AC24.cz

AC24.czZe světaTrump bere z bombardování Sýrie zisky. Výrobci zbraní mají nárůst tržní hodnoty svých akcií o miliardy

Sociální sítě

Reklama

Trump bere z bombardování Sýrie zisky. Výrobci zbraní mají nárůst tržní hodnoty svých akcií o miliardy

Vojensko-průmyslový a šmírovací komplex je na zenitu své moci. Všechna ta tvrdá práce minulých desetiletí se vyplatila, když díky prezidentu Trumpovi vytvořila podmínky pro ohromný výplatní den. Větší než cokoliv dalšího od 11. zaří.

Teď mají v Bílém domě amerického prezidenta, který rád hrabe penízky a sympatizuje s jejich snahami. Americký prezident Donald Trump vlastní akcie společnosti, co vyrábí ty rakety, které zasahovaly syrské letiště v Homsu.

Každá z 59 křižujících střel Tomahawk vypálených US Námořnictvem stála daňové poplatníky mezi 800 000 $ a 1,4 milionem $.

Hned po útoku nařízeném prezidentem si američtí výrobci zbraní a obranní dodavatelé užili nárůst tržní hodnoty svých akcií o miliardy.

The Free Thought Project hlásí:

Střely Tomahawk vyrábí společnost, kterou většina lidí zná, Raytheon.

Podle webové stránky Raytheonu: „Dnešní křižující střela Tomahawk Block IV může kroužit hodiny, neustále na povel měnit kurz a vysílá řídícím obrázky svého cíle přes půl světa, než zasáhne s bodovou přesností. Tomahawky lze odpalovat z lodí nebo z ponorek a mohou prolétat těžce bráněným vzdušným prostorem více než 1 000 mil daleko, aby vedly přesné údery na vysoce cenné cíle s minimálním souběžnými škodami. Pálení těchto zbraní na takovouto dálku umožňuje námořníkům držet se v bezpečné vzdálenosti.“

Avšak leckdo asi není obeznámen se skutečností, že podle posledního prezidentova kampaňového finančního výkazu, Trump ve skutečnosti vlastní nebo doteď vlastnil akcie Raytheon. Je to pravda, těch 59 střel, které Trump vrhl na Sýrii – které stály daňové poplatníky mezi 47 miliony a 82 miliony $ - nejspíš prezidentovi vynesly zisk.

Tato zpráva ukázala, že Trump rovněž vlastní nebo vlastnil akcie v mnoha dobře známých společnostech včetně mj. Applu, Nike, Whole Foods, Google, Philip Morris, McDonald’s, Facebook a Morgan Stanley – včetně mnohých obranných dodavatelů, kteří si z Trumpových agresí nahrabou miliardy.

Je důležité poznamenat, že Trumpův mluvčí Jason Miller v prosinci 2016 řekl The Post, že Trump likvidoval všechna svá aktiva. Avšak dosud jsme pro to neviděli žádný důkaz a žádný důkaz neuvidíme nejméně do roku 2018.

„Potřebujeme vědět, zda je změnil na bezkonfliktní aktiva… nebo zda koupil jiné akcie či aktiva, která vytváří nové konflikty zájmů?“ ptá se Norm Eisen, který sloužil za prezidenta Obamy jako etický poradce. „Jsou to jen další důvody, proč potřebujeme rychlá a úplná finanční přiznání. Jestli změnil na likviditu všechny své akcie, co s těmi penězi udělal? V jaké bance ty peníze jsou? Co si za ně koupil? Je to spousta peněz.“

Podle Business Insider akcie Raytheonu po úderu ze čtvrteční noci nabraly 3,54 bodů, což je přibližně 2,3 procenta nárůstu oproti tržnímu obchodování předtím.

2,3 procenta samozřejmě nevypadá jako velká spousta, avšak vezmeme-li v úvahu účinek, jaký to má na celkovou tržní hodnotu Rytheonu, tak ten je určitě ohromný. Ve čtvrtek Raython uzavíral na 150,75 $ za akcii a v pátek ráno otvíral s 154,62 $. To tržní hodnotu společnosti zvedlo z 44,1 miliardy $ na 45,4 miliardy $ - tj. skoro jeden a půl miliardy dolarů nárůstu hodnoty za jediný den.

Lockheed Martin a Boeing také zažily podobné zisky.

Také podle otevřeného tajemství nejenže něco nadělil Raytheon, ale oni něco nadělili jemu.

Podle posledního Trumpova finančního přiznání byly jeho akciové držby drženy na účtech u Barclays, Oppenheimer, JPMorgan a Deutsche Bank. Ovšem způsob strukturování přiznání z volební kampaně dovoluje, aby seznam svých držeb uváděl jen v širším měřítku. Nevíme tedy, jak velké má v těchto společnostech podíly.

Na Trumpově situaci, ať je jakkoliv šokující, není nic nového. Naposledy, když se mluvilo o vojenské akci v Sýrii, tj. v roce 2013, tak akcie Raythonu vyletěly na nejvyšší úroveň všech dob.

Podle amerických činitelů výrobci zbraní začali pracovat na více směn a najali další zaměstnance, varovali ale, že by to nemuselo stačit rostoucí světové poptávce po zbraních hromadného ničení.

S tím, jak USA posílají tisíce bojových hlavic do Saúdské Arábie, aby ta mohla bombardovat školy a nemocnice v Jemenu, zatímco oni shazují stovky bomb v Iráku a v Sýrii.

Místo aby si uvědomili, že bomby a americká zahraniční politika jsou skutečným zdrojem terorismu, tak válkychtiví politici jako Bush, Obama a teď už i Trump zneužívají strachu, aby kradli daňové dolary ke krmení této mašinérie.

Díky invazivní a vražedné americké zahraniční politice není vůbec nouze o ‚islámský extremismus‘ útočící na Středním východě. Nejenže americké zbraně dostává Saúdská Arábie, ale i ostatní státy Zálivu stejně jako syrští ‚rebelové‘.

Generálmajor Smedley D. Butler po svém penzionování z Námořní pěchoty provedl ve 30. letech cestu po celé zemi, kdy přednášel projevy: „Válka je šmelina,“ což dost dobře shrnuje i tento scénář.

Co odlišuje Butlera od ostatních historických vojenských postav, je to, že je jedním z pouze 19 lidí v historii, kteří získali Medaili slávy dvakrát. Takže když vyznamenáními ověnčený dvouhvězdičkový generál vystoupí na tribunu a tvrdí, že válka je šmelina, tak ho lidé poslouchají – většina lidí.

V jednom ze svých projevů Butler válku cupoval a poukazoval, jak tolika lidí zemřelo jen pro prospěch velice malé skupiny ‚z vnitřních kruhů‘. Tato řeč částečně zněla:

VÁLKA JE ŠMELINA A VŽDY BYLA.

JE DOST MOŽNÁ TOU NEJSTARŠÍ, SNADNO MŮŽE BÝT TOU NEJVÝNOSNĚJŠÍ A URČITĚ JE TOU NEJZLOVOLNĚJŠÍ ŠMELINOU.

JE JEDINOU, KTERÁ JE VE SVÉM ROZSAHU MEZINÁRODNÍ.

JE TOU JEDINOU, V NÍŽ SE ZISKY POČÍTAJÍ V DOLARECH A ZTRÁTY V ŽIVOTECH.

Bohužel, si jen málo lidí uvnitř této odtržené a brutální vlády vůbec kdy uvědomí skutečnou povahu války. S tím, jak nad planetou visí hrozba III. světové války, tak americké daňové poplatníky budou škubat, aby budovali zbraně, kterými se tato světová válka povede – přičemž vrchní velitel si z toho bude hrabat zisky.

Loading...

Komentáře   

-33 # Apollo 11 2017-04-10 14:54
Je dojemné, jak tento kolaborantský prokremelský lžiserver otáčí... :-DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Hala 2017-04-10 18:00
Je dojemné, že jsi se nechal obřezat a stal se židem :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Piovarči 2017-04-10 23:14
Väčší blbec ako Apollo tu snáď už nepôsobí.

Místo aby si uvědomili, že bomby a americká zahraniční politika jsou skutečným zdrojem terorismu, tak válkychtiví politici jako Bush, Obama a teď už i Trump zneužívají strachu, aby kradli daňové dolary ke krmení této mašinérie.

Tak že sme pekne v hajzlu a všetci včetne Apolla 11 ktorý si to ešte neuvedomuje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Lubinen 2017-04-11 08:48
Apollo a Hedvika ideální páreček pro NWO,řekl bych doslova nedostižní.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # John Maxwell 2017-04-11 15:41
Teda to je představa
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jaris 2017-04-11 01:12
Apolo ma hlavne obrezany mozek! Ani zidaci by takoveho yntelygenta neprijali a vyobcovali by ho.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Piovarči 2017-04-11 12:09
Čo odkázal Trumpovi tento tento Americký mariňak - Klobúk dolu pred tým chlapom. Ešte že Američania nestratili zdravý rozum a majú svedomie keď toto chýba ich politickým špičkám:

Angelo John Gage bojoval 2x v Iraku a svojsky a emocionálne okomentoval čin amerického prezidenta Donalda Trumpa

“Ty naozaj veríš, že Asad útočil plynom na svoj národ?,” položil Angelo John Gage rečnícku otázku prezidentovi USA vo svojom videu, ktoré vytvoril niekoľko hodín po útoku amerických Tomahawkov na sýrsku vojenskú základňu v al-Shayrat.
“Bašára Asada podporuje celý jeho národ a ty tvrdíš, že on na svoj národ útočí bojovými otravnými látkami. Aký by to malo pre neho význam?”, pýta sa príslušník americkej námornej pechoty.
“Ak budeš aj ďalej pokračovať v podobných útokoch, staneš sa posledným a najúbohejším prezidentom v histórii USA”. Veterán je presvedčený, že chemický útok vykonali teroristi ISIS, ktorých masívne sponzorovala predchádzajúca Obamova administratíva. Na svojom twitterovom účte si kladie otázku: Kedy predtým Asad použil chemické zbrane? V roku 2013 to nebol on. ISIS použil chemické zbrane dovedna až 52 krát!
Používajte logiku, kto môžete.
www.youtube.com/.../


Trumpov gól do vlastnej bránky.
Posral to chlapec:

V Evropě a Latinské Americe nevěří, že svět bude bezpečnější v období prezidentování Donalda Trumpa.

Většina obyvatel Německa (72%), Francie (64%), Brazílie (60%), Velké Británie (55%) a Turecka (52%) se domnívá, že po zvolení Donalda Trumpa prezidentem USA se svět stane méně bezpečný. Stejný názor zastává 49% obyvatel Itálie a 45% obyvatel USА.

Naopak 28% Američanů je přesvědčeno, že současný prezident dokáže udělat svět bezpečnějším. V Evropě tento názor zastává pouze 6% Francouzů a 8% Němců. Italové a Turci jsou naladěni vstřícněji — v bezpečnost od Trumpa věří 11% dotázaných. V Brazílii je procento optimismu ještě vyšší — 13%.
S odpovědí váhalo 7-10% dotázaných.
Průzkum byl prováděn v rámci projektu Sputnik.Názory. společností
cz.sputniknews.com/.../...
Trochu krásy do tej dnešnej svetovej nepohody
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # josh (xy) 2017-04-10 18:22
Tvoji hrdinové a vzor - text si nech přeložit-vytisk ni a si s tím vytapetuj strop ložnice.:
i když moc nevěřím, že to neděláš nezištně, takovýto blbec se totiž přirozenou cestou nerodí. Jsi jen mdlý duchem, bezvýznamný primitiv, který si tu jen stupidně přivydělává díky své malosti.
Kam se poděla lidskost,...a co takový vereán po návratu? Je předpoklad, že svoji lidskost bude předána z otce na syna? Ať je uvedené,...jako li, je tu hnus....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # josh (xy) 2017-04-10 19:09
Prohlédněte si tento seriál dnešního dne v Londýně z pohřbu....Nělo by těchto 5000 účastníků vzít ten jejich parlament útokem, za to jakou budoucnost jim nastavují...I tyto pohřby můžou být na denním pořádku.dailymail.co.uk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Vítězslav Crha 2017-04-10 18:45
Server neotáčí ale někdo liný mění rátoriku svého osobního poslání. Prostě dnes se nedá na žádného politika spolehnout,prot ože se nechá uplatit mafií jakéhokoliv druhu. Smrt nesmrt nevinných,hlavn ě že z toho jsou drobný. Přesně takovíto ůlidé to dotáhli tam,kde dnes rozkurvené státy světa stojí. Věčně nekončící lži kolaborantských médií jsou stejným pomocníkem,jako islámský stát spolu s USA coby taťkou tohoto vražedného polovojenského uskupení. Mimochodem USA je jedno,zda je někdo z nich vyprdelený a nebo ne. Počítají s genocidou všech a bez rozdílu. Pouze ten co zradil slovany to bude mít těžší. Jenom to nechápou. No asi to je dobře. Jsem zvědav,jak se situace vyvrbí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Piovarči 2017-04-10 23:17
USA sú TERORISTICKÝM ŠTÁTOM!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Lubinen 2017-04-11 08:30
Již jenom slepý to nevidí a hlubší neslyší a z démonizovaní vidí a slyší vše přesně naopak
USA řídí apokalyptická saň.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # .lak 2017-04-11 09:26
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Jaris 2017-04-11 01:21
Ucinna by byla obcanska neposlusnost. Odmitnout jit do cizi valky pro zidacke zajmy. Nepodporovat obchodni retezce na kterych profituji zidi a dat prednost soukromnikum. Rozhodne nekupovat veci vyrobene v Izraeli.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Pavel Blaheta 2017-04-12 00:11
Jaris znám příběh člověka, který když začala druhá světová válka měl čerstvě postavený dům a ženu a děti a mnoho práce, kterou ještě měl dodělat na domě a okolo něj. Přijeli pro něj, že musí do války, když začal vzdorovat, že přece nemůže odejít od manželky a dětí, tak ten krypl - podotýkám, že slovenský důstojník - na něj vytáhl osobní zbraň a že pokud okamžitě nenastoupí k ostatním do náklaďáku, že jej zastřelí. Dotyčný nastoupil a v té válce byl zraněn, myslím že někde u Stalingradu a vrátil se domů jako mrzák (již nemyslel, byl z něj zombie). Ten poručík, který ho do té války odvlekl, tu válku přežil v klidu na Slovensku a nic se mnu nestalo. Proto se ptám - měl ten dotyčný právo toho poručíka zabít, když jej tento hnal do války za cizí zájmy? A pak třeba tu válku přežít někde v lese a po ní se vrátit domů a pokračovat ve svém životě spolu s rodinou? Je to řečnická, ale odpovězte si sami.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Mášprav 2017-04-10 19:38
Cituji Apollo 11:
Je dojemné, jak tento kolaborantský prokremelský lžiserver otáčí... :-DDD

Máš pravdu, na mrtvolách ještě nikdo nezbohatl; a pokud ano, tak mu to žádné štěstí nepřineslo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # vjědec123 2017-04-10 21:22
Výčitky svědomí demokracie.
cz.sputniknews.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Nemášprav 2017-04-10 22:29
Na mrtvolách se dneska dá zbohatnout až moc dobře. Skus si zjistit, kolik berou pohřební služby. A to nejen v Česku. V Košické pitevně se našli mrtvoly připravené ke kremaci, ale bez kostí, všechno odborně vykostěné, a kůže hezky zašitá, nebožtík oblečen na poslední funus. Příbuzní si nic nevšimli....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Mášprav 2017-04-12 05:33
Cituji Nemášprav:
Na mrtvolách se dneska dá zbohatnout až moc dobře. Skus si zjistit, kolik berou pohřební služby. A to nejen v Česku. V Košické pitevně se našli mrtvoly připravené ke kremaci, ale bez kostí, všechno odborně vykostěné, a kůže hezky zašitá, nebožtík oblečen na poslední funus. Příbuzní si nic nevšimli....

Napsal jsem jedinou (nedlouhou) větu, ale ani tu jsi nebyl schopen dočíst do konce...
Takže Tvůj komentář je pravdivý jen do té míry, do jaké věcně a obsahově reflektuje mé konstatování.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # vjědec123 2017-04-10 14:56
USA, země neomezeného tištění peněz. -D
Americký sen je snem o nekonečném splácení nových a nových půjček.
Takovou situaci mohou vydržet jen lidé, kteří jsou na chudobu navyklí. Tzn. afričtí lékaři a inženýři. Proto taková podpora migrace.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # vjědec123 2017-04-10 15:09


Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Ignác 2017-04-10 15:40
>>> Každá z 59 křižujících střel Tomahawk vypálených US Námořnictvem stála daňové poplatníky mezi 800 000 $ a 1,4 milionem $.
To bylo v podstatě to první, co mně napadlo: "Nějaké krámy se vyhodily na testy a na nových se někdo napakuje". Ser.m na oběti, hlavně zisk.
Jestli si někdo myslel, že Trump rozcupuje současnou garnitůrku USA, tak se zmýlil. To už by byl pod drnem, nebo by se tam vůbec nedostal.
Uvidíme, do jaké míry "nahradí" předchozí kreatury.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Piovarči 2017-04-10 23:21
Nahradí ich absolútne. Je to obchodník zo smrťou. Hovorím to v predstihu ale bude to zrejme pravda. Uvidíme koľko tomahavkov vypáli na Severnú Kóreu
aragonit9.blogspot.sk/.../...

Trump prohlásil: „Jestliže se KLR nevypořádá se Severní Koreou, uděláme to my". Je třeba konečně ukázat Rusku a Číně, „kdo světem vládne".
Tieto reči pochovali poslednú nádej Trumpeta je šialenec
cz.sputniknews.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Pavel Blaheta 2017-04-12 00:24
Já bych si tipnul, že všechno co má USA na skladě (snad kromě nejnutnější jednodenní zásoby, aby nebyli totálně bez raket, kdyby je např. Rusko napadlo). Je možné, že Tillerson jel do Ruska domluvit se s Putinem, že USA potřebuje poničit sev. Koreu, tak aby Rusko nezblblo a neposlalo nějaké rakety "omylem" na americké letadlové lodě. Vážení je to marný, je to marný, je to marný. Sklady plné - datum expirace s blíží a likvidace takových hraček stojí peníze - proč je tedy nevyužít k tomu, k čemu byly určeny - k zabíjení lidí? Jenže Putin není blb a proto s ním asi nejednal a ani nebude jednat. Takto nebude moci Tillerson říci (třeba i prolhanou zprávu), že jim Rusko dovolilo bombardovat Severní Koreu. Těžko by pak Putin vyvracel, že si to Tilerson vymyslel. Když s ním nebude jednat vůbec tak dotyčný nemůže říci, že se s Putinem na něčem dohodli, protože bez osobního setkání nic takového není možné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Věra Štimová 2017-04-10 23:56
Protože jsme na aeronetu.cz četli díky někomu z vás logické vysvětlení toho, jak sionisté mají vše pod kontrolou a Ivanka, které hrozí velké nebezpečí, je tou, která byla použita jako nástroj k vydírání, napadle mě jedna věc. Její matka je Česka, ona poločeška a tak bychom mohli trvat na diplomatické nótě k vydání Našeho trampa i s rodinkou do Čech. Americký lid ho zvolil a my odosumasšedesát ýho roku tam máme plno příbuzných. Je vidět i z toho očerňování skrze peníze( v Americe skrze jejich virtuální realitu), aby si ten, kterého volila většina Ameriky, protože bojoval proti hlubokému státu korporací, které nikdo nechce, zařídil pohodlné sídlo na americké ambasádě v Praze a odtut řídil s pomocí svých blízkých i hluboký stát a celou Ameriku, s pomocí Boží a radou, Jeho Moudrou radou. My jsme ti, kteří za ním stojíme a Ivana s Ivankou asi taky a Ivanka odtud zachrání svého muže, kerý ji miluje, a proto ho, jak to tak vypadá, maj v hrsti. Oni použijí všecha svinstva, aby je obvinili možná
i z pedofílie, Zeman bude vyprávět, jak se to dělá a kolik museli zaplatit, aby Zemana dostali na tohle obvinění. Zasmějí se a Zemanova žena jim zas povypráví něco o tom, jak radši viděla svého důchodce na chalupě, než v úplně stejným hlubokým státě, který je u nás. Seznam templů je na stránkách Petry Bostlové. Oni ale nejsou nebezpeční, oni jsou hlavně chudáci na kolenou před tím, kdo neexistuje, a proto s ním náš Otec s Matkou hrají hru na to, kdo z nich víc neexistuje. Ať volají Moudrost na americkou ambasádu v Praze a ona je povede.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # vjědec123 2017-04-10 16:04
... Není jasné, zda je to jen úlitba neokonzervativc ům a dalším jestřábům nebo důkaz naprostého rozkolu v Trumpově administrativě, nicméně i v takovém vícehlasu bojechtivý bijectiví americký establishment jásá, že se konečně schyluje k další válce. Potíže Trumpovi začíná dělat i Kongres, který nerad stojí stranou. Někteří jeho členové sice poukazují na nedostatek důkazů o pachatelích chemického útoku, ale většina by si ráda novou válku sama odsouhlasila. ...
Převzato od Tereza Spencerová
literarky.cz/.../...
A kdo je v kongresu nejvíce zastoupen?! Kdo potom podporuje Saúdskou Arábii, která oživuje islamisty?! ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Pavel Blaheta 2017-04-12 00:28
Trump asi nezná heslo z Klausovy privatizace, že peníze nesmrdí, ale doslova se jím řídí. Jemu taky nesmrdí peníze i když je vydělá na válce. Dnes již to mohu říci, že si myslím, na základě toho co poslední dny dělá, že je to zmrd. Jako všichni američtí prezidenti po J.F.K.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # mister 2017-04-10 16:24
Co to je za prezidenta který vlastní akce zbrojařského průmyslu?Maji v te Americe pekny bordel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # JanaJ. 2017-04-10 17:59
Zřejmě jste ještě nepochopil principy americké svobody a demokracie..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Piovarči 2017-04-10 23:45
Tomu sa povie zahnívajúci kapitalistický bordel.
Čičimír Hektor
kapitalismus budiž proklet !!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Lubinen 2017-04-11 08:41
Pio ve mě to bublá a vře taky v rámci regenerace se půjdu projít do lesa a kochat se dokud je ještě čím , nepochybuji, že to máš taky v plánu tak ať nám to vyjde.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Piovarči 2017-04-11 12:12
Tak ja chodím každý deň:-) Kým ešte tie dni máme....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Pavel Blaheta 2017-04-12 00:31
Pio ty máš ještě ty "své" jeskyně. Máš kam zalézt s kamarády i s rodinou, kdyby bylo zle. Až bude po všem (za tři dni, nebo tři týdny nebo tři měsíce - podle proroctví Irlmaiera) a začnete znovu osidlovat Slovensko a pokud v Čechách nikdo nezůstane tak i Čechy a Moravu. Jen budeš muset ty, kteří osídlí Moravu nejdřív naučit moravskou řeč a ty co půjdou do Čech zase češtinu, aby naše jazyky nezanikly. :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # dave 2017-04-10 16:45
Trump me jako prezident pekne zklamal. Nebojim se to priznat, i kdyz na druhou stranu co cekat od pedofilnoch pytlozvejku a satanistu co vladnou USA. Jako s teroristy se nevyjednava tak bych uz nevyjednaval ani s USA. Bud vypadnete nebo chcipnete - Vladimir jako obvykle srovnal naladu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Astronut 2017-04-11 10:33
je mi to orchester - nasprostastý bombardón nahradila rovnako sprostá trumpeta
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Vítězslav Crha 2017-04-10 16:46
Myslím si,že plán USA je ve skutečnosti zaútočit na KLDR a Ukrajina na Doněckou Lidovou Republiku. Počítají se zapojením Saudské Arábie,Kataru a žiďáků na Jemen,Sírii,Irá n a Čínu. Pak dají povel na napedení RF. Vše ve snaze dostat se k Ruskému nerostnému bohatství a odstřihnout RF od ropy v asijských státech. To je šílený plán nenažranců z USA. Naprosto nepřipouští prohru.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Piovarči 2017-04-10 23:47
Ak ešte budú nejaké voľby nedarujte to tomuto zvlčilému kapitalizmu a volte VZDOR!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Pokémon 2017-04-10 17:33
Trump je jen jedno z mnoha prasat, který má užitek a zisky z obchodování se smrtí a z neštěstí jiných. Paradoxem je to, že si díky pozici hlavy státu své krvavé kšefty může řídit a kvést, jak jen libo. Politika je až druhořadý úkol jeho zájmů. Pěkně si to naplánoval, dobytek jeden podnikatelský.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Partizán 2017-04-10 17:54
Tak Trump sklamal aj mňa, aspoň bola nádej ten chliev vyčistiť, ale už keď začal odvolávať svojich ľudí bolo jasné, že niečo nehrá, takže sa, len potvrdilo, že "Deep State" to má všetko zmáknuté a nezastaví ho nič.
Tak logicky po toľkých storočiach, si to zabezpečili pekne, že?
Alebo ide o test, čo na to verejnosť a pokiaľ nič tak máme vás v ... (majú síce aj tak). Je smutné, že nik nič nerobí proti tomu ja, vy atď. Tak ak to má ísť do péčka všetko tak nech je tak, ale prisahám ak by som mal narukovať tak to odnesú tie beštie, čo to spôsobia!!!
K tým Tomahawk asi toľko najskôr za letu aktivovali samo-deštrukčný systém, to vysvetľuje najpravdepodobn ejšie prečo ich toľko nedoletelo.
Tak, ale počkám, čo prinesú nasledujúce dni. Kima by som moc nedráždil aj keď dá sa vôbec veriť niekomu? Len aby aj to nebola dáka búda pre verejnosť...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # .lak 2017-04-10 19:12
Ty tomahawky letají pomalu a nízko a když před to pasáček koz pošle dávku tak to vletí do kulek. A tam akáčko má každý.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Lubinen 2017-04-11 08:33
Jaku akačko těžko ale těžký kulomet asi ano.Svobodné rádio vojenský analitik Koller u pana Kapala.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # majo11 2017-04-10 21:54
Podle mne se amici moc nevyznamenali a kdo si koupi raketu ktera nema ani 50% uspesnost ze doleti kam ma a jeste zasanhe cil? to neni moc dobra reklama. A taky nechapu proc Tomahawk raketu z plochou drahou letu, prejmenovali na krizujici strelu?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # cepop 2017-04-10 21:55
Trumpeta moze bohatnut zo zbrojenia,ale pozor,zbrane musi niekto zaplatit a to je danovy poplatnik usa a zo svojho.Cize su to mrtve peniaze !Nic nepriniesli do pokladnice usa !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Piovarči 2017-04-10 23:51
Myslíš si že to tým tupím Američanom dôjde?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # LUF 2017-04-11 18:57
Oni nás tu zase zřejmě krmí nesmyslama. Společnost Lockheed Martin je největším vojenským dodavatelem na světě. Mezi produkty společnosti Lockheed patří např. balistické rakety Trident, letouny F-16, Hercules a F-22 Raptor, ...
cs.wikipedia.org/.../...
Její akcie téměř beze změny:
www.patria.cz/.../graf.html
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.