Kdy je nejlepší čas nakupovat součástky počítače? S tím, jak jsou Vánoce za rohem, jsou pořád k dispozici některé lepší obchody než na Černý pátek. Chcete-li teď nakupovat součástky pro nový počítač nebo pro upgrade, tak nejspíš budete moci ušetřit spoustu peněz, nejen za hardware ale i za software.

Jen pro případ, že hledáte upgrade své počítačového software později, jsou tu pro vás některé moc pěkné nabídky:

Nejlepší vánoční prodeje – sleva až 62% na Windows a Office!

Čerstvě nově zveřejněný Cyberpunk 2077 má v Steamu přes 1 milion hráčů. Chcete-li tuto hru hrát na 4K, doporučují se Windows 10 64-bit, ale MSRP Windows 10 Professional verze je za ohromující 259 euro. Tak to ale být nemusí, při Vánočních prodejích z GoDeal24.com můžete dostat poslední operační systém Windows za méně než 8 Euro.

Zde níže jsou některé dostupné možnosti:

XMAS' SPECIÁLNÍ DÁRKOVÁ NABÍDKA – SLEVA AŽ 88%, PO OMEZENOU DOBU, OMEZENÁ ZÁSOBA!

SLEVA 50%– ANO, JEN POLOVIČNÍ CENA! (s kódem kupónu: SGO50 )

NABÍDKY BALÍČKŮ – KUPTE 1 DOSTANETE 2, LEVNĚJŠÍ NEŽ LEVNÉ! (s kódem kupónu: SGO62 )

s kódem kupónu : SGO55 )

Zde je více

Nákupní proces je super-jednoduchý a k dispozici je spousta metod platby a samozřejmě dodání zdarma. Všechny tyto výše představené propagace zvláštní slevy jsou časově omezené a platí jen potud, pokud zůstávají na skladě – takže chcete-li software svého počítače během svátků upgradovat, měli byste určitě po jedné z nabídek skočit.

Jak platit pomocí PayPal?

Pomocí PayPal můžete postupovat následující metodou:

Jděte na obrazovku výběru a pokračujte jako host (nebo si zřiďte účet).

Můžete jako výchozí v tabulce „Platební informace“ (Payment Information) dostat volbu Cwalletco – klikněte na pokračovat (continue).

Jděte na „Revize objednávek“ (Order Review) na obrazovce výběru a klikněte na „Umístit objednávku“

Klikněte na „Vybrat platební metodu“ (Choose Payment Method“ pak klikněte na „Zpracovat objednávku“ (Process Order)

Ukáže se vám obrazovka s různými volbami placení, můžete použít Paypal nebo Kreditní karta (CreditCard) – (také přes Paypal)

Pokud se vám náhodou vyskytne nějaký problém nebo budete-li mít pár otázek k zodpovězení, je tam jejich tým služeb zákazníkům, aby vám pomohli slovy či skutky! Pro jakýkoliv typ kontaktu jim jen pošlete e-mail na následující adresu: service@godeal24.com

Komerční sdělení.