Spojenectví FBI s Demokratickou stranou dosáhlo nových absurdních rozměrů díky nově uniklému dokumentu, který odhalil Project Veritas a který klasifikuje osoby, jež agentura považuje za „militantní násilné extremisty“ (MVE). (Foto: Project Veritas)

Dokument s označením „Unclassified/Law Enforcement Sensitive“ určený „pouze pro interní potřebu FBI“ popisuje symboly, obrázky, fráze, události a osoby, na které by se měli zvláštní agenti zaměřit při identifikaci údajných domácích teroristů.

V části „Symboly“ dokument tvrdí, že MVE „odůvodňují svou existenci druhým dodatkem kvůli zmínce o ‚dobře regulované milici‘ a také právu nosit zbraň“.

Pod tím, v části „Běžně odkazované historické obrazy a citáty“, jsou jako znaky násilného extremismu uvedeny obrazy z revoluční války, jako je Gadsdenova vlajka a vlajka Betsy Rossové.

V sekci „Časté fráze a odkazy“ byla veteránka Ashli Babbittová, která byla 6. ledna 2021 zabita v budově Kapitolu, uvedena jako osoba, kterou MVE považují za „mučednici“.

V dokumentu jsou jako radikální a/nebo násilné události z minulosti uvedeny Ruby Ridge, Waco a bombový útok v Oklahoma City.

Projekt Veritas poznamenal, že dokument jim vyzradil informátor FBI. Elitářští levicoví úředníci úřadu se nepokusili uvést symboly, obrázky, fráze, události a jednotlivce radikálních levicových skupin, jako je Antifa, která při demonstracích, z nichž některé byly extrémně násilné a vypalovaly celé městské bloky, vyvěšuje červenočernou vlajku, vlajku anarchie, anarchosocialismu nebo vlajku Black Lives Matter.

Zajímavé je, proč se FBI neobtěžovala shrnout symboly a podobně radikálních levicových skupin. Je to další agentura, kterou Bidenova administrativa vyzbrojila, aby se zaměřila na svou politickou opozici.

Zdroj: zerohedge.com