravda, že část světa neovlivňují až takhle přímo (Dálný Východ, Indie, Čína, Korea, Brazílie - do nedávna), takže tohle je spíš forma vlivu na Evropu, USA, Izrael
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # j 2013-05-04 13:29
Minimálně jedné schůze se zúčastnil i Schwarzenberg. Když se ho na to ptal někdo v Hyde Parku na ČT24, tak to přiznal, ale evidentně nerad a rychle od tématu odešel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # HlavaBSF 2014-07-26 03:11
Cituji j:
Minimálně jedné schůze se zúčastnil i Schwarzenberg. Když se ho na to ptal někdo v Hyde Parku na ČT24, tak to přiznal, ale evidentně nerad a rychle od tématu odešel.


No oni se ho na to ptali komunisti ve sněmovně a on ze tam byl ale je pokecat se znamyma :))), da se to vygoooglit , je to nja steno zaznamu z PS ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # jkf 2013-07-30 12:05
ten graf je celkem neprehledný, nemáte to nekdo dostupné v njaké textové podobe nebo aspon njak srozumitelneji serazeno? protože z tohoto grafu lze vyčíst jen mnoho čar
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petr Klimovič 2013-07-30 12:08
Navíc není čára jako čára. Když čára znamená vlastní akcie, je to slabší vliv, než třeba čára znamenající zasedá ve správní radě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # mudrc 2013-07-31 02:23
akcie vlastní kdekdo, myslím že sem dávali len správnu radu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petr Klimovič 2013-07-31 07:07
To právě nevíme. Obrázek to neuvádí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # hev 2014-04-05 14:12
v lepším rozlišení třeba zde: i.imgur.com/uud2syj.jpg,

resp. www.google.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás