Nyní nám vládnou západní miliardáři, oligarchové, Bill Gates se chová jako mesiášský světový „pandemický expert“. (Foto: Wikimedia)

Milionáři vlastní charitativní organizace, vlastní pomoc, definují, jak by se s pandemiemi mělo zacházet, platí miliardy WHO a nevládním organizacím, kontrolují politiky, vlastní zdravotnická zařízení. Vlastní výzkum, vakcíny, zdravotní ústavy.

Milionář oligarcha Bill Gates není pandemický odborník. Je to velmi chytrý podnikatel. Mýlil se o Covid-19 ve srovnání se sezónní chřipkou, uvedl špatná čísla. Proč přijímáme nezvolené miliardáře ke kontrole demokracie?

Vzhledem k tomu, že globalizmus vedl k tomu, že se západní oligarchové stali politickými tím, že převváděli soukromý kapitál na charitu, nevládní organizace a politiku, Bill Gates se během chřipky Corona SARS ujal role „světového pandemického experta“. Vede nás to ke hluboké katastrofě.

Covid-19, který doposud zabil mnohem méně než pravidelné sezónní chřipky, byl podle Gatesa považován za „pandemii jednou za století“, která by mohla zabít mnohem více než běžné chřipky. Mýlil se.

Přečtěte si níže uvedená čísla: Přibližně 650 000 zemře ročně na sezónní chřipku, dosud u Covid-19 zemřelo asi 100 000. Pouze v Itálii zemřelo v letech 2013–2017 na běžnou chřipku 68 000 lidí. Letos zemřelo s Covidem 19 000 lidí.

Gates konečně dostal svou pandemii, o které  mluvil po celá léta, naznačovat možnost 30% úmrtnost mezi obyvatelstvem. V tom se také mýlil.

V nedávném rozhovoru navrhl, aby uvolnění karantén nebylo přijato, dokud nebude existovat digitální důkaz o imunitě, zda byl každý očkován či nikoliv. Předpokládáme, že vakcína by byla ve vlastnictví Gatese. Naše ekonomiky by tedy měly být odstaveny na několik měsíců a úplně zničit Západ?

Filantropie byla pro Billa Gatesa převratem v oblasti public relations a dramaticky proměnila jeho pověst jednoho z nejhorších generálních ředitelů na jednoho z nejobdivovanějších lidí na Zemi.

Masivní ekonomická deprese nebyla způsobena samotným virem, ale kvůli panice a strachu ze smrti, který byl vytvořen s odpovídajícím odstavením vlády, jak doporučil Gates.

Poprvé v historii nedostatek nabídky nebo poptávky ekonomiku nezastavil a nezpůsobil depresi. Vedoucí představitelé států přinutili odstavení u svých vlastních národů, místních podniků, průmyslových odvětví, podniků a zaměstnavatelů.

Situace v historii nemá obdoby. Vůdci národních států zastaví příjem do svých vlastních státních fondů a společností. A Bill Gates byl v popředí snahy právě toto docílit.

Mesiáš Gates a výsledky jeho očkování

Gates přislíbil 450 milionů dolarů na likvidaci dětské obrny a převzal kontrolu nad indickou národní technickou poradní skupinou pro imunitu (NTAGI).

Indičtí doktoři obviňují Gatesovu kampaň z ničivé epidemie obrny, která ochromila 490 000 dětí mezi lety 2000 a 2017. V roce 2017 indická vláda odmítla Gatesův vakcinační program a vyzvala Gatese a jeho očkovací politiku, aby opustili Indii. Akcie NPAFP rychle klesaly.

V roce 2017 Světová zdravotnická organizace (WHO) neochotně připustila, že globální výbuch dětské obrny byl způsoben převážně vakcinačními kmeny. Nejstrašidelnější epidemie v Kongu, Afghánistánu a na Filipínách se týkají vakcín. Ve skutečnosti do roku 2018 byly 70% celosvětových případů dětské obrny způsobeno očkovacími kmeny.

Během kampaně Gates v roce 2002 MenAfriVac v subsaharské Africe očkovali zaměstnanci společnosti Gates tisíce afrických dětí proti meningitidě. Asi u 50 z 500 očkovaných dětí se objevila ochrnutí.

V roce 2010 Nadace Gates financovala pokus trojité experimentální vakcíny proti malárii GSK, při níž zemřelo 151 afrických batolat a 1 048 z 5 949 dětí utrpělo vážné následky, jako je paralýza, záchvaty a záchvaty horečky.

V roce 2014 obvinila keňská katolická lékařská asociace WHO za chemickou sterilizaci milionů neochotných keňských žen kampaní proti tetanu. Nezávislé laboratoře nalezly v každé testované vakcíně vzorec sterility. Poté, co WHO odmítla obvinění, nakonec přiznala, že vyvíjí vakcíny na sterilitu více než deset let. Podobné obvinění přišla z Tanzanie, Nikaragui, Mexika a Filipín.

V roce 2014 Nadace Gates financovala testy experimentálních vakcín proti HPV vyvinutých Glaxo Smith Kline (GSK) a Merck & Co. na 23 000 mladých dívkách ve vzdálených indických provinciích. Přibližně 1200 utrpělo vážné vedlejší účinky, včetně problémů s autoimunitou a plodností. Sedm zemřelo.

Studie z roku 2017 (Morgenson et al. 2017) ukázala, že populární DTP vakcína od WHO zabíjí více afrických dětí než nemoci, kterým zabraňuje. Dívky očkované proti DTP zumírají desetkrát častěji než děti, které ještě vakcínu nedostaly.

Kromě své „filantropie“, kterou používá ke kontrole WHO, UNICEF, GAVI a PATH, Gates financuje soukromou farmaceutickou společnost, která vyrábí vakcíny a věnuje dalších 50 milionů dolarů 12 farmaceutickým společnostem, aby urychlila vývoj vakcíny proti koronaviru.

Zdroj: pz.czhannenabintuherland.com