Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaAstronaut NASA odhalil krátce před smrtí, že viděl záznam videa z Roswellu s „mrtvými mimozemšťany“

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Astronaut NASA odhalil krátce před smrtí, že viděl záznam videa z Roswellu s „mrtvými mimozemšťany“

Objevil se nový důkaz, že astronaut NASA podplukovník Ellison Onizuka viděl záznam mrtvých mimozemšťanů, se kterým se experimentovalo v Roswellu. 

Podle bývalého operátora kosmických lodí NASA Clarka C McClelland Onizuky z toho, co odhalil krátce před svou smrtí, spatřil znepokojivé záznamy mrtvých mimozemšťanů, kteří svým tvarem vypadali humanoidně, když to byla součást psychologického hodnocení NASA, které prováděla se svými astronauty.

V článku nadepsaném Odhalení mimozemšťanů Mclelland tvrdí

„Všichni byli ohromeni, když na plátně spatřili zařízení podobné lékařské vyšetřovně a na deskách tam ležela malá těla.“ 

„Zaslechl k tomu několik vzrušených komentářů dalších s ním sedících důstojníků. Ta malá divně vyhlížející stvoření měla humanoidní tvar a vypadala podobně těm v roce 1947 popsaným údajnými svědky z dobře známého místa Roswell z Jihozápadu USA.“ 

„Všichni měli velké hlavy, velké oči, hubené trupy, paže a nohy. Nevypadali, že by byli zemského původu.“ 

Disclose.tv hlásí

Proč by NASA astronautům ukazovala záznamy mrtvol mimozemšťanů je nejasné, i když Mclelland zastával tvrzení, že to mohl být určitý druh psychologického testu, aby viděli, jak na ten záznam budou astronauti reagovat. 

Mclelland byl samozřejmě už v minulosti kritizován kvůli určitým ulítlým tvrzením a i přestože tvrdil, že býval ScO (operátor kosmické lodi) NASA, tak není jako takový na webu NASA ani u žádné další podobné vládní agentury veden, ač ty normálně vedou evidenci takovýchto lidí. 

Zda je to tím, že nikdy astronautem nebyl nebo vláda všechny jeho oficiální záznamy vymazala, je pořád sporné. Mclelland o chybějící oficiální evidenci o něm na své webové stránce uvedl: 

„Historii utváří, manipulují a píší ti, kteří jsou v zemi převážně na vítězné straně, kteří mají nadřazené politické a zvláště vojenské postavení. A „pravda“, která má byť i slaboučký potenciál oslabit jejich totální sevření mas, se netoleruje.“ 

Mclelland měl ve své obhajobě písemné výpovědi bývalých astronautů, kteří jsou na webové stránce NASA uvedeni, že opravdu pro NASA v nějaké funkci pracoval. Také to zdaleka není první bývalý zaměstnanec NASA, který tvrdí, že viděl důkazy o mimozemšťanech, kdy několik z nich astronauti byli. 

Četných příběhů obklopujících incident z Roswellu je spousta a navíc kromě svědků, kteří v té době viděli místo havárie, rostou počty lidí, co během těch desetiletí přichází s tvrzeními, že viděli záznamy pitev mimozemšťanů, jejich těl a samotného místa havárie. 

Široce panuje domněnka, že ostatky mimozemšťanů havarovaných v Roswellu byly převezeny do oblasti Area 51, na přísně tajnou americkou vojenskou základnu ležící v Nevadské poušti. 

Ozbrojené síly tehdy tvrdily, že havarované zařízení bylo pouze meteorologickým balónem, až později přiznali, že ten balón byl ve skutečnosti použit pro sledování jaderné zkoušky. 

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+23 # josh (xy) 2017-03-20 10:49
„Historii utváří, manipulují a píší ti, kteří jsou v zemi převážně na vítězné straně, kteří mají nadřazené politické a zvláště vojenské postavení. A „pravda“, která má byť i slaboučký potenciál oslabit jejich totální sevření mas, se netoleruje.“
Makrela Angela
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Lubinen 2017-03-20 11:56
Celý vývoj tzv civilizace je provázen lží a manipulací.Komu to slouží a proč to snad již víme téměř všichni kdo sem přispíváme.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Věra Štimová 2017-03-20 11:56
Ti mimozemšťané byli poprvé použiti, když unesení lidé, na kterých vojáci dělali výzkum DNA a ženám brali vajíčka ke zrůdným experimentům, shodně tvrdili, že je unesli vojáci. Potom najednou všichni tvrdili, že je unesli mimozemšťani. Bylo to hned poté, co se vojákům podařilo na mozkový vlny poprvé natočit hologram. Hned toho využili. Ještě před rokem se to dalo snadno najít na webech, ale potom, co google maže, tak nevím. No, mimozemšťani přece můžou za všechno a to globální oteplování by měli zacálovat !!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-03-20 12:48
Mám na to rovnaký názor už samotný fakt že v socialistickom tábore za Železnou oponou sa žiadne takéto únosy a experimenty nediali prezrádza autora píšem tu o tom už dlho. JE to jednoduchý logický záver. UFO nás opantalo až úspešne prebehla táto vlna Amerikou. Zákrývali sa tým nezákonné experimenty na vlastných občanoch. Dnes vieme akých zverstiev sú schopní.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Vladimír57 2017-03-20 12:58
Pio, zdravím. UFO se k nám v dobách socialismu nemohlo dostat z důvodu zabezpečení státních hranic železnou oponou. Dnes už to budou mít snadné.:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Piovarči 2017-03-20 15:28
Presne tak už nás majú UFóNI z USA pod palcom...:-D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # .:MuT:. 2017-03-20 15:56
proč se ufo vyskytuje jen USA ??? jak jste na to prisli ??? mozna jam je nevtesi vyskyt ... a duvod ?? USA je kontinet (je fakt veliky :D) ufo se vyskytuje i v evrope .... jen tak namátkově LONDÝN www.youtube.com/.../

a jaký by měl být důvod aby nepřekonávali takové neskutečné vzdálenosti ???? kvůli tomu že MY na to nemáme technologii ?? to je trochu ubohé tvrzení nemyslíte ?? náš lidský druh tu je pouhých 12 000 let opravdu si myslíte že někde jinde nemůže byt jakýkoliv druh inteligentního života starý třeba 500 000 let ? Kdyby ano myslím že jsou už technologicky trochu jinde ... nevidím důvod proč by nemohli létat pomocí ohnutí prostoru (červí dírou) ... warpovým pohonem atd...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-03-20 16:33
Opäť rozumiem reči tvojho kmeňa i tvojmu rozhorčeniu.
Nepopieram že život vo vesmíre existuje a dokonca je tam zrejme i ten inteligentný život a asi aj ten vývojovo dávno pred nami. A ak by mohli lietať pomocou ohýbania priestoročasu, alebo warpovým pohonom iste by na Zemi len tak nehavarovali a ak by aj nejaká ích dielčia malá posádka niekde havarovala materská loď by iste vyslala záchranný tím a žiadna armáda na svete by sa nemohla chvastať tým že má v depozite mŕtvoly Ufonautov. A nenachali by nič ani pre spätný inžiniering tejto našej duchovne primitívnej civilizácii. Iste neočakávate že priletia z tak veľkej diaľky na malej lodi so štvorčlennou posádkou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # .:MuT:. 2017-03-20 17:05
no souhlasím no :D ale klidně by mohla přiletět i malá loď dejme tomu průzkumníci asi nemusejí lítat jen mateřskou lodí :D... btw třeba i přiletěli ale pochybuju že by parkovali hned vedle země :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-03-20 17:27
Uvažuj logicky. Pozri ako funguje USA armáda vždy likviduje všetko čo im zostrelia aby sa technológie nedostali do nepriateľských rúk. A tiež sa snažia zachrániť každú posádku misie ktorú niekde vyšlú. A to sme pomerne zaostalá civilizácia. O čo efektívnejší a zabezpečenejší budú tí čo prídu z hlbokého vesmíru? To si ani predstaviť nevieme.
Keby prišli z Marsu mohli by byť zdruba tak na našej technickej úrovni možno 100 rokov pred nami.
Takí by aj havarovať mohli. Mars je však neobývaný. Ak je tam život tak zrejme len na mikrobionálnej báze.

Ale ak by klasicky prileteli za pomoci hibernácie z Alfa Centauri bolo by to celkom iné kafe.
Boli by pred nami pekných pár storočí a museli by mať poriadne vybavenú materskú loď.
A keby ohýbali čas a priestor to už si ani nevieme predstaviť aké by mali technológie a možnosti.
Takí by mohli parkovať svoje materské lode skoro kdekoľvek, ale ak by šli ich posádky na prieskum planéty Zem asi by zaparkovali niekde na vyššej obežnéj dráhe zeme, alebo na Orbite Mesiaca skrátka tak aby mali svoje prieskumné letky na dosah svojich záchranných tímov v prípade nehody. To je logické, alebo si myslíš že nie?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # .:MuT:. 2017-03-20 19:48
ja se nechtěl hádat :D tak v tom lítame my ( lidi ) s od cizenou technologii např. z rosswelu (viz. akta X 10x1 ) :D :D :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Piovarči 2017-03-20 21:16
Veď ja sa tiež nechcem hádať ani sa nehádam len vyjadrujem to ako to vidím.
Najskôr sa Rosswel nekonal aspoň nie tak ako sme si to predstavovali. Mohli by mať nejakú technológiu ktorú utajujú, ale rozhodne nie mimozemskú. Dodnes nie sú schopní lietať na Mesiac. Ak by mali také mimoňské technológie dávno by mali na Mesiaci a na Marse základne a ťažili by tam Helium 3. Mne sa zdá že to všetko okolo UFO vzniklo najskôr ako vedľajší produkt v rámci studenej vojny. Rusko malo byť zastrašené možnosťou že USA ukoristili mimozemské technológie.... a ono to celé začalo žiť vlastným životom vízií. Je ale možné že sú to nejaké astrálne projekcie, ktoré vyznievajú modernejšie a realistickejšie ako zjavenia svätých? Cestovatelia v čase? Istý Moodyho respondent hovoril že vedci sa na druhom brehu sústreďujú do akoby nejakých rádov na miestach kde ďalej študujú a pracujú na svojich projektoch. Videl tam nejaké moderné stredisko v ktorom sa pracovalo na nových technológiách. Videl tam futuristické kupolovité a guľovité stavby, ktoré až roky po tejto jeho vízii začali vedci skutočne budovať aj v USA..... odkiaľ teda prichádzajú inšpirácie.....?
Tak že je to poriadne zamotané klbko.....
A ak to v univerze funguje tak ako tvrdí jeden Iluminát ktorý si hovorí skrytá ruka tak potom by mohol byť eventuelne problém aj s vyspelými civilizáciami, preto že civilizácie akosi zákonite a cyklicky zanikajú svojim vlastným pričinením a v tejto dimenzii sa dlho neudržia. Samozrejme sú to len úvahy poskladané z čriepkou rôznorodých informácií i z toho duchovného sveta. Skús si to pozrieť a napíš svoj názor:-) Nehovorí ti nič termín veľká ŽEŇ? Až keď civilizácia prekoná tento kritický moment a bod bude skutočne expandovať do kozmu.
www.[...].cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Jan Pavelka 2017-03-20 22:27
hele Piovárku, že ty jseš bratr toho Petera Insidera z Austrálie? Oba dva nejmoudřejší na planétě Zem!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Vladimír57 2017-03-20 23:11
Něco k věci by nebylo?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-03-20 23:47
Však daj niečo aj ty ja len vyjadrujem svoj názor. Insider vie ten je v priamom spojení s UFóNMI naposledy vysvetloval tú radiačnú stopu po jóde nad EÚ tým že to si odfúkli v nejakom UFO že mali menší problém s vyletením z materskej lode kde sa akosi zadrhli veľké vráta či čo:-) Vraj problém s rekuperačnou jednotkou...
Však daj niečo konkrétne ako to vidíš ty to bude lepšie.
Ja len nahlas dávam dokopy to s čím som sa stretol a čo sa mne zdá najpravdepodobnejšie.
Ak máš nejaké skúsenosti a názory daj do placu....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Dědouch1 2017-03-21 13:45
Hele, pavelka, nejsi brácha pěti[...]a?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Jan Pavelka 2017-03-21 15:16
hele dědouchu, Vladimíre57,Pio várku, jen si hezky vařte spolu ten hoaxovej gulášek, a zpívejte ódy, jak se tady dějí ufozázraky... :):):):):):):): )
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Piovarči 2017-03-21 18:31
Tak debatujme Pavelko, argumentujme ironické poznámky nič neriešia. Je treba zistiť kde je ešte pravda a kde už sú hoaxy. Sám vieš že je všade okolo nás plná prdel hoaxov pomiešaných s pravdou aby sme tú skutočnú pravdu nevedeli nájsť a identifikovať.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Věra Štimová 2017-03-20 18:35
787. Poselství Ježíše ze dne 5. května 2013 v 16:15.

NESNAŽTE SE ROZUMEM ZDŮVODNIT MOJI EXISTENCI, PROTOŽE NEJSEM Z TOHOTO SVĚTA

varovani.org
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # contumax 2017-03-20 21:00
Nevěřím tomu, nevěřím na žádný šediváky...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # J.C.Sirius 2017-03-21 20:00
Představme si situaci: jste super vyspělá civilizace a na opačném konci galaxie jste objevili planetku na které existuje život a rozhodnete se ji navštívit... To obnáší roky příprav plánování budování tréninku posádky, ale to přeskočme.... Vydáte se na náročnou a nebezpečnou misi vesmírem, letíte tisíce světelných let rychlostí vyšší než světlo a pak dorazíte k Zemi... A co neuděláte, naperete to do prvního státu v USA který máte před nosem...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Falcon.cz 2017-03-22 20:53
Dosti humorný článek, když si jaksi nikdo zatím neuvědomil, že Ellison S. Onizuka zahynul při katastrofě raketoplánu Chalenger v lednu 1986, tedy před více než 31 roky a tahle zpráva tuhle skutečnost jaksi nezmiňuje a navozuje dojem, že jde o nějakou novou a aktuální informaci. Tudíž jak typické pro spoustu příspěvků z tohoto webu, že?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Otec 2017-03-22 21:59
Protože je jasné, že nejsem z tohoto světa, ale přesto jsem ho stvořil, mějte na paměti, že Moje stvoření již nebudete svévolně ničit tak jako dosud. To, co jste udělali s Mou planetou Mi zaplatíte. Budete tam, kde se budete kát a v Bibli se to jmenuje Magóg. To, co vás čeká, jste si připravili sami. Až nadejde poslední den, vy budete první, koho Magóg do sebe vtáhne, protože vaše těla vám již vaše duše neudrží. Nebudu se starat o očistu vašich duší, protože ani vy jste se nestarali o to, aby Země zůstala čistá pro další pokolení. Dokonce jste řízenými jadernými výbuchy dosáhli nasměrování Země do Gógu, proto vy, kteří jste to udělali, půjdete do Gógu již v předstihu. Země tam dorazí za tisíc let, ale vadit to nebude. Počítal jsem s tím, že to uděláte a jsem na to, na rozdíl od vás, připraven. Jinou planetu si hledat, jak nyní víte, nemůžete. Bez těla vám to nepůjde. Jste jenom programy, nic víc, nic míň, proto se budete smažit v Magógu a v Gógu celých tisíc let. Potom budete vypuštěni, ale s energií takovou, abyste Mi mohli sloužit jako exkrementy k ozeleňování zničených planet. Na nic jiného, než na toto, vám energie nezbyde. Navíc slovo exkrement i když v hanlivější podobě jste používali tak často, že jste si tuto podobu u Mne doslova vymodlili. Vaše vroucné a silné modlitby tedy vyslyším, jenom co se vám podaří vypálit tu špínu, kterou si nosíte na duších. Vy, kteří to nestihnete ani za tisíc let, budete očištěni, abyste mohli být tím, oč jste tak vehementně celý svůj život tady na Zemi usilovali. Nebojte se, pomohu vám tam, kde jste chtěli být.

Bůh Nejvyšší, Stvořitel všeho, co bylo, je a bude.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás