Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaAngličtí školáci dostali za domácí úkol sdělit svým rodičům, že konvertovali k islámu

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Angličtí školáci dostali za domácí úkol sdělit svým rodičům, že konvertovali k islámu

Žáci jedné ze škol v anglickém městě Sunderland dostali za úkol napsat dopis svým rodičům, proč chtějí konvertovat k islámu. Zjistilo se to poté, co pobouřený otčím jedné žákyně zveřejnil domácí úkol na své stránce na sociální síti, uvádí list The Mirror.

Muž usoudil, že domácí úkol je „zcela nekorektní", a proto zakázal nevlastní dceři ho plnit a vydal se do školy, aby si promluvil s vedením. Tam mu vysvětlili, že tento úkon je součástí školního programu.

„Pokud chtějí, aby děti měly více znalostí o Islámu, tak ať hovoří o tomto náboženství a o jeho dějinách," domnívá se Brit.

Jak uvádí list, dívka musela úkol odevzdat 8. listopadu.

„Považujeme za velmi důležité učit naše žáky o různých náboženstvích a kulturách. Zabýváme se tím v průběhu celého školního roku," vysvětlila ředitelka školy.

Domácí úkol vyvolal nespokojenost velkého počtu uživatelů sociálních sítí, uvádí list. Jeden z nich například napsal: „Zajímalo by mě, zda by dokázali jít do muslimské školy a požádat děti, aby napsaly dopis rodičům o tom, jak konvertovaly ke katolicismu. Velmi o tom pochybuji.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+41 # Rudolf 2017-11-10 21:21
A tak to mají super téma!

Moji drazí rodičové,
sděluji Vám, že nevím jak se to stalo, ale úplně totální debil, který navíc zblbnul a konvertoval na islám. Jak přijdu domů, tak mě prosím zvalte, jak houpacího koně. Snad přidu k rozumu. Kdyby ne, tak prosím o Bohnice.
Je mi to moc líto a slibuji, že už nikdy nebudu takový kretén a na ty, co mě ke konverzi přinutili, podám trestní oznámení.
Ještě jednou se omlouvám.

S láskou
Váš Rudla
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Pavel Blaheta 2017-11-10 21:29
[...]i anglánští - a jak to má napsat kluk nebo holka co nepatří k žádnému náboženství a je jim úplně každé u zádele? Jak lze konvertovat z ateismu na Islám? To by nebylo konvertování ale debilita.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Jarin G. 2017-11-10 22:50
Trochu to téma odlehčím:
Hitler se dozvěděl o přistěhovalcích z Islámského státu CZ
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+45 # smrťák 2017-11-10 23:02
Promiň Jarine. Obrázek jsem zcenzúroval do odkazu:
nd02.jxs.cz/.../...


Jůjda a Jovík se seznámili ve frontě na biopotraviny. Byly zrovna v akci. Jůjda byla mírně a vitálně při těle a k tomu, jako bonus, měla cukrovku a slintavku. Naproti tomu Jovík byl zcela zdravý dyslektiktak s občasnými rytmickými záškuby těla, zvanými "Tanec sv. Lahvoně". Jejich seznámení se omezilo stísněností, úzkostlivě protkanou těkavými pohledy postupujících směrem k pultu, jestli se na ně ještě vůbec tento týden dostane. A taky dozadu, kolik asi naděje mají ti za nimi. A tam se jejich pohledy střetly. Jovík přišel na řadu dříve než Jůjda. Hmotně zajištěná šmelinářka za pultem se ho ptá, co jako vlastně chce. Jovík to nevěděl přesně, ale zeptal se, škubajíce mimoděk levou krční šlachou: "...máte ještě nějaké biopotraviny ve slevě?"
"...ne už právě došly. Ještě něco?"
"..a a ty ostaní už nejsou ve slevě?"
"..vždyť vám to teď říkám. Ostatní potraviny už nejsou bio."
"A to mleté maso tam?"
"..to už obsahuje 5% německých antioxidantů, 8% francouzských konzervantů, 12% polské posypové soli a čtyři kusy saudských botulínů"
" aha, tak to ne". zaškubal pro změnu pravou krční šlachou Jovík a utřel si rukávem saka orosené čelo.
. "a co ta brokolice tady?"
" ta je narvána dusičnany a fenolem z rajchu. A hergotkurwafix, budete si něco brát, nebo se budete pořád dokola ptát na zcela jasné věci?!!" zhnuseně kontrovala dyžurnaja s páskou EU na rukávě bílého pláště.
" Moment, já pomůžu!" předběhla se Jůjda dopředu k Jovíkovi. "Máte u sebe nějaké bony?"
Jovík znervózněl a zakmital krkem doleva, jako zamlada na spartakiádě.
"...něco málo mám."
" Tak pojďte se mnou. Tady kousek přes ulici je Tuzex a tam je spousta ruského BIO zboží. Dokonce i předtištěný toaleťák s Lahvoňovým ksichtem." řekla Jůjda zvesela a rázně porvala Jovíka za rámě a vyšli oba z hytlermarketu směrem do zakázané zóny, kde stal Tuzex. Pomocník domácího trhu za každého režimu.

A od té doby, když se člověk něčemu diví, řekne "Jůjda" a když se už nediví vůbec ničemu, řekne "Jovík".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Jarin G. 2017-11-10 23:22
Hezkyyyyyy!!!!! Fakt jsem se srdečně zasmál!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # .lak 2017-11-11 09:20
Pánové na tom výhledově decentně pracuje bigpharma. Podle druhu očkovaní a množství indegriencí se sjednotí lidské zdroje pro uživatiny dle odstínů barvy a až se vybarví dle vzorkovnice katalogu a typologie třeba v 7 000 druzích zelené tak dostanou slevu v kvantitě v %.

Bony omnipotens tartarianů budou mít zpátečníci zhýralostí luxusu a přežitku pohodlí s opovržením workoholizovaný mi kafíry eu a tedy konců které nepůjdou prolongovaně časově snadno odhadnout posledního spočinutí takže nemohou mít jistotu trhu včasnosti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # LubinenKremlBot 2017-11-11 10:08
Cituji Jarin G.:
Hezkyyyyyy!!!!! Fakt jsem se srdečně zasmál!!

A já ty zuby už nenašel
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jarin G. 2017-11-11 21:32
Taky dobrýýýýýýýýýýý ý, Lubíku!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Dědouch11 2017-11-11 09:35


Ale mě už nedostaneš! Naprskal jsem si zpátky do hrnku a navíc mám dojem, že toho kafe teď mám víc!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # John Pitralon 2017-11-11 12:03
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # .lak 2017-11-10 21:29
Tam jde asi o víc pokud jsem zaznamenal, pokud jsou u prohlášení svědkové a je to písemně jde vyžadovat poslušnost k víře které odmítnutí zná snad jen trest jediný a to už je potom o totalitě o život. Takže absolustický klerofašismus jinak se všemi atributy 6? století bezpráví.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # LubinenKremlBot 2017-11-10 22:21
To se bude zřejmě jednat o odzkoušenou postupku ,jiskřička , džihádista ,satanista.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Vít Henoch 2017-11-11 00:02
Tento způsob působení na děti je v rozporu se vším, co znamená lidské chování. Navíc děti nemohou pochopit náboženství ať je jakékoli. Proto také jenom dospělý je schopen se rozhodnout o tom, k jakému náboženství má vztah. Ani mladistvý neumí vyjádřit svoje city k dívce, do které se zahleděl a pokud to udělá dříve, než opravdu dospěje do věku, kdy může o svých citech mít jasno, pak to, že vyjádří své city dívce, může to pro něj znamenat studenou sprchu, pprotože oni jsou ještě nedokonalí a každá dívka hledá dokonalého muže. Podobně dítě nemůže mít vztah, opravdový vztah ke svému Bohu. Pokud tedy učitel rozhoduje za děti tímto způsobem, bude muset rodičům vysvětlovat, proč přistoupil na takovou hanebnost, jako je nucení dětí přijmout náboženství. Děti mohou jako náboženství spíše přijmout rytíře Jedi z Hvězdných válek nebo chodit v šatech supermana podobně jako jejich prarodiče chodili v čelenkách indiánů a obdivovali je. Toto je dětské náboženství.
Protože je jasné z náboženského hlediska, proč to učitelé dělají, budou se muset zpovídat před tím, který se za Boha nikdy nevydával, jak to tedy mysleli, když nutili svěřené děti k přijetí islámu. Navíc láska se nedá vynutit a láska k bohu islámu je ještě pro dítě složitější, než láska chlapce k dívce a naopak. Protože se ve školách učí děti nyní především nesmyslům, budou to rodiče, kteří to napraví. Stačí si projít to, co mají učitelé učit a válka rodičů bude na pořadu dne. Jak může škola připravit děti do života, když jim nutí jak náboženství, tak další nesmysly ? Celá pokřivená historie lidstva je dílem učitelů a jejich zaměstnavatelů. Pak ani ti, co vykopávají kostry nechápou, jak je možné, že ty kosti jim sdělují to, co se ve škole neučili. Ty nálezy mluví o něčem jiném, než teorie o tom, že se člověk vyvinul ze zvířete. Stačí si promluvit se současnými antropology. Ovšem učitel má pravdu, když učí, že on se vyvinul z opice. Podle toho, co učí, se to jasně dá poznat. Hlavně, že si ověřuje fakta, která má k dispozici na různých webových stránkách o antropologickýc h vykopávkách.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Dědouch11 2017-11-11 06:23
Henochu, celkem souhlasím s tím, co jsi napsal, ale debilnost nápadu toho kantora (doufám, že to nemá z osnov), tě trochu "vykolejila".
"Žáci jedné ze škol v anglickém městě Sunderland dostali za úkol napsat dopis svým rodičům, proč chtějí konvertovat k islámu." Klidně by mohly mít za úkol napsat rodičům, proč chtějí být třeba pilotem letadla, které lidstvu sype na hlavu toxiny a zasahuje do přírodních procesů. Děti budou od kantora "vědět", jak bohulibá ta činnost je a jejich prostřednictvím se tato "informace" dostane k rodičům...
Z toho mně vyplývá, že kantor žákům ve škole zasírá mozek bláboly o tom, jak úžasná je ideologie islámu. Nahnojil dětem hlavu několika líbivými polopravdami a výmysly a děti, je měly reprodukovat rodičům... Ty děti, mohly de facto, být "pouhým" prostředkem k tomu, aby se "informace" dostala k rodičům...
Nevím jak v GB, ale dovedu si představit, že v SSa, by začalo 5x denně mlátit hlavou o zem vysoké procento rodičů, takovým magorem ovlivněných žáků...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # John Maxwell 2017-11-11 07:29
Zdravim , islamizace běží všude po západě GB neviji maje a u nás ...
třeba o tom zde
aeronet.cz/.../...
A ať si myslí kdo chce co chce je to převýchova k zástupné armády chaosu ...pár generací a kalifáty porostou jak houby po dešti ....
Né náhodou ústava zaručuje náboženskou svobodu tudíž náboženství nemá v osnovách škol ,školek co pohledávat ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Popo 2017-11-11 08:26
Cituji John Maxwell:
Né náhodou ústava zaručuje náboženskou svobodu...
Skús sa na ňu odvolávať pri "lámaní chlebva". Dopadneš na vlas rovnako ako tý mnohý čo už to skúšali s tou tiež ústavne zaručenou slobodou slova. Jediné čo ti ústava zaručuje je to, že to v nej je napísané...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # John Maxwell 2017-11-11 09:14
Nené popíku to jseš na špatný adrese s timle slintem nezaboduješ skus jednou zapojit mozek ....dám ti nápovědu publika .... čím se řídí trh ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Popo 2017-11-11 09:24
Cituji John Maxwell:
čím se řídí trh ....
Hmm, celkom určite nie ústavou - na ňu si sa odvolával a len o nej je tu reč...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # John Maxwell 2017-11-11 09:48
Popíku náboženská svoboda a svoboda slova na kterou si se odvolal je jako jablka a hrušky ,obě kategorie jsou dost problematické a byla by i zajimava diskuze, ale o tu ty jistě nestojíš....

Víš že od roku 2020 bude do výzbroje NATO zaveden létající koberec ? Ušetří na palivu i pilotech tomu se řiká pokrok ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Popo 2017-11-11 11:08
Cituji John Maxwell:
Popíku náboženská svoboda a svoboda slova na kterou si se odvolal je jako jablka a hrušky...
Priatelu žiadne jablká & hrušky, to na čo som sa odvolal je presne to isté na čo sa odvolávaš aj ty - na ústavu... Cituji John Maxwell:
Víš že od roku 2020 bude do výzbroje NATO zaveden létající koberec ? Ušetří na palivu i pilotech tomu se řiká pokrok ...
A čo ti bráni byť tiež tak pokrokovým? Kúp si ten koberček aj ty...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Publius Scipio 2017-11-11 00:42
Cituji Vít Henoch:
Tento způsob působení na děti je v rozporu se vším, co znamená lidské chování. Navíc děti nemohou pochopit náboženství ať je jakékoli. Proto také jenom dospělý je schopen se rozhodnout o tom, k jakému náboženství má vztah.
Ani dospělý nemůže pochopit náboženství. Náboženství nelze pochopit. Postižený prostě musí věřit tomu, co mu ten podvodník v roli šamana, prodavače deště , tedy v osobě kněze libovolného kultu namlouvá, čím mu vykecává díru do hlavy. V každém náboženství jsou díry, které ukazují, jak je všechno založené jenom na spekulacích, zázracích a víře v tyto smyšlenky. To skutečně pochopit nejde. Člověk, postižený náboženským bludem tomu prostě musí věřit, protože ta víra je nepochopitelná.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # LubinenKremlBot 2017-11-11 06:16
Cituji Publius Scipio:
Cituji Vít Henoch:
Tento způsob působení na děti je v rozporu se vším, co znamená lidské chování. Navíc děti nemohou pochopit náboženství ať je jakékoli. Proto také jenom dospělý je schopen se rozhodnout o tom, k jakému náboženství má vztah.
Ani dospělý nemůže pochopit náboženství. Náboženství nelze pochopit. Postižený prostě musí věřit tomu, co mu ten podvodník v roli šamana, prodavače deště , tedy v osobě kněze libovolného kultu namlouvá, čím mu vykecává díru do hlavy. V každém náboženství jsou díry, které ukazují, jak je všechno založené jenom na spekulacích, zázracích a víře v tyto smyšlenky. To skutečně pochopit nejde. Člověk, postižený náboženským bludem tomu prostě musí věřit, protože ta víra je nepochopitelná.

Nemusí uvěřit ale chce uvěřit , neboť člověk a jeho myšlení je tak předprogramován o a ptáš se kým , tím který nás chce za každou cenu udržet v této kleci či pyramydě , to že hce uvěřit a uvěří především pokrytcům a lhářům je ten nejslabší bod , stačí si to ověřit kolik lidí věří bludům co káže soroš tv a to je taky víra , možná skrytější forma a co se týče náboženství je přesto dobrý věřit ale potřeba si ověřit jak taková víra na mě působí a jaké plody mi přináší a tím nemyslím vždy ty hmotné materiélní ale duchovní ve smyslu jak se chováme jeden k druhému ve vztahu a kruhu rodiném národním ve smyslu vyších celků a ten , který je proti nám se snaží ale Bohužel i úspěšně bourat mezilidské vztahy a ty nahrazuje falešnou humanitou,ktero u produkují různé instituce včetně státu a kdo ten někdo je, každý pochopí pokud chce.Takže důležitá je podpora tradiční rodiny a národa a pak teprve může vzniknout funkční stát bez toho aby do jeho činosti zasahovali nějaký soroš satanovy neziskovky ala člověk v plísni .V plísni je právě proto že nežije v základní doporučené formě a tou je desatero přikázání.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Dědouch11 2017-11-11 06:45
+++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jarin G. 2017-11-11 10:13
1************** *
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás