Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaSýrie zlikvidovala 71 raket západní koalice, syrská letiště jsou nepoškozena. Očití svědkové natočili video

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Sýrie zlikvidovala 71 raket západní koalice, syrská letiště jsou nepoškozena. Očití svědkové natočili video

Na sociálních sítích se objevily první fotografie a videa raketových útoků USA, Velké Británie a Francie na Sýrii. ​

Dnes v noci vystřelily letouny a lodi tří těchto státu přes 100 raket. Jak prohlásili v koalici, byly hlavními cíli útoků střediska pro výzkum a výrobu chemických zbraní.

...

Syrská armáda použila k odrážení útoků prostředky protivzdušné obrany S-125, S-200, Buk a Kvadrat, které byly vyrobeny ještě v SSSR.

Při nočním útoku USA a spojenců na Sýrii protivzdušná obrana Sýrie zlikvidovala 71 raket s plochou dráhou letu, celkově na Sýrii letělo 103 raket. Generální štáb RF také informoval, že syrská letiště, na která Američané se spojenci zaútočili, nebyla poškozena.

Podle nejnovějších údajů byli zraněni tři lidé.

Syrská vláda rázně odsoudila útoky a v ruské Státní dumě je označili za válečný zločin.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+57 # Jarin G. 2018-04-14 10:43
I teď tu musíš opruzovat?
K tématu:
Ze strany fašistické koalice dost slabý výsledek. Hlavně s ohledem na to, čím je PVO Sýrie vybavena!
Podle mě je to útok pod falešnou vlajkou (inscenace
s chem látkami je teď zvláště v módě) a ještě předem konzultovaný, aby nevznikly nevratné škody!
Co kdyby se Rusové fakt naštvali a odpověděli stejnou či větší silou?
Zranění tří lidí se ještě dá skousnout.
Zaplať pánbůh!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # LubinenKremlBot 2018-04-14 11:07
Cituji Jarin G.:
I teď tu musíš opruzovat?
K tématu:
Ze strany fašistické koalice dost slabý výsledek. Hlavně s ohledem na to, čím je PVO Sýrie vybavena!
Podle mě je to útok pod falešnou vlajkou a ještě předem konzultovaný, aby nevznikly nevratné škody!
Zranění tří lidí se ještě dá skousnout.
Zaplať pánbůh!!!

Čau Jari ,tady začíná něco pěkně smrdět ,vše vypadá, že tato přestřelka pro potěchu ,,mocných,,čuňa t se musela proběhnout s tichým souhlsem Ruska ,za ujištění že o život nepřijde žádný Rus a proto byli použity pouze staré obrané prostředky .Ze Sýrie si. udělali válečný poligon a zbrojení je dána totální zelená ale zřejmě to po dneśku platí na obê strany.Aď jdou do prdele fšichni.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Jarin G. 2018-04-14 11:25
Ahoj Lubi!
Ano. Nejvíc na tom vydělá zbrojní průmysl. Staré rakety, které by se musely tak jako tak zlikvidovat, tak se odpálili "do pouště". Nové se budou nakupovat!
No a samozřejmě je potřeba napumpovat více peněz do zbrojení a armád.
Mám pocit, že to odsunulo krach uSSa ekonomiky o nějakou tu chvilku!
Nezapomeň, o "mamon" jde sionistické klice především. A každý prostředek, jak si namastit kapsu, je pro ně dobrý!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # John Maxwell 2018-04-14 11:44
No chlapci :) , sice se zbavily šrotu na odpis, ale starou technologii vyrábět znova nemá cenu a pokud tak je to nastartování uzbrojení západu .... a jelikož čas se nezastaví a méďa už nespí, ale bedlivě pracuje tak se pemprskářům příště stane, že ůčinost při vyslání cca 200 raket bude menší než 10% ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # Jarin G. 2018-04-14 11:59
A abychom to tu trochu odlehčili. Připnu fotečku toho bombarďáka:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # Janinna 2018-04-14 13:17
Ahoj Johne:) 71 raket ze 103 vystřelených bylo sestřeleno "starým, ještě SOVĚTSKÝM šrotem".
Ty báječné a skvělé a nejmodernější rakety, to nej, nej, nej, čím disponuje NatoHorda.
Všechna důležitá letiště a objekty jsou neporušená, naštěstí nikdo nezemřel, pouze 3 osoby jsou zraněny.
Bashar Assad přišel do práce, jako by se nic nestalo!
youtu.be/XsfvP2H0AB8
USA se znovu představily jako agresor!
Rusko samože předem varováno.
Takže Sýrie a další země obdrží S-300 a další efektivnější prostředky protivzdušné ochrany.
Ruská federace obdrží moře smluv na dodávky vzdušné obrany, vzhledem k tomu, že rakety byly zlikvidovány starými komplexy ze SSSR!
Po dnešku bude tržní hodnota ruských protiletadlovýc h raketových systémů růst.
Díky trampové reklamě!
Generální štáb RF, titulky:
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # ing. Pejčoch 2018-04-14 16:02
Vlk se nažral a koza zůstala celá. Jinak se ani poslední raketový útok „spojenců“ nedá pojmenovat.
Myslím si ale, že pro USA a další ochotné je to spíše ostuda a blamáž. Nechat si sestřelit 71 ze 103 raket! Snad to naši skoropolitici a presstituti pochopí. A to prý zasahovala jen syrská protivzdušná obrana, nikoliv Rusové!
On to byl ve skutečnosti takový oboustranný testík. Na straně USA a spol. útočné prostředky z konce 70. let, na straně Sýrie obranné prostředky z konce 60. let a dále (protiletadlové zbraně S-125, S-200, „Buk“ a „Kvadrat“ vyrobené ještě v SSSR). Jestliže USA (a spol.) chtěli otestovat nové ruské R-300, R-400 a prostředky radioelektronic kého boje k zarušení navigace GPS, tak se to jaksi nepovedlo, neboť ruské prostředky protivzdušné obrany (PVO) „mlčely“, resp. pouze monitorovaly cíle. A že USA (a spol.) s nasazením moderních ruských prostředků PVO počítaly, tak o tom svědčí mj. výběr cílů v Sýrii – všechny (pro jistotu) nedaleko pobřeží, aby se snížil dosah antiraket z pevniny. Ani letadla zúčastněných ochotných přizdisráčů se neodvážila nad území Sýrie a zcela nerytířsky, ba zbaběle, útočila z prostoru mimo Sýrii (strach je přece jenom strach).
Území Sýrie je, zdá se, dostatečně penetrováno prostředky syrské PVO (které jsou sice poněkud zastaralé, nicméně na „moderní“ střely USA zatím stačí). Reklama pro Rusko výborná.
USA a jejich přizdisráči se velmi úzkostlivě vyhýbali střetu s ruskými vojsky. Měly zkrátka strach, že by ze strany Rusů přišla rychlá odveta a akce USA by skočila potopením lodí, resp. sestřelením letadel, z nichž by byly střely vypáleny. O tom, že Rusko bylo na úder připraveno a na letištích v Iránu byly soustředěny dostatečné prostředky strategického letectva a ve vojscích na teritoriu Rossii byl vyhlášen vyšší stav bojové pohotovosti, naši presstituti významně mlčeli (v USA to ale registrovali).
Trumpeta se sice s Putinem na okolnostech úderu na Sýrii nedomlouval, ale domluvy probíhali v nižších patrech exekutivy a vojáků. Američtí generálové museli (prý) mírnit.
Prostředky PVO Ruska v Sýrii nemusely zasahovat a demaskovat své schopnosti. Odstrašovaly jen svou přítomností! Rusové mohou své S-300 a zejména S-400 vesele exportovat do světa. Výborná reklama pro ruské zbraně.
Trumpeta se pro občany USA zejména neocony „ukázal“ jako „rozhodný vojevůdce“ a na den či dva se stane v USA hrdinou. Pak se začnou znovu propírat jeho sexuální eskapády a jeho tupost. Žvanivosti se ani do své smrti nezbaví.
Macron a Terezka se rovněž „ukázali“, co k tomu dodat… Ubohost.
Propagandistický kapitál z celé té blamáže a ubohosti USA (a spol.) vytluče rozhodně Putin.
Ministr (v demenci) Stropnický a jeho chlebodárce Babiš (o Karličce Šlechtičce nemluvě) opět nezklamali. Ubude jim jenom voličů, je jim to ale vcelku jedno (Stropnický chce velvyslancovat u NATO, Babiš je multimiliardář a má své starosti, hlavně si nechce rozzlobit své majetné kamarády v USA, pro Karličku se hledá ambasáda, kam ji schovat).
Celkově – 3:1 pro Rusko.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # diamond 2018-04-14 19:55
Velmi výstižný popis a hodnocení. Akce se účastnily pouze starší (i když zdaleka ne neúčinné) prostředky PVO Sýrie. Úspěšnost okolo 70% koreluje s loňskou americkou blamáží, kterou sem jistě přijde tým dobrovolníků od Romancevové vyvracet. Ovšem tato úspěšnost je zcela relevantní s taktickými údaji těchto systémů. Ten parametr se nazývá pravděpodobnost zničení cíle jednou / dvěma raketami a jakožto jeden z rozhodujících faktorů nebývá příliš vytrubován do světa. Vyšší účinnost z uvedených použitých prostředků má snad jen BUK, možná Vosa. Kvadrant neznám.
cs.wikipedia.org/wiki/S-200
cs.wikipedia.org/.../...
cs.wikipedia.org/wiki/9K37_Buk
cs.wikipedia.org/wiki/9K33_Osa
Není zodpovědné ze strany NATO mluvit, že PVO Sýrie je zastaralá, tedy neúčinná. Jako pilotovi by mi na klidu vůbec nepřidalo, že po mě jde "jenom" Vega, a při zjištění, že mám proti sobě BUK, nepokoušl bych se už o nic, než o to, jak rychle zmizet... Protiraketové manévry a střely jsou sice jedna věc, ale...
Z uvedených textů plyne, že syrská PVO je vycvičená a komplexní, tedy že používá prostředky pro pokrytí dálkových přístupů na větších vzdálenostech a výškách, přes systémy s rychlou reagencí pro střední vzdálenosti až po vysoce mobilní prostředky, schopné vyhledávat cíle za jízdy (Vosa). Není uváděno použití nové generace - Pancir, už vůbec ne S-300 nebo S-400. To se dá vysvětlit různě - nejpravděpodobn ěji neukazovat druhé straně všechny možnosti a schopnosti PVO. Při opakovaném náletu nebo při pokusu o proniknutí nad významnější objekty by se už asi dělo více a kromě sekyrek by padaly i éroplány.
O divadelní akci k oblbování světa svědčí i to, že žádné údery nebyly vedeny proti jednotlivým systémům PVO, což je prvním předpokladem pro získání tzv. vzdušné nadvlády, tolik potřebné pro vzdušnou demokratizaci podle amerického modelu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch11 2018-04-15 09:38
+++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # chromolibden 2018-04-14 11:59
Presne tak Lubinen,

je to jen saskarna. Vyzkousi se nove zbrane a vyprazni sklady, ozivi se kseft a tim to prozatim skonci. Cela situace ovsem dokazuje, ze cele OSN je naprosto zbytecne. Ze Syrie se stala velka testovaci strelnice a na obycejnych lidech opet nikomu nezalezi. I kdyz tem rusum bych to veril porad vic, jak prasivcum za morem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # John Maxwell 2018-04-14 11:08
Zdravim Jarine ... tak tak ... přes ten humbuk západní demokracie jak "vychovává" cizí suverénní stát a vystřelenejch cca 100 raket by se ta sebranka demokratická měla stydět a vůbec tu frašku nekomentovat ... jinými slovy zase dokázali hovno, ale nezapomenou se poplácat po ramenou jací jsou to "demokratičtí a humanitní" pašáci ...hnus podpory světového terorismu ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+45 # Jarin G. 2018-04-14 11:27
Ahoj! Jasně, povahu a charakter národa jen tak nepředěláš! Zvlášť ne toho ANGLOSASKOŽIDOV SKÉHO! Lži, zrada,vychcanos t, hamižnost....
Přes to vlak nejede!!! To se nedá změnit. Máme s nimi přeci historické zkušenosti.

Amíci tam sice chybí, ale ti neměli zrovna čas, vyzbrojovali Hiterovu armádu!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # r.m. 2018-04-14 21:12
A Chamberline sliboval polákům vojenskou ochranu a popichoval je k provokování Německa bych rád připoměl. Pak stáli týdny u německých hranic a piknikovali jak trampíci o víkendu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # Publius Scipio 2018-04-14 12:36
Cituji Jarin G.:
K tématu:
Ze strany fašistické koalice dost slabý výsledek. Hlavně s ohledem na to, čím je PVO Sýrie vybavena!

Syrská PVO je vybavená S-125, neviděl jsem rampy, takže nevím, jestli ve verzi Něva nebo Pečora, zbytek je stejný, i rakety, dále pak S-75, tam je rozdíl v raketách buď verze Dvina nebo Volchov, možná tam mají i S-200 Vega, ale ty jsou na dlouhý dosah, ty na nízkoletící Tomahawky nejsou. S-75 jsou z konce 50. let (sestřelily to U2 s Powelsem), S-125 z počátku 60. let, obojí nasazeny ve Vietnamu. S-125 vyvinuté proti střelám s plochou drahou letu. S-125 s možností vizuální kontroly televizní kamerou, se systémem předávání řízení mezi různými palposty při rušení naváděcích povelů (K3). Ovšem cíl celé akce se nepovedl, S-400 se nezapojil. takže prověření jeho schopností a tím pádem nebezpečnosti pro NATO vzdušné prostředky se nekonalo!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Jarin G. 2018-04-14 13:19
Dík za odbornou odpověď! Tvůj koníček tyhle systémy?
Sýrie už má taky své S-400? Jestli ne (myslím, že je tam má jen ruská armáda), měli by je Rusové urychleně dodat a vycvičit syrskou obsluhu, což není, prý, až tak snadná záležitost. To nemůže dělat každý blbec.
Ale efektivita, jak jsem někde četl, je u S-400 dost přes 90%!!
Jak je vidět, Rusové se do toho moc montovat moc nechtějí, zejména když dostanou dopředu avízo!!!
P.S.: Opět mě zklamali Turci. Podpořili oprávněnost téhle akce, spolu s NATO, Merkelkou a dalšími!
Rusové by měli být s tím dodáním S-400 Turecku opatrní. Jinak se, bohužel, ukázalo že uSSa není ještě chcípající kobyla a má těch vazalů kolem sebe dost a dost!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Publius Scipio 2018-04-14 13:35
Já na S-125 kdysi sloužil, technicky je celá oblast protiletadlovýc h raket dost zajímavá věc, takže od té doby, co se dostaly ven údaje, ke kterým se tenkrát nešlo dostat si občas počtu na förech jako valka.cz a podobně. Pokud vím, tak S-400 Sýrie nemá, má S-300, ale to je náhrada S-200 Vega, takže dlouhý dolet a ne nízkoletící cíle ( u nás byly Vegy na Dobříší, co pak měl být ten radar).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Publius Scipio 2018-04-14 13:45
Do Turecka ty S-400 půjdou v ořezané verzi, stejně jako všechny zbraně na export. A na export i za SSSR šly vždycky jenom ty zbraně, kde už byla zařazovaná do výzbroje vyšší verze a stará se začínala vyřazovat a rozebírat na náhradní díly pro export. Všechny motory pro MIGy na export byly po repasi!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Janinna 2018-04-14 13:49
Ahoj Scipio:)), ta konfrontace se starými systémy prostě pro USA dopadla potupně.
Ukázala se kvalita starých sovětských zbraní:))
Podle toho co řekli na generálním štábu RF, tak Sýrie S-300 zatím nemá.
V brzké době mít bude:))
Hele, ty jsi chemik:)) když by opravdu NatoHorda, jak prezentují, útočila na laboratoře kde se vyrábějí a skladují chemické látky, nedostaly by se tak do ovzduší?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Publius Scipio 2018-04-14 14:10
Zdar! Hodná holka, už nečasuje zvolání :))) Pochopitelně, že by se chemikálie dostaly do luftu, na to ani člověk nemusí být chemik. Docela mě zaujala zářící bělma těch syrských dětí, když je poléval ten člověk vodou z hadice, jak krásně bíle svítila. Asi zapoměli režisérovi a scénáristovi říci, že takový chlór v luftu udělá červený oči všem a na dlouho! Stejně jim zapoměli říci, že při odmořování jakékoliv bojové otravné látky musejí jako první jít dolu všechny hadry, protože všechno jsou olejovité látky, které se do textilu výborně vsáknou a tak trochu ho naimpregnují, takže voda je prd platná, proto se při odmořování používají různé detergenty, aby se povrch očistil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Dědouch11 2018-04-14 14:19
Jo a zapomněli kašlat...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Publius Scipio 2018-04-14 14:39
nezapoměli, to nebylo v objednaných službách, za to je extra příplatek a došly fondy!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Jarin G. 2018-04-14 16:59
Pánové a dámo! Koho dnes zajímá pravda a důkazy?
Stačí přeci filmíčky na internetu a už se to ostřeluje a bombarduje!
Pravda je přeci to, co řekne USrAel a ostatní vazalové jen přikyvují v uctivém předklonu!
Krátká ukázka současného vazalství:
Berlín platí USA každoročne stovky miliónov eur za pobyt americkej armády v Nemecku
...Keď americká armáda stavia nové vojenské či civilné zariadenia, likviduje staré kasárne, spôsobí škody alebo prepustí nemeckých civilných zamestnancov – vo všetkých takých prípadoch musí platiť nemecký štát. USA sa ešte stále voči Nemecku správajú ako vládca ku svojmu vazalovi a kancelárka Merkelová sa proti tomu neodváži ani jediným slovom protestovať. Za posledné tri roky Nemecko takto darovalo USA takmer miliardu eur. ....
hlavnespravy.sk/.../1372370
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # r.m. 2018-04-14 21:16
miliardu n.a.š.i.ch. eur
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Janinna 2018-04-14 14:37
:)) Hele, ty s tou hodnou holkou:)) no, jasněže nečasuje - když ti tykám, přeci:))
Jo, na to nemusí být člověk chemik. I mně, která těm včelím plástvím vůbec nerozumí to bylo divné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Publius Scipio 2018-04-14 16:26
podle uživatelů S-300 na wiki je Sýrie má, jak na české, tak na anglické mutaci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jerry 2018-04-14 15:57
A kam by ta “odpověď” měla podle vás směřovat? ????
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # vlk samotář 2018-04-14 17:57
Musí.
Je to balwan..:-))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+55 # Pepa 2018-04-14 11:08
nešlo nepřevzít, lehce upraveno :)

Američané se doslechli, že Syřani zabili Syřany,“ a protože jsou Američané bytostnými demokraty, tak se rozhodli, že dříve, než se vše vyšetří, tak preventivně zabijou jakési úplně jiné Syřany, kteří sice asi nezabili žádné Syřany, ale mohli by třeba zabít zase úplně jiné Syřany
„A proto, aby bylo těmto Syřanům zabráněno zabít jiné Syřany, tak Amerika zabije úplně jiné Syřany a tím bude spravedlnosti učiněno zadost.“
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Vítězslav Crha 2018-04-14 21:09
A zase v noci,jako největší srab na světě. Tito imbecilové to jinak neumí,než v noci,stejně jako zloději a násilníci. Všechny 3 táty mají mé největší opovržení a Bůh je musí ztrestat,za to,co světu předvedli a předvádějí. Proto musela šprcka Macron vyhrát ve volbách a v Anglii ta píča čtyřnohá bez vaječníků,proto že jinak by USA byly v řiti i s jejich zasraným bezcenným dolarem chazarem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # Bakhu G 2018-04-14 10:48
Tak to dopadlo, jak jsem očekával. Nikdo z těch šašounů západních nechce válku s Ruskem, ne proto, že by nechtěli, ale proto že ví, jak rychle by skončili... Parádní je i Sirská PVO tam jim ukázala, i když si myslím že za pomoci Ruska, že už nemaj navrch, když jim takhle parádně sundala raketky :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # orhore 2018-04-14 10:55
Stále mám pocit, že šlo jen o nějaké divadlo. Západní gauneři se při odpalu asi "udělali" a syrská protivzdušná obrana se pro změnu procvičila v boji proti reálným cílům. Útok byl veden na místa a budovy, které byly vyklizené a beztak měly být určeny k demolici. Uniklo mi něco?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # josh (xy) 2018-04-14 11:07
Divadlo nebo cvičení ;) ?
V každém případě obě strany mají jasno!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # maja 2018-04-14 11:54
Američania pochovávajú mŕtvych, zabitých špecialistov - 200 ľudí, boli tam aj francúzsky, britskí a izraelskí spolu okolo 700 ľudí ( útok spred troch týždňov). Zúrivosť spojencov je obrovská a predstavte si ten tlak rodín obetí vo vlastných krajinách. Rusi aj Sýrčania vedia za čo, Pjakin to tiež naznačil ( z 9:apríla).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # jan tak 2018-04-14 11:05
No ze 103 raket 71 zničeno tři zraněný letiště nepoškozena tak to je tedy fiasko armady USA za zhruba 103 milionů dolarů Jestli se nepletu tak tohle fiasko si odskače spousta neoconů v armadě a Trump a Pompeo provedou přeformatování USA podle globalistů Pokud se syřani rozhodnou mají ve vyzbroji MIG 31 co takhle odskoušet kinžál a bude potupa dokonána
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Ignác 2018-04-14 11:14
71 kusů ze 103 zlikvidováno. Skoro 75%. Dost dobrá bilance. Obrana zafungovala, USA se zbavily starých krámů, kdy jeden kus stojí cca 1 mil. dolarů či kolik, a zbrojařští nenažranci spolu se subdodavateli si mnou ruce. Ruské akcie zase pomalu stoupají. Hmm, kdoví, co proběhlo mezi Trumpem a Putinem. Koza a vlk?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # jirik 2018-04-14 12:01
Z diskuze na aeronet

konzerva
Jménem sýrskych zemědělců děkujeme americkým, britským a francouzským vojakům za jarní orbu sýrskych rolí a polí.

20OdpovězDub 14, 2018 11:32
na-co
Návštěvník
na-co
A dodávky osiva, brambor,…..
to bude muset asi zajistit rusko a sýrie, aby nebylo GMO


gengar01
je bezpečne v dnešnej dobe mať doma v kúpeľni SAVO proti pliesňam? Nerád by som mal v obývaku zaparkovaný US Tomahawak.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # jirik 2018-04-14 12:59
na-co
Rusko pokládá za možné vrátit se k projednání dodávek S-300 Sýrii a také rozšířit dodávky těchto komplexů do jiných zemí, prohlásili v Generálním štábu RF.

„Za poslední rok a půl Rusko plně obnovilo systém protivzdušné obrany v Sýrii a zdokonaluje ho i nadále. Chtěl bych poznamenat, že před několika lety na naléhavou prosbu některých našich západních partnerů jsme odmítli dodávat protiletadlové raketové komplexy S-300 do Sýrie. S ohledem na to, co se stalo, pokládáme za možné vrátit se k projednání této otázky,” řekl náčelník Hlavní operativní správy Generálního štábu RF Sergej Rudskoj na briefingu v sobotu.

Dodal: „A to nejen do Sýrie, ale i do jiných států.”
cz.[...]news.com/.../...

10 OdpovězDub 14, 2018 11:35
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka
Prosili bychom o jeden S-300 / S-400 i k nám do ČR.
ZN.: Potřebujeme vyhlásit NEUTRALITU
Platíme v naturáliích – nabízíme NAŠE Lithium,
za to bezpečí nám to stojí! ????
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Vítězslav Crha 2018-04-14 21:15
Tak to máš pravdu,protože nové systémy už mají mnohé státy, kterým USA vyhrožovaly a to i Korea. Na to vemte jed. Je to spojenec RF i když se o tom nepíše. Proč by jinak Jižní Korea přistupovala na dohody se Severní Koreou. Je to jasné NATO se bortí se vším všudy a toto je jenom takový testík- co kdyby.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # Kirill 2018-04-14 12:31
válku zdárně vyprovokujeme, máme k tomu totiž mnoho nástrojů:
ISIL, bílé přilby, krizové herce, nadržené prase v bílém domě, bezdětné magory v Evropě
je to jen otázka času...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # julius 2018-04-14 13:13
Tak likvidovat planetu uz umime. Co ted ji prozmenu zachranit?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # vlk samotář 2018-04-14 17:56
Jen taková úvaha, jak jim to myslí v USA..:

Hodnocení generála US army k nějakému útoku v Sýrii..:

-"Naše "noční akce" zlikvidovala úspěšně Asadovu fabriku na výrobu chemických zbraní.
Letadla se vrátila nepoškozená zpět na základnu.

A ještě takovou malou perličku pro novináře, které jsme se na velitelství hodně zasmáli, když mají tolik dotazů k akci.
Představte si, že to zvíře Asad maskoval chemičku za budovu školy a dokonce se neštítil použít malé děti jako živé štíty, protože jsme zaznamenali ze satelitů, že všichni vybíhali po úderu z budovy na volné prostranství, když jsme je osvobodili ze zajetí..!
Bylo bezoblačné nebe, svítilo slunce, takže vše bylo krásně vidět"...

:-))))))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # ameba 2018-04-14 19:03
Je 18-tý rok 21. století a anglosasové již stačili rozpoutat na planetě 18 válek. Po prohlášeních českých politiků si lze lechko dovodit, které starny nás vedou do celosvětového konfliktu a kdo musí vypadnout z parlamentu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás