Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaSenátor Graham po zprávě o ztracených bojových hlavicích varuje před jaderným útokem

Sociální sítě

Reklama

Senátor Graham po zprávě o ztracených bojových hlavicích varuje před jaderným útokem

Senátor po zprávě z Infowars o černé operaci s převozem atomovek varuje, že Jižní Karolína může být cílem jaderného bombardování.

Senátor Lindsey Graham varoval před hrozbou ‚jaderného teroristického útoku‘ ve stejný den, kdy nám náš exkluzivní zpravodajec z vysoké vojenské úrovně odhalil, že z hlavní letecké základny v Texasu se při černé operaci ‚mimo evidenci‘ přesouvají bojové hlavice do Jižní Karolíny. Můžete to najít v reportáži CBS s názvem ‚Graham: Atomovky v rukou teroristů by mohly vést k blížícímu se bombardování Charleston Harbor‘, kde zpráva rozvádí Grahamovo varování, že nedostatek vojenských akcí v Sýrii by mohl vést k jadernému ‚bombardování‘ v Charlestonu v Jižní Karolíně – což je právě místo určení převozu atomovek při černé operaci. Ve zprávě CBS se uvádí:

„Graham říká, že když USA nebudou reagovat na Sýrii, tak Írán neuvěří v americkou rozhodnost, že Íránu zamezí ve vývoji jaderných zbraní. Graham rovněž říká, že ty jaderné zbraně v rukou teroristů by mohly vést k nadcházejícímu bombardování Charleston Harbor.“

Graham celkem doslovně říká, že když nerozpoutáme válku se Sýrií, tak by Jižní Karolína mohla být zasažena atomovkou. A to v konečném důsledku zavání další falešnou vlajkou inscenovanou vládou Spojených států, aby nás vyslala do války, nebo přinejmenším takovou hrozbou. Až na to, že tentokrát mluvíme o jaderných zbraních. Je úžasné, že my jsme byli první, kdo o tom dostal zpravodajství od našeho věrohodného a extrémně vysoce postaveného vojenského zdroje, který nám řekl následující:

„Dyess dnes začíná přemisťovat jaderné bojové hlavice. Dostal jsem o tom už před tím únik z DERMO. Řekl, že to bylo poprvé, kdy jim to potvrdili od té doby, kdy je tam v 80. letech umístili. Pro převoz se nevyžadovaly žádné podpisy… Nebyla k tomu žádná směrnice. Řekl, že velitel Dyess byl na místě, aby jejich vydání autorizoval. Nikdo nevěděl, kam opravdu míří, ale řidič náklaďáku řekl, že je vezou do Jižní Karolíny a tam odsud si je vezme další vůz.“

Tohle nám přišlo ještě před vyjitím Grahamovy zprávy s varováním před jaderným útokem na Jižní Karolínu a přesně to zapadá to toho, co Graham říká. Jsem těmito zjištěními hluboce znepokojen a žádám každého, aby šířil tyto informace do světa. Jestli Graham získal zpravodajství z vysokých úrovní a uvěřil v důvodnost teroristického útoku na obzoru, to není známo, skutečností ale je, že my máme zpravodajství, které je spojeno s nepodepsaným převozem jaderných bojových hlavic přesně na toto místo.

Tady je video-reportáž, kterou jsme v úterý o chybějících jaderných hlavicích odvysílali:

A teď potřebujeme odpovědi.

Celá tahle událost je děsivě podobná nepodepsanému převozu atomovek, který je znám jako ‚incident s jadernou výzbrojí Letectva Spojených států z roku 2007‘, při němž v srpnu 2007 jaderné hlavice ‚zmizely‘ z letecké základny Minot a z letecké základny Barksdale. Ta událost z Minot se však stala významnou celonárodní zprávou a rozsáhle o ní referovala i mainstreamová média. Je však znepokojující, že pak četní lidé z těchto základen začali umírat jak mouchy a páchat po této události sebevraždy – a to, i když to bylo v mainstreamu.

Doufejme, že celá tahle záležitost vyšumí a přejde i bez jakékoliv formy ‚teroristického‘ útoku. Doufejme, že ti přítomní během té promluvy, co říkali US News zpravodajství, že Grahamova řeč byla ‚naprostým šířením poplašné zprávy‘, mají pravdu. Bohužel, vojenský zdroj odhalující tuto informaci je extrémně přesný a je absolutně jisté, že ta černá operace s jaderným převozem se opravdu odehrála. A to, co budí ještě větší starost, je fakt, že jsme od tohoto zdroje už nějakou dobu nic neslyšeli.

Riskujeme své životy, když vám přinášíme tuto zprávu ze zpravodajství z vysoké úrovně a spojujeme ji s tím, co Lindsay říká. O tomhle v mega-médiích nic neuslyšíte, dokud je nepřinutíme, aby o tom referovala, a je to na vás, roznést to. Napoprvé můžeme využít tohoto zpravodajství z vysoké úrovně, abychom se dobrali odpovědí a zastavili potenciální útok.

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: infowars.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+49 # Pepe 2013-09-08 09:49
Chazarum jejich smyslena historka o pouziti chemickych zbrani v Syrii Asadem nevychazi a tak vytahnou tezsi kalibr. Bud si udelaji dalsi 11 zari na svem uzemi, nebo je pouziji v konfliktu v Syrii a budou tvrdit, ze to bylo z Iranu a ze hlavice dodali rusove. Pekny film o teto planovane genocide se jmenuje Nevĕdomí a muzete jej shlednout na www.kinotip.cz Jen se obavam, ze ten konec nebude v nasi realite tak ruzovy, z duvodu nedostatku supermanu...
+6 # David Kroužek 2013-09-08 09:58
V tom filmu to dopadlo vesměs dobře tak třeba i tady to tak dopadne.
+4 # Adolf Balík 2013-09-08 10:02
Myslím, že na odlehčení to chce i nějakou komedii k tématu. Doporučuji tuhle černou komedii o skoro tomtéž:
csfd.cz/.../... lat-si-starosti -a-mit-rad-bomb u/
+4 # Adolf Balík 2013-09-08 10:08
Nepřetržený odkaz: Na webu jich je spousta:
csfd.cz/.../...
-20 # Petr Klimovič 2013-09-08 11:46
Takže mají obsazené všechny místa na kterých by se mohlo přijít na to, že chybí jaderné hlavice? Čím větší spiknutí tím méně pravděpodobnějš í. Pro silná tvrzení je třeba silné důkazy. Netvrdím, že je to nemožné, ale prostě se mi to nezdá. Bohužel není jasné jak takovou zprávu vyvrátit. I když se následující rok nikde nic atomového nestane, stejně se bude tvrdit, že to tak chtěli udělat akorát to nevyšlo, nebo tak něco.
+13 # Ivo Stránský 2013-09-08 14:27
Že tě to trolování furt baví človeče, jdi raději koukat na TV, tam ti to vysvětlí, jak to bylo/nebylo :-)
0 # Winetou 2013-09-08 15:54
Nechcem Klimovica podporovat. Ale fakt verite tomu, ze by niekto zacal hadzat atomove bomby.. Nedokazem si prectavit tu situaciu.
+4 # Ivo 2013-09-08 22:37
Neverim, ale sionisticka vlada USA ma tolko za usami, ze by som sa vobec necudoval, keby sa nieco take skutocne stane. Napadnu Syriu, zbombarduju charlestown, hodia to na Iran a moze sa zacat dlho planovana vojna s Iranom.
-5 # Petr Klimovič 2013-09-08 15:50
.
+2 # rem 2013-09-08 21:54
Víš co, "Klimoviči", zazpívej si se Závišem, uleví se Ti :) :
www.youtube.com/.../
+8 # Pesimista 2013-09-08 15:21
njn kdyby ameriku jako nekdo napadl...pak nemusi premlouvat sve vojaky aby nekde sli ne? pak to je jejich povinost...lol tak proto 11 zari vlastne -.-
+31 # Adolf Balík 2013-09-08 10:03
Na webu Háčky a udice jsem našel tohle:
Obamovi tečú nervy


Včera v 21:15 | afinabul | Ponerológia

G20 sa ukončila náhle, keď Obama Putina nazval "Osol". (a ešte "krajšie")

Nádej na pozitívny výsledok summitu G20 zlyhal keď prezident Obama vyhŕkol na ruského prezidenta Vladimíra Putina na spoločnej tlačovej besede: "Každý tu si myslí, že ste osol". Tlačový zbor bol úplne omráčený týmto necharakteristi ckým Obamovým výbuchom, ktorý potom rozpútal 10 minútový príval nadávok na s kamennou tvárou stojaceho ruského prezidenta. " Pozrite sa, ja práve nehovorím o Snowdenovi ani o Sýrií" povedal Obama. "A čo Pussy Riots? Čo vaše proti-gayské zákony? Úplná oslovina, môj priateľ." Keď sa Putinovi zúžili oči v mrazivom tichu, zdalo sa, že Obama si ohrieva svoju polievočku . "Ak si myslite, že ja som jediný kto si to myslí, tak asi žartujete," povedal Obama, namieriac svoj prst na tvár ruského prezidenta. "Spýtajte sa Angely Merkelovej. Spýtajte sa Davida Camerona. Spýtajte sa tureckého chlapíka. Každý jeden z nich si myslí, že vy ste "dick" (ospravedlňujem sa ale môj slovník to slovo prekladá ako "[...]" ). Skrátka po tomto vulkanickom Obamovom predstavení, prezident Putin vypustil strohé prehlásenie: "Mal by som sa báť toho vyziabnutého muža? Ja zápasím s medveďmi." Nuž čo dodať k tomuto extempore...chc e to vôbec ešte niečo??? Ja si myslím, že po tomto, kto ešte mal aké-také ilúzie o tom čo je prezident USA zač asi o tie svoje ilúzie prišiel!!!G20 Ends Abruptly as Obama Calls Putin a Jackass
+16 # slak 2013-09-08 11:05
Když žádný přínos není a systém tiskárny bublin s rachitickým systémkem nemá jiné cíle než loupení čehokoliv nedá se čekat než vulgarita představitele v posledních záchvěvech před smrtí.
+21 # Robert Wagner 2013-09-08 11:31
Co uz mozeme cakat od kakaoveho bushmana ! Cela amerka je degenerovana ....hlavne narod nema ziadne vzdelanie,,,,
-46 # Petr Klimovič 2013-09-08 11:48
To je nesmysl. Spoustu věcí, které ti ulehčují život vymysleli vzdělaní američané. Spočítej si třeba nobelovky. Přeháníš.
+18 # Šrapnel 2013-09-08 12:34
...vyndej si hlavu z prdele a běž se spláchnout do [...]u - retardovaný zmetku !!!!!!!!
+33 # Ivo Stránský 2013-09-08 14:37
Dokud bude Nobelovu cenu míru vlastnit Obama a OSN, tak nemá toto ocenění naprosto žádnou cenu, je to jen výsměch lidstvu, když váleční štváči a zkorumpovaná OSN dostávají cenu MÍRU :-D
Válka je mír a otroctví je svoboda. Krásně si to vymysleli ti Ilumináti :-) , ale ne všichni jsou otrávení ovčani srající si na hlavu, někteří z nás chápou, co se děje.

Klid a mír všem dobrým lidem
0 # Pesimista 2013-09-09 18:19
odte doby co eu a obama dostali nobelovku za mir je to jen fraska ty vole...a my cesi na to jaka jsme mala zeme jsme toho taky dost vynalezli...tak ze si vdecime navzajem ty pako
-11 # Petr Klimovič 2013-09-08 11:47
Nachytal ses na vymyšlený satirický článek. Ta zpráva je tak neuvěřitelná, že se divím, že ses nepokusil si ji nijak ověřit. I to naznačuje jak pracuješ s informacemi. Ale možná jen provokuješ. Už i tím, že prý háčky a udice.
+22 # anonym 2013-09-08 10:09
Graham je veľmi potrebný - mal by dostať plat jasnovidca.
A uvedomte si ako sú naozaj potrebné tieto vyhlásenia všeliakých druhov ľudských blbov a psychopatov.
Vopred nás upozorňujú, aké sú plány na blízku budúcnosť a čo sa s vysokou mierou pravdepodobnost i stane.
Takže ja som vďačný, že Graham je primitív a psychopat a aj že je senátor v Senáte USA.
Všetkým nám pomohol a upozornil nás s čím treba okamžite bojovať, aby útok nenastal.
Ak bude v Senáte každý senátor blb a psychopat taký ako Graham - tak v blízkej budúcnosti USA riadené elitou prehrajú na každom fronte.
Bankárska židovská elita riadi USA a nie nejaký platený herec a sluha Obama
+14 # Stanley 2013-09-08 10:10
Na mně to dělá dojem, že nějaká "tajná" skupina z tzv. bezpečnostních složek USA se dostala mimo kontrolu a slouží k vydírání a terorizování vlády USA a vlád světa.
Jedonoduše "Black Cabal" je mimo kontrolu systému.
+3 # Adolf Balík 2013-09-08 10:15
Prostě Dr. Divnoláska viz výše.
0 # Petr Slezák 2013-09-08 10:12
11. září by ty "kurvy" mohly dostat od "teroristů" konečně na prdel.. No uvidíme.
+8 # Petr Klimovič 2013-09-08 11:50
Terorismus je terorismem proto, že se právě nesoustředí na ty kurvy, ale zabíjí normální lidi. Pokud terorismus, tak na prdel dostanou běžní občané.
+23 # Pavlínaxy 2013-09-08 10:16
...je potřeba eliminovat elity - nikomu chybět nebudou...
+9 # Grogy 2013-09-08 10:16
Já jsem jenom zvědavej, co bude říkat pan Klimovič, až na sebe ti amíci tu atomovku fakt sami hoděj, aby měli důvod rozpoutat další válku. Počítám že bude mlčet, šoupat nohama a při dalším ppodobném případě si bude zase mlejt tu svou. :)
+11 # Lucif 2013-09-08 11:03
Myslim ze napise, citujem: " . "
-1 # aris 2013-09-08 11:47
tak holivud uz par odkazov vyrobil
najzaujimavejsie v seriali "24" a "Jericho"

osobne ma najviac zaujalo to Jericho (a nie, nebolo to vdaka vykonom hercov, skor napriek nim)
-12 # Petr Klimovič 2013-09-08 11:53
Tvrdíš, že ti celosvětoví spiklenci z nějakého důvodu zveřejňují své plány prostřednictvím hollywoodských filmů? Že jako filmy jsou důkazem existence spiknutí?
+7 # aris 2013-09-08 12:30
kde tam vidis taketo tvrdenie?
mas problem s pochopenim pisaneho textu?

tvrdim len to, co tam je. Ze holivud uz par diel s nuklearnym teroristickym utokom na svojom uzemi urobil.
-7 # Petr Klimovič 2013-09-08 12:59
Protože jsem si nebyl jist, tak proto jsem se ptal. Vysvětlil jsi, že jsi to tak nemyslel. Prostě ve filmech už párkrát teroristický útok byl a nic to neznamená. OK. Už si rozumíme.
-10 # Petr Klimovič 2013-09-08 11:51
Uznám svůj omyl. Ale uznají ho i ti kdo tvrdí opak? Když celý rok žádná atomovka. Bude to důvod k uznání omylu, nebo se bude tvrdit, že chtěli, ale nevyšlo?
+25 # Grogy 2013-09-08 12:15
Už hodně atomových útoků bylo odvráceno vyšší mocí, dokonce jsou i svědectví vojenských letců, co letěli s jadernou hlavicí na palubě a najednou se před nimi objevilo něco jako létající talíř, ze všech stran je to ozářilo a hlavice se propadla do vzduchoprázdna a prostě zmizela. Samozřejmě že se na mě snesou Klimovičové a ukamenují mě za toto tvrzení naprosto odporující jejich světonázoru, ale je mi to fuk. Podstatné je, že když byli američani schopni před zraky celého světa položit dvojčata a obětovat 3000 svých lidí, dále zničit všechny důkazy a úspěšně celý svět přesvědčit, aby v tom nešťoural, tak udělají cokoliv. A to si pište, že hollywood vydává filmy popisující skutečnost a to je jejich taktika, že když chcete nějaké tajesmtví dokonale utajit, tak je třeba ho vyhlásit do světa a tím ho zdiskreditovat. Ve 24 hodinách bylo tolikrát řečeno "první černý prezident ameriky" a při další volbě se stalo co? Takhle lze jmenovat stovky filmů. Spielberg by mohl vyprávět, nebo si vážně myslíte, že má tak úžasnou mysl, že by všechno co natočil jen tak vymyslel? Pche.
-18 # Petr Klimovič 2013-09-08 12:18
Víte, nemůžu nereagovat, ale bohužel nemám vlastně co namítnout. Protože způsob jakým uvažujete je pro mě nepochopitelný a tudíž nemám jak vám vysvětlit jak šílené jsou vaše představy. Chápu že si myslíte, že idea černého prezidenta je něco co prostě nikoho nemohlo napadnout nikdy. Jistě byste popřel zmínky o možném černém prezidentovi, které existují snad už od počátků USA., atd... Nemáme jak komunikovat. Nemáme společnou řeč.
+9 # Grogy 2013-09-08 12:27
Přesně tak, nemáme společnou řeč, protože vy si nevidíte dále, než na špičku svého nosu a brzy toho hořce zalitujete, ještě si na mě vzpomenete.
0 # mecko 2013-09-11 23:41
Už zase bylo smazané celé vlákno s komentáři mezi mnou a Grogy? Hmm zajímavé..
+6 # patrick6097 2013-09-08 12:20
Něco se chystá... ! V příštích týdnech budeme svědky dalšího připraveného ozbrojeného konfliktu,který je součásti mnohem většího. Útok na Sýrií bude jenom rozbuškou k rozpoutání války s Íránem... Na jehož konci budou ve válce všechny státy NATO a další zainteresované země(Saudská Arábie,Izrael) bojovat proti jaderné hrozbě. Meritem ovšem této války bude zmocnit se obrovského množství ropy. Pravdou je,že ropa i když je její celkové množství záměrně zvýšované,tak ve skutečnosti rychle ubývá!!! Spotřeba roste. Počítám,že do 40let se extrémně sníží. Výše uvedené symptomy a další konflikty v této oblasti jsou toho důkazem! Bohužel,ale zase to odnesou nevinní... Obama mne velmi zklamal !
+17 # Grogy 2013-09-08 12:25
Bohužel tohle je to co chtějí abyste si myslel. Vůbec nejde o ropu, už 100 let jsme jí vůbec nemuseli potřebovat, je to uměle protahované. Tady jde o mnohem více, tohle co se tu teď děje je vyústění mnoho staletí plánovaného záměru ovládnou a centralizovat moc nad celým světem. Ale už to dlouho trvat nebude, naštěstí se to nedotáhne do konce.
-8 # 4nthrax 2013-09-08 12:46
To si vazne myslite ze Amerika odpali na svojom uzemi atomovu bombu? Vy si myslite ze reakcia Ameriky bude ze to urobil Iran a ze podme tam poslat vojakov? Nie na atomovy utok sa odpoveda atomovym utokom. Nieco take ako pouzitie atomovej bomby nie je realne. Zobudte sa konecne. Atomova bomba je uplne posledne stadium ked uz nie je co stratit len chcete zobrat do pekla zbytok sveta zo sebou.
0 # Novák 2013-09-08 13:13
no ano, já jsem si na to už koupil opci
+3 # kpt.fischkopf 2013-09-08 16:59
Cituji 4nthrax:
To si vazne myslite ze Amerika odpali na svojom uzemi atomovu bombu? Vy si myslite ze reakcia Ameriky bude ze to urobil Iran a ze podme tam poslat vojakov? Nie na atomovy utok sa odpoveda atomovym utokom. Nieco take ako pouzitie atomovej bomby nie je realne. Zobudte sa konecne. Atomova bomba je uplne posledne stadium ked uz nie je co stratit len chcete zobrat do pekla zbytok sveta zo sebou.

Grogy má pravdu, amíci se už pokusili odpálit balistickou střelu s nukleární hlavicí ale bez úspěchů. Ze zoufalství se pokusí odpálit rovnou na místě v některém svém městě. O lidi jim nikdy nejde, to už ukázali 11. září. Ovčani jim to papali tak se o starý trik pokusí opět.
+2 # Adolf Balík 2013-09-08 13:40
Možná by bylo si k tomuto článku dobré si připomenout tento zdejší necelý rok starší článek, na základě mainstreamem opomíjených děsivých příspěvků na webu samotného Obamy:
ac24.cz/.../...
0 # Carlos IV 2013-09-08 13:42
Vazeni pri vsem respektu k Vam si dovolim oponovat (ac se Obamy nezastavam), ze byt na jeho miste treba Mc Cain nebo (nedej Buh!) Sarah Palin, tak uz jsme ve 3. svetove, anebo spis nejsme vubec.
+2 # Carlos IV 2013-09-08 13:53
Patrick...ropa neni hlavni duvod, ver tomu. Naopak, dulezitejsi - kdyz uz - je plyn. Nova naleziste u Izraele jsou obrovska a tahnou se kolem cele vychodni Levanty, a samozrejme i podel Syrie. Ta tam jaksi vadi - s Assadem. Pruzkum nalezist jeste neskoncil. Pokud by Izrael ziskal prednostni pravo tezit (a to uz vlastne ma - s pomoci US technologii) - byl by schopen nahradit Rusko a zasobovat Evropu, a o to jde.
news.sky.com/.../...
+2 # Adolf Balík 2013-09-09 09:01
To je zcela přesné. Navíc bych připomněl plánovaný plynovod, který už měl stát, kdyby nerozpoutali tu válku jako společný projekt Íránu, Iráku a Sýrie z největšího naleziště plynu v Íránu.

Dále ta ložiska jsou i v Egeidě kolem Řecka a Kypru. Zrovna v době, kdy to vypadá, že z Řecka a Kypru se stanou nové plynové Kuvajty, oba státy shodou okolností zbankrotovaly. No, není to úžasná náhoda?!
+3 # Carlos IV 2013-09-08 14:14
To Adolf - to video z G20 je udajne montaz:
idesigntimes.com/.../... - dalsi zidovsky "satirik" si prihral polivcicku (Idiot!) - a vsechny ovce se na to chytaji. Vlastni autenticke video jsem nenasel.
0 # Grogy 2013-09-08 20:44
Nevíte někdo, proč s nimi ztrácím čas? Proč já to dělám... :D
+2 # ludy 2013-09-08 23:10
Protoze jsi trumpeta :-P
+2 # r.m. 2013-09-08 22:13
Je to jasný. To lstiví Íránci a Syřani chystají útok na kolébku demokracie al Amerikajdu.
0 # ludy 2013-09-08 23:12
Mozna ze ano, pres Rusko a Cinu totiz podle nekterych pomerovani sil maji rusove lepsi zbrane... rozhodne bych Rusko nepodcenoval...
0 # ludy 2013-09-08 23:14
jestli jsme dosly konecne do stavu kdy se nekdo muze rovnat US army tak to USA moc dobre vedi a proto tak radi provokuji hranim si na valku ...
0 # ludy 2013-09-08 23:15
jen mimo armada Ruska, Ciny, Iranu mozna nema bombarder B52 a B2 a USS letadlove lode, zato ma penize a mnoho a lidi a mnoho, viz cina???? !!!!
-2 # ludy 2013-09-08 23:17
trochu se mi ta slovicka zamotaly :-)
-2 # ludy 2013-09-08 23:19
ja osobne jsem pro valecne kolbiste aspon postavit do jednoho ringu, ale to hostoricka mista Syrie nejsou...
+3 # Carlos IV 2013-09-09 02:48
Grogy - link na 2 dukazy o pritomnosti UFO u ZHN primo od nejpovolanejsic h lidi z US armady ochotnych svedcit a to i pred Kongresem (celkem asi 120 osob) kdy doslo i k dolozene deaktivaci ZHN - video je spise talkshow o chystane konferenci kde svolavatel chtel pozvat media k zverejneni uvedenych skutecnosti, prelozil bych ale jsem v casove tisni , bohuzel. (Jo, - a jinak- nekoho nepresvedcis NICIM).
www.youtube.com/.../
veteranstoday.com/.../...
+1 # Pesimista 2013-09-09 18:13
hl ze sou amici tak proti atomovkam ze jich maji sami 3 prdele a jeste si je nechaji ukrast, parci....ani oni by nemeli mit atomovky podle me...kdyz uz nechcou aby je meli ostatni,....

buzeranti si ty atomovky bestak ukradli sami
+1 # Theli 2013-09-09 22:43
Chystajú ďalšiu zámienku na útok. Som zvedavý, že koľko ľudí sú ochotný obetovať tentokrát...

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás