Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaEU navrhuje monitorovat „netolerantní“ občany

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

EU navrhuje monitorovat „netolerantní“ občany

Děsivý návrh, o němž v současnosti uvažuje Evropský parlament, by nasměroval vlády k monitorování občanů považovaných za „netolerantní“ a mohl by vést i k zákazu veškeré kritiky islámu a feminismu.

Evropský rámec národních stanov k podpoře tolerance (PDF), který koncipovala Evropská rada tolerance a vzájemné harmonie (ECTR), NGO sídlící v Paříži, byl minulý měsíc předložen komisi Evropského parlamentu pro Občanská práva a panuje o něm domněnka, že je už na pokraji realizace.

Podle Gatestonova institutu představují tyto Stanovy „s ničím nesrovnatelnou hrozbu svobodě slova“ a měly by dopad, který by „v podstatě v Evropě ukončil právo na svobodu projevu“ zákazem „veškerého kritického zkoumání islámu a islámského práva Šária, což je klíčovým cílem skupin muslimských aktivistů už déle než dvě desítky let.“

Hlavní cíle Stanov jsou podle tohoto dokumentu zaměřeny na eliminaci „anti-feminismu“ a „islamofobie“, což znamená, že jakákoliv kritika feministické politické doktríny či muslimského náboženství by byla považována za nenávistný projev.

Část 4 tohoto dokumentu konstatuje, že „Netřeba žádné tolerance k netoleranci. To je zvláště důležité, co se týče svobody projevu.“ Jinými slovy, označkování za „netoleranci“ přebíjí práva na svobodu projevu pro miliony evropských občanů.

„Na víře založené skupiny a školy, jež jsou přívrženci určitých náboženství či i jen rodiče, kteří chtějí své děti učit určitým morálním hodnotám, by obecně padli do podezření z netolerance,“ varují hlídači lidských práv z Eurepean Dignity Watch.

Tento návrh diktuje, že „Členové zranitelných a znevýhodněných skupin mají nárok na zvláštní ochranu navíc k obecné ochraně, kterou musí vláda poskytovat každé osobě uvnitř Státu.“

Tohle v podstatě poskytuje mandát ke zrušení práva na svobodu projevu evropských občanů proto, aby se zabezpečila „dodatečná“ práva menšinovým skupinám, aby nebyli uráženi „netolerantními“ poznámkami, k čemuž patří „zesměšňování“ takovýchto skupin, což je definice, která předpokládá postavení satiry mimo zákon.

Tento rámec volá po tom, aby tato doktrína byla realizována „speciální administrativní jednotkou“ v každém z 28 členských států EU, která by „operovala uvnitř ministerstva spravedlnosti“ a měla by pravomoc „trestních sankcí“. Navíc by ještě byly vytvořeny „Národní komise k monitorování tolerance“, aby „toleranci prosazovaly.“

„Principy svobody ze smlouvy o svobodě žít podle svých osobních morálních hledisek jsou v ohrožení, že budou potlačeny nově rozvíjeným konceptem ‚rovnosti‘. To by podvrátilo svobodu a sebeurčení všech Evropanů a podrobilo by to soukromé životy občanů právní nejistotě a byrokratické kontrole,“ uvádí European Dignity Watch. „Tohle je o vládní kontrole sociálního chování občanů. Tyto tendence začínají budit dojem dávno už opuštěných totalitních idejí a představují bezprecedentní útok na práva občanů.“

Návrh rovněž obsahuje zajištění převýchovy pro lidi považované za netolerantní. „U mladistvých usvědčených ze spáchání zločinů … se bude trvat na tom, aby podstoupili rehabilitační program konstruovaný tak, aby je prodchnul kulturou tolerance,“ uvádí dokument.

Školy počínaje základní a výše dostanou od vlády mandát k „zavádění kurzů pro povzbuzení studentů, aby akceptovali diverzitu a šířily klima tolerance k tomu, co je považováno za kulturní kvality ostatních.“

Návrh rovněž volá po vymytí mozku občanů až k „toleranci“ pomocí masových médií s tím, že vlády zajistí, aby televizní sítě „věnovaly předepsané procento svých programů šíření klimatu tolerance.“

Tento program, nejenže je alarmující hrozbou pro svobodu slova, ale zároveň je i pikantní ironií ve světle stížností hlavních mocností EU na monitorování občanů a světových vůdců od NSA.

Vzhledem k historii EU v tomto kontextu je vysoce pravděpodobné, že tato doporučení přijmou jako celek. Už v roce 2001 EU oznámila, že má pravomoc postavit mimo zákon kritiku sebe sama, když Evropský soudní dvůr vydal rozhodnutí, že EU by mohla „ze zákona potlačit politickou kritiku svých institucí a vůdčích figur.“

Paul Joseph Watson

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: prisonplanet.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+148 # sdfdgh 2013-10-29 19:06
Z EU treba rychlo vystupit a obohnat hranice ostnatym plotom a betonovymi bunkrami....Za chvilku to tu bude jedno velke bojisko.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+59 # Anonym 2013-10-29 19:18
To máte naprostou pravdu, a toho se bojím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+43 # Stano 2013-10-30 12:57
Súhlas! Takto nejako to začínalo v Kosove, najprv prisťahovalectv o moslimov z Albánska, ktorí utekali pred biedou a Hodžovým stalinizmom. Blbec Tito im dovolil usadiť sa v Kosove a keď sa rozmnožili, tak začali vraždiť pravoslávnych Srbov.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # slak 2013-10-29 19:08
A je vám jasné že islám je životaschopnějš í jak tržní systém zmítaných loutek, feminismus bude poté hravě vyřešen.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+99 # Adolf Balík 2013-10-29 19:18
Stejně je to zajímavá kombinace islám a feminismus. Podle tohoto zákona by se měl zakázat islám, jakožto nenávistný k feminismu, a zároveň feminismus jako forma nenávisti k islámu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # Stano 2013-10-30 12:59
:D :D :D :D :D :D :D, ako vidno, tieto nové sociálinžiniers ke pokusy, tieto multi-kulti šamanistické bludy a iné nezmysly produkujú viac paradoxov, než utopický komunizmus v praxi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # QWERTY 2013-10-29 19:23
Tak hlavni je, ze se nam kluci americti dohodli, ze americane nebudou nadale spehovat sve politicke partnery a spojence (teoreticky) a vzhledem k tomu, ze stale v mediich neni ani jedna zminka o INDECTU, ktery se nasazuje uz i v Praze, tak nejak neverim, ze EU a vsichni americti vlezdoprdelkove nejsou soucasti toho gigantickeho krakena...

youtu.be/7NasHZ9hhjY
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # shadow 2013-10-30 12:18
no dohodli sa že už nás nebudú špehovať , lebo už to začne robit BND aké prosté a pekné :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # vigis 2013-10-29 19:26
prosím,prosím,
ja chcem byť monitorovaný,ab y mi neohrozovali zlí teroristi (z vlády, polície atď) ,lebo ja poznám len týchto teroristov.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Ruda 2013-10-29 19:37
Tykadla by jsi nechtěl?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Martin222 2013-10-29 19:36
To jste vsichni tak horlivy aby jste konvertovali k islamu ? jednou za 10-15 let az tech muslimu tady bude dost tak budou jen dve moznosti konvertovat a nebo umrit a to je neoddiskutovate lny fakt co nikdo z vas poprit nemuze tak to proste je... ted se s tim jeste da neco delat ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # aris 2013-10-29 22:39
vyberam si z vykladu radsej teda tu smrt.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # hchkrdtn 2013-10-30 12:13
jo ale jejich!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # pfff 2013-10-31 00:55
a hned je tu nenavist... este len par prispevkov vyssie bolo uzasne spomenute "rozdeluj a panuj" a vy sa hned v diskusii chytate ich hry...

treba verit tomu ze ludia su rovnaki vsade po svete a ich zlost je casto len vysledkom podmienok v akych vyrastali, za ktore casto absolutne nemozu...

ja napriklad zijem v zahranici, v Europe. Obcas sa clovek stretne s nie velmi privetivym pristupom domacich aj napriek tomu ze drviva vacsina pristahovalcov nemusi byt zla.

Tym samozrejme nemyslim, ze suhlasim s prilivom islamu do krajin CZ & SK, ba naopak. Ako bolo spomenute, vystupit zo vsetkych tychto chorych spolocenstiev a uzavriet hranice. O 10 rokov nam to budu ostatne krajiny zavidiet, ak uz nezavidia!

Obmedzit priliv Islamu do nasich krajin ale nemyslim v zmysle, ze je Islam sam o sebe nejako zly alebo podobne, len nikdy nepochopim hlupost ludi vrazdit sa kvoli nabozenstvam. Verim ze 2 nabozenstva alebo aj viac mozu kludne existovat v jednej krajine v symbioze, avsak nie pokial tu budu ludia ktori z naslednych nepokojov dokazu profitovat a teda ich aj vyvolavaju.

Prajem pekny vecer vsetkym ludom s dobrymi umyslami a cistou hlavou! :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Hmyzák 2013-10-31 14:29
K tomu uzavření hranic - přesně tak, podívejte se na Švýcarsko, jak jim je. A to je z velké části proto, že se nemíchali do žádných hurá akcí typu "Pojďme, sjednotíme všechny lidi, kteří mezi sebou bojují už od pravěku, a když se jim to nebude líbit, upravíme zákony a přinutíme je k tomu!" nebo "Provážeme ekonomiky, aby když padne jedna, padly všechny!".

Jenže když už jsme do toho spadli, jak z toho ven?

Krom toho, náboženství je náboženství. Echt Islám.
Náboženství je věc, která dokáže nejlíp spojit lidi, protože je už od narození vede k určitému typu smýšlení. Během života se už jejich názor na svět nezmění, maximálně trochu nakloní na nějakou stranu, ale určitá podobnost tam vždy bude. Jediná možnost, kdy se dají dohromady lidé s diametrálně odlišnými názory na svět, je tak možná vzájemně prospěšná věděcká spolupráce nejen chytrých ale i moudrých lidí nebo pohádková láska. Jinak tedy nevím.
(A já jsem pohan, kdyby někdo rýpal.)

To chtějí islámu otevřít dveře do Evropy? Naši předci si ty lidi drželi od těla pořád. Celý středověk, i když ve jménu své víry. Ale i tak, si myslím, to nebyl jediný důvod.
Asi ty lidi tak nějak trochu znali...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # hmmm 2013-11-18 11:45
Ano aj X nabozenstiev moze sa tolerovat ak ty budes verit ze "tvoj boh" je zeleny a sused ze jeho boh je modry nieje ziaden problem ani tvoj sused co bude chciet svojho boha ruzoveho vam do toho nebude kecat problem zacne ak sa nastahuje sused ktory ma "svojho praveho boha" cerveneho a sucast jeho viery bude to ze nesirenie viery o jeho pravom cervenom bohu bude prenho nieco ako smrtelny hriech a maximalna hamba ....... A tu je problem islamu ze prenich to je hriech uz prave z nabozenstva ich to tak vypliva preto je vsade problem ..... mne nevadi ak sused ide v nedelu do kostola , alebo ak pojde sused do mesity ale ak ma jeden z tych susedov zacne nutit ze musim ist znim lebo je to spravne atd to my uz vadit zacne !!!! lebo to uz obmedzuje moju slobodu !!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # shadow 2013-10-30 12:21
musím ta sklamať ale tak to nebude bude ich tu iba tolko aby sa cela europa potopila do "obcianskej vojny" a potom príde Izrael najvačší záchranca sveta ktorý tu urobí poriadok :D:D:D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jaka 2013-10-30 20:17
Izrael patří k naší demokratické západní civilizaci.
Islám = pravěk !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # pfff 2013-10-31 00:59
Opytaj sa v Palestine ake maju skusenosti s izraelskou "demokraciou".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # MarekJ 2013-11-05 13:33
ja nemam rad EU. islam a feminismus bez podpory EU nemaji moc sanci.Cituji Jaka:
Izrael patří k naší demokratické západní civilizaci.
Islám = pravěk !


v dobe kdy byl praotec cech jeste na houbach, byly zeme vyznavajici islam kolebkou vyspele civilizace, ktera disponovala technologiemi jako byl vodovod, kanalizace a bezplatna lekarska pece. ale ano, stejne jako tehdy tak i dnes se mezi nimi najdou idioti kteri si vykladali islam posvem a vice nez radikalne... stejne jako u nas v krestanske a pozdeji krestansko-zido vske zapadni civilizaci. celou nasi historii se tahne agresivni jednani ve jmenu Boha (ktery je v tom vice nez nevine).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # shadow 2013-10-31 09:09
keby to niaky inteleginent nepochopil bola to irónia...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Stano 2013-10-30 13:03
pre blbečkov čo veria v umiernený islam:
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jaka 2013-10-30 20:19
Dík, to je šílené ! Nechápu ty severské země, vlastně ani ty západní - Fr, V.B., Německo, Holandsko
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # pfff 2013-10-31 01:06
Mne to pride tak, ze niekto bol opat o nieco mudrejsi nez my a uz v minulosti vedel ze dojde k udalostiam ake tu mame dnes (strata dovery v USA, moznost neuspesnej vojny v Syrii, Irane, mozno Lybii, posilnenie Ruska a Ciny ako opozicie atd.) a preto si vopred pripravil novy piesocek = Europu. V podstate, kde inde na svete by sa este dala rozputat vojna? Europa je maly kontinent s mnozstvom narodov a kultur. Rozhadat nas jeden voci druhemu nie je zas az tak tazke.

Skoda ze my Slovania sa nedokazeme postavit na nohy a vzopriet sa. Spolu by si na nas len tak niekto nevyskocil. A preco nebyt po boku rusov? Lebo bu-bu-bu propaganda? Preco sa rusov odjakziva amerika tak boji? Prinajhorsom co by sme stratili? Kto nam kedy z tychto zapadnych krajin pomohol?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Hmyzák 2013-10-31 14:43
2:12
Pokud by tyto věci aplikovali ve světě na lidi, kteří věří ve slova jejich Aláha a Mohammeda, pak by to bylo fajn. Pro zbytek lidí je to pravěké smýšlení hodné primitivů nebo duševně narušených individuí.

Ale když už aplikují trest smrti, po jeho vykonání se pak jen těžko dokazuje, že ten člověk je stejně smýšlející, že?

Jak je ve videu psáno:"Neexistu je radikální Islám, problém je samotný Islám."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # MarekJ 2013-11-05 14:00
Cituji Stano:
pre blbečkov čo veria v umiernený islam:
www.youtube.com/.../


to je jako argumentovat videm ze zasedani CSSD. idioti vsech vyznani a presvedceni se zkratka shlukuji a jejich "lidri" s nimi pekne vor"ou, nic noveho pod sluncem, ale nedela to ani z nas (jako celku), ani z umirnenych islamistu nekulturni a agresivni zver.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Agnes... 2013-12-06 23:08
tady je někdo pesimista
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+62 # Martin222 2013-10-29 19:37
a mame nejvyssi cas vystoupit z te slavne EU...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # Ivo Stránský 2013-10-29 20:32
Monitorování netolerantních občanů bude jistě zahrnovat i konpirační pravdomluvce :-)
A nebo nás rovnou pozavíraj jako možné teroristy?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # ďurino 2013-10-29 20:37
Znenie návrhu tzv. zákona o tolerancii v angličtine a neoficiálny preklad v slovenčine je na adrese auria.sk/.../v-mene-tolerancie
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # erika 2013-10-30 17:12
V mene tolerancie budú napr. 4% vnucovať čosi 96%?
Nech idú do hája, každý nech si žije ako sa mu páči a nech tým neotravuje ostatných.
Čím viac nám tú lásku k inakosti vnucujú, tým viac sa nám bridí.
Bolo by zaujímavé dozvedieť sa, kde je právo 96% na vlastný i keď iný názor ako ten vnucovaný bandou globalistov.?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # RS 2013-10-29 21:24
A prečo vlastne nie je hlásaná aj tolerancia k tradičným európskym hodnotám. To ak bude chcieť rodič dieťa vychovávať v týchto hodnotách, tak bude označený za netolerantného? Čiže niekomu sa tu bude tolerovať kadečo, ale iným sa nebude tolerovať zasa ich spôsob výchovy, ten k pôvodným hodnotám. Rodina, muž - žena - dieťa. Tolerovať sa bude len moslim, ale kresťan, alebo iné vierovyznanie už nie? Prečo majú mať niektorí väčšie práva ako iní. No tá EÚ zle skončí, keď ide prikazovať ľuďom v EÚ čo si majú myslieť a čo hovoriť. Veď je to čistý komunizmus toto!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # Adolf Balík 2013-10-29 21:34
Odpovědí je sci-fi Vetřelec. Vajíčko Vetřelce a po tom plod rozvíjející se v hostitelském organismu mají logicky vyšší práva než hostitelský organismus.

Naše tradiční kultura je jen hostitelský organismus pro nasazené Vetřelce, kteří z toho mají vyrůst, a kteří jsou určeni k dalšímu životu. Hostitelský organismus má být po spotřebování jako nositel zárodečné fáze rozvoje parazita zničen, aby pak už nezacláněl tomu, co má nadále žít.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Hansen 2013-10-29 21:54
Aspon vidis, koho hodnoty EU presadzuje. Niesu to volici, je to cvarga, ktora sa stahuje do EU a cigani. Volici sa pocitaju iba pred volbami. Myslim, ze je cas na revoluciu. Aj tu ma to uz nechce uverejnit bez suhlasu administratora. ... to sme dopadli, ako v SME
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # shadow 2013-10-30 12:22
aspon vidíš že štvrtá ríša nikdy neskončila bola len otázka času kedy ukáže pravú tvár
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # erika 2013-10-30 17:15
Tento morálny úpadok neprichádza zo žiadneho komunizmu, práve naopak, z dekadentného tzv. Západu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Jaka 2013-10-30 20:24
To nemá s "dekadentním západem" moc společného. Vychází to především od debilních intelektuálních elit celé naší civilizace. To oni kolektivisticky vítají globalizaci, multikulti ! To oni pořád moralizují stylem, že bychom jaksi v rámci svědomí měli zachraňovat zaostalé země. To tihle teoretici, "ušlechtilci", moralisti, Pachatelé Dobra vnášejí do naší civilizace potlačování principů zdravého rozumu !
Ať se jdou vycpat, ti pravdoláskovníc i celého světa !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Sociopat 2014-01-09 09:36
Už jen, že používáš obratu pravdoláskaři, tě v mých očích staví na tu nejnižší uroveň. Polovině z Vás nebylo ani 20, a druhá polovina nedosáhla této mety na stupnici vaši IQ. Za prvé, jak se ten "zákon" jmenuje? Za druhé, co se Vás realně ze zákonu dotýká? Proč tedy volíte? Sami jsme si tu zvolili, že chceme do EU, sami jsme si zvolili na hrad ožralu a neychovane prase. A jakožto povaha Česká, nic s tim dělat nebudu jen u piva či klávesnice nadávat, jak za komárů. Stejně už si je uzase volíme zpět, hlavně, že se řeší nějáký píčoviny jako jsou zákony EU. Když teda chcete vystoupit, tak nechte zbourat vše, na čem se jen teošku finančně podílela EU, vraťte všechny dotace a uvidime jak se vam budou libit, ty nase bratrske zeme...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # martesik 2013-12-04 08:07
Z žádného dekadentného tzv. západu to nepochází. Pochází to z levicových "užitečných idiotů" (jak to nazval Benjamin Kuras), kteří po celé Evropě potlačují křesťanství a importují islám. Pravicové vlády toto téměř nedělají. V UK to byli právě labouristé, kteří zavedli mult-kulti trend.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Hansen 2013-10-29 21:47
No biely civilizovany svet sa komplet v rit obracia. Uz by konecne mala EU komisia a parlament konvertovat na islam. A vliezt al Kaide kompletne do analu, nie iba trochu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # erika 2013-10-30 17:18
Oni AL Kaidu iba využívajú a platia. Nekamarátia sa s ňou.
Vlezení sú inde...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Hansen 2013-10-29 21:50
Uz by konecne mal EU parlament aj komisia konvertovat na islam a vliezt al KAide komlet do analu, nie iba trochu, ako dnes. Potom by mali urychlene ist do Syrie, aby ich tam ich kamarati zavesili na prvy strom, ako krestanov a na zaver im zozeru ladviny. Pekne na surovo....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # tak teď 2013-10-29 22:07
Americká prokuratura uvedla, že údajný hacker Lauri Love pronikl do tisíců počítačových systémů, včetně těch, které náleží raketové obraně, armádním ženistům, vesmírné agentuře NASA a úřadu pro ochranu životního prostředí.

Podle zveřejněného obvinění měl osmadvacetiletý Love a jeho tři nejmenovaní spolupracovníci žijící zřejmě v Austrálii a Švédsku za cíl "narušit provoz a infrastrukturu vlády Spojených států". "Takové jednání ohrožuje bezpečnost naší země a je urážkou pro ty, kteří jí slouží," prohlásil americký prokurátor Paul Fishman z New Jersey.

Americká rozvědka monitorovala ve Španělsku 60 miliónů hovorů měsíčně

Skandál kolem monitorování hovorů ze strany americké Národní bezpečnostní agentura (NSA) se dále rozrůstá. Z dokumentů plyne, že agentura ve Španělsku monitorovala 60 miliónů hovorů měsíčně, uvedl list El Mundo


"je to všude stejný..."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # aris 2013-10-29 22:41
naco je vlastne ta Vojna proti teroru?

nie je to netolerantne?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Carlos IV 2013-10-30 00:29
Kdyby se meli trestat pravem saria ti, kteri na na Evropany tyhle pychov*ny vymyslej tak uz jsou z nich davno jenom torza bez udu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Torus 2013-10-30 08:40
Pod hlavičkou „anti-feminismu “ a „islamofobie“, sa podľa mňa len ukryje tvrdý zákon namierený proti antisemitizmu.

Tak isto ako sa hovorí, že nálady voči menšinám v EU, hlavne rómskej, sa zhoršujú, pričom ale v skutočnosti rastie odpor voči židovskej indentite! Len sa to boja verejne povedať, tak sa chcú schovať na verejnosti pod inú agendu, ale globálnemu parazitickému prediktorovi v skutočnosti ide len o svoju ochranu.

Každý národ, v tomto prípade náboženskú skupinu, jeho zlé skutky postihnú, teda aj vyvolených, pretože dejiny sa opakujú po špirále. Budú to mať ešte horšie!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jaka 2013-10-30 20:29
Carl Gustav Jung „Skutečná existence nepřítele, na něhož je možno svést veškeré zlo, znamená pro svědomí člověka nesmírnou úlevu. Můžeme alespoň bez zábran říci, kdo je ten ďábel, a je nám pak jasné, že příčina našeho neštěstí se nachází vně, a nikoli snad v našem postoji.“
Jak vidím, tak u vás je to fóbie vůči Židům. Jejichž země je jedinou demokratickou zemí na Blízkém východě. A Izrael patří k naší kultuře..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # deev 2014-04-18 11:23
k tvojí kultuře možná, já se judeokřesťansko u kurvou být necejtím. Torus má ve všem pravdu, ale to bys musel vyndat tu hlavu z prdele, yntelygente.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Stano 2013-10-30 08:45
Len aby sa nezabudlo, kto volá po multukulturaliz me v EU a kto je jeho hlavným agentom. Hlavnou agendou je zničenie pôvodných národov. Ich genocída!

www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Marek Z. 2013-10-30 11:05
Stano: Je to tak. Jde o cílené a vědomé zničení národní identity a kultur a jejich promíchání. Zničení tradic, náboženství, víry, kořenů, morálních hodnot. V tomto chaosu a marastu pak lidé rádi přijmou jako řešení jedno jediné náboženství Nového světového řádu. O to se tu hraje pouze, ostatní kolem události jsou jen dílčí stupně, dle mého názoru.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # shadow 2013-10-30 12:25
hlavnou agendou je zničit všetkých ktorý ešte rozmýšlajú smutno sa mi to hovorí ale tých ludí je dost málo
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # mtj 2013-10-30 09:07
Kritika feministickej politickej doktríny a muslimského náboženstva? Ved tieto dve doktriny su sami k sebe absolutne antagonisticke! Chory navrh, ibaze je za tym skryty ciel rozostvavat ludi. Pravdepodobne je.
Kazdopadne ak by som si musel vybrat, podporim 1
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Stano 2013-10-30 11:57
Ale všimni si, že Pietruchová a podobné "osoby" ktoré majú násilne presadzovať feminizmus, homosexuálnu agendu a pod., tak tie isté bojujú proti "islamofóbii"!! ! Tak aký to dáva zmysel, keď feministky bojujú za tých, čo kameňujú ženy a nedovolia im ani vyjsť z domu bez sprievodu muž?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Carlos IV 2013-10-30 12:00
Torus - hrebicek trefeny na hlavicku, ac se zase opakuju - nekteri ovcane stale nechapou ze do zakona nelze napsat ze je urcen na ochranu ZIda (nebo spise tech, kteri se za ne vydavaji) takze jsou to "narodnostni mensiny a etnicke skupiny". Ze se s tim pak svezou i "hnedocesi" je pouha ironie.....tot i odpoved pro Marka Z - kdo za tim vsim stoji.
godlikeproductions.com/.../pg1 - jinak Marek souhlas.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Carlos IV 2013-10-30 12:09
Sorry - ten odkaz na tvrzeni ze "Islamizace Evropy je spravna vec" od rabiho mezitim shledali na YT "offensive" (nahodicka?) - takze pouze verbalni verze :
www.freerepublic.com/.../posts - dostatecne vymluvne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # fish 2013-10-30 16:28
lidi uz tady dlouho nebudou, tak si to hezky uzivejte ;) A hlavne nezapomente zit naplno :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Bobby Brown 2013-10-30 16:43
Když zloděj křičí "chyťte zloděje!". Přesně o tom to je. Právě tyto skupiny, které jsou absolutisticky netolerantní k čemukoliv jinému, než je jejich přesvědčení, ti tu vyřvávají, že se nesmí páchat netolerance. Ano, na nich, oni a ony páchat netoleranci mohou. Nejhorší je, že "lid" jim to bude žrát a toto vyšší dobro bude podporovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # pavol 2013-10-30 23:07
No konečně!!!Mám pár netolerantů, kteří mně vůbec netolerujou! kde mám poslat jejich adresy?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Mapafius 2013-11-01 00:20
Je tady někde přesné znění toho zákona? Věci, které píšete znějí dost relativně a obecně a záleží na tom, jak konkrétně jsou položeny v daném zákoně. Částečně chápu snahu vymýtit "projevy netolerance" vedené vůči příslušníkům etnik jako lidem jako takovým ale jistě by nemělo být kriminalizováno etické a kritické zkoumání různých kulturních zásad, které někdo vyznává. Samozřejmě že z právního hlediska nemá mít menšina větší výsadu proti urážení než většina, urážet a napadat by neměl nikdo pro rasu či kulturní příslušnost nikoho i když zvýšení aktivity faktické ochrany a prevence v rizikových případech menšin, kde často dochází ke konfliktu chápu. Vychovávání dětí k toleranci je v pořádku pokuď neznamená je učit vzdát se zcela svobody slova, věřím ale, že ne a doufám, že zákon je napsán dobře.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Graf_Talacko 2013-11-03 15:12
Nevidím v budoucnosti našeho, tedy středoevropskéh o sektoru, jinou možnost, než návrat k tradičním hodnotám a odkazku minulosti opětovným sjednocením podunajských národů v jednu monarchii, zavření hranic a vystoupení z EU a NATO. A pak možná všechno špatné, co se na Evropu přižene, přežijeme. Hlavně absolutní stop podřizování se většiny menšinám jakéhokoliv druhu... v opačném případě je to princip demokracie postavený na hlavu který vede pouze k dvěma koncům - občanská válka / anarchie, přičemž obojí stojí za pendrek. Ale je to stejně paradox, Evropa více jak 1000 let bojovala proti islámu, kterýžto stál jen o jednu jedinou věc, zotročit nás, taky stačí se podívat na zaostalost Balkánu, za to nikdo jiný, že 400 letá turecká poroba nemohla, a najednou s nimi budeme zacházet jako s bratry sobě rovnými a lidmi naprosto morálně čistými? Tak to v žádném případě! Oni si s námi, křesťany, ve svém světě žádné servítky neberou, a jediná cesta je, oplácet stejné stejným. Nám tvrz, Islámu hráz!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # chob 2013-11-03 23:19
tymto tempom vyvoja v EU za 20 rokov budeme na komunistov spominat este v dobrom...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Odveci 2013-11-04 01:30
Paskvil. Doporučuji miniseriál o EU na www.odklik.cz/zKHbG který se tomuto bude věnovat 6.11. včetně překladu toho paskvilního nařízení.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Tommy 2013-12-04 05:25
Kdo chce mír, chystá válku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Marek Olšavský 2013-12-04 06:36
Hmm, takže netolerantní je dneska ten, kdo kritizuje islám (který je podle našich společenských měřítek defakto středověk [nehodnotím náboženství, ale opravdu jen spolešenská měřítka]) a feministické krávy, zítra to bude ten, kdo si dovolí mít vlastní názor i na blbce souseda. Budeme mít schválený balík názorů, které budeme jen papouškovat?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Michal Kretschmer 2013-12-04 22:59
Tolerance není ctnost a ani netolerance. Záleží na okolnostech.

Viz narodnisjednoceni.cz/.../... .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # MrRubikon 2013-12-05 10:29
Brusel takovými "překvapivými" rozhodnutími sám nejvíc rozdmychává nenávist mezi menšinami a majoritními komunitami i mezi jednotlivými zeměmi EU. Jsem také pro rychlé vystoupení z tohoto spolku, jehož ambicí je zejména stále více regulovat, sledovat a přerozdělovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # antihoax 2013-12-05 16:57
Je naprosto neuvěřitelné, kolik hovadin o tomhle dokumentu putuje internety... jen malé uvedení na pravou míru
- to NENÍ dokument EU. Je to dokument, o kterém se mluvilo na jedné schůzi jednoho výboru, proto se objevil na stránkách parlamentu.
- tzn., NIKDO o něm NEHLASOVAL a nikdo ho neschválil
- i kdyby se někdy v budoucnu dostal až do procesu schvalování, zdaleka to neznamená, že zůstane v téhle podobě. Navíc by to musel schválit jak parlament, tak členské státy.
- "domněnka, že už je na pokraji realizace" se tedy zřejmě objevila v nějakém bruselském nonstopu pozdě k ránu. Imho spíš v londýnském nonstopu, ale na tom zřejmě nesejde
(mimochodem "komise pro občanská práva" je ve skutečnosti výbor, kdyby to někdo chtěl hledat)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Odveci 2013-12-05 17:18
Je neuvěřitelné, jakou hovadinu doláže Antihoax vyplodit při obhajobě EU.
- není to dokument EU, přestože jde od dokument jednoho z jejích výborů
nikdo o něm nehlasoval, což je poměrně obvyklé v EU
- doměnka o pokraji realizace je, vzhledem k souvislostem více než reálná

Probral jsem ten dokument zde: wp.me/p1IMtg-Ocwp.me/p1IMtg-Oc a myslím, že slušným lidem opravdu musí nahánět hrůzu. Europovalečům typu Antihoaxe asi ne...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # antihoax 2013-12-06 14:25
Antihoax se akorát vyzná v dokumentech EU, a má, na rozdíl od drtivé většiny diskutujících, alespoň základní přehled o tom, jak takové schvalování v EU funguje. Díky čemuž s jistotou pozná, že nejde o dokument EU, žádné hlasování o něm neproběhlo a v nejbližší době neproběhne, a článek šíří zbytečnou paniku, aniž by si jeho autor zjistil základní fakta.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Vitis 2013-12-06 10:19
Už jsem přišel na to, kde na ty nápady chodí: sledujuserialy.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # nakor 2013-12-07 14:59
hm nacizmus se vrací v kabátě z modré s hvězdama tenkrát to taky takhle začalo anebo snad velký návrat do dob Lenina jsem zvědav jak se bude jmenovat nové gestapo nebo ČEKA
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Karlos 2013-12-11 17:06
Co bude dál ... Povinná výstavba mešity na každém náměstí ? ... Už vidím jak se toho chytnou naší nemilí černí spoluobčané !! ... fašistická Evropa snadno a rychle ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # vlci 2013-12-20 12:27
Svět se ocitá ve stejně době asi jako Řím před jeho pádem. Menšiny mají větší práva než většiny ... chléb a hry ... zdegenerované lidstvo bez rozumu, zodpovědnosti a vůbec morálnímu přístupu ke světu ... rodina ztratilo svůj pojem .... chce se mi z toho všeho blít ... :-(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Willy 2014-05-05 14:41
Netolerance zde nebude tolerována :-DDD Jinak south park 06x14 - Toleranční tábor smrti
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # iddqd 2014-09-23 13:11
My se ten svět snažíme dělat až tak krásný a bez chyb, že už to pěkně smrdí vám povím. Já myslím, že ze satelitních snímků je už monitorováno tolik věcí, že bychom se asi divili, k čemu ty všechny naše zákony vlastně jsou. K utlačení svobodné volby a k potlačení zdravého rozumu. Všechny tyhle návrhy ať si strčí s prominutím do p*dele. Vždyť je to všechno směšné, sebedestruktivn í lidstvo je a vždy bude, dokud se někdo nepostaví proti právní moci a proti vší téhle rádoby vládě. Ještě, že tahle doba vede k záhubě a ne k pokroku, protože pokud mluvíme všichni o pokroku, tak jsme vám povím ztraceni už opravdu všichni. Placený nepotřebný luxus a pohodlnost nás žere někde zevnitř aniž by se kdokoliv nad tím zamyslel. Jsme jako dě*ky, které nemají nikdy dost. (myšleno všeobecně)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # ygor 2014-09-24 16:41
to je odporný, i kdyby to někdo nemyslel vážně...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás