Mexický kongres byl svědkem oficiální události, při níž byly v Mexico City odhaleny dvě „mimozemské mrtvoly“. Oficiální „odhalení“ dvou údajných „mimozemských mrtvol“ provedl ufolog Jaime Maussan. (Foto: Canal del Congreso)

Dvě malé „mrtvolky“ byly vystaveny všem pozorovatelům. Organizátoři tvrdili, že malé mumifikované exempláře jsou staré tisíc let a byly „vyzvednuty“ v peruánském Cuscu.

Maussan sdělil členům mexické vlády, že „exempláře UFO“ byly zkoumány na Mexické autonomní národní univerzitě, kde vědci podle jeho slov dokázali vyvodit důkazy DNA pomocí radiokarbonového datování.

Jeho slova citoval server Marca.com: „Tyto vzorky nejsou součástí naší pozemské evoluce… Nejsou to bytosti, které byly nalezeny po ztroskotání UFO. Byly nalezeny v diatomových (řasových) dolech a později byly zkameněny.“

Podívejte se níže: Záběry z Canal del Congreso (začátek od 2:28:00).

Jaime Maussan je novinář, televizní osobnost a UFOlog, který se v roce 2017 podílel na analýze 5 mumií objevených v peruánské Nazce.

Zpráva dodává: „Předchozí nález mumií s protáhlými lebkami v Peru, jako je ta na videu Gaia, vyvolal podobné divoké spekulace o mimozemských druzích. Antropologové však vysvětlili, že prodloužené lebky jsou důsledkem starověké praxe umělé deformace lebky, při níž se malým dětem svazovaly hlavy látkou, provazem nebo dokonce dřevěnými deskami, možná jako součást náboženského rituálu.“

Teorii UFO mumií z Nazky vyvrátilo i několik dalších badatelů. Podle zprávy na serveru LiveScience.com totiž mohly být ruce a nohy viditelné na mumii zmanipulovány padělateli, přičemž bílý nátěr byl přidán dodatečně, aby se manipulace skryla.

Tucet peruánských badatelů o mumiích totiž napsalo dopis, v němž tuto praxi odsoudilo s tím, že „porušila řadu národních a mezinárodních norem“.

O UFO se ve městě mluví už nějakou dobu a nedávno se dokonce objevilo během debaty GOP, když byl Chris Christie dotázán, zda by byl upřímný ohledně UFO, kdyby se stal prezidentem USA.

Otázku položila moderátorka Martha MacCallumová, která je rovněž z New Jersey. To vedlo Christieho k poznámce: „Zvláště od ženy z New Jersey si myslím, že je hrozné, že jen proto, že jsem z New Jersey, jste se mě zeptala na neidentifikované létající objekty a Marťany. Jsme odlišní, ale nejsme tak odlišní.“

Christie odmítl další návnadu a řekl, že je úkolem POTUS být upřímný, ať už jde o UFO, nebo o vzdělávání. Řekl: „Víte, co se děje? „Úkolem prezidenta Spojených států je jednat s americkým lidem o všem na rovinu. Úkolem prezidenta Spojených států je zastávat se pravdy.“

Zdroj: timesofindia.indiatimes.com