Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaMédia informují o nové armádě na Dálném Východě

Sociální sítě

Reklama

Média informují o nové armádě na Dálném Východě

Námořní letectvo a síly protivzdušné obrany Tichomořské flotily mají být spojeny a štáb nové armády se bude nacházet na Kamčatce, píše list Izvestija s odkazem na ministerstvo obrany RF.

List informuje, že nová armáda má kontrolovat vzdušnou situaci na Kamčatce, Čukotce a v arktickém regionu. Její založení má být zahájeno v roce 2018.

Později bude do jejího pole působnosti zařazen Sachalin, Kurilské ostrovy, Japonské a Ochotské moře.

Nová obranná struktura bude, podle článku v listu Izvestija, sestavena z letecké jednotky, protivzdušných raketových a radiotechnických vojsk.

Její základ má vytvořit 317. smíšený letecký pluk a 53. divize PVO dislokované v Jelizovu u Petropavlovsku- Kamčatského.

Zdroj: telegraph.co.uk

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+45 # Publius Scipio 2017-12-19 23:53
To bude zase řevu a někteří jedinci se znečistí napříč i podél, na souvrati i na úvrati.
+45 # Monika 2017-12-20 05:52
Gratulujeme Rusko hlavněˇ tu námořní základnu na Kurilách byl velmi dobrý tah ! Amici na Okinawě budou žádat o urychlené přeložení !

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás