Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světa„Válka proti terorismu“ stála americké daňové poplatníky po dobu posledních 16 let neuvěřitelných 250 milionů dolarů denně

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

„Válka proti terorismu“ stála americké daňové poplatníky po dobu posledních 16 let neuvěřitelných 250 milionů dolarů denně

Od 11. září 2001 utratila americká vláda za zahraniční války ohromujících 1,46 bilionu $, uvádí periodická zpráva Ministerstva obrany (DoD) zvaná „Náklady na války“. Jak o tom referuje International Business Times, tato částka představuje 250 milionů denně v posledních 16 letech.

Nově zveřejněná verze vydaná blogem Secrecy News vedeným Americkou federací vědců pokrývá aktivity spojené s válkami táhnoucími se od teroristických útoků z 11. září až do poloviny roku 2017.

Podle této zprávy, i přes fakt, že válka proti terorismu mohutně probíhá až do dnešního dne, to byly Operace irácká svoboda (2003-2011) a Operace udržení svobody (2001-2014), kterým lze přičíst největší náklady, když dohromady stály více než 1,3 bilionu (tisíc miliard) $.

Je třeba uvést, že tato analýza pokrývá pouze přímé s válkou spojené výdaje a představuje určitě tu formu odhadu znamenající nejnižší započítávání nákladů na proběhnuvším americké války. Např. v roce 2014 zpráva nestranického zbrojního výzkumu Kongresu zjistila, že vláda do války s terorismem už nalila 1,6 bilionu $. Tento odhad by znamenal částku přibližně 337 milionů dolarů denně během 13 letého období.

Loni zpráva vydaná Dr. Neta Crawfordem, profesorem politických věd na Brown University, zjistila, že výdaje Ministerstva obrany Spojených států, Ministerstva domácí bezpečnosti a správy Záležitostí veteránů od 11.9 byly ještě daleko vyšší a dosáhly skoro 5 bilionů $.

Když to říkáme, tak je třeba uvést, že poslední zpráva DoD zahrnuje jen náklady vojenských operací, podpory nasazených vojsk a dopravy personálu a techniky. Ta neobsahuje náklady na požitky veteránů z vojsk, které v těchto válkách sloužily. Jen náklady na požitky veteránů samotné se odhadují někde mezi 600 miliardami $ až 1 bilionem $. Do celkových nákladů se rovněž nezapočítávají značné náklady „za utajené programy nepatřící DoD“, jako jsou ty vedené Ústřední zpravodajskou agenturou (CIA), o níž víme, že na sto má sama značný rozpočet.

Dále, že by existovaly nějaké náklady válečných zón, do nichž se americké ozbrojené síly v poslední době aktivně zapojily, jako je Libye nebo Somálsko, nebyly v této zprávě nijak konkrétně zmiňovány. Pokud by se vám zdálo těch 250 milionů $ denně po dobu 16 let jako příliš velké číslo, aby se to utrácelo za smrt a zkázu, tak vás musíme ujistit, že skutečné finanční náklady války s terorismem, jsou ve skutečnosti daleko vyšší.

Jak International Business Times vysvětlil, válka s terorismem se stala tou nejnákladnější válkou od II. světové války:

„Podle Výzkumné služby Kongresu je jedinou válkou, v americké historii, která stála více než Globální válka proti terorismu, II. světová válka, která přepočteme-li ji na současné dolary, stála 4,1 bilionu. Přímé válečné náklady na Vietnamskou válku představovaly v přepočtu na současné dolary 738 miliard $.“

Jak hlásí StockBoardAsset.com, lehký náhled na Americké impérium nám ukáže, že to má skoro 800 vojenských základen ve více než 70 zemích a teritoriích v zahraničí.

Na údržbu těchto globálních sil schválil americký Senát v návrhu vojenského zákona na letošní rok 700 miliard $. Tato částka daleko přesahuje těch 549 miliard $ stanovených jako strop pro vojenské výdaje v Zákonu o kontrole rozpočtu 2011. Jsou tu i důkazy o tom, že tento tok peněz se zvyšuje spolu s povídačkou, která se Americe podstrkuje o novém nepříteli, kterého zaměřují v hledáčku.

Zdroj: zerohedge.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+44 # Jarin G. 2017-11-06 13:24
Pochrochtávání bankéře z Fed.
To se nám to žije na dluh! To se nám to utrácí! On to svět za nás zaplatí a my si zase vytiskneme nové zelené papírky na podporu zbrojní výroby! No a o nějakou tu válčičku se postaráme. A terorismus pod naším velením také není k zahození!
Jen kdyby se nám do toho nepletl ten zatracenej Putin! Mohlo by to být už dávno vše jednodušší. I to Rusko už mohlo být naše! Ty zdroje!!!
Pozn.: v tomto momentě se změnilo pochrochtávání v zoufalý pláč, nářek a kvílení!!!

Pro všechny slušné lidi!!!!!!!! !!!!! PROSÍM POZOR!
Napsal jsem opět redakci AC24 tento mail:
Zdravím Vás, paní (slečno) Dvořáková!
Děkuji Vám za odpověď a těším se na nový AC24.
Bohužel, otevřel jsem si článek
Média vynechala klíčovou informaci:...
a diskuze je opět plná zneužívaných, falešných nicků od teď již jednoznačně určeného nicku Petko Kotov!
Skutečně se to nedá mazat? Blokovat? Či jinak řešit? Bojím se, že Vás to bude stát velký úbytek stálých diskutérů, kteří se nemusí vrátit ani na nový AC24!
Přeci jen do prosince je dlouhá doba a tady už není místo pro diskuzi!
Děkuji za reakci!

Zastavte se, prosím, ještě jednou!
Pochvala pro redakci AC24!
snaží se to tu pročistit. Zmizel, např, tento příspěvek a nejen ten:
cituji: " ADMINISTRATORS 2017-11-06 14:38
cenzore, jsi mazany, ne ale moc mazany., troubo
Ted bud ostrazity, trochu ti tady tu proruskou odpornou ulhanou zumpu vyzmazlime S blokaci IP adres jsi k smichu. Adres mam nevycerpatelne mnozstvi."
Příspěvek mám jen proto, že jsem ho přeposlal redakci!
Jak je vidět, že AC24 se stalo terčem organizované bandy, nejspíše, podle úrovně příspěvků, J. Jandy! Podle klávesnice by to vypadalo i na placené spolupracovníky uSSa ambasády. No ani Chovancovi odchovance nelze vyloučit.
Snaží se zlikvidovat alternativní, podle většiny diskutérů, evidentně proruský a protiimigrační server! A to nelze přece dopustit! Držme redaktorům AC24 palce, ať nám ho zachrání!!!
Díky za snahu AC24!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # jan lavicka 2017-11-06 13:36
A hlavně několikanásobek víc za dodávky zbraní pro teroristy. Vždyť co je pro nazi uSSa lepší: bojovat proti terorismu, nebo vyzbrojit terorirsty a pak "bojovat" proti nim a "rekonstruovat" zničené a okupované území? Odpověď je jasná :) Banky, skuteční psychopatiční vládci světa a banda pedofilů, budou pohlcovat víc a víc daní lidí = více a více otrokářský systém nás všech. Ovšem proč ne? Stejně nic nikdo neudělá, najde se jen pár jedinců, co něco dělají.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # r.m. 2017-11-06 15:36
je ale zajímavý jak se starýma zbraněma dařilo tak dlouho držet täkový území, že se vymetly i naše sklady o tom doufám nikdo nepochybuje
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # John Maxwell 2017-11-06 15:50
Celej západ si přihříval svoji polívčičku ...kam nemohlo americký baganče schodit zbraně ,ochotně našli zástupce jinde ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # r.m. 2017-11-07 01:13
jsme v jedné frontě s osvoboditeli, nepochybuj))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # John Pitralon 2017-11-06 15:32
Díky AC24

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Piovarči 2017-11-06 19:09
„Podle Výzkumné služby Kongresu je jedinou válkou, v americké historii, která stála více než Globální válka proti terorismu, II. světová válka, která přepočteme-li ji na současné dolary, stála 4,1 bilionu. Přímé válečné náklady na Vietnamskou válku představovaly v přepočtu na současné dolary 738 miliard $.“

A program Apollo stal len posraných 24 miliard. Vietnamská vojna stála viac ako 30x toľko. Aké obrovské a nehanebné mrhanie na vraždenie a zmenu systémov vo svete. A chudáci museli šetriť na kozmickom prieskume aby bolo viac na válčenie.

Svet by mohol byť niekde celkom inde ak by sa tých 5 biliónov investovalo nie do vojen, ale pre skutočné dobro ľudstva ako takého.


Preto niet iného záveru než je ten že USA sú riadené dómonickými bytosťami, ktoré sa upriamili na obsolútne ovládnutie celej tejto planéty.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # John Pitralon 2017-11-06 22:02
Jenom je s podivem kolik podpindosníků jim ještě leze do zádi. Skoro to vypadá tak, že čím větší prasečiny Spojené státy fašistické páchají, o to je mainstream spokojenější. A chazaři zejména. To už zůstává rozum stát.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Piovarči 2017-11-06 23:41
Johne to len svedčí o tom že peniaze vládnu svetu a ľuďom....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # John Pitralon 2017-11-07 08:54
Asi ano, všem těm presstitutkám jde v první řadě o to, mít peníze na kontě. A jestli někde systém páchá prasečiny, to je už vedlejší. Naopak, ti blbečkové se do toho iniciativně zapojují a sami papouškují a hlásají debilizační bludy... Asi v domnění, že tak podpoří svojí "kariéru".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Piovarči 2017-11-08 13:59
A výšku svojho konta a tým sa podielajú na všetkých tých zločinoch. Ľudia sú tak zhipnotizovaní že ich nebude treba ani čipovať.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Piovarči 2017-11-06 23:17
Mňa serie aj to že keď tu niečo trefne k veci napíšem tak ma vymažú ako vedľa keď som písal k tomu ďalšiemu šialenému strelcovi. Načo tie diskusie upravujú čo už sa tam napísalo tam má ostať a nech Peťka riešia samotného a nie aj ostatných diskutérov.
Aj tie Peťkové debilné vyjadrenia nech tam ostanú na večnú pamäť tupoty panujúcej na západe. Veď to je len pekný dôkaz toho ako sa snažia pôsobiť za každú cenu a to ich len a len usvedčuje a dehonostuje samo o sebe a stávajú sa spolupáchateľmi tých svinstiev, priamo sa prihlasujú k tým činom. Samozrejme za šialenú strelbu v Amerike môže Putin ako tvrdia títo agenti molocha zo západu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jarin G. 2017-11-07 09:43
Milý příteli Pio. Vysvětlím ti, proč ti zmizeli příspěvky z posledních dvou dnů (proč ti zmizeli předtím, to fakt jen tuším). Přinesl jsi oběť na slušnou úroveň tohoto serveru!
Ty jsi totiž ty své příspěvky zavěšoval do vláken s Kotovem! Zřejmě i proto, aby byly co nejvýše a i zřejmě proto, že jsi na něj chtěl reagovat. Dokonce i tam, kde Kotov používal falešné nicky a hádal se sám se sebou a sprostě nadával nám ostatním, Putinovi i Rusku pod našimi nicky. Tvůj nezneužíval, takže ti to asi až tak moc nevadilo!. O diskuzi k článkům tam nebylo prakticky vůbec nic! To se mělo zachovat? Ty jsi nečetl mé příspěvky? On tu vyhlásil, že to tu zlikviduje s celou to svou partou od. J. Jandy!!! Myslíš, že by sám přišel k rozumu a přestal? Nechápu, že ti to nevadilo a stejně téměř nikdo, mimo Kotovy party, tam nebyl. Kdo by se tím hnojem prohrabával! Já tam byl jen proto, abych označoval falešné nicky Jarin G apod. Tady s tebou rozhodně nesouhlasím! Pamatuji se, že i Dědouch tě párkrát prosil, ať na něj nereaguješ! Ať ho necháte vyhnít. Myslím, že spousty z nás ty hádky, jaký je Kotov blbec vůbec nezajímaly, ale unavovaly. Ale tou válkou, kterou tu vedl v neděli a v pondělí překročil všechny meze! Můžeš si vyhledat dole v "RSS..." jak jsi reagoval a kde, tam tvé napsané příspěvky jsou, Jen tam není Kotov a jeho napodobitelé. Ti jsou smazaní a zablokovaní.
Já AC24 děkuji, že nás toho hnusu zbavila!!! Otázka je na jak dlouho. Stačilo by do prosince.
Všimni si, že tam, kde jsi reagoval na normální diskutéry, tam ti nic nezmizelo! AC24 ještě asi neumí filtrovat trolly a jejich napodobitele od ostatních uživatelů, tak mazala celá zavirovaná vlákna. Podívej se, jak dobře to tu teď vypadá! A teď ani o nic nepřijdeš!
Navíc AC24 na prosinec připravuje novou verzi serveru, kde už to bude mnohem lepší, kde se bude vyžadovat dodržování etického kódu diskutéra! Odpadnou sprosté nadávky apod.! Tak vydrž!
Nezapomeň, že na tvé příspěvky tu čeká řada z nás!
Rád tě čtu, rád si prohlížím tvůj server, hlavně fotodokumentaci . Máš i parádní odkazy. Vysoce si cením tvé reportérské práce o válce v Sýrii, blogů o chemtrail a dalších! Tak vydrž a přispívej dál. O nic už nepřijdeš!!! Přítel Jarda
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Piovarči 2017-11-08 15:01
Prečo si Kotov nevybral moje meno neviem, ale nebol som sám koho si nevybral asi si vyberal len väčšie diskutérske esá. Ja som ak si si všimol vždy napísal najprv niečo k téme a potom šlo spravodajstvo k Sýrii, alebo vyjadrenie ku Kotovi len okrajom. Mnohé jeho drísty ma nútili pátrať na internete v snahe vyvrátiť jeho lži čo považujem za istý prínos, ale samozrejme uznám že to preháňal, ale zničiť diskusiu nikdy nedokázal iba ak takto že sa spolu s ním zmazala celá diskusia, možno je práve toto jeho jediný cieľ.
Odradiť pár ľudí mohol. Ale bol to dobrý tréning ako oponovať a zvládať aj takýchto arogantných ľudí, preto že práve s nimi máme a budeme mať stále viac vo svojich životoch do činenia. Lebo majú okolo nás veľkú prevahu. Preto bol pre mňa Peťko dobrým tréningom. A zapájali sa do diskusie aj celkom nové mená ktoré rozhorčene reagovali a vyjadrovali svoj odpor alebo názor na Peťkove čierne ideologické splašky.
Peťko je dobrým dôkazom systémovej arogancie moci, ktorá je pevne ukotvená vo všetkých médiách ktoré táto moc vlastní.
Ak ste si všimli všetkým nadával troubo, troubové. Nepoužíval často tvrdšie výrazy aké sme používali na jeho odresu my. Ak sa sprísnia podmienky diskusie budeme vyautovaní z diskusie viacerí, preto že sa ľahko dáme vyprovokovať a trolovia ktorí budú provokovať tu budú pôsobiť aj naďalej. Oni to nevzdajú majú oveľa viac prostriedkov a možností ako my. Aj moje odkazy budú považované ako spamy ako všade inde pokiaľ nie sú k diskusii. Už som zažil likvidáciu viacerých diskusných fór práve ich úpravami.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Zorro M. 2017-11-06 18:08
Máš pravdu, Jarine!
Debilni trollíci s DžejAkademy jsou naštěstí (nejen svými názory) takové nepřehlédnuteln é zrůdy, že jejich grcy tady nemohl brát normální soudný člověk v potaz.
Bohužel se mnoho diskutéru neudrželo a reagovaloa vznikla nelibá žumpa. Potřeba očisty přichází snad ještě včas a opět zde zavoní jiný odér.
Držím palce a všem lidem dobré vůle přeji klid a mír.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # ing. Pejčoch 2017-11-06 18:11
USA drží ekonomicky nad vodou jen a pouze zbrojní výroba a výdaje na ozbrojené síly, zpravodajské agentury apod.
Stačí srovnat výdaje na "obranu" jednotlivých států a je jasné, že USA suverénně vedou. Kdyby USáci masově nezbrojili, tak se jim zhroutí ekonomika a vypuknou masové nepokoje, což bylo např. vidět v Detroitu v období poslední ekonomické krize, kdy se v USA zhroutila výroba automobilů, násl. ocelárny apod. Konečně i do jisté míry naivní nový americký prezident Trumpeta si to (v období předvolební kampaně) uvědomoval. Jestliže 80% HDP je v USA tvořeno terciální sférou (která nic nevyrábí, pouze „slouží“), pak je asi něco v nepořádku. Trumpeta sám prohlásil, že USA mají velmi, ale opravdu velmi, zanedbanou infrastrukturu, kterou je nutno obnovit a rozšířit. Banksteři (především však chazarské klany Rockefellerů a Rothchildů) Trumpetu jistě přivedou „k rozumu“, protože nevětší zisk se generuje ve zbrojní výrobě, v dodávkách pro armádu a ne výměnou kolejnic, flekováním silnic, opravou mostů a pod..Vždyť i Trumpeta je dolarový miliardář, takže „Amerika především“, sorry jako!
Aby mohly USA „prosperovat“, musí zbrojit. Aby mohly zbrojit, potřebují války. Když žádné války ve světě nejsou, musí si je nějak zařídit, nejlépe "obranou" "démokracie". Kšeft je kšeft. Proto USA šíří a budou šířit „americkou démokracii“ po zeměkouli „meči“ stejně, jako se ve středověku „ve jménu Boha vševědoucího“ šířila abrahámovská náboženství. Začíná to vždy různými barevnými revolucemi, arabskými a bůhví jakými jary (léty, podzimy a zimami), majdany apod. Pomáhají jim v tom neziskovky s přiblblíky typu pražské kavárny, pravdoláskařů, sluníčkářů a havloidů všeho druhu (a za vším hledej ambasádu USA v dané zemi, kde se chystá „demokratickou cestou“ převrat). Zvláště pikantní je nastolování „euroatlanticky “ chápané tzv. démokracie (rozuměj - pohádky pro duševně nedospělé, naivní občany) ve státech se středověkou sociální strukturou založenou na rodové a kmenové organizaci „zabetonované“ středověkým náboženstvím (s ukamenováním jako trestem smrti za odpadlictví od jediné pravé víry, zabíjením jinověrců a neznabohů, poloviční hodnotou ženy ve srovnání s mužem apod.). Přitom všem sociologům je jasné, že islám a „démokracie“ jsou neslučitelné. Stačí si pozorně přečíst Korán, že. Ale nesmí se o tom mluvit - bylo by to politicky "nekorektní".
Cíl obrany a šíření "démokracie" po americku je jasný – ovládnout nerostné bohatství dané země (zejména ropu, zemní plyn a produktovody, uran apod.), ochránit zájmy US banksterů tyjících ze zatím výnosného petrodolaru, který světu vnutili coby světovou rezervní měnu (jež si chazarští vlastníci FEDu tisknou podle potřeby – viz známé „kvantitativní uvolňování“).
Když náhodou nějakého představitele nějaké země napadne, že US dolar emitovaný FEDem nepotřebuje tak … (viz např. býv. prezident Kennedy, který nechal vytisknout 4 mld. US dolarů - státovek – do oběhu po jeho nenadálém úmrtí velmi "překvapivě" nebyly uvedeny, nebo lybijský Kadáffí, který chystal africký dinár podložený zlatem, či Putin, který dosud koketuje se „zlatým rublem“, aby Rusko zbavil vazby rublu na dolar).
USA budou s vlastní surovinovou základnou za chvíli končit. Zdroje nemají nekonečné. Dollar už dávno (od r.1971) není podložený zlatem, a Chazary vlastněný FED stále tiskne svůj soukromý US dollar (z každého dollaru má automaticky 3% zisku, protože to je cena, za kterou tyto soukromé peníze cestou dluhopisů nakupuje vláda USA – tím je automaticky do těchto peněz zabudována 3%ní inflace). Většina světového obchodu s uhlíkovými palivy se odehrává právě v US dollaru, a proč asi? Nadvláda US dollaru je stále více ohrožována jinými producenty ropy a plynu stojícími mimo OPEC (proč by se nedalo obchodovat v národních měnách?). Vlastníci FEDu (rozuměj chazarští banksteři) se asi cítí okrádáni a hlavně – ztrácí svoji moc, kterou skrytě po staletí budovali.
Mimochodem, před americkým vojenskoprůmysl ovým komplexem varoval poprvé zcela otevřeně prezident USA Roosewelt! V průběhu 1. a 2. sv. války totiž v USA banky a zbrojovky pochopily, že obchod se smrtí je velmi, ale opravdu velmi, výnosný. To ovšem židovští bankéři věděli již po mnoho staletí a různé války různým vladařům velmi rádi financovali (vznikly tak vlastně i soukromé peníze, které se svolením vladaře vydávali právě tito židáci) – tím také dosáhli svého dnešního bohatství a tím i neskutečné mocí. V pohodě financovali obě gojímské strany války, smáli se tomu, získávali výhody – zvláště pak z tisku peněz - a bohatli.).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # ing. Pejčoch 2017-11-06 18:12
USA drží ekonomicky nad vodou jen a pouze zbrojní výroba a výdaje na ozbrojené síly, zpravodajské agentury apod.
Stačí srovnat výdaje na "obranu" jednotlivých států a je jasné, že USA suverénně vedou. Kdyby USáci masově nezbrojili, tak se jim zhroutí ekonomika a vypuknou masové nepokoje, což bylo např. vidět v Detroitu v období poslední ekonomické krize, kdy se v USA zhroutila výroba automobilů, násl. ocelárny apod. Konečně i do jisté míry naivní nový americký prezident Trumpeta si to (v období předvolební kampaně) uvědomoval. Jestliže 80% HDP je v USA tvořeno terciální sférou (která nic nevyrábí, pouze „slouží“), pak je asi něco v nepořádku. Trumpeta sám prohlásil, že USA mají velmi, ale opravdu velmi, zanedbanou infrastrukturu, kterou je nutno obnovit a rozšířit. Banksteři (především však chazarské klany Rockefellerů a Rothchildů) Trumpetu jistě přivedou „k rozumu“, protože nevětší zisk se generuje ve zbrojní výrobě, v dodávkách pro armádu a ne výměnou kolejnic, flekováním silnic, opravou mostů a pod..Vždyť i Trumpeta je dolarový miliardář, takže „Amerika především“, sorry jako!
Aby mohly USA „prosperovat“, musí zbrojit. Aby mohly zbrojit, potřebují války. Když žádné války ve světě nejsou, musí si je nějak zařídit, nejlépe "obranou" "démokracie". Kšeft je kšeft. Proto USA šíří a budou šířit „americkou démokracii“ po zeměkouli „meči“ stejně, jako se ve středověku „ve jménu Boha vševědoucího“ šířila abrahámovská náboženství. Začíná to vždy různými barevnými revolucemi, arabskými a bůhví jakými jary (léty, podzimy a zimami), majdany apod. Pomáhají jim v tom neziskovky s přiblblíky typu pražské kavárny, pravdoláskařů, sluníčkářů a havloidů všeho druhu (a za vším hledej ambasádu USA v dané zemi, kde se chystá „demokratickou cestou“ převrat). Zvláště pikantní je nastolování „euroatlanticky “ chápané tzv. démokracie (rozuměj - pohádky pro duševně nedospělé, naivní občany) ve státech se středověkou sociální strukturou založenou na rodové a kmenové organizaci „zabetonované“ středověkým náboženstvím (s ukamenováním jako trestem smrti za odpadlictví od jediné pravé víry, zabíjením jinověrců a neznabohů, poloviční hodnotou ženy ve srovnání s mužem apod.). Přitom všem sociologům je jasné, že islám a „démokracie“ jsou neslučitelné. Stačí si pozorně přečíst Korán, že. Ale nesmí se o tom mluvit - bylo by to politicky "nekorektní".
Cíl obrany a šíření "démokracie" po americku je jasný – ovládnout nerostné bohatství dané země (zejména ropu, zemní plyn a produktovody, uran apod.), ochránit zájmy US banksterů tyjících ze zatím výnosného petrodolaru, který světu vnutili coby světovou rezervní měnu (jež si chazarští vlastníci FEDu tisknou podle potřeby – viz známé „kvantitativní uvolňování“).
Když náhodou nějakého představitele nějaké země napadne, že US dolar emitovaný FEDem nepotřebuje tak … (viz např. býv. prezident Kennedy, který nechal vytisknout 4 mld. US dolarů - státovek – do oběhu po jeho nenadálém úmrtí velmi "překvapivě" nebyly uvedeny, nebo lybijský Kadáffí, který chystal africký dinár podložený zlatem, či Putin, který dosud koketuje se „zlatým rublem“, aby Rusko zbavil vazby rublu na dolar).
USA budou s vlastní surovinovou základnou za chvíli končit. Zdroje nemají nekonečné. Dollar už dávno (od r.1971) není podložený zlatem, a Chazary vlastněný FED stále tiskne svůj soukromý US dollar (z každého dollaru má automaticky 3% zisku, protože to je cena, za kterou tyto soukromé peníze cestou dluhopisů nakupuje vláda USA – tím je automaticky do těchto peněz zabudována 3%ní inflace). Většina světového obchodu s uhlíkovými palivy se odehrává právě v US dollaru, a proč asi? Nadvláda US dollaru je stále více ohrožována jinými producenty ropy a plynu stojícími mimo OPEC (proč by se nedalo obchodovat v národních měnách?). Vlastníci FEDu (rozuměj chazarští banksteři) se asi cítí okrádáni a hlavně – ztrácí svoji moc, kterou skrytě po staletí budovali.
Mimochodem, před americkým vojenskoprůmysl ovým komplexem varoval poprvé zcela otevřeně prezident USA Roosewelt! V průběhu 1. a 2. sv. války totiž v USA banky a zbrojovky pochopily, že obchod se smrtí je velmi, ale opravdu velmi, výnosný. To ovšem židovští bankéři věděli již po mnoho staletí a různé války různým vladařům velmi rádi financovali (vznikly tak vlastně i soukromé peníze, které se svolením vladaře vydávali právě tito židáci) – tím také dosáhli svého dnešního bohatství a tím i neskutečné mocí. V pohodě financovali obě gojímské strany války, smáli se tomu, získávali výhody – zvláště pak z tisku peněz - a bohatli.).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Zorro M. 2017-11-06 18:59
Díky moc, pane Pejčochu - palec hore. Stejný názor sdílím již pár let, rád jej ovšem kdykoliv v takové ucelenější podobné předávám dál mezi své soukmenovce, své studující děti a jejich spolužáky a rodiče. Takovýto výtah z dějin tomu napomáhá mnohem lépe, jelikož taková forma je přesně pro některé méně výkonné čtenáře (což bohužel dnes mladší generace je). Otevírání očí jde sice hooodně ztuha, ale co je důležité - JDE TO!!
Díky ještě jednou a pište dál!
Pěkný den všem lidem dobré vůle.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # olinka215 2017-11-06 18:26
Ahoj Járo, to, že AC24 tvrdí, že nemůže nic dělat s příspěvky považuji, slušně řečeno, za účelové tvrzení.
Nejednou se stalo, že zmizela celá vlákna, byť byla prosta sprostých slov, či jiných zjevných porušení pravidel. Spíš to vypadalo, že se někomu nelíbil politický směr, jímž se debata ubírala...
Několikrát zmizela debata mezi mnou a Janinou a vždy se dotýkala našich vládnoucích špiček, takže je jasné, že mazat jde, tedy, když se chce a je k tomu politická vůle=)))
Otázkou tak zůstává, na čí příkaz, nebo přání se maže. Také jde o to, jací diskutéři jsou zde žádoucí. Soudě podle reakce, či spíše nereakce na to, co se tu děje, si není těžké odpovědět
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Zorro M. 2017-11-06 19:29
Oli, trochu mi naháníte (slovy klasiků z Divadly JC :)
I když se většinou držím zásady o nepředčasných radovánkách, už jsem se dneska tak trochu zaradoval, že žumpa nepřeteče. Inu dobrá - tak uvidíme za pár dní. Každopádně - poslední (z)hasne až Naděje ! ;)
Dobří lidé naštěstí nevymírají, takže jim věnuji pozdrav i zde.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # olinka215 2017-11-06 19:40
Omlouvám se, nechtěla jsem Vás děsit.
Jen jsem si vzpomněla na diskuze, které jsme vedly s Janinou, a které byly zřejmě "politicky nekorektní", takže mizely jako pára nad vodou=))) A vlastně nejen s Jani,ale i se smrťákem a mnohými dalšími.
Pokud nás čtete, pak víte, že se nevyjadřujeme sprostě, pokud to není myšleno jako nadsázka, či to není jen odlehčení situace :-)) A přesto jsme, evidentně, vadili. Takže jak říkáte, uvidíme...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Jarin G. 2017-11-06 20:09
Ono je to taky tak trochu na nás diskutujících. Ono stačí, že se tu objeví další provokatér (a že se objeví) a spousta "hladových" vyskočí a půjde s chutí, do dalších bojů a zasvinění diskuzí!
No a pak se, někdy mažou vlákna hlava nehlava, i když je tam z větší části slušná diskuze! Netvrdím, že je vše OK, ale dnes je fakt pochvalme!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # olinka215 2017-11-06 20:27
Ale Járo! Jasně, že dočetla=)))
Nicméně mluvím o době cca půl roku zpátky. Tehdy se to dělo docela často, pak to ustalo. Ale dokazuje to, že když se chce, tak to jde=)))
Ale musím Vás pochválit před rozvitou bojovou zástavou. Jste fakt FRAJER :-))) Zrovna jsme načali slivovičku (pobolívá mě v krku a příští týden se chystám na hory) tak Vám symbolicky připíjíme :-)))
Nebýt Vás, tak nás všechny umořil
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jarin G. 2017-11-06 20:38
Olinko, nejdřív omluva, že jsem Vás špatně pochopil!
Jinak moc a moc děkuji za ocenění a když bude potřeba půjdu do toho znovu, už kvůli Vám!
P.S.: slivovičku nemám, ale jdu si nalít štamprličku hruškovice a na dálku: "Na zdraví"!!!
Dnes se už odmlčím, mám toho vysedávání před PC plné kecky. Jenom si ještě projdu, zda není třeba ještě někomu odpovědět a budu se bavit jinak, zřejmě kniha, video.....!
loučím se oblíbeným Janiným: "Ahojte"!
Zítra či jindy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # olinka215 2017-11-06 20:51
Tak na zdraví=)))
A ještě jednou díky a myslím,že mluvím za všechny slušné lidi =))
P.S. Víte jak jste říkal, že jste tu nebyl a nic se nestalo?
A jak Vám Vláďa odpověděl?
Měl pravdu:-))))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Elen 2017-11-06 20:19
Ahoj Olinko,
moc se v počítačích nevyznám, jen jako uživatel.
Jestli máte dojem, že zmizely některé Vaše komentáře, stačí se podívat u článku na počet komentářu, jestli souhlasí,
dole pod komentáři je:
RSS Informační kanál komentářů k tomuto článku
Když na to kliknete, objeví se Vám všechny komentáře (tuším, že řazené časově), jsou tam i ty smazané.
Jako vzorek můžete použít článek pod tímto,
kde je 28 komentářů, ale viditelných je jen asi 6.
Ale zrovna v mnou uváděném příkladu je dobře, že to smazali, protože tam řádil šílenec a bylo to příšerně zasviněné.
Pěkný den
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # olinka215 2017-11-06 20:40
Ahoj Elen,
také pracuji s pc pouze na úrovni běžného uživatele, ale tyhle komentáře opravu zmizely a nestalo se to jednou. Jak jsem psala výše, vždy se týkaly politické situace a to nejen v naší zemi. V podstatě by mi to bylo jedno, nebýt toho, co se tu odehrávalo poslední dny, už bych si na to ani nevzpomněla.
Jsem moc ráda, že do toho Jára vložil a uspěl :-)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Piovarči 2017-11-06 23:46
Presne oli deje sa to dosť často a nie je to dobré. Niekedy je aj ostrá konfrontácia užitočná hlavne keď sa operuje skutočne s faktami.
Mne vymazal všetky komentáre a mapky ku Sýrii niekoľko diskusií dozadu komplet vyčistené. Tak načo to robím úplne zbytočné.
Asi to adminovi vadí že o tom informujem skôr ako sa to objaví v spravodajstve. Už to spravil niekoľkokrát.
Tak že ma to už prestáva baviť...
Asi je celkom zbytočné sa tu o niečo snažiť.
Celé je to okolo nás zakliate.
Takto nezmôžeme nič a budeme sa len navzájom žrať medzi sebou a jeden druhého likvidovať zatiaľ to speje len k tomu.
Volby sme prehrali na oboch frontoch aj na Slovensku aj v Čechách.
A Peťko sa právom nám všetkým má dôvod smiať. Že ho budete mazať nikomu z vás aj tak nepomôže.
Nakoniec Peťkovci zničia tento svet s nami všetkými lebo ľudia to tak v konečnom dôsledku chcú.
Spokojne sa tu môžete všetci utvrdzovať vo svojich názoroch, ale nepomôže vám to. Vidíte ako dopadli voľby. Čo sme ovplyvnili. Nič.
Zdá sa že sme sa nepohli ani kúsok dopredu.
A naivne si myslíme že keď sa zbavíme nejakého trola a odstránime aj všetkých čo na neho reagovali, že sa nejako zmení realita okolo nás.
No vôbec nie.
Nič sa nezmení a môže to byť ešte horšie.
Slováci zo zahraničia sú po volbách tak naštavní že jeden z nich napísal že má americké občianstvo a chcel ešte aj Slovenské ale že keď sa dozvedel výsledky volieb tak už o to vôbec nestojí. Že sme blbí a blbí aj ostaneme.
A mne to žiaľ pripadne rovnako.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Zorro M. 2017-11-07 09:16
Pio, Vaše články si vždy rád přečtu, je vidět, že to jste upřímný člověk.
I já si všiml včera večer, že (tedy nejen) Vám admin vymazal dobré příspěvky (o Sýrii, chemtrails, ..)
Považuji to nicméně za systémovou chybu při té monster akci rušení nicku 5K. A si to bylo tak nějak drsněji v duchu "kácení lesa". Tedy doufám, že to tak bylo a opakovat se nebude, protože zrovna Vašich příspěvků a snahy by škoda bylo !
To, že se volby jak v SK i u nás dostaly jinam, než bylo žádoucí, je nasnadě. Cesta boje se ZLEM je trnitá, ale podřídit či vzdát se ZLU znamená stát se jím.
Nedáme se!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-11-07 11:34
Ahoj Zorro. Taky jsem to tak nějak Piovi vysvětlil. Když ty své, skutečně hodnotné příspěvky, zavěšoval přímo do vláken, kde řádil Kotov a jeho banda, tak to, bohužel, odnesl i on!!! Já bych nějaký příspěvek mezi falešné nicky a Kotova nepřidal ani náhodou. AC24 v tomto formátu zřejmě umí mazat jen celá vlákna. A blokovat nicky přes IP adresy ! Kotov se tu už neobjevil. Pio se domnívá, že se to tak mělo nechat. Já si to nemyslím!
Od prosince tu bude AC24 zcela v novém, tak uvidíme!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch11 2017-11-07 12:08
+++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jarin G. 2017-11-07 12:32
Díky, ale přišel jsem asi o kamaráda. Pio se na několika místech rozčílil, že jsme to měli nechat tak, jak to bylo. Že by alespoň každý věděl, co je Kotov za blba!!! Tak jsem mu to i popsal, proč tak ne. Že je to také tím, že vkládá své hodnotné články i do toho největšího hnoje. To se mu asi nebude líbit!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch11 2017-11-07 16:34
Můj názor znáš.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jarin G. 2017-11-07 20:05
Mimo Pia si ještě nikdo nestěžoval! Já jsem nadšený, jak ta diskuze tady vypadá!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Piovarči 2017-11-08 14:12
Myslím že sa raduješ predčasne. Kotov si napokon cestu aj tak nájde. A ak nie budeme sa tu len mojkať a príspevkov ubudne. Takto Kotov aj užitočne provokoval a objavili sa tu preto aj mnohé informácie o ktorých som ani ja nič doposiaľ nevedel, len preto že bolo treba argumentovať čo bolo tiež užitočné.
Tiež sa obávam aby nová vizáž AC24 nebola pre mnohých z nás vúčšou komplikáciou. Už som zažil ako nové zničilo všetko dobré čo bolo na jednom diskusnom fóre fotografou. Diskusia sa skončila nedalo sa vkladať odkazy ani obrázky. Diskusné fórum bolo prakcicky zničené a adekvátne neexistovalo. Dodones nič alternatívneho pre fotografov neexistuje. A tam nešlo o politiku, ale o konička.... a tak zanikla i Knajpa u Nikona a mnohé ďalšie úžasné vlákna. Tak dúfam že to s tou inováciou tohoto fóra nebude obdobné. Istá sloboda tu bola prijateľná
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-11-06 20:14
Olinko, že Vy jste ten můj první, doplněný příspěvek nedočetla do konce?
Nevím jestli jste si prolétla všechny diskuze za dnešek a včera večer! Ale je třeba ocenit, co AC24 udělala. Z dobrých 90% zmizeli ukradené nicky! Kotova a jeho plagiátory téměř nenajdete.
Myslím si, že půl dne, co jsem strávil s komunikací s redaktory AC24 stálo za to. Docela jsem na sebe "pyšný". Mnozí z nás si stěžují co se tady děje, ale aby sami se do toho vložili, to ne!
Jak dlouho to vydrží je otázka. Já doufám, že do toho prosince, kdy nastoupí nový formát AC24!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Dědouch11 2017-11-06 20:28
Jardo, díky a gratulace.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-11-06 20:58
Ahoj Vláďo, ty jeden absentére! Také děkuji za ocenění.
Taková akce se ale povede málokdy a na dlouho. Ale musím i ocenit vstřícnost redakce AC24. Komunikovali, snažili se a dokázali!
Čistili i za cenu smazání celých vláken a z větší části to dokázali! Ty Kotovy nicky jsou zřejmě zablokované! Nevím, jestli jsi viděl, co se tu včera a dnes dělo (možno nahlédnout dole do "RSS.."). Falšování nicků zde přítomných i nepřítomných (Monika; na tebe a Smrťáka nějak zapomněl! To víš tupoun.), schizofrenie Kotova, který sám tvořil dlouhá vlákna s nickem mým či Olinky, Johna apod. Absolutně k nečtení! Nejdřív jsem to tady chtěl opět na dlouho zabalit. Ale pak jsem si řekl, že ještě zkusím kontaktovat redakci AC24! A oni mě vyslyšeli!
Teď je to tu sice ne zrovna příliš plné diskutérů. AC24 nestíhalo nové příspěvky, ale je to tu v pohodě. Oni se ostatní vrátí. Třeba Ing. už tu je! ;o))
Já se jenom, Vláďo, bojím, že až se tu zase objeví obdobný provokatér a to se určitě stane, tak se i ti "naši" (často naši kamarádi, jmenovat ale nechci, ty víš) nechají zase strhnout. Však sám víš, co jsi se jich naprosil, aby nereagovali, nehodnotili a vše marno!
BOMBA!!!
Úplně dole se objevil nick napodobující Kotova! Příspěvek měl hlavu i patu. Přesto jsem ho vyzval, aby to nedělal. Můj příspěvek je dole v "RSS info...."
Když jsem odeslal příspěvek a chtěl si to ještě jednou zkontrolovat, Kotov byl (i se mnou, ale to nevadí) FUČ!!!! !!!!!!!!!! a není ani v "RSS..."
Paráda AC24! Moc děkuji!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dědouch11 2017-11-07 07:02
Ahoj Jardo. Nechal jsem se kamarádkou zlomit k víkendu v Benátkách, na víceméně (méněvíce) pracovní návštěvu. Popravdě, jsem jen trochu dělal "kůžičky", abych nebudil dojem, že se na ni "třesu". ;o) Ta"práce" spočívala především v řešení technického problému, tak jsem rafinovaně už v pátek, dal k dispozici svojí prudkou inteligenci a potom jsem si až do pondělí, užíval obdiv a vděk. :o)
Sem, jsem jenom tak na chvilku zaskočil, abych přidělil své plusy vám normálním a debilovi. Takže vím, viděl jsem ten hnus. Proto opakuji:
Jardo, díky a gratulace.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # LubinenKremlBot 2017-11-07 18:32
Cituji olinka215:
Ahoj Járo, to, že AC24 tvrdí, že nemůže nic dělat s příspěvky považuji, slušně řečeno, za účelové tvrzení.
Nejednou se stalo, že zmizela celá vlákna, byť byla prosta sprostých slov, či jiných zjevných porušení pravidel. Spíš to vypadalo, že se někomu nelíbil politický směr, jímž se debata ubírala...
Několikrát zmizela debata mezi mnou a Janinou a vždy se dotýkala našich vládnoucích špiček, takže je jasné, že mazat jde, tedy, když se chce a je k tomu politická vůle=)))
Otázkou tak zůstává, na čí příkaz, nebo přání se maže. Také jde o to, jací diskutéři jsou zde žádoucí. Soudě podle reakce, či spíše nereakce na to, co se tu děje, si není těžké odpovědět

[...]ov vyrobil záminku na zakázku a teď uvidíme co z toho vyleze Oli
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # LubinenKremlBot 2017-11-07 18:26
Muším se pod to podepsat Jari+++++++++++ +++++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jarin G. 2017-11-07 20:06
Děkuji, kamaráde!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # John Pitralon 2017-11-06 13:55
Těm satanistickým úchylům tam totálně ruplo v bedně..
------------------
Americké století - Věk teroru: www.youtube.com/.../
Nová kompilace dosud většinou neznámých svědectví o explozích 11. září 2001
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # r.m. 2017-11-06 16:48
Cituji John Pitralon:
Těm satanistickým úchylům tam totálně ruplo v bedně..
------------------
Americké století - Věk teroru: www.youtube.com/.../
Nová kompilace dosud většinou neznámých svědectví o explozích 11. září 2001
www.youtube.com/.../

.Je to pecka jak se ty svědectví o následných explozích povedlo mediálně vygumovat z kolektivního povědomí. Jak snadno získávali souhlas nejhlasitějších troubů bylo pekelný
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # John Pitralon 2017-11-06 18:59
Jojo, chazarská operace "Trvalý brainwashing" za 5 bilionů dolarů poznamenala hodně troubů. Mainstream pisálci typu Kasíka z technetu ty fantasmagorie tlačí lidem do hlav dodnes.

Nicméně, chazar banda stále uniká provazu
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # r.m. 2017-11-06 19:33
už jen to jak se snažili postavit "popírání" oficiálního 9/11 na roveň popírání holocaustu, ukazuje způsob myšlení těch zločinců převzatý z rodin a jejich věrouk či spíše sdílených mýtů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # John Pitralon 2017-11-06 21:48
To je pravda, jakmile jim teče do bot, vytáhnou okamžitě holokaust. Jakože holokaust a 9/11 je strašně posvátná záležitost, a je nevhodné cokoliv zpochybňovat. Samozřejmě, že se nebudou bavit o agentech Mosadu, které tam policajti pochytali a pak je potichu vrátili zpět do Izraele.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # r.m. 2017-11-06 22:30
to byla taky veselá kauza, stačí na googlu dát heslo "5 dancing israeli’s" a prokousat se pár vrstvami..
jestli jen sledovali potvrzení předpovědi, tak byli pěkný jelita, ještě si k tomu jásání mohli otevřít lahváče a bylo by to dokonalý
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # r.m. 2017-11-06 15:22
Kapacita dolarový rotačky evidentně nestačí nebo došla v tiskárně barva a nikdo jim jí za doláče nechce prodat )))

Ani spojenci nejsou co bývali...
mimochodem, ti lidé v pozadí jsou návštěvníci galerie hostů nad sněmovním sálem, Mirek musel trpět chudák., zbavený výsady mezi diváky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # John Maxwell 2017-11-06 15:43
Co je platná taková informace, když s tim zamindrákovaný émeričan stejně houbeles udělá, už jen kvůli myšlence o své vyjimečnosti a nutnosti strkat všude svoji demokracii ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-14 # Ing. Miloslav Dědek 2017-11-06 17:12
Globálně se utrácí za vedené války přibližně 600 milionů dolarů denně, přičemž 1/6 lidstva neumí číst a psát, má hlad a značná část těchto lidí umírá neléčenými nemocemi nebo v nesmyslně vedených válkách. V případě, že by se prostředky globálně vynakládané na vedení válek věnovaly na zlepšení života uvedené 1/6 lidstva, nemuseli by žádní lidé na světě hladovět.
Cesta k dosažení globálního míru je relativně jednoduchá. Postačí nastolit NWO. Jedna možná cesta k jeho nastolení je uvedena v článku NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD - [...]/2016/09/novy-svetovy-rad.html
Je nezbytné poznamenat, že naprostá většina všech lidí je zcela ovlivněna propagandou globální finanční elity, t. j. tzv. lidí velkých peněz, kteří propagují zavržení NWO. Nastolení NWO bude znamenat pro lidi velkých peněz ohrožení jejich privilegovaného postavení, které těmto lidem umožňuje v neomezené míře využívat všechno co svět poskytuje. Více je uvedeno v článku: GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM - [...]/2016/08/g lobalni-financn i-system.html
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Zorro M. 2017-11-06 19:17
Pane Dědku, palec hore Vám nedám, ale ani dole - a k další diskuzi se zatím nepřidám (mimo tuto noticku).
Možná to myslíte upřímně a některé Vaše (letité?) názory znějí místy velmi zajímavě. Mám za to, že cesta k této "dokonalosti" je v mlhách a dost možná i mimo dnešní realitu. Na názor jistě máte právo a každopádně minimálně Vaši slušnou a distingovanou formu kvituji. Proti zdejším 5K žumpoidech se ji snažíte držet na úrovni, která tak ale místy až "inzertně zavání" (i když na Vašich stránkách naštěstí žádné odkazy na "must have" srač* nejsou
;)
Klidné zbývající dny pro všechny lidi dobré vůle.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jarin G. 2017-11-07 11:24
Milý příteli Pio. Vysvětlím ti, proč ti zmizeli příspěvky z posledních dvou dnů (proč ti zmizeli předtím, to fakt jen tuším). Přinesl jsi oběť na slušnou úroveň tohoto serveru!
Ty jsi totiž ty své příspěvky zavěšoval do vláken s Kotovem! Zřejmě i proto, aby byly co nejvýše a i zřejmě proto, že jsi na něj chtěl reagovat. Dokonce i tam, kde Kotov používal falešné nicky a hádal se sám se sebou a sprostě nadával nám ostatním, Putinovi i Rusku pod našimi nicky. Tvůj nezneužíval, takže ti to asi až tak moc nevadilo!. O diskuzi k článkům tam nebylo prakticky vůbec nic! To se mělo zachovat? Ty jsi nečetl mé příspěvky? On tu vyhlásil, že to tu zlikviduje s celou to svou partou od. J. Jandy!!! Myslíš, že by sám přišel k rozumu a přestal? Nechápu, že ti to nevadilo a stejně téměř nikdo, mimo Kotovy party, tam nebyl. Kdo by se tím hnojem prohrabával! Já tam byl jen proto, abych označoval falešné nicky Jarin G apod. Tady s tebou rozhodně nesouhlasím! Pamatuji se, že i Dědouch tě párkrát prosil, ať na něj nereaguješ! Ať ho necháte vyhnít. Myslím, že spousty z nás ty hádky, jaký je Kotov blbec vůbec nezajímaly, ale unavovaly. Ale tou válkou, kterou tu vedl v neděli a v pondělí překročil všechny meze! Můžeš si vyhledat dole v "RSS..." jak jsi reagoval a kde, tam tvé napsané příspěvky jsou, Jen tam není Kotov a jeho napodobitelé. Ti jsou smazaní a zablokovaní.
Já AC24 děkuji, že nás toho hnusu zbavila!!! Otázka je na jak dlouho. Stačilo by do prosince.
Všimni si, že tam, kde jsi reagoval na normální diskutéry, tam ti nic nezmizelo! AC24 ještě asi neumí filtrovat trolly a jejich napodobitele od ostatních uživatelů, tak mazala celá zavirovaná vlákna. Podívej se, jak dobře to tu teď vypadá! A teď ani o nic nepřijdeš!
Navíc AC24 na prosinec připravuje novou verzi serveru, kde už to bude mnohem lepší, kde se bude vyžadovat dodržování etického kódu diskutéra! Odpadnou sprosté nadávky apod.! Tak vydrž!
Nezapomeň, že na tvé příspěvky tu čeká řada z nás!
Rád tě čtu, rád si prohlížím tvůj server, hlavně fotodokumentaci . Máš i parádní odkazy. Vysoce si cením tvé reportérské práce o válce v Sýrii, blogů o chemtrail a dalších! Tak vydrž a přispívej dál. O nic už nepřijdeš!!! Přítel Jarda
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch11 2017-11-07 12:11
Podepisuji, když dovolíš.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jarin G. 2017-11-07 12:35
Děkuji, ale nevím, jestli to Pio skousne. No ať, stejně už tu své fandy mám. Ty kteří mě mínusují jen za nick!
Jo a Pio je zatím jediný, kterému se to tu teď nelíbí, co se stalo! Alespoň tak.
Mně se to tu teď líbí moc! Sice je méně příspěvků, ale uvidíme časem, jestli to poroste.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch11 2017-11-07 16:41
Taky se mi to teď líbí. Zmizely i "příspěvky" těch, kteří reagovali jen na debily a jinak neměli co napsat. Jistě účast na příspěvcích v debilů prosté diskuzi poroste.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # František Jouda 2017-11-07 20:59
Příprava na válku je jenom o vložených penězích do tohoto projektu. Když se výsledek projektu nebude konat a bude mír, bude to finanční ztráta pro investora jako hrom! Čili, příprava MUSÍ být zakončena válkou, aby se obnovou zničených zemí opět nastartoval trh.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás