Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaMalajský diplomat vyšetřující zmizení MH370, který měl obavy o svůj život byl zastřelen

Sociální sítě

Reklama

Malajský diplomat vyšetřující zmizení MH370, který měl obavy o svůj život byl zastřelen

Malajský diplomat vyšetřující záhadné zmizení letu MH370 Malajských aerolinií byl ve čtvrtek zavražděn, kdy jej zastřelili v hlavním městě Madagaskaru Antananarivo.

Zahid Raza, honorární konzul Malajsie, varoval přátele a rodinu, že mu hrozí smrtí, když nepřestane se svým vyšetřováním zmizení letu MH370.

Pan Raza byl v době svého zavraždění uprostřed své neúnavné práce na svážení kousků vraku pocházejícího ze zmizelého letounu do Kuala Lumpa.

Metro.co.uk hlásí: 

Pan Gibson řekl, že nechtěl provést prohlášení o nových troskách, dokud nepřijede do Malajsie, ale po smrti pana Razy se rozhodl, že tak učiní.

Dr. Victor Inannello byl členem původního australského vyšetřování zmizelého letadla.

Ten řekl: „Co činí možnost vazby jeho smrti na MH370 ještě podezřelejší, je její načasování. Pan Raza měl navštívit Ministerstvo dopravy Madagaskaru, aby tam vyzvedl další nalezené kousky a ty dovezl do Malajsie.“

Let MH370 Malajských aerolinek zmizel 8. srpna 2014. Přes ohromné pátrání nebyl letoun nikdy nalezen, kdy se objevilo jen pár úlomků trosek.

Zdroj: metro.co.uk

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+28 # Piovarči 2017-09-03 20:28
S tým letom to hodne smrdí. Je to jeden z najťažších orieškov na rozlúsknutie. rozhodne nešlo o nehodu.

Pokroky v Sýrii za dnešný deň Skvelé správy:

MestoUqayribat je definitívne vyčistené
Podľa pro-vládnych zdrojov, armáda zabila veľké množstvo teroristov ISIS, vrátane samovražedných atentátnikov, počas stretov v meste.
Teraz, keď je útok ISIS odpudzovaný a mesto je zabezpečené, vládne sily sa môžu sústrediť na oslobodenie zvyšku vrecka z vrecka ISIS v danej oblasti.

V nedeľu syrská arabská armáda (SAA) a jej spojenci obsadili dedinu Masa'adah a farme Rsm Qunbur vo vidieckom kraji východnej oblasti Hama, podľa mediálneho krídla Hizballáh v Sýrii.
Mediálne krídlo Hizballáh ďalej uviedlo, že obrany ISIS sa zrútia po celom východnom vrecku krajiny Hama. ISIS pravdepodobne stratil väčšinu zostávajúcich bojovníkov v bitke Uqayribat.
ISIS stratil viac ako polovicu svojho územia vo východnej časti Hama. Prevádzka SAD pravdepodobne oslobodí celú oblasť v priebehu budúceho týždňa.

Tigrie sily takmer dosiahli Deir Ezzor. Takmer sa moja predpoveď vyplnila.
Pro-vládne sily, vedené sýrskou arabskou armádou (SAA) Tiger Forces oslobodili Ber Qusaybah, Tar Turayfawi a Qasr Turayfawi z ISIS, a vstúpil do oblasti Kharata pole v provincii Deir Ezzor.
S touto výzvou sa Tiger Forces a ich spojenci rozmiestnili iba asi 20 km od mesta obkľúčeného ISIS a vyčnievajú silné body ISIS v oblasti Sholah.
Zdá sa, že vládne sily sa rozhodli používať sekundárne cesty, aby sa dostali do mesta Deir Ezzor, vyhýbajúc sa konfliktom s ISIS na diaľnici Homs-Palmyra-De ir Ezzor.
Tak táto situácia vypadá veľmi sľubne. Vojská by sa mohli do Dier Ezzor prebojovať už o 24 hodín ak všetko pôjde dobre
+34 # Venda 2017-09-03 20:41
Myslím, že se tento oříšek rozlousknout dá. Nejde tady totiž ani tak o to kde a jak toto letadlo zmizelo, ale spíš o to kdo byl na palubě. A komu se hodilo zmizení dotyčných osob. ;)
+14 # Piovarči 2017-09-04 00:47
Presne viem o čo mohlo ísť a aké esá boli na palube
+3 # LubinenKremlBot 2017-09-03 22:35
Ti co provedli řízenou demolici 11/9 budou nejspíš znát pravdu i o letadle a těch co hledají pravdu.
+7 # Monika lkemae 2017-09-04 12:24
Vladimír 57 : Již se stalo bylo po chytání pres 100 živých poradců převážně Francouzů a Britů ! Všichni poradci byli od toho aby zaúčovali Isis jak svrhnout Syrskou vládu ! Bohužel Francie je chce vykoupit na zpět a zamezit mezinárodnímu skandálu !

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás