Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaMluvčí ruského ministerstva zahraničí okomentovala nový tweet Trumpa ohledně Sýrie

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Mluvčí ruského ministerstva zahraničí okomentovala nový tweet Trumpa ohledně Sýrie

Oficiální mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová v odpovědi na nový tweet amerického prezidenta Donalda Trumpa ohledně Sýrie připomněla, že teroristická skupina Islámský stát vznikla v důsledku činnosti USA.

Ve čtvrtek Trump na Twitteru napsal, že USA za jeho administrativy udělaly kus práce ve vyčištění Blízkého východu od IS. „Kde je naše ‚Děkuju, Ameriko‘?“ ptá se americký prezident.

„Prostě ještě všichni neskončili s děkováním Americe za Irák, což bylo výsledkem intervence, při které se objevilo IS,“ napsala Zacharovová na Facebooku.

Navíc americký prezident ve stejném tweetu dodal, že útok na Sýrii „může přijít velmi brzy nebo i později“.

Ve středu Trump na Twitter napsal, že rakety, kterými se Rusko připravuje sestřelovat americké rakety v Sýrii, budou „dobré, nové a chytré“. Americký ministr obrany James Mattiszase ve středu oznámil, že USA stále hodnotí důkazy údajného chemického útoku v Sýrii, i když poznamenal, že američtí vojáci jsou připraveni „poskytnout vojenské varianty (akcí), pokud budou podle prezidenta adekvátní“.

Dříve Západ obvinil Damašek z chemického útoku na syrské město Dúma ve východní Ghútě. Moskva dementovala informace o bombě s chlórem, která byla údajně shozena syrskými vojáky. Ministerstvo zahraničí Ruska oznámilo, že cílem fám o použití otravných látek vojsky Sýrie je obhajoba teroristů a odůvodnění možných silových útoků z vnější. Přitom Generální štáb Ozbrojených sil Ruska už 13. března informoval o připraveném zinscenování použití chemických zbraní. Ruští vojáci vyjádřili názor, že tuto provokaci USA následně využijí jako důvod pro útok na Sýrii.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-13 # Vít 2018-04-13 14:32
Tvíty Trumpa ? Pokud Trump tvítuje, pak cenzoři Bílého domu mají práci podle pokynů těch, kteří jsou na seznamu Římského klubu jako aktéři genocidních plánů. Najdou se tam všichni až na jednoho, Trumpa.

Vít
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Vojtaaaa 2018-04-13 14:37
Dobry den, mohl byste tuto myslenku rozvest, prosim?
Dekuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-14 # Vít 2018-04-13 14:55
genocida.estranky.cz/.../...

Myšlenky na genocidu lidstva jsou dostatečně známy již přes padesát nebo více let. Další zazdění tajnůstkáři v různých svých klubech po celém světě mají tentýž cíl. Proto je třeba si na ně posvítit aby se neschovávali za vládní představitele bílých koní.

Vít
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Piovarči 2018-04-13 15:17
Táto genocída sa čiastočne už deje tým že prechorenie rakovinou stále stúpa a účinnosť liečby je zanedbateľná a predražená a zarábajú na nej len farmaceutickí giganti. Tichá vojna proti ľudstvu beží. Používajú sa najmä tie tiché zbrane ako napríklad, v potravinárskom priemysle, celkovom znečistení vôd, pôdy, ovzdušia, ekologickými katastrofami (Mexický záliv, Fukušina, a nové ohniská únikov ropy) či chemetrails ale používa sa aj ostrejšia munícia v podobe toxického ochudobneného uránu, ktorý USA vojská používajú na všetkých svojich bojiskách nielen na Strednom východe.
Záplava plastov nás rovnako zabíja sú rovnako nebezpečné a v konečnom dôsledku toxické v moriach kontaminujú celý potravinová reťazec vtaláty a dioxíny v dôsledku čoho vymierajú niektoré druhy živočíšstva a prechorenosť rakovinou v ľudskej populácii aj vďaka tomu stále stúpa. Ale je to aj mnoho ďalších spôsobov ktoré sú pripravené pre redukciu populácie na planéte. Prograové zvyšovanie počtu gejov a lezbičiek i iných úchyliek atď. atď.
Vidieť ako USA túžia po zabíjaní Rusov
Ale toto sa im nevyplní. Pri Dei Ezzor padlo zrejme pár desiatok ruských občanov ktorí ale neboli členmi regulérnej Ruskej armády, ale šlo o kontraktorov Ruských spoločností.
Ako vypadala situácia v roku 2012 v Damašku

A ako vypadá dnes:

A toto je dôvod USA zúfalého rinčania zbraňami a fals flag útokmi chemickými zbraňami ktoré sami inscenujú cez Biele prilby.
V Damasku už ostáva len tento flak s bojovníkmi ISIL a poslednými zvyškami zelenej ozbrojenej opozície, ktorá už ale súhlasila s opustením Damašku. Bojovníci ISIL ako zástupná armáda USA ale budú bojovať predtým ako budú v Damasku definitívne porazení

Úvod Sacherovho článku:
Som obkľúčený, oni sú všade okolo, nechcem aby ma zajali, vykonajte útok.. Chcem zomrieť s dôstojnosťou, a pôjdu všetci títo bastardi so mnou. Prosím, moje posledné želanie, vykonajte útok, zabijú ma tak či tak. To je koniec veliteľ, ďakujem, povedzte mojej rodine a mojej krajine, milujem ich. Povedzte im, bol som statočný a ja som bojoval, kým som mohol. Prosím, starajte sa o moju rodinu, pomstite moju smrť, zbohom veliteľ, povedz mojej rodine že ich milujem"
Alexander Prokhorenko


"Je to pre našich chlapcov"
Roman Filipov


Toto sú Ruskí hrdinovia ktorí neváhali položiť svoje životy. S týmito bojovníkmi nech sa USA nezahrávajú

southfront.org/.../syria
Útok na Sýriu by nemal byť uskutočnený nie je prečo a OPCW sa o tom čoskoro presvedčí
Rusko má dôkazy:
Rusko má nesporné údaje, ktoré svedčia o tom, že 7 apríla Chemický útok v Dume v Sýrii bol zahraný podľa osobitnej réžie cudzej krajiny, povedal ruský Minister Zahraničných vecí Sergej Lavrov 13. apríla

"Misia Organizácie pre Zákaz Chemických Zbraní [OPCW] sa neponáhlala prísť do Sýrie a je bez veľkého nadšenia, ale na základe našho a Sýrskeho tlaku prichádza. Lavrov povedal. "Očakávame, že úlohouOPCW je prísť bez zbytočného odkladu do Douma, kde ruskí odborníci, ktorí skúmali toto miesto nenašli žiadne potvrdenie použitia chemických zbraní."
Lavrov zdôraznil, že Rusko má "nezvratné údaje, ktoré dokazujú že tento "chemický útok" bol len predstieraný."
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Wiloni 2018-04-13 18:20
www.youtube.com/.../

A naše premiantka Niky
almasdarnews.com/.../...

Prostě se to stala, a stal , a stalo, a basta.
Ještě podupat nožičkou a pak si dojít pro nové notičky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jarin G. 2018-04-13 21:59
Děkuji ti, Pio, za parádní příspěvky!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Piovarči 2018-04-14 00:07
Nie je zač rado sa stalo
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # krshrc 2018-04-14 05:33
Tak už to ty válečný [...]ové spustily.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # blu 2018-04-13 14:57
chemické zbrane v Sýrii ? ... blbosť ... V humanitárnej pomoci sa nachádzal SAVO na dezinfekciu. Že si nikto neprečítal návod to je jeho problém.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Piovarči 2018-04-13 15:46
Žiadny útok sa veľmi pravdepodobne už neuskutoční. Ruská diplomacia prinútila OPCW prísť na miesto incidentu do Duma kde akékoľvek stopy po útoku chýbajú
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-13 # Ing. Miloslav Dědek 2018-04-13 15:40
Trump je především miliardář, který patří k tzv. „lidem velkých peněz“, tj. ke globální finanční elitě Prvořadým zájmem těchto lidí je zachovat si privilegované postavení, které jim umožňuje využívat v neomezené míře všechno co svět poskytuje. Přípravy na válku, války, vývoj a výroba zbraní, zbrojení, vojenské základny, vojensko-průmys lové komplexy atd. jsou v podstatě hračky globální finanční elity, tj. tzv. "lidí velkých peněz". Uvedená hra těmto lidem vynáší astronomické příjmy, přičemž je těmto lidem zcela lhostejné kolik lidí v jejich hře zahyne a kolik se přitom zničí materiálních hodnot.
Stávající mocensko-politi cké uspořádání světa je překonané. Dnes už je zcela zřejmé, že je třeba ho pokud možno co nejdříve změnit. Nastolení nového mocensko-politi ckého uspořádání světa bude vyžadovat realizaci řady kroků, přičemž prvním krokem bude náprava nespravedlivého globálního finančního systému. Více viz článek: GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM - [...]/2016/08/g lobalni-financn i-system.html Jak napravit nespravedlivý globální finanční systém je uvedeno v článku: BUDOUCNOST GLOBÁLNÍHO FINANČNÍHO SYSTÉMU - [...]/2018/01/budoucnost-globalniho-financniho-systemu.html
Faktem je, že materiálně-tech nická základna lidstva se zdokonaluje nevídaným tempem. Pokrok ve vědě a technice kráčí mílovými kroky. Naproti tom zcela stagnuje vývoj mocensko-politi ckého uspořádání světa. Uvedený rozpor začíná být velmi nebezpečný. Lidstvo to nemusí přežít. Je nejvyšší čas urychlit vývoj mocensko-politi ckého uspořádání světa.
To, že se na planetě nepřetržitě vedou války, je většinově považováno jako něco normálního a přirozeného. Je načase tuto skutečnost pokud možno co nejdříve změnit. Jedna možná cesta vzniku Globální federace všech států světa je uvedena v článku: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA – [...]/2017/12/s oucasnost-budou cnost-lidstva.h tml
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Vaclav2 2018-04-13 20:27
ing...
opět ...kopírujeme, kopírujeme... máte na to lidi nebo to sám? vymyslel jste za rok a půl něco nového a k věci?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Che 2018-04-14 00:24
Dedku, kdyz pises hovadiny pod nickem Petko Kotov , Buzz Aldrin nebo Ing. Miloslav Dědek, plusy zde nedostanes, musis jit na IDNES. Zkus to, zde si od tebe oddychneme.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # blu 2018-04-13 16:24
a "Pitomec Roka" se stává .... brouk Trumpík
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás