Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaČESNEK + OCET + MED = Zázračný přírodní lék

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

ČESNEK + OCET + MED = Zázračný přírodní lék

Už nemusíte trpět bolestí ani slabým zdravím, protože zázračná kombinace česneku, octa a medu umí uzdravit téměř každý lidský neduh. Tato neuvěřitelná přírodní léčba potírá rakovinu, artritidu a srdeční problémy. Léčí astma, chřipku, vysoký krevní tlak a dokonce i neplodnost a spoustu dalších nemocí. Je tak silná, že při pravidelném užívání může trvale zajistit dobré zdraví.

“Roky vědeckého výzkumu odborníků dokázaly nade vší pochybnost, že česnek, ocet (organický - nefiltrovaný) a med je kouzelná přírodní směs,” tvrdí Dr. Emilio Steffani, odborník na výživu z Říma, který už na toto téma napsal nejednu publikaci.

“Tyto tři účinné ingredience jsou k dostání kdekoliv a nejsou vůbec nákladné. Když si ještě uvědomíte, jak prospěšné jsou pro lidské zdraví, máme před sebou udivující lék.” Česnek s octem a med má doslova na tisíc lékařských použití, jak říká Dr. Steffani i ostatní vědci. Se svolením vašeho lékaře si použitím této hojivé kombinace můžete vyléčit zde popsané obvyklé choroby a ještě i mnoho dalších.

ASTMA

Uvařte dva stroužky česneku a přidejte čajovou lžičku jablečného octa pár kapek medu. Užívejte každé ráno nalačno a okamžitě se vám při dýchání uleví.

VYSOKÝ TLAK

Vysoký tlak se dá úspěšně snížit pravidelnou konzumací vývaru dvou šálků vody, 16 česnekových stroužků a dvou polévkových lžic octa a medu. Tuto směs vaříme na mírném ohni půl hodiny, vychlaďte ji a užívejte po dvou lžičkách třikrát denně. Tato léčba se s velký úspěchem praktikuje v Indii už celá staletí a zabírá i na bolesti v prsou a motolici hlavy.

CHOLESTEROL

Hladina cholesterolu podle výzkumu klesá, kdykoli jíte česnek. Jwdna studie , publikovaná v anglickém lékařském časopise Lancet ukazuje, že za tři hodiny po požití 50 gramů česneku se 150 gramy másla se průměrně sníží hladina cholesterolu ze 237,4 na 221,4. To znamená,že se nebezpečný do pad tučných jídel dá zmírnit tím, že se k nim přidá česnek. Když se česnek smísí s medem a octem, jeho účinky se ještě zvýší. Chcete-li si snížit hladinu cholesterolu v krvi, snězte každý den nakrájený česnek s přílohou octa a medu, nebo si umíchejte nápoj z horkého octa, poloviny lžičky utřeného česneku a tří lžiček medu , a pijte ho každé ráno předsnídaní.

RAKOVINA

Vědci už dávno zjistili, že chemické složení česneku znemožňuje rakovinné bujení. Podle výzkumníků v Národním institutu boje proti rakovině a Univerzity v Texasu při nemocnici M. D. Andersond , jezení česneku vyloučí, že dostanete rakovinu žaludku i jiných vnitřních orgánů. Chcete-li protirakovinný účinek česneku ještě umocnit,jezte ho každý den nakrájený v medu a octu.

POPÁLENINY

Naložte dva tucty stroužků česneku do 1 1/2 šálku octa na tři dny. Aby se popáleniny zahojily, nechte česnek změknout v šálku ze čtvrtiny naplněném octem a přidejte půl lžičky medu. Tekutinu vychlaďte a promíchejte v mixéru. Potom jednoduše potírejte popálenou oblast třikrát denně, aby se zmírnila bolest a nevytvořila se velká jizva.

ARTRITIDA

Prostá směs česneku, octa a medu vás může úplně zbavit bolestí způsobených artritidou a revmatismem. Oloupané stroužky ze dvou velkých hlaviček česneku ponořte na 5 minut do horkého octa. Namočte tlustou ponožku do vařící vody, pak ji vyždímejte. Naplňte konec ponožky kaší z česneku, octa a čajové lžičky medu a každé ráno s ní potírejte bolestivá místa. Vnitřní bolesti utiší sklenice horké vody se lžičkou octa, medu a čtvrtinou lžičky rozmixovaného česneku před spaním. Klouby a svaly vás už trápit nebudou.

OMRZLINY

Omrzliny ošetřujte rozkrojeným česnekem a pak místa potřete směsí napůl z medu a octa.

CHŘIPKA

Citronové rozinky – STOP chřipce. Citrónové rozinky: Balíček rozinek spaříme horkou vodou a dáme do malé misky. Na ně vymačkáme šťávu ze 2 citronů a necháme několik hodin nasáknout. Vitamin C se naváže na hroznový cukr a má pak větší účinek v našem organismu. Každodenní “zobání” těchto rozinek je skvělou prevencí proti infekci.

Odstranění vápenatých usazenin z těla česnekem a citronem

Jsou-li cévy v mozku a srdci zvápenatělé, pije se denně jedna likérová sklenka (0,2 cl) výtažku z asi 30 oloupaných dílků česneku a 5ti malých, nakrájených a neoloupaných přírodních citrónů (bio).

Všechno se v mixéru zpracuje na kaši, dá do jednoho litru vody a přivede se k varu. Ale nechá se jen jednou “převalit”. Potom se zcedí a naleje do lahve. Uchovává se v chladu. Denní sklenka se pije dle možností – před, nebo po hlavním jídle.

Již po třech týdnech denního užívání pocitíte v těle příjemné omlazení! Zvápenatění a jeho vedlejší příznaky jako jsou zhoršené vidění či slyšení – se zmenšují a postupně odcházejí. Po třech týdnech kůry by měl člověk kůru na osm dní vynechat a pak opět tři týdny pokračovat. Pak se dostaví pronikavý úspěch. Tuto levnou neškodnou a léčivou kůru by měl člověk každý rok opakovat.

Nepříjemná česneková vůně není vůbec cítit a účinek citronu s česnekem se projeví naplno. Člověk může zase dobře spát a nemusí v noci „pobíhat“. Vápník se rozpustil.

Jedna žena se vyhnula operaci srdce, protože se jí tuk a vápník v cévách po kůře rozpustil. Také při vypadávání zubů – paradentóze se česnekový elixír dobře osvědčil.

Zdroj: med-prokes.cz

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+20 # Jan Kulíšek 2012-05-09 17:59
Dobrý článek, ještě doplním o česnekovou vodku, kterou jsem nedávno zahlídl a dokonce o ní slyšel:

zdravi-az.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # emeri 2013-03-05 09:13
O léčebných účincích česnekem,medem a citronem je skutečně stará přírodní metoda již po staletí.Vyskouš el jsem tuto" primitvní "léčbu ohledně mého cholesteroru a vyššímu tlaku. No, zázrak se stal opravdu.A tak mě napadla otázka,proč to neaplikuji v moderní léčbě když je tento přírodní produkt všude dostupná a nenákladný?
Prosím,odpovězte na tuto skutečnost! Předem děkuji E.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # smisma 2013-03-05 11:05
Protože to co je dostupné a nenákladné není byznys. Stejně jako neuvěřitelné spektrum využití marihuany (konopí) a dalších přírodních rostlin. Teď z jiného soudku: Doporučuji například shlédnout film o Nikolu Teslovi, kdy mu Morgan řekl: "Elektřina pro všechny? a zdarma?".."O tom si ten šílený Tesla může nechat jen zdát, z čeho by sme pak měli zisk." .... tak asi tak :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # ......... 2013-03-05 16:41
Jak se jmenuje prosím ten filn o Nikolu Teslovi?Děkuji!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Jiří Veselý 2013-03-18 18:30
dej si do vyhledávače : dokumenty o vědě a přírodě " je tam několik dokumentů o Nikolovi Teslovi , Tesla je doposud dostatečně nedoceněn vědec a možná záměrně samozřejmě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Realista 2013-06-08 10:52
Je to strašně nespravedlivé, jak se zachovali k Teslovi. Dokonce Edison, který s ním soupeřil na poli stejnosměrného a střídavého proudu, nechal sestrojit elektrické křeslo a dokonce nechal před veřejností popravit slona (video je na internetu), jen aby dokázal, jak je střídavý proud nebezpečný a samozřejmně, že stejnosměrný proud, který používal Edison, je neškodný. Dokonce i unverzitn profesor se vsmál Teslovi, před celou třídou, když mu Tesla řekl, že chce vyrobit elektromotor na střídavý proud (dnes normálně používané zařízení). Je mi z toho smutno, jak jde všem jen o zisk a ne o blaho lidí, dokonce i prostředí si ničíme, kvůli zisku. Je to prostě Bordel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Norei 2013-03-05 14:35
Cituji emeri:
O léčebných účincích česnekem,medem a citronem je skutečně stará přírodní metoda již po staletí.Vyskoušel jsem tuto" primitvní "léčbu ohledně mého cholesteroru a vyššímu tlaku. No, zázrak se stal opravdu.A tak mě napadla otázka,proč to neaplikuji v moderní léčbě když je tento přírodní produkt všude dostupná a nenákladný?
Prosím,odpovězte na tuto skutečnost! Předem děkuji E.


Pracuji se svými klienty výhradně na bázi přírodní medicíny a tato otázka je úplně stěžejní. Ptá se na to téměř každý. A odpověď? Zrovna včera jsem měl tu čest hovořit s jedním renomovaným ortopedem, provozujícím praxi více než 40 let a on říkal: představte si lékařskou fakultu jako KONKLÁVE (to je teď aktuální, že?) Po volbě se vše uzavře a šest let se do studentů hustí to samé. Pikantní je, že z těch šesti let studia je drtivá část věnována farmacii. Tedy jak prostřednictvím chemických preparátů "léčit". Samozřejmě nejde o léčbu ale o udržování "při životě", neboť k čemu by lékařům byl zdravý pacient? Tak, jak je dnes zdravotnictví nastaveno, tedy prostřednictvím úhradového systému od zdravotních pojišťoven, nutí lékaře předepisovat tzv. "léky". Většina lékařů ví, že přírodní medicína funguje lépe, je tady už tisíce let, ale to se na fakultě neučí...Doporuč uji všem aby vzali rozum do hrsti a přestali se nechat těmi chemickými pilulkami otravovat. Pomocí přírodní medicíny můžeme skutečně uchovat trvalé zdraví a dožít se více než sta let v aktivním stavu. A tím nejvíc nas..naštveme Kalouska...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Florián 2013-03-17 16:26
Nevím vážený/á/ ,kolik je Vám let,ale na odpověď se podívejte do slovníku cizích slov,co je to "Komerce",a k tomu si přidejte české slovo oblbování lidí za účelem lehce vydělaných peněz.Pěkný den zdraví Florián.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # krachy 2013-03-18 09:56
Proc??? Protoze megagiganticky farmaceuticky koncerny nepotrebujou prece zdravi lidi... k cemu by jim asi tak byly??!! na zdravim cloveku se neda vydelavat tak jako na nemocnym... jednoduchy!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # jannas 2013-11-12 17:33
Samozřejmě že si globalizovaný farmaceutcký průmysl pěstuje spotřebitele. Viz předávkovávání antibiotiky, prášky na tlak a dalšími nesmysly, na tzv .prevenci. Jeden příklad : urolog vám sdělí, že už to není s tou prostatou jako za mlada a i když nález vážnější zatím není , ale je třeba preventivně užívat Ffinasterid ( zakázaný v Britanii pro trvalou likvidaci potence) a ronvou vám nabídne Viagru za hotové. Vy nejste nemocen, ale jen preventivně impotentní a na to, aby jste vydržel dál žrát zbytečně sračky, vám dá povzbuzovadlo. Zahodil jsem obojí , upravil stravu ( včetně česneku) začal cvičit a chodit, pořídil si mladou milenku a na každorčních kontrolách, urolog žasne, že nález nikde a funce se zlepšily k normálu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # jarmila 2013-06-09 20:57
emeri, nemusíte ďakovať za odpoveď, veď je každému jasné, že keby reklamovali taký "lacný a účinný liek" , mohli by " zabaliť " svoje chemické firmy na liečivá a aj lekári by nemali čo robiť. Múdry človek si musí pomôcť sám.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # PavelRoth 2014-01-02 12:44
emeri....proč se to neaplikuje v moderní léčbě?No a proč ano,kdo by měl z blbého česneku a citronu miliardové vývary?Zkus se zeptat farmaceutické lobby,co Ti řeknou....Tady se můžeš proboha i něčím vyléčit,oni potřebují jen léčit a to je rozdíl.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Tomáš Müller 2014-09-28 20:17
Zdravotnictví je obrovský byznys a potřebuje pacienty.Kdyby se každý sám vyléčil,farmace utické firmy by přišlo o obrovské ,nepředstavitel né zisky.Proto se tyto přírodní postupy u lékaře nedozvíte.Někte ří pacienti navíc nemají o sebeléčbu absolutní zájem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Lucie 2013-09-04 18:52
Mám pouze jeden problém, po citronech se mi v puse vysejou afty..Už nevím jak na ně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Lumír 2013-09-27 10:06
Zdravím, já jí dokonce mám a doporučuji všem, kdo si chtějí napravit zdraví ze stresu současného pokřiveného světa.
Ideální je sklenice, láhev...naplnit po hrdlo nařezanou natí medvědího česneku (mnohem více zdravých látek než v obyč. česneku) - listy a stonky, a zalít čistým lihem, případně vodkou - min. 40%, lepší je i silnější, je-li k dostání. Já to zalil italskou grappou....uzav řít a nechat v pokoji (ne na okno, ale ani do stínu). Takhle se to nechá 2-3 týdny. Poté scedit a uskladnit do lednice, či do sklepa.
Zápach takto vzniklého roztoku je skutečně odrazující, ale chuťově je česnek cítit nepatrně. Doporučuje se každé ráno lžička. Po několika týdnech se dostaví zlepšení kompletně celého oběhového systému, zvýší se imunita, zlepší se trávení a další a další věci.... Nejbáječnější na tom je, že je to jen za cenu vodky.... Medvědí česnek na jaře ve vlhkých oblastech roste v neuvěřitelném množství....Poz or - nespléct s konvalinkou - jedovatá. Lupeny jsou podobné, proto doporučuji sbírat hned na začátku jara, když je jistota, že konvalinky jsou ještě hluboko v zemi a nelze s ničím medvědí česnek zaměnit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # vera 2013-11-29 13:04
Tak jaky ocet tam prijde?? Nekde pisou jablecny.Ale na ty ostatni pisou jen ocet.Ale jaky?? Vite to nekdo?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Pavel 2012-05-09 19:59
Beru v potaz, ale přesto zůstanu u své pojišťovny (211), podívám se na vasenjakozdravi .cz - jak na recepty, tak na cviky a s tím česnekem to raději nebudu přehánět. :roll:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Filip X 2013-03-05 17:27
Když budeš hledat takovéto zbytečné chyby neuvěříš snad nikdy, ničemu, zkus to, pak sem můžeš šířit, tento blábol. :) Přeji hezký den.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-21 # Miloslav Alčer 2012-05-10 21:46
Nedělejte si falešné naděje na kouzelný lektvar. Česnek, ocet i med je pro většinu lidí každodenní součást potravy. A věřit, že zrovna tyto tři dobroty pomleté nebo povařené dohromady v jakémsi poměru, má větší význam pro organismus než baštěné samostatně, je prostě bláhové. I když - víra léčí. 8) Nedávno jsem kdesi četl v otázkách na odborníky vyjádření k vlašským ořechům: "Vědci nově tvrdí, že sedm vlašských ořechů denně sníží hladinu nezdravého cholesterolu v krvi. Obsahují totiž skutečně nezvykle vysokou koncentraci antioxidantů z řad polyfenolů. Při pravidelné konzumaci ochrání před rozličnými chorobami stejně dobře, jako když sníte jablko. :lol:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Zdeňka 2014-01-02 13:06
Mně kombinace česnek+med+jabl ečný ocet vždy pomohla, nikomu to nevnucuji. Vyzkoušení nikoho nezabije a každý si udělá úsudek. Netvrdím, že je to všelék pro všechny, mně to pomohlo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-17 # Jana 2012-05-11 06:16
Dobrý den, já osobně bych tomu článku moc nevěřila. Už to : “Roky vědeckého výzkumu odborníků dokázaly ! Proč tak dlouhý výzkum, když se jedná o přírodní produkty ? :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Babeta 2013-03-18 09:57
Protože nějak ty účinky dokázat musí, nemůžete přece někam přijít a říct: "Tohle funguje!" a čekat, že vám to všichni uvěří, aniž byste to měla nějak podložené.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-26 # djuj 2012-05-23 13:11
Celkem mě to udivuje - vždyť ocet je celkem svinstvo. Kdyby alespoň vinný, ale ten, co se vyrábí chemicky? Hmh
Jo a není to kůra ale kúra :-DDD
To jsem se zas dobře pobavil - léčebná kůra :) třeba z pomeranče
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Filip X 2013-03-05 17:33
[...]ni nazor, jsi ovečka v ohlávce. Přeji hezký den:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Florián 2013-05-28 17:52
Vážení pozor na to.Nejedná se o obyčejný ocet,ale o jablečný přírodně kvašený ocet a to je velký rozdíl.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Berta 2013-06-08 14:33
tak to je jasné asi všem kromě djuj
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Gus 2013-08-31 17:05
Kde může obyčejný člověk z města sehnat jablečný ocet hlavně Přírodně kvašený? Máte někdo adresu na přírodu kde vyrábí přírodně kvašený jablečný ocet?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Pavla 2013-08-31 17:11
Stačí zajít do DM drogerie, za dostupnou cenu v biokvalitě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # babi 2013-10-06 10:54
Jablečný ocet si snadno každý vyrobí sám,je to velice snadné ... recept je běžně dohledatelný
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Zdeňka 2013-12-01 19:58
Jablečný ocet kupuji v Kauflandu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Zdeňka 2013-12-01 19:57
Já používám jablečný ocet+česnek+med .Obyčejný ocet používám na úklid obkladaček, oken apod.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # martasmarta 2012-05-30 23:15
Cesnakom mozte predchadzat chorobam-je to antibioticum.Ja sama ho konzumujem/sobo tu,ked som doma/.A verim v jeho sile.A kombinacii octu a medu moze mat lepsi ucinok,Nebola som uz nachladena dva roky.A ked ho uz nemam dlhsie aj mi chyba.Topinky s cesnakom je to bomba.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # emeri 2013-03-05 09:30
Ano,paní Marto,máte pravdu,totéž téměř denně snídám-tedy topinky do zlata a tři až čtyři stroužky česneku s medem a pomázánkou flora* zapíjím s citrinovým čajem.Mohu jen tvrdit,že mám tlak v normálu a cholesteror nižší než předtím měl.Takže bud si to dávám ke snídaně nebo večer.Tedy v době když už nepředpokládám, že půjdu mezi lidi ohledně česnekové aroma. * Pomazánka flora mě bezvadně chutná a je dalším produktem ke snížení cholesteroru atd. Přejí vám pěkný den emeri.vlk@seznam.cz
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Berta 2013-06-08 14:34
a co ta ztužená flora,nečetl jste někdy co vzniká ztužením tuků? to neni na pomoc ale na škodu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Milota Čutková 2012-07-08 16:26
Základom každého ozdravného procesu je to spraviť na lačko...a skoro ráno!
Plus pitný režim!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # jana459 2012-08-01 01:42
vždyt tolik léků co je dnes,nikdy nebylo,určitě to chce přírodní produkty,trva to déle ale určitě pomohou,než sama chemikalie,což je hrozny
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Irča Sochorová 2012-10-28 08:42
;-) díky za užitečné přírodní návody :roll: přeji Všem jen slunéčkové dny Irena :roll:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Filipko 2013-03-05 13:40
Ako sa to pripravuje?? Spolu cesnak, ocot a med?? Neviem si to predstaviť. Ak niekto môže poradiť nejaký "recept".....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # a jake poměry ..jse 2013-03-05 16:25
a jake poměry ..se davají
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # Jana Círusová 2013-03-05 20:12
bla
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jana Círusová 2013-03-05 20:13
to byl omyl, též jsem se chtěla zeptat v jakém poměru a jakým způsobem se připravuje medicína s octem a co je to je čistý nefiltrovaný ocet, ten lihový co je k dostání v obchodě? děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # špulo 2013-03-07 10:34
na obrazku vedla octu je rozkrojene jablcko, takze jablcny
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # vera 2013-06-08 21:31
Jde o nefiltrovany jablecny ocet, koupite ho treba v drogeriich DM a je moc chutny a v bio kvalite.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # pecimm 2013-03-18 09:50
celkom som sa pousmial nad vetou - Se svolením vašeho lékaře si použitím této hojivé kombinace můžete vyléčit zde popsané obvyklé choroby a ještě i mnoho dalších... ktory lekar by povedal.."ano je to pravda, zahodte lieky a vyskusajte..." ? ziadny, maximalne by pripustil ze by to mohlo fungovat ale prvorade su lieky...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Tom 2013-06-08 10:56
cholesterol snižuje také zelí. už naši pradědečci a prababičky to věděli, proto ke knedlíku s vepřovým se podává zelí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Berta 2013-06-08 14:34
hm jenže ne to mrtvý z obchodu v pytliku
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Adéla 2013-06-08 12:26
jen se domnívám, že je vhodný jablečný ocet, ale ten je zmíněn jen u astma..takže bych to zdůraznila hned v úvodu. Příroda vždy léčila,léčí a bude léčit!! Jen stačí hledat,poznávat souvislosti,nas louchat tělu a přestat chodit k mudrům,co jen píší recepty..více hledat chyby ve své stravě. Jsme stavění na vše z přírody,ale ne na ty chemické tovární produkty. A pohledejte v případě nemoci třeba i články o parazitech, taky stojí za mnohými fyzickými problémy- staří moudří věděli,proč se 2xročně odčervovali..dn es se to dělá jen u zvířat. Proč? že by farma byznys opět? ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Marisa 2013-06-12 12:06
Cesnak je skvelá vec. Držím sa ale jedného starého
slovenského príslovia : Cesnak ráno lieči a večer
zabíja.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # strucky 2013-08-31 18:23
Achjo, a diabetes nikde...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # zdeňka 2013-11-12 19:51
Na diabetes zabírá kysané zelí, citron, trošku jablečného citronu do vody a vypít, hodně zeleniny, na porci masa 3x víc zeleniny. Taky prý je dobrá lžička medu smíchaná s lžičkou skořice denně a dlouhodobě, mateří kašička. Taky jsou dobré procházky.
Další rady se dají sehnat ve vyhledávači na internetu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # DEKA 2013-08-31 21:19
To vás babičky neučily? :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Zdeňka 2013-10-20 10:29
Užívám někdy kombinaci česneku, jablečného octa a medu a účinek na bolest kolena je okamžitý. Nedám na tuto kombinaci dopustit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dulka 2013-10-20 20:05
Chtěla bych recept na česnek,med a citron děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Zdeňka 2013-11-12 19:48
Kombinaci medu, česneku a octa mám vyzkoušenou, opravdu to pomáhá. Je lepší jíst tyto potraviny, než chodit k doktorovi a jíst léky na cholesterol, tlak, cukrovku. Lidi, buďte chytří a léčte se bylinkami ♥
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Tryskošnek 2013-12-01 18:41
Zdravím,ale já pořád nevím ten recept na tuto léčivou směs!!!!!!!Každ ý tu píše,jak mu ta směs pomohla od různých neduhů a recept na přípravu nikde...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Zdeňka 2013-12-01 19:53
Já tuto kombinaci používám takto.
Kávovou lžičku medu, půl kávové lžičky jablečného octa a jeden stroužek česneku. Nějaké přesné míry nemám a funguje to.
A co ještě funguje na snížení tlaku, snížení cukru tak to je celer. Teď zrovna jsem snědla půlcentimetrové kolečko celeru nakrájené na proužky. Zprvu to není nic moc, ale teď po čase už jím celer jako dobrotku. Přeji všem hodně zdraví.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Al-kaštan 2014-01-02 14:47
Tady čtu v tom návodu,že to můžu brát se svolením svého lékaře....No jo,ale co když k tomu lékař nesvolí,můžu to brát a třeba se proboha z něčeho sám i vyléčit????Nemů žou pak po mně třeba chtít nějakej doplatek za léčbu,kterou jsem tímto v oficiální nemocnici-veter ině nepodstoupil? Není to vlastně daňovej únik,Kalousku?? ??
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Al-kaštan 2014-01-02 14:57
Lidé mají pořád snahu jíst zdravě....Ale ne že bych chtěl rejpat,ale koukám,co lidi valí do těch vozejků pod tlakem....Slané brambory jakékoliv,černé krkavé vodičky po hobokách-jedna stojí třeba 4 koruny-co to je,proboha???To čenej salám kilo za 60-z čeho je,když maso začíná od skoro stovky????Mám nejasného tucha,že lidi prostě chtějí být ojebáváni,nesta rají se o to,z čeho to je a tím dělají toho posledního-žáda ného konzumenta...Co by bylo,kdyby lidi řekli-a dost,strčte si to do prdele,chceme něco alespoň kvalitou jak v Německu....To by byl mazec,co?????
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # marti 2014-01-12 08:45
Ahoj...já jsem nikde nenašel,jak se to vlastně dělá..jaký poměr a postup a užívýání...mohl by mě někdo dát nějaký manuál,mám na mysli kombinaci česnek,ocet a med...děkuju
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Zdeňka 2014-01-12 15:40
Kdybyste si projel komentáře, tak jsem tam psala poměr. Vlastně ani žádný poměr neužívám. Protlačím si jeden stroužek česneku, kávovou lžičku medu a kávovou lžičku jablečného octa. Zamíchám a sním. Nalačno mi to nedělá dobře, tak užívám po vypití čaje. Jestli je to tak dobře, nevím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # JANA ziva 2014-10-16 21:09
TAKE SE DOST ZABYVAM BYLINNOU LECBOU AT JE TO JAKKOLIV ODMITAM CHEMICKE UMELINY A KUPUJI SI KNIHY O BYLINKACH KTERE LECI NEMOCI PRIRODNI CESTOU.VYRABIM SI RUZNE LEKTVARY A UZIVAM JE.DNESNI SVET JE CHEMIE VSUDE A PROTO TOLIK RAKOVIN A JINYCH NEMOCI KTERE SI CIMDAL MODERNEJSI CIVILIZACE, KTEROU SI BUDUJE CLOVEK SAM JE PROSTE NA VINE CLOVEK, PROTOZE CIVILIZACE, MODERNIZACE,POH ODLNOST, PREJIDANI A ZADNY POHYB NAS PROSTE ZABIJI DRIV.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás