AC24.cz

AC24.czZe světaAstronaut NASA odhalil krátce před smrtí, že viděl záznam videa z Roswellu s „mrtvými mimozemšťany“

Sociální sítě

Reklama

Astronaut NASA odhalil krátce před smrtí, že viděl záznam videa z Roswellu s „mrtvými mimozemšťany“

Objevil se nový důkaz, že astronaut NASA podplukovník Ellison Onizuka viděl záznam mrtvých mimozemšťanů, se kterým se experimentovalo v Roswellu. 

Podle bývalého operátora kosmických lodí NASA Clarka C McClelland Onizuky z toho, co odhalil krátce před svou smrtí, spatřil znepokojivé záznamy mrtvých mimozemšťanů, kteří svým tvarem vypadali humanoidně, když to byla součást psychologického hodnocení NASA, které prováděla se svými astronauty.

V článku nadepsaném Odhalení mimozemšťanů Mclelland tvrdí

„Všichni byli ohromeni, když na plátně spatřili zařízení podobné lékařské vyšetřovně a na deskách tam ležela malá těla.“ 

„Zaslechl k tomu několik vzrušených komentářů dalších s ním sedících důstojníků. Ta malá divně vyhlížející stvoření měla humanoidní tvar a vypadala podobně těm v roce 1947 popsaným údajnými svědky z dobře známého místa Roswell z Jihozápadu USA.“ 

„Všichni měli velké hlavy, velké oči, hubené trupy, paže a nohy. Nevypadali, že by byli zemského původu.“ 

Disclose.tv hlásí

Proč by NASA astronautům ukazovala záznamy mrtvol mimozemšťanů je nejasné, i když Mclelland zastával tvrzení, že to mohl být určitý druh psychologického testu, aby viděli, jak na ten záznam budou astronauti reagovat. 

Mclelland byl samozřejmě už v minulosti kritizován kvůli určitým ulítlým tvrzením a i přestože tvrdil, že býval ScO (operátor kosmické lodi) NASA, tak není jako takový na webu NASA ani u žádné další podobné vládní agentury veden, ač ty normálně vedou evidenci takovýchto lidí. 

Zda je to tím, že nikdy astronautem nebyl nebo vláda všechny jeho oficiální záznamy vymazala, je pořád sporné. Mclelland o chybějící oficiální evidenci o něm na své webové stránce uvedl: 

„Historii utváří, manipulují a píší ti, kteří jsou v zemi převážně na vítězné straně, kteří mají nadřazené politické a zvláště vojenské postavení. A „pravda“, která má byť i slaboučký potenciál oslabit jejich totální sevření mas, se netoleruje.“ 

Mclelland měl ve své obhajobě písemné výpovědi bývalých astronautů, kteří jsou na webové stránce NASA uvedeni, že opravdu pro NASA v nějaké funkci pracoval. Také to zdaleka není první bývalý zaměstnanec NASA, který tvrdí, že viděl důkazy o mimozemšťanech, kdy několik z nich astronauti byli. 

Četných příběhů obklopujících incident z Roswellu je spousta a navíc kromě svědků, kteří v té době viděli místo havárie, rostou počty lidí, co během těch desetiletí přichází s tvrzeními, že viděli záznamy pitev mimozemšťanů, jejich těl a samotného místa havárie. 

Široce panuje domněnka, že ostatky mimozemšťanů havarovaných v Roswellu byly převezeny do oblasti Area 51, na přísně tajnou americkou vojenskou základnu ležící v Nevadské poušti. 

Ozbrojené síly tehdy tvrdily, že havarované zařízení bylo pouze meteorologickým balónem, až později přiznali, že ten balón byl ve skutečnosti použit pro sledování jaderné zkoušky. 

Loading...

Komentáře   

+23 # josh (xy) 2017-03-20 10:49
„Historii utváří, manipulují a píší ti, kteří jsou v zemi převážně na vítězné straně, kteří mají nadřazené politické a zvláště vojenské postavení. A „pravda“, která má byť i slaboučký potenciál oslabit jejich totální sevření mas, se netoleruje.“
Makrela Angela
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Piovarči 2017-03-20 10:55
Potrebujú neustále kŕmiť prupovídku o mimoňoch ktorí, prekonali neprekonateľné vzdialenosti v kozmickom priestore aby potom havarovali na Zemi.
Skrátka zámerná debilizácia populácie


aragonit9.blogspot.sk/.../...
Jsou tada utíkejme..... neberte to ako urážku ufofandovia, ale naozaj nemáme žiadne poriadne dôkazy že by tu už boli

Takto vypadá originál foto z Apolla 14 - snímek vyfocený Alanem Shepardem, který byl velitelem. Když se podíváme na sever, je tam Edgar Mitchell
Všimli ste si ten nápadný modrý odlesk na dokonale tmavej mesačnej oblohe? Nie to nie je Severka:-DDD
Nižšie je vysvetlenie tohoto záhadného efektu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Lucif 2017-03-20 11:18
Asi tak. Už sú ako obohraná platňa. Nemá zmysel komentovať.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Piovarči 2017-03-20 12:43
Lucif je to dôležité fenomén - UFO kryje aj NASA projekt Apollo. Preto pochybujem že tam boli nech to znie akokoľvek podivne

Hoagland:
Toto je fotografie udělaná z Apollo 14. Je to snímek vyfocený Alanem Shepardem, který byl velitelem. Když se podíváme na sever, je tam Edgar Mitchell, se kterým jsem toto všechno probíral v roce 1996 v programu Art Bell.
Ten astronaout Mitchel, ktorý tvrdí že sú tu mimoni. Čo iné mohol Mitchel povedať Hoaglandovi. Nemohol mu povedať ty vôl to je stopa po projekčnom plátne ale nikomu to nehovor je to vec národnej bezpečnosti Spojených Štátou....
Tady je Mitchellův stín. A zde je ten neuvěřitelný dóm na pozadí klenoucí se nad Mitchellem, který o něm zjevně nemá ani tušení.
A tady je vložená oblast, kde - protože já mám originál tohoto neocenitelného snímku, jenž byl zachráněn před záměrným zničením NASA, myslím, že v roce 1971, džentlmenem jménem Ken Johnston, uložen po 30 let a poté mi byl fyzicky předán v Seattlu v roce 1995. Vložil jsem ho do PC snímače (který byl tehdy dost primitivní ve srovnání s tím, co máme dnes k dispozici), oskenoval jsem ho, zvýšil jasnost, a výsledek ještě jednou... a bingo! Vyskočila z toho tahle úžasná geometrie.

Projekčné plátno sa skladalo z mnohých dielou odlišnej kvality a ten domnelý dóm bola len časť projekčného plátna ktorá bola zrejme odlišná novšia...
Tá projekčná plocha je polepená kryštálikmi skla na ktorých sa spektrálne láme svetlo a niektoré odlesky boli zaznamenané aj na fotkách z "povrchu Mesiaca"

Hoagland: Ano, NASA tu laboratoř zničila. Tedy, Kodak na rozkaz NASA. Protože Charlie byl požádán, aby ten film odevzdal Kodaku v rámci vyhodnocení pro případné umístění filmu na trh, takže vy a já bychom v zásadě mohli mít... je to ten Gold film, který je dnes komerčně dostupný v obchodech.
Je to verze Charlieho barevného diapozitivového super-filmu s širokou expoziční pružností. Vzali si ho na měsíc. Použili ho pro nafocení záběrů první generace s těmi fotoaparáty Hasselblad. Pak ho přivezli zpět do temných komor v Houstonu a udělali přechodné generační kopie a snímky, a v temné komoře byly odstraněny všechny ty problematické ruiny. To je důvod, proč je tento snímek tak důležitý. Protože toto je z první produkce, nezměněný snímek, z něhož není nic odstraněno.

Bill: To byl ten barevný kino film, o němž jsem se zmiňoval u Apollo 11, který nebyl použit, ale mohl býval být. Říkám to správně?
Hoagland: No, oni měli barevný fotoaparát/kame ru a měli černobílý fotoaparát/kame ru. Použili pouze černobílý a použili jej s módem snížené citlivosti, protože kdyby jej bývali použili v originálním módu, který vytvořil Westinghouse, býval by ukázal ruiny za Apollo 11. To je mimochodem důvod, proč původní záznamy Apollo 11 "zmizely". Netroufají si uvolnit je. Dokážete si představit, co bychom na nich s moderní počítačovou technologií našli?

Tak že takto Hoagland zakrýval ešte nepríjemnejšiu pravdu, že NASA retušovala a vhodne upravovala foto nie kvôli ufónom a skleneným stavbám a rujinám na Mesiaci, ale kvôli inému oveľa závažnejšiemu dôvodu....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Vladimír57 2017-03-20 12:52
Pánové, osobně bych UFOlogii nezlechčoval, ani nezatracoval, důkazů je více než dost, stačí jen hledat a číst. Níže slíbený film a omlouvám se všem.
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # smrťák 2017-03-20 13:21
:o)) Buď zdráv Kořene logiky. Druhu chráněný.
Když mi v třetí třídě nedali pionýrský šátek, (ačkoliv jsem to tehdy, coby hošík málem obrečel) zhruba v létech 64-65,.... bylo to již několik let od vzletu prvního kosmonauta do "vesmíru". No vlastně tehdy do Vesmíru a zrovna tehdy drtivá většina američanů začala neochotně chápat, že J. A. Gagarin nebyl texasan a že Rusko neleží v západní oblasti pravlasti všech anglosasů Aljašky, tak tehdy jsme my socialistické děti školou povinné znaly nazpaměť úplně všechny státy světa, jejich hlavní města, největší řeky a hory světa a že Rum a tabák nám dodává Cuba si, Yankey no!
Až dodnes (co jsem si zcela objektivně hlídal) tak 99% záznamů sledování UFO IFO und EFFO (zvolání na českého herce) bylo zaznamenáno v USA. Taktéž přítomnost Poltergeistů v dětských ložnicích se odehrává v USA a v 99%. Atd.
Když nějaký onizuko-shizuno ki-kathmandú-sh inkanzen-šiju sako a nachujamichata a ještě k tomu Ellison a nedejbože podplukovník řekne, že viděl, znamená to, že je američan a že viděl hovno. Důkazy jako vždy nejsou.
Jóoo věda je TOTIŽ věda.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Vladimír57 2017-03-20 13:42
Frajere, též Tě zdravím.
Jiskřičkou jsem se stal, ale na pionýrský šátek jsem nedosáhl a byla i slza.
Čtu, že Ti mnou dodaný důkaz nestačí, no, co už, každému se nezavděčím.
Jinak jak píšeš, všichni "specialisté" výše Tebou jmenovaní, zabývající se otázkou UFO, mi příjdou jako umělci z podprůměrného varieté, nebo šapitó. Jenže lid obecný je třeba nakrmit a dnes frčí hamboše. Holt kfalita je kfalita.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # smrťák 2017-03-20 13:46
Technická:
Objevuje se mi toto,...s tím čoklem a zablokováním.

email.seznam.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Vladimír57 2017-03-20 13:58
Chyba, promiň.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # .lak 2017-03-20 16:48
//Pokoušíte se zobrazit přílohu z cizí e-mailové schránky. Abyste se na ni mohli podívat, poproste odesílatele, ať vám pošle soubor e-mailem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Piovarči 2017-03-20 17:06
Tebe to neukazuje zablokovanie lebo je to na tvojom chránenom účte ale my ostatní to nevidíme nás to na tvoj účet nepustí:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Vladimír57 2017-03-20 20:29
Díky chlapi, comp není můj koníček, ale už jsem to napravil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Piovarči 2017-03-21 02:06
Z toho si nič nerob to sa stalo už aj mne:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Dědouch1 2017-03-21 08:17
Vladimíre, hodil jsi link na mailovku a pokud nezveřejníš svoje heslo, nikdo se do ní nedostane. :DDD
Tedy dostane, ale tím se z něho stává zločinec. ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Vladimír57 2017-03-21 08:37
No jo, stydím se, ale snad už je to v pořádku a můj příspěvek byl správně pochopen.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Dědouch1 2017-03-21 12:55
Není se za co stydět. Učený z nebe nespadl (snad jen popo :D) a nejsi první, ani poslední, komu se to "povedlo".
;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Che 2017-03-20 14:40
smrťáku, taky mi nedali pionyrsky satek a nedostal jsem potom doporuceni na studium. Stesti, ze zakladovka byla povinna, asi bychom tam taky nesmeli chodit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Elen 2017-03-20 21:28
To je pěkné jak jsme se tu sešli. Mně nevzali ani do jisker, natož do poinýra. Ale byla jsem nucena do pěveckého sboru (pionýrský úbor mi musely spolužačky půjčovat, na vlastní jsem neměla nárok a sbor musel mít jednotný kroj), protože jsem uměla hodně nahlas hulákat.
To je zajímavé, u nás na škole bylo takových "delikventů" snad na prstech jedné ruky.
Pěkný večer
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Jan Pavelka 2017-03-20 22:09
Neskutečné, jak se Piovarko dokáže vyžívat v hoaxových fotečkách skopírovaných ze scifi filmů.
Ten človíček je nemocnej, měl by do Bohnic...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Piovarči 2017-03-21 00:13
OK tiež názor:-)
S tými obrázkami je to tu útulnejšie:-)

Observer NASA Curiosity - UFO na Marse. NASA takéto zábery nekomentuje, možno ich len podhadzuje ako palivo pre veriacich, ale to je len môj názor. Keby to utajovali tak by to tam nenechali, ale zjavne chceli aby to všetci videli

Osvetlený povrch mesiaca s hviezdami na horizonte to je veľmi neobviklý jav hviezdy nad mesačným horizontom to nikde len tak neuvidíte, ale Lunar orbiter v 67 to dokázal neskôr sa to už nedalo

A tu máme Ruský Rosswel - predsa nebudú horší ako Američania - toto bola Ruská odpoveď.
A neostalo pri jednej havárii v Rusku
„Ruský Roswell“,se udál v březnu roku 1969,přesněji 5.3.1969 vo Sverdlovskej oblasti
dokonca 5 mája 1963 ruská PVO zostrelila ufo objekt neďaleko mesta Ordžonikidze - Vladikaukaz. Dva mesiace na to našla skupina hubárov čudný vrak:-)
zahadyazajimavosti.cz/.../...
A CIA tiež nedávno odtajnila ďalší incident keď Rusi zostrelili UFO, nedávno sa to tu tiež pretriasalo....
Dňa 16. septembra 1989 v blízkosti mesta Perm na Urale došlo k vzdušnému boju medzi šiestimi striebornými, lesklými objektmi UFO
a zlatozeleným objektom. Všetky objekty mali priemer okolo 20 metrov. Po polhodinovej výmene „striel" zlatozelený objekt čiastočne explodoval s takou silou, že v mnohých domoch v Perme vyleteli okná. Poškodený objekt padol do lesa, kde ho našla armáda. Previezli ho do hangáru č. 18 v blízkosti Permu, kde je tajné výskumné stredisko bývalej sovietskej, dnes ruskej armády.
V roku 1986 zaznamenali haváriu UFO v blízkosti Vladivostoku a ďalší objekt havaroval pri náraze o vrcholec hory v Dalniegorsku. Analýzy zvyškov druhého objektu ukázali, že technológie, ktoré boli použité na jeho stavbu, sú pre nás absolútne nepochopiteľné. Ukázalo sa napríklad, že zliatina kovu, z ktorého bol plášť objektu, obsahuje 32 percent kovového sodíka a 11 percent železa, ale aj ťažko rozpustné kovy, ako je volfrám, chróm a ďalšie. Najzaujímavejši e je, že súčasťou zliatiny boli aj organické molekuly. Akoby zliatina mnohých kovov bola živá...

To sú šupy z Ruska čo?
Zdá sa že Rusi sa s tým nesrali a ku koncu studenej vojny riadne zakontrovali.....
Keď to tak počítam minimálne 5 havárii sa udialo len v Rusku.
V USA Soccoro a Rosswell niečo padlo údajne v Juhafrickej republike, niečo dokonca v Kanade a to som len tak zľahka načrel do UFO literatúry. Technológie ako hovädo neskutočné zliatiny cudzích kozmických lodí rozohňujú našu fantáziu, prečo ale tak často havarujú?
Také neskutočné technologické zázraky?
A pozoruhodné je ešte aj to že všetky tieto havárie sa odohrali v období od Rosswellu po koniec studenej vojny a potom šmitec nespadla už nani NOHA!!.
UFÓNI sa asi konečne naučili lietať v Zemskej atmosfére, ale trvalo im to pekných pár desaťročí babrákom kým natrénovali bezpečné lietanie v atmosfére....
Nie je aj toto podivuhodné? Že po roku 1989 po sametovej handre už vôbec nepadajú?


A toto monštrum nafotilo nad Mesačným povrchom dokonca Apollo 17. Tak to sú haluze....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # HanuMan 2017-03-20 13:08
ale naozaj nemáme žiadne poriadne dôkazy že by tu už boli ..... možná jsi duchovní člověk ale jinak jsu tvoje znalosti žalostné pokud myslíš že na světě není důkaz o náštěvě jiné civilizace a proč by nemohl někdo havarovat? i když překonal velké vzdálenosti? je to snad nemožné argumenty nulove...neni potřeba zesměšnovat ještě fotkama ale tvoje ego to asi nedokáže
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Piovarči 2017-03-20 16:24
Keby šlo len o jednu haváriu ale s tými haváriami sa rozsypalo priam vrece.
A tie artefakty sošky bohov a kozmonautov a tie technické siluety vytesané do kameňa čo ak sú vidiny budúcnosti od dávnych žrecou? Lebo je tu aj takáto možnosť.

Ale tu je zaujímavosť z povrchu Marsu tým by sa dalo zaoberať:

translate.google.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Pepa z Depa 2017-03-20 16:58
Cituji HanuMan:
ale naozaj nemáme žiadne poriadne dôkazy že by tu už boli ..... možná jsi duchovní člověk ale jinak jsu tvoje znalosti žalostné

pokud myslíš že na světě není důkaz o náštěvě jiné civilizace ...


Citace:

Potrebujú neustále kŕmiť prupovídku o mimoňoch ktorí,
prekonali neprekonateľné vzdialenosti v kozmickom priestore aby potom havarovali na Zemi.
Ani ctenar Erich von Dänikena by s tebou nemohl souhlasit.. to co jsi nam tu predlozil neni ani nahodou dukaz mimozemske civilizace ale pozemske - lidske rasy


ac24 se vic a vic blizi ke svemu smutnemu konci
"casopis hrom by zavidel"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Piovarči 2017-03-20 17:13
24-rka to tu dáva správne, aby sme si uvedomili kto nás to tu vodí za nos. AC 24 to nie je. Ale mnohí ľudia okolo podivnéj kozmickej agentúry áno.

Ale tento záber čeliabinského meteoritu ktorý dohnala rýchla strela a rozbila ho ma celkom zaujal

Tvrdí sa ale že na iných vádeách podobnú akciu nie je vidieť a predpokladá sa že ide o podvrh. No ale čo ak nejde o podvrh:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Pepa z Depa 2017-03-20 21:50
Cituji Piovarči:
24-rka to tu dáva správne, aby sme si uvedomili kto nás to tu vodí za nos. AC 24 to nie je. Ale mnohí ľudia okolo podivnéj kozmickej agentúry áno.

nemohu souhlasit uz se to tu nejednou resilo tohle mladistvim nevysvetlis ..je to manipulace
pokud by bylo pod clankem napsano ze je to lez prosim ale nic takoveho tu neni a ac24 tomu akorat tak dela reklamu a bere za to prachy co je to za bezpaterni charaktery o tom neni pochyb a delaji to vedome.
jen zlo hnus a pokrytectvi je to a s tim ja souhlasit nikdy nebudu !!!!
modlete se nic jineho vam uz nezbyva a vse ma sve meze
AMEN
PRAVIM VAM JIZ TED MATE SVOU ODMENU JISTOU
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Piovarči 2017-03-20 23:36
AC len predáva a na nás je aby sme rozlišovali. Ale je vidieť koľko je tu naivných veriacich v UFO. Poznám to sam som istého času bol rovnaký fanda týchto vzrušujúcich fenoménov až kým som sa nedostal na stopu viacerých spravodajských hier nadein USA
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Jan Pavelka 2017-03-20 22:12
Pepo z Depa, udělal jsi mi radost, konečně si tady dal to video z Piovarkovým zděšeným ksichtem! Díky!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-03-21 07:37
Ja keď som zdesený vyzerám omnoho horšie nechci radšej vidieť:-DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Pet 2017-03-21 09:42
Přečtětě si knížku Dvancta planeta od Zecharia Sitchin. Tam dostanete odpovědi na stvoření člověka a na celou historii původu země a nebeských předcích člověka. Vychází z textů starobylých civilizací a v knize jsou doloženy včetně originál obrázků. Jde stáhnout na internetu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Piovarči 2017-03-21 19:04
Tú knižku mám doma a preštudoval som ju podrobne a preštudoval so aj staré Sumerské eposy a mám len jednoduchý argument, prečo sa v Mezopotámii nenašlo nič po tej vyspelej civilizácii s deviatej planéty. Ani nerezová šróbik, žiadna spevnená letisková plocha, žiadne keramické izolátory, žiadne sklo a umelé hmoty žiadna stopa po záznamovej technike ani nerezové klince, rozbité keramické taniere, umelé hmoty či iné súčasti a odpadové produkty vyspelej civilizácie. Ani HOVNO ani gombička nikde nič len Zikkuraty postavené s nepálených tehál, hlinené hrnce a klinové písmo na hlinených tabuľkách.

Sumerské božstvá mali náboženský charakter.

Načo by Mimoni obývali Niburu ktorá je 3600 rokov niekde v prdeli v hlbokom vesmíre za Kuiperovým pásom kde je len večná zima a tma, však by boli jebnutí aby neostali na Zemi alebo na Marse.
Na čo by na Zemi pomocou primitívnej a neproduktívnej ľudskej práci ťažili zlato keď mali tisíckrát účinnejšie ťažobné stroje a načo by ťažili na Zemi drahé kovy keď ich je na Asteroidoch obrovské množstvo konkrétne zlata a platiny par. na asteroide Psyché, je ho tam toľko že keby sme ho dopravili na na Zem zlato by prestalo mať na Zemi cenu vzácneho kovu a dostalo by sa na hodnotu možno hliníka tak je ho tam veľa.
Sytchinove špekulácie nemajú žiadnu logiku.... Je to len hra na fascináciu naháňanie strachu a pre Sytchina aj poriadny kšeft.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Che 2017-03-20 14:31
Citace:
# Piovarči 2017-03-20 09:55
Potrebujú neustále kŕmiť prupovídku o mimoňoch ktorí, prekonali neprekonateľné vzdialenosti v kozmickom priestore aby potom havarovali na Zemi.
Presne tak jak pises, asi havarovali v USA jen proto, aby je NASA mohla zkoumat. Zajimave ze ze havaruji jen v USA a maji vzdy nejakou "lidskou" podobu. Coz kyz vypadaji jako svabi a maji 6 noh?

Nejblizsi Galaxie Andromeda je vzdalena pres 2 miliony svetelnych let. To by jiz byli UFOni zkameneli kdyby k nam leteli.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # HanuMan 2017-03-20 14:54
Jak víš že by zkameneli? ve stredoveku se rikalo ze clovek nepresahne rychlost 25 km v hodine:) Protože pro nás je ta cesta nepredstaviteln á tak to znamená že to nikdy nikdo nedokáže?nebo nedokázal?to jsou tak omezené názory ......
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Vladimír57 2017-03-20 15:08
Osobně mimozemský život nezavrhuju, bylo by příliš sebestředné myslet si, že jsme jediní, ale nepříjde Ti divné, že všechna "pozorování" a "důkazy" dodává stále stejná manufaktůra?!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-03-20 15:27
Ani ja nezavrhujem mimozemský život v žiadnom prípade ale toto sú kaleráby
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # contumax 2017-03-20 21:02
Che

1 ***
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Lubinen 2017-03-20 11:56
Celý vývoj tzv civilizace je provázen lží a manipulací.Komu to slouží a proč to snad již víme téměř všichni kdo sem přispíváme.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Věra Štimová 2017-03-20 11:56
Ti mimozemšťané byli poprvé použiti, když unesení lidé, na kterých vojáci dělali výzkum DNA a ženám brali vajíčka ke zrůdným experimentům, shodně tvrdili, že je unesli vojáci. Potom najednou všichni tvrdili, že je unesli mimozemšťani. Bylo to hned poté, co se vojákům podařilo na mozkový vlny poprvé natočit hologram. Hned toho využili. Ještě před rokem se to dalo snadno najít na webech, ale potom, co google maže, tak nevím. No, mimozemšťani přece můžou za všechno a to globální oteplování by měli zacálovat !!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-03-20 12:48
Mám na to rovnaký názor už samotný fakt že v socialistickom tábore za Železnou oponou sa žiadne takéto únosy a experimenty nediali prezrádza autora píšem tu o tom už dlho. JE to jednoduchý logický záver. UFO nás opantalo až úspešne prebehla táto vlna Amerikou. Zákrývali sa tým nezákonné experimenty na vlastných občanoch. Dnes vieme akých zverstiev sú schopní.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Vladimír57 2017-03-20 12:58
Pio, zdravím. UFO se k nám v dobách socialismu nemohlo dostat z důvodu zabezpečení státních hranic železnou oponou. Dnes už to budou mít snadné.:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Piovarči 2017-03-20 15:28
Presne tak už nás majú UFóNI z USA pod palcom...:-D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # .:MuT:. 2017-03-20 15:56
proč se ufo vyskytuje jen USA ??? jak jste na to prisli ??? mozna jam je nevtesi vyskyt ... a duvod ?? USA je kontinet (je fakt veliky :D) ufo se vyskytuje i v evrope .... jen tak namátkově LONDÝN www.youtube.com/.../

a jaký by měl být důvod aby nepřekonávali takové neskutečné vzdálenosti ???? kvůli tomu že MY na to nemáme technologii ?? to je trochu ubohé tvrzení nemyslíte ?? náš lidský druh tu je pouhých 12 000 let opravdu si myslíte že někde jinde nemůže byt jakýkoliv druh inteligentního života starý třeba 500 000 let ? Kdyby ano myslím že jsou už technologicky trochu jinde ... nevidím důvod proč by nemohli létat pomocí ohnutí prostoru (červí dírou) ... warpovým pohonem atd...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-03-20 16:33
Opäť rozumiem reči tvojho kmeňa i tvojmu rozhorčeniu.
Nepopieram že život vo vesmíre existuje a dokonca je tam zrejme i ten inteligentný život a asi aj ten vývojovo dávno pred nami. A ak by mohli lietať pomocou ohýbania priestoročasu, alebo warpovým pohonom iste by na Zemi len tak nehavarovali a ak by aj nejaká ích dielčia malá posádka niekde havarovala materská loď by iste vyslala záchranný tím a žiadna armáda na svete by sa nemohla chvastať tým že má v depozite mŕtvoly Ufonautov. A nenachali by nič ani pre spätný inžiniering tejto našej duchovne primitívnej civilizácii. Iste neočakávate že priletia z tak veľkej diaľky na malej lodi so štvorčlennou posádkou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # .:MuT:. 2017-03-20 17:05
no souhlasím no :D ale klidně by mohla přiletět i malá loď dejme tomu průzkumníci asi nemusejí lítat jen mateřskou lodí :D... btw třeba i přiletěli ale pochybuju že by parkovali hned vedle země :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-03-20 17:27
Uvažuj logicky. Pozri ako funguje USA armáda vždy likviduje všetko čo im zostrelia aby sa technológie nedostali do nepriateľských rúk. A tiež sa snažia zachrániť každú posádku misie ktorú niekde vyšlú. A to sme pomerne zaostalá civilizácia. O čo efektívnejší a zabezpečenejší budú tí čo prídu z hlbokého vesmíru? To si ani predstaviť nevieme.
Keby prišli z Marsu mohli by byť zdruba tak na našej technickej úrovni možno 100 rokov pred nami.
Takí by aj havarovať mohli. Mars je však neobývaný. Ak je tam život tak zrejme len na mikrobionálnej báze.

Ale ak by klasicky prileteli za pomoci hibernácie z Alfa Centauri bolo by to celkom iné kafe.
Boli by pred nami pekných pár storočí a museli by mať poriadne vybavenú materskú loď.
A keby ohýbali čas a priestor to už si ani nevieme predstaviť aké by mali technológie a možnosti.
Takí by mohli parkovať svoje materské lode skoro kdekoľvek, ale ak by šli ich posádky na prieskum planéty Zem asi by zaparkovali niekde na vyššej obežnéj dráhe zeme, alebo na Orbite Mesiaca skrátka tak aby mali svoje prieskumné letky na dosah svojich záchranných tímov v prípade nehody. To je logické, alebo si myslíš že nie?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # .:MuT:. 2017-03-20 19:48
ja se nechtěl hádat :D tak v tom lítame my ( lidi ) s od cizenou technologii např. z rosswelu (viz. akta X 10x1 ) :D :D :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Piovarči 2017-03-20 21:16
Veď ja sa tiež nechcem hádať ani sa nehádam len vyjadrujem to ako to vidím.
Najskôr sa Rosswel nekonal aspoň nie tak ako sme si to predstavovali. Mohli by mať nejakú technológiu ktorú utajujú, ale rozhodne nie mimozemskú. Dodnes nie sú schopní lietať na Mesiac. Ak by mali také mimoňské technológie dávno by mali na Mesiaci a na Marse základne a ťažili by tam Helium 3. Mne sa zdá že to všetko okolo UFO vzniklo najskôr ako vedľajší produkt v rámci studenej vojny. Rusko malo byť zastrašené možnosťou že USA ukoristili mimozemské technológie.... a ono to celé začalo žiť vlastným životom vízií. Je ale možné že sú to nejaké astrálne projekcie, ktoré vyznievajú modernejšie a realistickejšie ako zjavenia svätých? Cestovatelia v čase? Istý Moodyho respondent hovoril že vedci sa na druhom brehu sústreďujú do akoby nejakých rádov na miestach kde ďalej študujú a pracujú na svojich projektoch. Videl tam nejaké moderné stredisko v ktorom sa pracovalo na nových technológiách. Videl tam futuristické kupolovité a guľovité stavby, ktoré až roky po tejto jeho vízii začali vedci skutočne budovať aj v USA..... odkiaľ teda prichádzajú inšpirácie.....?
Tak že je to poriadne zamotané klbko.....
A ak to v univerze funguje tak ako tvrdí jeden Iluminát ktorý si hovorí skrytá ruka tak potom by mohol byť eventuelne problém aj s vyspelými civilizáciami, preto že civilizácie akosi zákonite a cyklicky zanikajú svojim vlastným pričinením a v tejto dimenzii sa dlho neudržia. Samozrejme sú to len úvahy poskladané z čriepkou rôznorodých informácií i z toho duchovného sveta. Skús si to pozrieť a napíš svoj názor:-) Nehovorí ti nič termín veľká ŽEŇ? Až keď civilizácia prekoná tento kritický moment a bod bude skutočne expandovať do kozmu.
www.suenee.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Jan Pavelka 2017-03-20 22:27
hele Piovárku, že ty jseš bratr toho Petera Insidera z Austrálie? Oba dva nejmoudřejší na planétě Zem!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Vladimír57 2017-03-20 23:11
Něco k věci by nebylo?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-03-20 23:47
Však daj niečo aj ty ja len vyjadrujem svoj názor. Insider vie ten je v priamom spojení s UFóNMI naposledy vysvetloval tú radiačnú stopu po jóde nad EÚ tým že to si odfúkli v nejakom UFO že mali menší problém s vyletením z materskej lode kde sa akosi zadrhli veľké vráta či čo:-) Vraj problém s rekuperačnou jednotkou...
Však daj niečo konkrétne ako to vidíš ty to bude lepšie.
Ja len nahlas dávam dokopy to s čím som sa stretol a čo sa mne zdá najpravdepodobnejšie.
Ak máš nejaké skúsenosti a názory daj do placu....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Dědouch1 2017-03-21 13:45
Hele, pavelka, nejsi brácha pětikokota?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Jan Pavelka 2017-03-21 15:16
hele dědouchu, Vladimíre57,Pio várku, jen si hezky vařte spolu ten hoaxovej gulášek, a zpívejte ódy, jak se tady dějí ufozázraky... :):):):):):):): )
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Piovarči 2017-03-21 18:31
Tak debatujme Pavelko, argumentujme ironické poznámky nič neriešia. Je treba zistiť kde je ešte pravda a kde už sú hoaxy. Sám vieš že je všade okolo nás plná prdel hoaxov pomiešaných s pravdou aby sme tú skutočnú pravdu nevedeli nájsť a identifikovať.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Věra Štimová 2017-03-20 18:35
787. Poselství Ježíše ze dne 5. května 2013 v 16:15.

NESNAŽTE SE ROZUMEM ZDŮVODNIT MOJI EXISTENCI, PROTOŽE NEJSEM Z TOHOTO SVĚTA

varovani.org
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # contumax 2017-03-20 21:00
Nevěřím tomu, nevěřím na žádný šediváky...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # J.C.Sirius 2017-03-21 20:00
Představme si situaci: jste super vyspělá civilizace a na opačném konci galaxie jste objevili planetku na které existuje život a rozhodnete se ji navštívit... To obnáší roky příprav plánování budování tréninku posádky, ale to přeskočme.... Vydáte se na náročnou a nebezpečnou misi vesmírem, letíte tisíce světelných let rychlostí vyšší než světlo a pak dorazíte k Zemi... A co neuděláte, naperete to do prvního státu v USA který máte před nosem...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Falcon.cz 2017-03-22 20:53
Dosti humorný článek, když si jaksi nikdo zatím neuvědomil, že Ellison S. Onizuka zahynul při katastrofě raketoplánu Chalenger v lednu 1986, tedy před více než 31 roky a tahle zpráva tuhle skutečnost jaksi nezmiňuje a navozuje dojem, že jde o nějakou novou a aktuální informaci. Tudíž jak typické pro spoustu příspěvků z tohoto webu, že?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Otec 2017-03-22 21:59
Protože je jasné, že nejsem z tohoto světa, ale přesto jsem ho stvořil, mějte na paměti, že Moje stvoření již nebudete svévolně ničit tak jako dosud. To, co jste udělali s Mou planetou Mi zaplatíte. Budete tam, kde se budete kát a v Bibli se to jmenuje Magóg. To, co vás čeká, jste si připravili sami. Až nadejde poslední den, vy budete první, koho Magóg do sebe vtáhne, protože vaše těla vám již vaše duše neudrží. Nebudu se starat o očistu vašich duší, protože ani vy jste se nestarali o to, aby Země zůstala čistá pro další pokolení. Dokonce jste řízenými jadernými výbuchy dosáhli nasměrování Země do Gógu, proto vy, kteří jste to udělali, půjdete do Gógu již v předstihu. Země tam dorazí za tisíc let, ale vadit to nebude. Počítal jsem s tím, že to uděláte a jsem na to, na rozdíl od vás, připraven. Jinou planetu si hledat, jak nyní víte, nemůžete. Bez těla vám to nepůjde. Jste jenom programy, nic víc, nic míň, proto se budete smažit v Magógu a v Gógu celých tisíc let. Potom budete vypuštěni, ale s energií takovou, abyste Mi mohli sloužit jako exkrementy k ozeleňování zničených planet. Na nic jiného, než na toto, vám energie nezbyde. Navíc slovo exkrement i když v hanlivější podobě jste používali tak často, že jste si tuto podobu u Mne doslova vymodlili. Vaše vroucné a silné modlitby tedy vyslyším, jenom co se vám podaří vypálit tu špínu, kterou si nosíte na duších. Vy, kteří to nestihnete ani za tisíc let, budete očištěni, abyste mohli být tím, oč jste tak vehementně celý svůj život tady na Zemi usilovali. Nebojte se, pomohu vám tam, kde jste chtěli být.

Bůh Nejvyšší, Stvořitel všeho, co bylo, je a bude.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.