Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaV anglické škole zakázali říkat „dívky“, aby se neurazili transgendeři

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

V anglické škole zakázali říkat „dívky“, aby se neurazili transgendeři

Učitelům gramatické školy pro dívky v anglickém Altrinchamu zakázali říkat žačkám „dívky“, aby se neurazili transgendeři, oznámily noviny The Daily Mail.

V dopise rodičům ředitelka Stephanie Gillová napsala, že škola reaguje na výzvy, na něž narážejí studenti, kteří zpochybňují svou genderovou identitu, anebo se neztotožňují s dívkami.

Učitelům bylo nařízeno, aby používali slova „studenti". Přitom z názvu školy nebude slovo „dívky" odstraněno.

Podle informace The Daily Mail reagovali někteří místní obyvatelé na tuto novotu záporně.

„Kdy jsem dopis otevřel, nebyl jsem si jist, jestli to není žert. Zdá se mi to poněkud nenormální", řekl jeden z rodičů.

„To je nehorázné. Žijeme v době, kdy musíme respektovat názory jiných lidí, a když má někdo problémy s genderem a sexualitou, musíme to chápat. Dívkám je ale třeba říkat dívky", soudí místní obyvatel.

„Ten záměr sice je dobrý, ale děti, které mají problémy s genderovou identitou, je třeba respektovat, aniž bychom přitom opravovali angličtinu, abychom se k nim přizpůsobili", podotkl mluvčí iniciativní skupiny Kampaň pro skutečné vzdělání Chris McGovern.

Zdroj: dailymail.co.uk, snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+57 # Che 2018-01-10 14:22
Ta zena na obrazku opravdu nevypada jako divka, ale jako prostitutka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+53 # Dost3 2018-01-10 14:53
nebo prostitut???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Vítězslav Crha 2018-01-10 17:43
POZOR POZOR přečtěte tadesco.cz o Drahošovi. Je to zednář pro ČR.!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+45 # Vladimír57 2018-01-10 15:26
Omlovám se, ale já vidím úchyla.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # Dědouch11 2018-01-10 16:16
Přesně. Tranďák, jak poleno. Hnus fialovej.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # Dost3 2018-01-10 14:57
A jak se bude v budoucnu říkat černé barvě by nám náhodou někdo neřekl??
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # .lak 2018-01-10 15:15
Jeho nejtemnější jasnosti
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Janinna 2018-01-10 15:55
Chi, chi, nejtemnější jasnosti:))
Dost3 - v budoucnu černé barvě budou říkat vlajce "tvrdého jádra" eurosajuzu:))

V Anglii mě už nic nepřekvapí, vždyť i lékaři tam mají doporučení nenazývat těhotné ženy budoucími maminkami, protože by to mohlo urazit jemnocit transgenderů, ale mají používat termín "těhotní lidé".
Ženy feministky, pederasti, LGBT. To je výkvět společnosti, to oni jsou elitou dnešního světa.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Dagmar 2018-01-10 21:16
Myslím, že by na tyhle všechny feministky, gender, lesby, buzeranti a všelijakou jinou havěď platilo použití v praxi rčení mojí babičky - velký bič a malý dvůr a řezat!! A možná by byli všichni za chvilku normální...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Janinna 2018-01-10 23:52
:)) Ahoj Dagmar, také jsem měla takhle moudrou babičku. Garantuji ti, že zavedením této praxe by byla většina z nich normální vcukuletu:))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # julius 2018-01-10 15:36
Stale se resi pitomosti a hlavne v jine zemi. Co takhle resit problem doslova CR Me je jedno kde si vymejslej ptakoviny ohledne obcana a podobne pitomosti tady mame svych problemu vic nez dost. je to snad zamer ??
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Dědouch11 2018-01-10 16:22
Sice máš pravdu, Julie, ale díky takovým zprávám, je vidět kam se Západní "civilizace" ubírá a co lze očekávat i tady, pokud v €pě zůstaneme...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # .lak 2018-01-10 18:02
€pská uhnie podlokajníků a dvou kontinentů výletníků a osadníků nebo jak? Lide neuvažují pro koho je fundament a kdo jsou pohůnci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # fabulist detergent 2018-01-10 16:29
ono sa to totiz siri, a ked je nakaza dostatocne rozsirena, urobi sa z nej norma.. a dve normy v rozpore nemozu existovat,,takz e potom stara norma bude ta demencia... cize hetero bude chudak ktoreho utlacia narubu mu vyssie dane, padne do nevyhod a az Ti v restike poviedia ze sme vas stol dali trnasgender chudakovi lebo je nieco viac,,tak sa budes obzerat kde sa stala chyba...
zda sa to prehnane to ano... ale kto by povedal ze sa za to ze niekoho neoslovis spravne bude trestat? ... a sme doma
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # fabulist detergent 2018-01-10 16:23
nechapem preco proste nehovoria girls and transgenders ??? nech mu povedia to co je - transgender! a ma pokoj, tak to chcel tak to ma. Zrazu sa za to hanbia azda? preco by vacsina mala znasat ponizenie ze oslovovaniim budu stracat svoju identitu?? Ked si dosrany transgender, buzik, cudak, chudak, tak si to co si.
Ja by som ich vsetkych nazval rovno tak ako su. Hetero neni popudive a homo a transgender je??? Ked su pysni na svoje demencie nech to prijmu se vsim vsudy.
Norma bude choroba a ti [...]ni od dobroty co nevediac budu zohladneni ako zvlastni specialni vynimocni ?? A este je to urazka pre nich. Tak co si potom ked ne to ako sa nazyvas? Pokryvene zachranene potraty splodene pod alkoholom.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Vítězslav Crha 2018-01-10 17:42
Co se děje v Anglii mi je naprosto fuk,pokud se to netýká naší země. Ale co je velmi zajímavé ČTĚTE na dnešním TADESCO.CZ je článek o tom kdo je vlastně Jiří Drahoš za vykutáleného grázla a kdoví,jestli jeho tituly nejsou falzem. Je totiž předsedou Římského klubu v ČR. To znamená,že je členem zednářské lože P-2 pro ČR. S ním bychom asi dopadli.......P okuste se tento článek převést do emailu,k přeposílání. Já to neumím. Díky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # Vít Henoch 2018-01-10 18:05
Školy nebudou existovat. Povedu každého Natana a každou Natan, aby učili ty svoje.

Vít
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # .lak 2018-01-10 18:13
Tohle bylo mimo zájem masmédii rádia i televize. vlastně f trhu nebylo, dávno. Římští psi tam i jsou. www.youtube.com/.../
Nekuřáci v hospodách, vše co není pro makyladoras je špatně.
www.youtube.com/.../ time 2:16
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # diamond 2018-01-10 18:13
Drapsnout holku za koule, až zařve a rozpomene si, čím vlastně je...:(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Jiri Novak 2018-01-10 18:27
Příměří je zmařeno: VSU útočí na Donbas a připravují novou operaci.
08.01.18. 00:09 msk. NEW INFORM

Nedávné dojednání „novoročního příměří“ na Donbase bylo podmíněno jistým poklesem činnosti VSU na linii dotyku: v určitou chvíli nebyla porušení klidu zbraní ze strany ukroparmy v oblastech dotyku s LNR zaznamenána. V tu samou dobu útoky VSU na pozice DNR stabilně pokračovaly, ačkoliv ne s takovou intenzitou jako dříve. Nyní kyjevští agresoři opět obnovili útoky v plné síle, nehledě na ještě platné mírové dohody.

Nyní je možné už s jistotou konstatovat ten fakt, že ukrajinská strana definitivně zmařila novoroční příměří. Za uplynulých 24 hodin byly podrobeny velkokapacitní palbě VSU obě republiky. V průběhu pokusů probít se hlouběji na území Donbasu, vedli bojovníci vládních vojsk Ukrajiny palbu z minometů a granátometů různých typů.

Na doněckém směru byly ostřelovány osady Jasinovatá a Spartak. Gorlovku ostřelovali z protitankových granátometů a na luhanském směru bylo „horko“ v blízkosti Veselogorovky – toto osídlené místo atakoval ukrop z minometů ráže 120 mm. Informuje o tom FAN (frontová zpravodajská agentura). Nicméně tyto pokusy o průlom zatím nebyly korunovány úspěchem.

Kromě toho, údaje rozvědky LNR hovoří o přesunu materiálně-tech nických prostředků VSU do klíčových oblastí linie fronty. Kyjev přemisťuje na pozice své armády houfnice D-30 ráže 122 mm – nyní jsou už rozmístěny po celé linii u osad Popasná, Pachar, Mironovka, a také na západních hranicích republiky. Jsou zaznamenány pozice protitankových děl, nové tankové kolony a přísun munice. Byla uvedena v činnost letecká rozvědka.

Existuje předpoklad, že vzápětí může nastat řada nových, mohutných útoků. Není vyloučeno, že Kyjev znovu uvede do aktivní činnosti své bojové letectvo.

Valentin Guljajev.
zdroj:now.topstory.io/share/ru-ru/detail.html?tabid=0&type=0&ds=network&from=home&feature=1&did=3dbd65953015b7d3e205e9ae652ab3c4&pn=com.news.topstory&appvc=98&chn=ofw&host=m.topstory.io&detail=1515391763061393
_________________________________
Omas Otas -ZPRÁVY Z FRONTY DNES
10.01.18. 12:00
Jasinovataja pred cca 3 hodinami pod obstrelom tanku :(
10.01.18. 12:33 Na promzone zaviala americka zastava!!!! Neda sa mi odfotit mam slaby fotak ale cez optiku ju jasne vidime.
__________________
Omas Otas = Mário Reitman (Slovenská republika),
vyznamenán za obranu Jasinovaté, byl mu udělen řád Lenina za boj proti neofašismu.
Působí v obraně opolčení DNR v oblasti průmyslové zóny v Avdějevce, bojuje na Donbase od roku 2014, účastnil se bojů zpočátku v batalionu Přízrak ještě za kombata Mozgového.
Byl mu udělen status válečného veterána bojových událostí v Novorusku.

Průkaz válečného veterána bojových událostí v Novorusku - Mário Reitman

Řád Lenina byl udělen Máriu Reitmanovi ze Slovenské republiky.(=Oma s Otas)
zástupci Komunistické strany RF z Moskvy. Mário Reitman je jediným cizím státním příslušníkem, kterému byl tento řád od doby rozpadu SSSR udělen.
Leninův řád či Řád Lenina (rusky Орден Ленина), pojmenovaný podle vůdce Říjnové revoluce Vladimíra Iljiče Lenina, byl nejvyšším sovětským vyznamenáním. Byl zřízen 6. dubna 1930, statut řádu byl potvrzen 5. května 1930. Automaticky ho získávali nositelé vyznamenání Hrdina Sovětského svazu. V průběhu 2. světové války bylo uděleno přes 41 000 těchto vyznamenání, z toho většina byla udělena sovětským vojákům a partyzánům.

Vyznamenání bylo uděleno Máriu Reitmanovi ze Slovenské republiky za obranu Jasinovaté, za zásluhy v boji s neofašismem. (=Omas Otas)


Na peredovoj...

Setkání s velmi známým opolčencem "Texasem" (Texas, USA), účastnil se nejtěžších bojů o doněcké letiště kromě jiného, v současnosti návodčí palby. (avdějevská promka)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jan Hink 2018-01-10 19:09
Oslovení musí být korektní, aby se nezapomnělo, že je přítomno i jiné pohlaví. Například: Vážení pánové, vážená dámo, nevím komu, ale někomu taky strašně smrdí kunda.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Jiri Novak 2018-01-10 19:30
"A aj takto sa musi spat a nikto neplace! Je mi luto ale VY nieste pripraveny na NIC! Na jedno VELKE NIČ a s toho ma uz teraz srdce boli!" (omas otas)
____________________________________
Doněcká step: Silný vítr. Teď je mínus pět…v noci deset.
Trvá to už třetí zimu…
Oheň nezapálíš, jsi na mušce nepřítele. Zákopy a zemljanky promrzly…
Válka nás bičuje vánicí do zad.

Dobrá, my jsme přivykli. Chlapi. A tady, docela blízko, v rozstříleném domě, babička.
Táhne jí na stovku.
Hej vy, kdo jste zapalovali v Kyjevě pneumatiky, vaše jsou kulky v srdci Berkutu,
My vytrváme…A porazíme vás…Fašistickou kreaturu zničíme.
Vy, kdo jste vylezli z majdanských prodejní(ý)ch stánků.
Rozdmýchali jste pekelný plamen.
Nemáme jinou možnost.
Za naše babičky a děti…Být živým štítem, je náš úděl…
Svět jiné záruky nemá…

(autor Sněžana Aendo; překlad J. Novák)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Janinna 2018-01-10 19:43
Hrozné a přitom krásné Jirko, díky...svět jiné záruky nemá:))
Nevíte něco o tom uvedení do bojové pohotovosti druhého oddílu raketového systému PVO S-400 na Krymu, v Sevastopolu?
Docela by mě to zajímalo, asi to je i kvůli tomu americkému korábu co teď kotví v Oděse:(( nebo ochraně hranic s Ukrajinou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Dagmar 2018-01-10 21:25
V ruském tisku psali, že je to kvůli Ukronáckům, protože neustále Krymu vyhrožují válkou, zničením krymského mostu, apod. Proto je celé území Krymu pod ochranou PVO S 400. Samozřejmě by si nácci tak nevyskakovali, kdyby neměli podporu ušáků a eu. A s tím vším Rusko počítá...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Jiri Novak 2018-01-10 22:31
Má chránit vzdušnýprostor na Čongarem a Armjanskem, tedy hranici mezi Krymem a Ukrajinou.front-news.ru/2132-zrs-s-400.html
Děkuji za komentář. :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Janinna 2018-01-10 23:56
Díky oběma, věděla jsem, že na Krymu již PVO mají, ale v Sevastopolu je nově. Vědí co dělají, eliminovat nebezpečí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Vít Henoch 2018-01-10 19:51
Ukrajina brzy zažije jaro. Přijde nečekaně a mrazy i boje ustanou.

Henoch
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Dagmar 2018-01-10 21:31
Když se dívám na nějaké dokumenty z Donbasu, tak si říkám, jestli je tohle vůbec možné v 21 století. Zmrzačené a mrtvé děti, staří lidé, rozbombardovaná zem...Kéž se to brzy obrátí proti strůjcům tohoto zla a tím nemyslím jenom ukronácky, ale hlavně ty, kdo to všechno zosnoval. A kdo to byl, si nemusíme říkat...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Jiri Novak 2018-01-10 22:35
Když se podíváte na jiné země, které měly tu smůlu, že se na ně vrhlo SSa, tak všude vidíte stejný obrázek. Obrázek 21. století. Tohle ani ve středověku neexistovalo. jojooo, pokrok holt nezastavíš...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Vladimír57 2018-01-10 23:25
Dagmar, než jsem se dostal k Vašemu příspěvku říkal jsem si totéž, co Vy. Je to vůbec možné!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch11 2018-01-11 09:27
Je to důkaz, že jsi normální, mladíku.
:o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Jarin G. 2018-01-11 00:20
Jirko, moc díky za práci pro nás ostatní!!!
Moc zajímavé informace!
Držme palce donbaským hrdinům proti těm ukrosviním!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Jiri Novak 2018-01-11 04:19
Díky. Až mě odblokují na Fb., vyřídím. :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás