Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaVelká konfiskace začne konfiskací malou. Zabavení majetku proběhne na všech úrovních

Sociální sítě

Reklama

Velká konfiskace začne konfiskací malou. Zabavení majetku proběhne na všech úrovních

Spolehlivé jako ve švýcarské bance. Věta známá z filmů a knih dětství. No, a ukázalo se, že se v bankách „země hodinek a sýra“ vyskytly krysy.

V tomto týdnu jsem se seznámil s člověkem, který má svoje zlato v jedné ze dvou největších švýcarských bank. Když si přečetl můj článek, rozjel se do Curychu.

A jedna z největších světových bank spravujících aktiva mu zlato vydat odmítla s odvoláním na změnu vnitřních pravidel. Ten člověk to ale tak lehce nevzdal, požádal o vydání písemného vyjádření a pohrozil, že se s ním obrátí na policii. Banka se zřejmě polekala a za 3 hodiny mu oznámila, že mu zlato přece jen vydá. Jaká je to štědrost se strany banky, jestliže klientovi vrátí jeho majetek!

Inu… Ale ten článek vám přece jen doporučuji k přečtení.

Obecně vzato, v příštích čtyřech až osmi letech bude světový blahobyt úplně zničen. A není důležité, zda jste bohatí, anebo máte „pouze dům“ a trochu vlastních prostředků. Během příštích několika let, sotva praskne dluhová bublina a bublina aktiv, se všechno znehodnotí o 75 až 95 %. Ale jen málokdo si to uvědomuje a připravuje se k brzké totální konfiskaci. Zabavení majetku proběhne na všech úrovních.

Myslíte si, že něco takového není v civilizovaném Západě možné? Ehm, ehm – historie ukazuje, že to možné je.

Tajná konfiskace stříbra v USA

V roce 1933 americká vláda zabavila svým občanům zlato a o rok později stříbro. Zatímco o první události zhusta informují naše tzv. „učebnice historie“, druhá byla z paměti prakticky úplně vymazána. Proč? Na tuto otázku se nenabízela ani jedna odpověď až do výskytu nedávné série mých článků nazvaných „Tajné zásoby stříbra“ (The Secret Silver Stockpile)1). Proč tajili skutečnost, že americká vláda ukradla svým občanům ohromné množství stříbra? Proto, aby skryla přeliv tohoto množství do rukou vybrané skupiny privilegovaných oligarchů.

Jak budou překvapeni majitelé wolframových slitků, které považovali za zlaté. Prodali jim je přece v bance...

Ve Velké Británii objevili zlatý slitek pančovaný wolframem

Novou informaci poskytl australský dealer ABC Bullion spolu s fotografií nového zlatého slitku, ve kterém jsou provrtány otvory se zasunutými wolframovými tyčemi, – tentokrát nikoli v Německu, ale v jakémsi anglickém městečku, kde se dostal do ruky výkupci drahých kovů – spolu s originálním certifikátem kvality. Všimli si ho proto, že byl o dva gramy lehčí oproti certifikované váze. Po jeho rozříznutí bylo zjištěno, že 30 – 40 % jeho váhy tvoří wolfram.

Jsou oba doložené případy během dvou let výjimečnými incidenty? Nebo je to příznak penězokazectví, které poznamenalo období soumraku Říše Římské? Tehdy ovšem vše probíhalo téměř otevřeně. Ovšem teď, kdy se většina populárního fyzického zlata uchovává v supertajných soukromých úložištích po celém světě, kde předpokládaně zajišťuje bilance velkých centrálních bank, nemůže nikdo potvrdit jeho existenci, nebo provést audit skutečného obsahu zlata v těchto slitcích, není divu, že stále více lidí klade otázku: takže, kolik zlata tam vlastně je?

No, dobrá, původ tohoto slitku je mlhavý. Ale jak tento případ posuzovat?

Zlatý slitek Certifikovaný Královskou kanadskou mincovnou byl padělaný

Naposledy vypukla masová panika kolem napodobenin fyzického zlata v létě 2012. Objevení desetiuncového zlatého slitku obsahujícího wolfram ve zlatnické čtvrti na Manhattanu vyvolalo mezi prodejci paniku, jejímž důsledku bylo v místních zlatnictvích objeveno dalších, přinejmenším 10 desetiuncových „zlatých slitků“, obsahujících wolfram. Podobný případ falšování zlata byl nedávno zjištěn v Kanadě, přičemž falešný slitek byl „certifikován“ nejvyšší možnou instancí.

Podle CBC vyšetřuje Královský kanadský mincovní dvůr (Royal Canadian Mint – RCM), jak je možné, že se oražený slitek „čistého zlata“ s příslušnou pečetí mincovního dvora ukázal být padělkem. Kanadský tisk informuje, že zlatý slitek o váze jedné unce s uvedenou čistotou 99,99 % si koupil zlatník z Ottawy 18. října v oddělení Royal Bank of Canada (RBC). Problém vznikl, když analýza slitku ukázala, že nemusí obsahovat vůbec žádné zlato. A když i mincovní dvůr a RBC odmítli slitek přijmout, obrátil se zlatník Samuel Tang na CBC News.

Jinými slovy, podvod na nejvyšší, Královské úrovni.

Zlatnický mistr Barnard z Joy Creations řekl, že ho neznepokojuje jen podvod na zlatnících, ale spíš klamání koncových kupujících, majících za to, že čistota a kvalita koupeného zboží schváleného mincovním dvorem jsou nepochybné: on, stejně jako Tang se obávají, že falešné zlato může být velmi rozšířené a je těžké ho objevit, protože většina kupců jsou investoři, kteří nechávají kov v průzračných plastových obalech orazítkovaných mincovním dvorem. „Kdo bude běhat a otvírat jejich obaly, orazítkované mincovním dvorem?“, ptá se Barnard. Jeho znepokojení sdílí i profesor Rennie: „Problém je to závažný. Pokud se ztratí důvěra, trh se zastaví – přinejmenším, přechodně“.

Nedivil bych se, kdyby autoři tohoto podvodu byli z Buckinghamského paláce…

Vše se ubírá jedním směrem – dobíjení zbytků „střední“ a „vyšší střední“ třídy, s konfiskací všeho jejich podstatného majetku, aby se stal absolutně závislým. Neokastovní společnost taková je. Přesněji – tak se plánuje.

Nic osobního, jen provozní nutnost.

Zdroj: om.cz

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+46 # Dědouch11 2018-02-04 19:42
Nic nového. Čína už taky dostala z SSa zlato "pančované" wolframem.
+31 # josh (xy) 2018-02-04 21:06
V tempu shromažďování zlata v devizových rezervách vede Rusko před Tureckem a Kazachstánem.V trezorech ruské státní banky je 1 706 tun zlata, což ve světovém žebříčku znamená sedmé místo a 17,1 procenta devizových rezerv ve zlatě. „Pokud jde o tempo shromažďování zlata, Rusko zcela přesvědčivě vítězí. Jeho zlatý poklad se rozmnožil o 91 tun,“Na druhém místě v přeměně devizových rezerv do zlata je Turecko, které přidalo do rezerv 44 tun zlata a skladuje 441 tun zlatých cihel. Pokud jde o objem zlata, Turecko si za půlrok polepšilo o jednu příčku nahoru a nyní je na 13. místě.„Zatímco Rusko ukládá do svých zásob větší část zlata, které vytěží, Turecko zlatý poklad zvětšilo vnitřním nařízením o přesunu zlata z komerčních bank do státních sejfů.Třetí pozici obsadil v prvním pololetí Kazachstán, který v poslední době patří k zemím, jež zajišťují svoji finanční stabilitu nejcennějším kovem. Kazachstán v prvním pololetí přesunul do rezerv 20 tun zlata, čímž jeho zlatý poklad ztěžkl na 275,4 tuny. V celosvětovém žebříčku je to 21. místo.To Česko řadí na 70. místo ve světě a podle statistiky londýnských oceňovatelů zlata LBMA Gold český poklad činí 0,3 procenta veškerých devizových rezerv ČNB.Slovensko o má o 22t více zlata než Češi a mají z V4 nejvíce zlata na hlavu....Inu proto, že neměli to štěstí na neměli podobného šmejda, jako byl Tošovský. .My už máme vystaráno, už tam toho moc není a to se ani neuvádí rozkradené drahé kamení.
Možná by nebylo na škodu zkontrolovat pravost Korunovačních klenot, když se tady střídají takové zlodějské vlády, kteří jednají jak v přesvědčení, že rakev má kapsy. V zájmu republiky, jsme v dobré víře 2x dali zlato a drahé šperky na národní poklad...Po letech to vypadá, jak kdyby jsme si z tresoru ČNB udělali veřejný záchod.

+20 # Vaclav2 2018-02-04 23:17
joschi...
nedávno vyslovil VVP na adresu us, aby se neopovážili jim něco udělat se zlatem... jestli jsem tomu dobře rozuměl? snad RF má taky zlato v FKx? nevíš o tom nic?
díky
+27 # josh (xy) 2018-02-04 23:52
Ahoj Václave, nevím, co jsi zaslechl za hlášku, ale asi ty okolnosti nezáleží na us. Rusové díky sankcím, co na ně padli pochopili, že sestupná tendence petrodolaru je jasná a začali hromadit zlato jako skutečnou komoditu.
+13 # Pavel Blaheta 2018-02-05 01:13
Jestli se nepletu, tak původní zlatá rezerva FEDu byla tvořena zlatem, které jim zapůjčil (nebo zainvestoval - to už nevím) ruský car, který v tom roce 1913 vládl - myslím, že to byl ten samý, kterého ti xxxxchazarští kreténi nechali popravit. Tak jestli snad nemluvil Putin tady o tom zlatu?
+21 # Jaris 2018-02-05 05:06
Proc ma Rusko zlato ve zlodejske Americe? Proc jim zlato strkaji na 'uschovu' i jine staty? Se snad pomatly? Ja si take neschovavam dulezite veci u souseda o kterem bych navic vedela, ze je to zlodej! Cina rovnez objevila podvod s koupenym zlatem. Byl to tungsten potazen vrstvou zlata. Tungsten ma pry stejnou vahu jako zlato.
Jedna vec je vsak jista a ta se nachazi v pohadce 'Sul nad zlato', jak se samotny kral vydal s vozikem plneho zlata, perel a drahokamu, ktere chtel vymenit za spetku soli. Zena mu razne odpovedela, ze mu zadnou sul neda, ze drahokamy ci zlatem si chleba neposoli a zabouchla dvere. Zlato ma pouze relativni cenu a to ma tu cenu pouze tehdy, pokud za nej jde neco vymenit. V pripade hladomoru, tezko nekdo da posledni sousto chleba za cihlu zlata.
I Bible pise, ze za poslednich dnu budou bohati rozhazovat zlato a stribro po ulicich, protoze nebude mit zadnou cenu.
+8 # Dědouch11 2018-02-05 09:53
"Tungsten ma pry stejnou vahu jako zlato"
Zlato má hmotnost 19,29 g/cm3 a wolfram (tungsten) 19,1 g/cm3.
Wolfram, je nejtěžší, z obecných kovů.
+9 # Jaris 2018-02-05 10:07
Dik Dedouchu, tungsten =wolfram. Clovek se neustale dovida nove veci, ze? Dik za info!
+2 # Dědouch11 2018-02-05 11:27
;o)
+20 # Che 2018-02-05 01:54
Ve stredoveku nesmeli zidi delat remeslo protoze delali draze spatnou praci. Tak se dali na bankovnictvi. A dnes vylepsuji zlato na prodej wolframem, i oni udelali pokrok.

Praci nezbohatnes.
+41 # Vladimír57 2018-02-04 19:44
Nic nového pod sluncem, všechno se falšuje, co svět světem stojí. V dnešní době není problém vyrobit jakoukoli raznici na puncování a certifikování čehokoli. O výrobě plastových pouzder na zlaté slitky s originálním potiskem psát je ztrátou času.
Váhový rozdíl dvě setiny gramů mezi zlatem a wolframem k tomu doslova vybízí. Tak proč to nezkusit? A proč by to nezkusila banka, případně stát(vláda). Vždyť i peníze jsou falešné a tím nemám na mysli ty, které tisknou malí "podnikatelé", ale všechny nekryté měny.
Zlato lze ukrást i veřejně. Máme s tím zkušenost jako Československo i jako Česká republika.
+50 # LubinenKremlBot 2018-02-04 19:49
Chazarská špína ala dům Rotschild nic jiného neumí jen samé podvody , zlato už si s lidstvem vyměnili za papír ,padla klec a teď to rozhejbou s kryploměnama .
+15 # Přemek 2018-02-04 22:30
Pochopitelně že s krytím kryptoměn to je až na země, kde jsou dostatečné zásoby drahých kovů a jiných přírodních surovin na krytí domácí měny, nahnuté již od počátku. Proč? Protože zásoby germania se valem tenčí a kdo ví, díky čemu se těží kryptoměny, ten si dá dvě a dvě jistě dohromady... S kvantovou binomikou to přitom postupuje velice pomalu a nejrychleji tam, kde se tím nechvástají...
-9 # balwan 2018-02-04 21:23
+35 # Přemek 2018-02-04 22:26
Už chápete, proč byla vedením Fedu odmítnuta inventura zlata ve Fort Knox s výmluvou, že přece stačí inventarizace (jenže papír snese vše, že) a proč Německu nebylo vyhověno v žádosti o vrácení veškerého německého zlata zadržovaného v USA Fedem? Proč bezprostředně poté USA horečně nakupovaly zlato pokoutně po malých objemech všude po světě a dokonce přes prostředníky i v RF? Německu se nedalo dlouho odporovat a puncy se v Německu ověřují... Veškerá západní aktiva jsou těžce nadhodnocena a jejich pravá výše dosahuje pouhé třetiny až čtvrtiny té udávané. To znamená i troj až čtyřnásobné reálné zadlužení. Stačí? Proto ten rusofobní kvikot na všech úrovních, protože vedení RF zná pravdu...a podle toho také jedná.
+20 # Vaclav2 2018-02-04 23:24
ono to bylo trochu jinak, což je ještě horší...
co já vím, němci chtěli provézt okamžitou vizuelní kontrolu a us jim sdělili, že to bude možné až v roce tuším 22...snad bych ten článek ještě našel, docela mě to zajímá...má někdo nějaké odkazy?
dík
+28 # Jaris 2018-02-05 05:20
Jo, a babajaga Merkelice se nechala slyset, ze svym emerickym partnerum veri, ze se o nemecke zlato dobre staraji a denne ho oprasuji :-o. Nemecko pry tehdy dostalo malou cast, ale ta nemela puvodni nemecke puncy. FED podle mnoha nazoru zadne zlato nema. To se ztratilo s nejvetsi pravdepodobnost i do zidovskych sejfu a ani bych se tomu nedivila.
+5 # Vladimír57 2018-02-05 12:12
Něco málo se Zvědavce.
zvedavec.org/.../...
+3 # Vaclav2 2018-02-05 16:36
no, výborně, díky...
+2 # Vladimír57 2018-02-05 17:43
Rádo se stalo.
+11 # Jaris 2018-02-05 10:09
Banky jsou instituce, kam si naivni lide schovavaji penize a cenne veci.
+8 # r.m. 2018-02-05 13:36
blíží se židovské supervánoce)))
0 # V-ROD 2018-02-19 15:07
ahoj , nemci chteli vsechno zlato zpatky , ale nemaji na nic narok protoze , vse ja zabaveno na odskodneni z valky , nemci jsou do dnes okupovany amikama , do dnes nemaji zadnou mirovou smlouvu , a jak to tak vypada , nikdy ani nedostanou, zutanou jen Americkou kolonyji , protoze american se ze srdce evropy nehne ,dokonze jsem cetl ,ze 2003 byla zaplacena posledni splatka ( reparace) z prvni svetove valky :-) je to zajimave , nikdo nevi kolik jeste generaci bude muset platit a omlouvat se za neco co vubec neudelali

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás