Podle mého názoru je důležité konkrétní případ účastí prince Andrewa na zvrhlíckých mejdanech v proslulém Epsteinově doupěti chlípníků z řady důvodů dále připomínat: (Foto: Wikimedia, Youtube, koláž)

On sám sice nijak moc bohatý není, ale stejně patří k vrcholné smetánce oligarchie. Jeho klan ho bude bránit až do hořkého konce, a to i v té míře, kdy by od někoho jiného už dávno dali ruce pryč.

Jejich odpor k možnosti dát od něj ruce pryč, pak krásně světu předvede skutečnou úroveň korupce, kterou je ta oligarchie prolezlá. Spousta statistik nám totiž ukazuje, že tím, jak královna a naši vůdci, odmítají uznat vinu a nechat se stíhat, přichází o důvěru.

Během procesu pokračující ochrany jeho osoby přes všechny ty důkazy, jen odhalí ještě větší počet zkorumpovaných bafuňářů. Spousta lidí, které třeba znáte, nebo těch z médií vám při pokusech hájit jej krásně odhalí svoji podlézavou povahu.

A nakonec, až se to svinstvo všechny vyhrabe, tak se tím světu ukáže, že nikdo není nedotknutelný. Je totiž třeba, aby lidem došlo, že i oligarchii lze porazit. Jestli to budou dělat krok za krokem nebo revolucí, to už je na nich.

Bafuňáři u moci se sice budou pokoušet omezovat svobodu slova na internetu a démonizovat aktivisty, a možná dojdou až tak daleko, že použijí útok pod falešnou vlajkou, aby mohli rozdrtit místa, kde lidé o té korupci diskutují. Tím ale veřejnost rozzuří ještě více.

Andrewovy citáty na obrázku níže:

„Má rozhodnutí byla vázána mou příchylností udržet si vždy úctyhodnost.“

„Epsteinův dům byl příjemným místem pobytu.“

„Nikdy jsem ve skutečnosti na mejdanech nebyl.“

Friendship Belief Thought 

Zdroj:  disclose.tv