Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaNezávislá švýcarská laboratoř říká, že k otravě Skripala byla použita „látka BZ“, kterou vyráběli v Americe a Británii, ne v Rusku

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Nezávislá švýcarská laboratoř říká, že k otravě Skripala byla použita „látka BZ“, kterou vyráběli v Americe a Británii, ne v Rusku

Má pro to někdo vysvětlení, nebo už syrskými nálety tak odvedli pozornost občanstva od reality obklopující otravu Skripala, že to nikoho nezajímá?

...

Pamatujete, jak nám politici (nikoliv vědci) tvrdli, že při pokusu o zavraždění Sklipalů byla použita nervově paralytická látka Novičok vyráběná v Rusku?

Pamatujete na těch 50 otázek, které jsme ve dvou svých předchozích článcích publikovali, týkající se skutečností, jaké předestírala Theresa May? Všichni se diví, jak vzhledem k naprosté smrtonosnosti této chemikálie se Skripalové ještě pár hodin i nakažení toulali a pak se ještě o několik dnů později probrali, aniž by měli nějaké chronické následky?

No tyto pochybnosti by šlo dost dobře zodpovědět podle nezávislé švýcarské státní laboratoře ve Spiezu tím, že látka použitá na Sergeje Skripala byla toxin BZ, který se v Rusku nikdy nevyráběl, ale sloužíval v USA, Británii a v dalších státech NATO.

RT referuje o tom, že ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov, uváděl výsledky zkoumání vedených švýcarskou chemickou laboratoří, která pracovala se vzorky, které Londýn předal Organizaci pro zákaz chemických zbraní (OPCW), zjišťující, že bývalý ruský dvojí agent Sergej Skripal a jeho dcera Julia bylo otráveni ochromujícím toxinem známým jako 3-Quinuclidinyl benzilate čili BZ.

Uvedené švýcarské centrum tyto výsledky poslalo OPCW.

Avšak chemický dozorčí orgán OSN se omezil pouze na potvrzení vzorce látky použité k otravě Skripala ve své závěrečné zprávě, aniž by se jakkoliv zmínil o dalších skutečnostech uvedených v tomto švýcarském dokumentu, dodal ruský ministr zahraničí.

Uchýlil se k tvrzení, že Moskva se zeptá OPCW na důvody jeho rozhodnutí nezahrnout žádnou další informaci poskytnutou v její švýcarské zprávě do svých vyjádření.

Podle přípisu je tato švýcarská laboratoř mezinárodně uznávaným centrem nejvyšší kvality v oblasti jaderné, biologické a chemické ochrany a je jedním z pěti center trvale autorizovaných organizací OPCW. [img]https://www.zerohedge.com/sites/default/files/styles/inline_image_desktop/public/inline-images/or-40527_1.jpg[/img]

Ruský ministr zahraničí řekl, že Londýn odmítl zodpovědět „velice konkrétní“ otázky položené Moskvou ohledně tohoto případu ze Salisbury stejně jako poskytnout jakýkoliv hmatatelný důkaz, který by na tento incident vrhl nějaké světlo.

Británie místo toho obvinila Rusko, že nezodpovědělo její vlastní otázky, o čemž dodal, že Londýn ve skutečnosti žádné otázky nekladl, jen chtěl, aby se Moskva přiznala, že tu chemickou látku do Británie převezla ona.

Koho by ale něco z toho zajímalo? Diplomaté už byli posláni domů, Putin už byl srovnáván s Hitlerem a kromě toho, teď vás mají už zajímat rakety v Sýrii, ne?

Zdroj: zerohedge.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+14 # Pepa 2018-04-15 11:06
.
Naší spojenci v dobrém i ve zlém...


Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # r.m. 2018-04-15 13:43
vypadá to jakoby měl Chamberlein vlasy splácnutý od jarmulky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Che 2018-04-15 11:47
Pravda SSA, NATO, Trumpetu, Eriku, Stoltenberga a prolhanou Mayovou a dalsi politicke lumpy jako napr. STBaka Burese nezajima. Ti vsichni umi jen lhat a delat podrazy (kdyz lakaji, rozdavaji treba koblihy).

Kdyz se lide nic nepoucili ze zrady v Mnichove, musi vse zazit znova. Od Anglosasu se neda nic ocekavat, jen zrada.

(Ucte se anglicky, az budete v americkem Buchenwaldu, alespon budete moci neco rici angloamerickem dozoru, "napr. OK sir, you are hero", aby Vas taky hned nezastrelili, kdyz budou jine vezne vrazdit jako ve Vietnamu, na Quantanamu a jinde)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Dost3 2018-04-15 13:03
Citace:
Nezávislá švýcarská laboratoř říká, že k otravě Skripala byla použita „látka BZ“, kterou vyráběli v Americe a Británii, ne v Rusku
I kdyby to byla stokrát pravda tak to bude lež a nezávíslá laboratoř se brzy stane závislá
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Vít 2018-04-15 22:27
Pokud někdo mlží tak, že nezávislá laboratoř strácí věrohodnost, pak se může bránit veřejně. Doufám, že to udělá, protože pokud Stará administrativa , ječí v Bílém domě, že ......a chce válku, pak se ta laboratoř ozvat musí. Pokud to neudělá, skončí jako laboratoř, která si nestojí za svými výsledky. Na takové laboratoře se potom každý může vykašlat.

Henoch
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás