Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaStarověké jaderné výbuchy. Měli už v pradávnu zbraně hromadného ničení?

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Starověké jaderné výbuchy. Měli už v pradávnu zbraně hromadného ničení?

Starověká literatura je plná odkazů na zbraně hromadného ničení používané prehistorickými bohy. Mnozí historikové si myslí, že jde o mytologii bez jakéhokoliv vztahu k moderním technologiím.

Že by ale před tisíciletími opravdu zbraně hromadného ničení měli?

Ale po provedení o něco pečlivější analýzy korelací s archeologickými objevy mohou tyto odkazy začít zapadat do kategorie „historie“ se vším, co k tomuto oboru patří. I když je to ohromující, i když vypadají neuvěřitelně, tak už v časech, které lze těžko datovat, probíhaly války, při nichž se používaly atomové a neutronové bomby, ale i vojenské technologie, které zatím známy nejsou.

Jaderná válka popisovaná v epické historii Indie

V Mahábharátě, v ohromném epickém velezpěvu ze starověké Indie, se popisují přesvědčivé a barvité epizody jaderné války.

Komparativní analýza mýtů výzkumníkům umožnila dospět k domněnce, že Mahábharáta mluví o čemsi, co existovalo tisíce let před námi, o Asurské civilizaci, která stejně jako Atlantida, Lemurie a Hyperborea existovala ještě před současnou civilizací.

Existují i domněnky, které hledají podobnosti mezi sumerskými bohy a védskými bohy, tvrdící, že tu byla jen jedna ničivá válka mezi generacemi bohů, která zůstala v paměti lidí stejně jako Potopa. A jménem té velké Védské války byla Kurukšétra, která připomíná „sumerský mýtus o Kur“.

Dávná civilizace v povodí Indu udržovala se sumerskou civilizací obchodní vztahy, jak dokládají mnohé pečeti v mezopotámských archivech.

Jsou tu i fyzické stopy zanechané těmito válkami, v nichž byly použity jaderné zbraně (zesklovatělý písek, zesklovatělá opevnění, zesklovatělé kostry, zesklovatělá půda a radioaktivita), které existují na všech těch místech, kam ta „mytologie“ uvedené konflikty umisťuje.

Té velké Védské války, v níž byly použity atomové bomby, se rovněž účastnily mladé generace bohů a vůdčí klany. Ty byly všechny příbuzné. A nějací jiní použili mocných ničivých zbraní a nakonec i atomových nebo neutronových bomb. Tyto zbraně jsou popisované v Mahábharátě a v Rigvédě.

Stejně jako sumerská a biblická města, tak nesou i ohromná města Indus, Harappa a Mohenžo-Dáro zjevné „stopy“ atomového nebo neutronového ničení. Kostry na ulicích, spoustu svírajících rukou chycených při útoku od katastrofy, která na ně náhle padla, jsou mezi těmi nejradioaktivnějšími, což je podobné situaci v Hirošimě a Nagasaki.

Datováno je to 2 500 let před naším letopočtem, ale radioaktivita by mohla způsobit změny v datování, takže by mohly vypadat jako daleko pozdější. Ruský historik A. Gorbovskij referuje o nálezu kostry s 50 krát vyšší radioaktivitou než normální.

V Mohendžo Dáro byla rovněž objevena tlustá vrstva zeleného skla, vzniklá roztavením jílu při více než 1 500 stupních. Rovněž se tvrdí, že bylo nalezeno epicentrum exploze, kde vše krystalizovalo, roztavilo se a zformovalo to takový skelný konglomerát.

Záhadné zářivě lesklé černé kameny nalezené v tomto epicentru byly ve skutečnosti hliněné hrnce, které se přetavily za extrémní teploty. V ulicích celého města bylo nalezeno jen 44 koster, což ukazuje, že věděli, co má přijít, a obyvatelstvo už předtím uteklo.

O možnostech pradávných jaderných válek zvaných prehistorické jaderné vály se poprvé v 60. letech zmiňoval spisovatel Erich von Däniken.

Jeho teorie uvádí, že jaderné zbraně vyrobili a použili buď dávné kultury, nebo dávní astronauti v hodně vzdálené minulosti. Von Däniken a další spisovatelé tvrdí, že našli doklady o jaderných zbraních v textech Bible a Mahábharáty a např. v libyjské poušti – kde je skleněná a zesklovatělá architektura.

Ale pradávná města, jejichž kamenné zdi doslova zesklovatěly, se nachází i v Indii, Irsku, Skotsku, ve Francii, v Turecku a jinde. Neexistují žádná logická vysvětlení zesklovatění kamenných opevnění a měst kromě jaderného výbuchu.

Zdroj: disclose.tv

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+40 # josh (xy) 2017-11-09 20:40
"Zachovejž život svůj, neohlédej se zpět, ani se zastavuj na vší té rovině; ujdi na horu, abys nezahynul". Říká v biblickém textu Lotovi Hospodin. (Genesis - 1. Mojžíšova, 19:17)

A rada "neohlížej se" pamětníkům asi vysloveně připomene školení Civilní obrany pro případ jaderné války: nedívat se na explozi je jeden ze základních pokynů. Koloval o tom tehdy takový pěkný vtip: Co má člověk dělat, když nedaleko vybuchne atomová bomba? Dobře se dívat, protože něco takového už v životě neuvidí...

Lotova žena se podívala - a zkameněla, což může být i synonymem pro neviditelné účinky jaderné zbraně, které jistě byly tehdejším lidem jinak naprosto nepochopitelné.

Stejným směrem vedou i úvahy nad Lotovou odpovědí andělům. Vysvětluje, že se do hor nedostane včas, protože mu hrozí ještě něco jiného, takže je třeba pohromu odložit. Jinými slovy: přerušit odpočítávání.

"Ne tak, páni moji... Jáť nebudu moci ujíti na tu horu, aby mě nepostihlo to zlé a umřel bych."

Zdá se, že Lot je o povaze toho, co se má stát, a jak na to reaguje lidský organismus, překvapivě dobře informovaný. Ví, že v otevřené krajině ho zastihne "to zlé", takže umře, i kdyby se později na horu dostal. Tohle už vypadá jako přímý odkaz na radiaci. Takže jsme znovu u astrávidjá a odkazech na dávné Hirošimy ve staroindické literatuře. Mohlo k něčemu takovému dojít také v Sodomě a Gomoře?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Janinna 2017-11-09 22:08
Ahoj joshi, myslím, že k tomu dojít mohlo, ale chaos začal sbírat síly velmi dávno.
Od okamžiku reformace jednotného slunečního védického světového názoru v pohanský nebo Měsíční.
Před 7 tisíci léty, jednotný pozemský svět se rozpadl na dvě poloviny.
- Země, osídlené potomky Boreálů si uchovaly svůj starý sluneční světový názor.
- Na území, kde bydleli hybridní Atlantiďané, zvítězily krvavé Měsíční kulty.

V té době, před 7 tisíci léty v celém civilizovaném světě byl v podstatě jeden jazyk. V Indii mu říkají prakrit čili jazyk severu.
I kultura byla v mnohém shodná, někde se zabývali více pastevectvím, jinde zemědělstvím, ale celkově úroveň moc nekolísala.
Jazyk a kultura a jednotný védický světový názor umožnily lidem blízkých ras se sjednotit v jednu ohromnou velmoc.
Paměť o tomto gigantickém státě uchovaly védy indické.
O jednotné velké árijské říši se mluví i v Mahábharátě. Tato říše vzkvétala dobrých dva a půl tisíce let.
Pak se ale rozpůlila. Ne však proto, že by bratři Pandavi se pohádali kvůli vládě se svými bratranci Kauravy, ale z hlubších důvodů:
- rozpad institutu duchovní nerovnosti
- přechod celého jihozápadu říše do mystické pasti Měsíčního kultu, vyžadujícího přinášení krvavých obětí.
Takže na polích Kurukšetra, o které se píše zde v článku, bojovali ne hrdinové, milující svou vlast, ale nesmiřitelní ideoví protivníci.
Jedni hájili staré védické tradice zahynulé Oriany, druzí pak ideologii žreců Atlantidy, vyrostlou v nové, popotopní době.
Tehdy na poli Kurukšetra Pandavi zvítězili.
Pomohla jim zbraň, kterou přivezl Ardžuna z dalekého severu. Nejspíš od žreců přeživších Oriánů.
Zbraň hrozné ničivé síly. Podle popisu velmi podobná jaderné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Piovarči 2017-11-10 20:24
Ľudia nebláznite....
Ten mesačný kult sa vyznáva aj dnes, ale trochu do toho skočím videl niekto v Japonskej Hirošime alebo v Nagasaky aby sa ľudia premenili na solné stĺpy?
A tiež je podivuhodné aby na mesto ako Mohendžodaro kde sa našli tie spečené hlinené hrnce a kostry vyžaruúce radioaktivitu niekto hodil jadrovku? Mesto na úrovni staroveku v ktorom sa okrem kostier kamenných múrov a hlinených hrncov nenašlo nič viac.
Roztaviť piesok do sklovitej hmoty môže aj dopad väčšieho impaktu. Dôkazom toho sú aj Vltavíny

Je to zaujímavé aby niekto kto má jadrové zbrane ich použil napríklad proti primitívnym africkým Krovákom.
Čo vieme o Mohendžo Dare?
Mohendžodáro bylo srdcem civilizace kolem řeky Indus, která údajně čítala až pět milionů lidí. Na místě byly nalezeny například pečeti z pálené hlíny či z kovu, vzácná keramika, korále z onyxu, jaspisu, tyrkysu a zlata, krásné náhrdelníky či hračky.


Našlo se zde i mnoho cenností z jiných částí světa, což svědčí o zahraničním obchodu této civilizace. Obchodní cesty vedly po souši přes íránské náhorní plošiny do centrální Asie a přes moře do Mezopotámie či Ománu. Staroindičtí kupci se plavili na velkých rákosových člunech s bavlněným plachtovím.
Podle jedné teorie svědčí nálezy o rovnostářské povaze civilizace. „V Mezopotámii vedou všechny ulice k paláci velmože, zatímco zde rovné a přímé ulice vedou jedna do druhé,“ říká profesor antropologie z Wisconsinské univerzity Jonathan Mark Kenoyer. Podle dalších názorů nebyly zásadní pro harappskou civilizaci paláce či chrámy, ale voda. Svědčí o tom vodovody, bazény, kanalizace a splachovací záchody.
Stále ale zůstává řada záhad. Nevyluštěné je písmo, neví se, jakou mluvili řečí. Nic se neví o náboženství této civilizace ani o společenském uspořádání či vztazích mnoha sídel rozprostřených na velkém území.
A konec civilizace kolem roku 1900 před naším letopočtem také halí tajemství. Zanikla v důsledku sucha, záplav, společenských otřesů či zemětřesení? Nebo byl příčinou konce této staroindické civilizace příchod Árjů ze severu?
Zdroj: cestovani.idnes.cz/.../...
Zdatnost obyvatel dokládají i nástroje, nářadí, keramika a dětské hračky, které se během dlouhého časového období téměř nezměnily. Všechno působí dojmem ustrnutí na jednom dosaženém vysokém standardu a tradičním způsobu práce. Příklad: ve všech vrstvách vývoje města odhalených archeology nacházíme tentýž typ sekery s čepelí přivázanou k topůrku. Avšak zdejší lidé museli znát i praktičtější nástroje.
Můžeme zde najít i zbytky barvených textilií a drobných sošek. Jedná se o ženskou postavu, snad bohyni Matku. Naopak zbraně se zde objevují jen v pozoruhodně malém množství. Nasvědčuje to tomu, že se zde nevedly války.
Důkazů o výtvarném umění se však dochovalo velmi málo. Pouze tucet menších skulptur – hlavně byst mužských postav ve zdobeném rouchu a figurka tanečnice.
Keramika zde byla nalezena v hojném množství, ať už dekorativní nebo bez ozdob. Dále výroba šperků ze zlata , stříbra, mědi, polodrahokamů a perloviny.
Zánik této vyspělé kultury je také neznámý. Kostry s rozseknutými lebkami však mohou svědčit o násilném dobytí města. To zmizelo z mapy světa kolem poloviny 2. tisíciletí př.n.l. a na jeho místě se usadili nomádští árijští přistěhovalci. Svou roli však mohly sehrát i přírodní katastrofy nebo změna řečiště Indu. Řeka dnes totiž teče daleko od Mohenžodara, které dřív stálo na jejím břehu.

Archeologia nikde nespomína radioaktávne kostry, Nálezy kostier sú spolahlivo datované ako normálene hroby.
Archeológ s menom Francis Taylor neexistuje.
V Mahabharáte citáty o jadrovej zbrani nenájdete.

Tu je to pekne objasnené
zahadyazajimavosti.cz/.../...
Ide len o umelý konštrukt!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # olinka215 2017-11-09 22:08
Ahoj Joshi,
už je to mnoho let zpátky, co jsem četla knihu od orientalisty Zecharii Sitchina, Dvanáctá planeta. Pokud mě paměť neklame, tak právě v téhle knize se o Sodomě a Gomoře mluví a to jednoznačně ve spojení s jadernými výbuchy.( Čímž netvrdím, že je to pravda, jen to nabízím k úvaze)
Staroindické védy jsou takových odkazů plné a nejen nich, hemží se to tam vimanami, což jsou létající stroje bohů. Konktétně Vimanika šastra je věnovaná pouze létajícím strojům. Neskutečné jsou i texty, věnující se zbraním bohů..
www.[...].cz/.../

www.[...].cz/.../
mnohovesmir.estranky.cz/.../.. .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # josh (xy) 2017-11-09 22:37
Ahojky Jani a Oli. Dobře Vy ;). Tak jsem se hned pustil do čtení z přiložených odkazů....Velmi zajímavé.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Piovarči 2017-11-10 21:18
Jadrový výbuch nevie premeniť človeka na solný stĺp.
Ale Vímanika šastra je zaujímavá ak nejde o nejaký falzifikát.
A na Zachariasa Sitchina radšej zabudnite je to obchodník so senzáciami.

Načo by vyspelá civilizácia prišla na zem ťažiť zlato za pomoci neefektívnej ľudskej pracovnej sily?
Zlata je v kozme dosť.
V pásme asteroidev je ho toľko že by toto zlato úplne stratilo cenu ak by ho dopravili na zem. A pre návštevníkov z kozmu je toto zlato omnoho dostupnejšie ako zlato ktoré by sa malo ťažiť na zemi a potom ho dopravovať náročne na inú planétu.
Zacharias Sitchyn keď písal svoje prupovídky ešte nevedel že zlato sa vo veľkom množstve nachádza i v pásme asteroidov. To je totiž poznatok celkom čerstvého kozmického prieskumu.
Preto mohol trieskať sprostosti o tom že Bohovia z Niburu prišli na Zem ťažiť zlato.
Ale on si to preložil doslovne Bohovia ťažia na Zemi zlato, ale to duchovné pretavené v ľudských srdciach. Je to ten alchymistický taviaci téglik v ktorom sa má ťažké tmavé olovo nedokonalosti premeniť tavbou v rýdze čisté zlato v dobro
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch11 2017-11-11 08:19
Nevím, proč se točíš pořád na tom solném sloupu. Netvrdí se, že bible promlouvá často v podobenstvích, příměrech? Nepíše se, že ten sloup chodila olizovat zvěř. Mohla zesinat, zbělat a strnout. Kdyby byla blíže, vzplála a zčernala by, kdyby ještě blíže, vypařila by se, ale to by asi Lot mohl sotva vyprávět.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # kojak 2017-11-09 20:40
Pokud tu už někdy takové zbraně existovaly, vidím na tom jednu pozitvní věc. Přežili jsme to :-D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Piovarči 2017-11-10 21:52
Nebuďte naivní súdobú jadrovú vojnu by nikto neprežil
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Lucif 2017-11-09 21:09
Tie isté technológie sú "objavované" znova a znova zabudnuté. Technologický vývoj nie je lineárny, ale cyklický, tak ako každý proces vo Ves-Mire.

P.S.: Ak opomenieme Hirošimu a Nagasaki, tak posledná jadrová vojna vymazala z mapy Tartáriu na prelome 18.-19.storočia . Jednu atomovku obchytal aj Napoleon keď vstúpil do Moskvy:
myslenkyocemkoli.blogspot.sk/. ../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # .lak 2017-11-09 21:45
S nasouvaným neofeudalizmem inkluze a plánovaného snědého €pana "neoretroindiáné" nadšených novodobých konqiskadorů patrně entuzializmus 3.tisíciletí informatiky vyhasíná balasty záměrných korektnosti a obluzení z toho jak říká Pjakin že lidé mají 14. denní paměť z mnoha důvodů záměrné architektury struktury společnosti honěných nevolníků je zřejmé že honba za temnotou pro užívané osvícenými je jim snem drezůry.
Z NWOO
.lak napsal:
9.11.2017 (8.48)
EU likviduje lidi i smysl společností a existencionalit u s profity industrializací svým působením okolí vůbec, hlavně je to křoví úžerů. Tupí problémejkři jsou jak žáby na prameni pro odklonění k fiatmany petrodolaru a cizímu kapitálu a hodnoty tvořené otroky jsou pro velkomožné včetně nasouvaných výletníků a osadniků s nekonečným tiskem €. br seladon je vyloženě hadr na holi skrytých otrokářů, kdo chce řezníků z volstrýtu. Válku horkou předchází ekonomická a paradoxně si užití svou likvidaci platí a bylo by to humorné kdyby se nejednalo o jejich životy obracené vniveč. / trhy trhů hromadného ničení
www.youtube.com/.../
Time 3:53 www.youtube.com/.../
smit.wz.cz/.../...
novarepublika.cz/.../...
„Praktický idealismus“ Kalergi prohlašuje, že obyvatelé budoucích „Spojených států evropských“ již nebudou původními národy Starého kontinentu, ale bude to druh zvířeckých podlidí vzniklých míšením ras.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # r.m. 2017-11-10 01:56
smit.wz.cz/ BHAGAVADGÍTA.
Kdo je odpoutaný, kdo vnitřním poznáním zvítězil nad sebou samým, prožívá šťastný život v tvrzi svého těla s devíti branami. Nic nekoná ani nepobízí k činům. Všudypřítomný duch nepřihlíží k zásluze ani k provinění a lidé netrpí pro spáchaný hřích, ale proto, že jejich vědění je zahaleno nevědomostí.
-
S takhle osvícenou věroukou se výborně vraždí, zejména pro vyšší řád věcí.
Nedivím se, že ty civilizace vyhrály Darwinovu cenu o nebytí.))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Piovarči 2017-11-10 22:00
Možno si to len trochu nepochopil:
a lidé netrpí pro spáchaný hřích, ale proto, že jejich vědění je zahaleno nevědomostí.

Netrpia pre hriech, ale preto že sú v nevedomosti preto trpia. Preto sa dopúšťajú aj hriechu lebo sú nevedomí....
Preto že nevedia čo činia.... sú zaslepení... nevedomí...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Vít Henoch 2017-11-09 22:18
Dávné zaniklé civilizace, války titánů, potopená Atlantida, kostry obrů a jiných stvoření, to všechno znamená cyklicky se opakující maléry těch, kteří se snaží přežít tak, že spolu válčí. Pokud i deep state bude budovat svoje armády ke svému zničení, pak se tedy zničí a my, pokud se budeme hodně modlit o přežití napíšeme o nich pro budoucí generace knihu, kde budeme líčit, jak "chytré" ty války byly.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # LubinenKremlBot 2017-11-09 22:28
Kurwa sviňaci tu byli juž davno a střelali sa mezi sebů .Cyklus å 26400let a v něm se zopakují podobné osudy lidí , národů a zemí jako již i podobně před námi i zřejmě i po nas , kurwa s tym nic neudelaš.Udělaš , když duchovně postoupiš aby si se nemusel motat v teměř nekonečnem kruhu rození a úmrtí.Tady budeš věčnym otrokem a nebo ještě huř služebnikem falešneho boha satana.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # r.m. 2017-11-09 22:43
koncept lokálních civilizačních center asi nevyšel, když se navzájem vykostily a jejich vědomosti zmizely, špatná zpráva pro fanoušky lokálních center
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Vít Henoch 2017-11-09 23:02
Potom, co Hvězdné války byly dobojovány, lidstvo přežilo jenom na několika místech, tam, kde uniklo pozornosti "bohů". Tito bohové sestoupili na zem, tehdy si říkali titáni a sužovali přeživší zbytky lidí z jihu. Pak přišel neviditelný a vyvedl je z Egypta. Pokračování života lidí v Izraeli je popsáno v Bibli. Vypadá to jako to, co se na Zemi stalo v období "Hvězdných válek" Nakonec i části železných vesmírných lodí, jako stavené železné koule se našly na rozsáhlých územích. Zbytky toho, co se tady odehrálo se nacházejí tak často, jak se archeologové volají, když se někde vyhloubí výkop pro nějakou stavbu. To, že největší města byla v Indii, nepřekvapuje. Vzhledem k teplu tam byl snadnější život. Války však původní obyvatele vyhnaly na sever a to je vlastně označováno jako stěhování národů. To stěhování národů nebylo spontání, ale vynucené. Pro "božské" chování tehdejších titánů došlo k tomu, že my mluvíme v Evropě indoevropskými jazyky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # .lak 2017-11-09 23:38
Teď se hraje o funkční nevzdělanost všemi zaprodanci a podlokajníky mocenskými ohlupováními.
www.youtube.com/.../
Time 2:37 www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # r.m. 2017-11-10 01:41
Podle datace těch roztavených pivních lahví a koster je vojenská metoda "vybombardovat do doby kamenné" stará jak doba bronzová. Místní tradice :))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Piovarči 2017-11-10 22:08
Skús sa na to pozrieť:
zahadyazajimavosti.cz/.../...

Toto sa pokladalo za kráter po jadrovej bombe v Indii
Kráter Lonar v Indii má ale 570 tisíc rokov. JE to kráter po dopade impaktu. Tam je tá sklovina.
Mohendžo Daro je staré len 4600 rokov
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # .lak 2017-11-09 23:37
&
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-15 # Che 2017-11-09 23:42
Jasne. Neandrtalci meli atomove zbrane a pouzivali je na lov mamutu. Atomovou bombu pripevnili pryskyrici na ostepy. Neutronove bomby na sipy luku. Meli i houfnice z vydlabanych stromu se kterymi strileli vodikove bomby, komoru stromu naplnili prdy ktere ziskali pozitim hrachu a potom je zapalili.

Citace:
Ruský historik A. Gorbovskij referuje o nálezu kostry s 50 krát vyšší radioaktivitou než normální.
Odkud byla ta kostra? Z uranovych dolu na jachymovsku kam STBaci (jako Bures, bylo to "zostrene vezeni") popsilali lidi do dolu na uran? Tak tomu bych veril.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # .lak 2017-11-10 00:06
Jenže tu dolovali tak jak to dnes neumí.

3528 m, Kamčatka
Řeknete si – ale to je přece sopka! Jistě, tak se i jmenuje. Jenže téhle sopce cosi chybí. Kráter. Zato máme v její těsné blízkosti zatopený obří důl se vzorně zarovnaným okrajem
www.[...].cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Piovarči 2017-11-10 22:17
CHE dobrý postreh na zem padali lem kompakty a predmety podobné Tunguskemu meteoritu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # zuza1 2017-11-10 10:39
Ahoj všichni, odkaz na video o Tartárii

rutube.ru/.../?ref=logo
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Juraj Václavík 2017-11-10 12:01
Jen tak mimochodem, co lidstvo potřebovalo, aby vyrobilo atomovou bombu? Od té chvíle, co v Anglii byl spuštěn první ocelářský konvertor (který konečně vyrobil kvalitní ocel) trvalo pár let do Trewithickovy lokomotivy. O pár desetiletí později nastává doba elektřiny a vlastně o necelé století později je objevena radioaktivita. Do sestrojení atomové bomby bylo potřeba necelých jeden a půl století.
Osobně si myslím, že k atomové bombě mohla mít blízko Čína dynastie Chan, ale zabránil tomu její rozklad (konvertory v té době v Číně existovaly, jen to ještě chtělo parní stroj - z Alexandrije to bylo trochu daleko).
Přitom konstrukční materiály mají velmi krátkou životnost - a to i většina tzv. "nerezových" ocelí. Teprve někdy od 70.let se (omezeně, především pro výstelky atomových reaktorů) používají vysoce stabilizované oceli, které by mohly přežít tisíciletí. Tedy pokud by jaderná válka nastala do 60. let, nebyla by za pár tisíciletí šance zjistit, že tady existovala "vyspělá" civilizace.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Piovarči 2017-11-10 22:26
Za pár tisícročí?
Blbosť my nachádzame stopy po civilizáciách starých 5 -6 -7 tisíc rokov a zachovali sa po nich črepy, nástroje, kovy a opracovaný kameň i hlinené pálené tehly napr. Sumer a jeho hlinené tabulky a zikkuraty.
Po nás by dlho dlho pretrvali porcelánové a sklenené materiály ako izolátory, mnohé železobetónové objekty. betónové letiskové dráhy a kopec ďalšieho sajrajtu ktorý by sa rozkladal hodne hodne dlho.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # fujiminavaja 2017-11-10 15:17
-a z těch blbů co přežili jsme se vyvinuli my...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás